Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Hokej

Hokejowe szaleństwo

Hokej to jedna z najbardziej ekscytujących gier zespołowych. Czy to tradycyjny, na lodzie, czy na trawie, emocje w czasie meczu sięgają zenitu. Bywa nieprzewidywalnie, czasem niebezpiecznie. Ale jedno jest pewne – nikt jeszcze nigdy nie nudził się podczas hokejowych rozgrywek.

Siłą rzeczy, ze względu na uwarunkowania klimatyczne, hokej na lodzie największą popularnością cieszy się w krajach półkuli północnej. Najsłynniejsza liga hokejowa świata to wszak NHL, czyli Narodowa Liga Hokeja, rozgrywana w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W witrynie Gry.pl nie musisz jednak czekać na idealne zimowe warunki ani na otwarcie najbliższego lodowiska. Gry takie jak Hockey Legends, Puppet Ice Hockey czy Ice Hockey Down dostępne są u nas przez okrągły rok.

Tym razem zacznijmy od końca – Ice Hockey Down to świetna propozycja na rozgrzewkę. Mknij po niekończącym się lodowisku i omijaj atakujących graczy drużyny przeciwnej. Wydaje się proste, prawda? Nie daj się zwieść – już po chwili zacznie się robić gorąco i coraz ciężej będzie Ci wymijać przeciwników. 

Kolejną nieskomplikowaną pozycją jest gra o wdzięcznej nazwie Furia w hokeju lub wspomniana wyżej, zabawna Puppet Ice Hockey. Tym razem prowadzisz rozgrywkę między dwoma zawodnikami o dość wesołej aparycji. Jest śmiesznie, a równocześnie sportowo – pozycje te świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz wprowadzić dzieciaki w cały ten hokejowy świat. Uważaj tylko, by za bardzo ich nie wciągnął, bo już nigdy nie zasiądą w domu nad lekcjami.

Nieco więcej możliwości dają gry takie jak wspomniana wyżej Hockey Legends, w której możesz rozegrać pojedynczy mecz lub poprowadzić drużynę w turnieju, czy Hockey Stars, gdzie musisz odpowiednio ustawić zawodników i zdobyć jak najwięcej punktów. Myśl taktycznie!

Jednak nie tylko lodem człowiek żyje. Przygotowaliśmy dla Ciebie także inne warianty hokejowych rozgrywek, w tym kilka świetnych pozycji z cyklu air hockey, który potocznie jest u nas zwany cymbergajem. Są nimi np. Air Hockey (1, 2, 3 i Air Hockey Online) oraz Disc Battle, czyli air hockey rodem z japońskiej mangi! Wypróbuj je wszystkie, to wciąga!