Gry Hokej

 • Air Hockey Online
  Graj
  Air Hockey Online
  Zagrano 7008 razy

  Dasz radę rozgromić komputer w tej intensywnej grze sportowej? Podejdź do stołu hokeja powietrznego, złap za rakietkę i przygotuj się na rozgrywkę!

 • Cymbergaj 3D
  Graj
  Cymbergaj 3D
  Zagrano 32735 razy

  Ta klasyczna gra ma teraz całkiem nowa odsłonę! Wybierz ustawienia trudności i zmierz się z komputerem w tej fantastycznej grze 3D. Czy potrafisz strzelić masę bramek?

 • Puppet Ice Hockey
  Graj
  Puppet Ice Hockey
  Zagrano 119136 razy

  Wskocz na lodowisko i przygotuj się na najlepszy turniej na lodzie.

 • Ice Hockey Down
  Graj
  Ice Hockey Down
  Zagrano 5357 razy

  Ile goli dasz radę zdobyć w tej klasycznej grze sportowej? Dołącz do tego hokeisty, jak mknie po niekończącym się lodowisku i zwinnie omija atakujących przeciwników. Możesz odblokowywać nowe drużyny NFL i koszulki, z którymi ruszysz po zwycięstwo i chwałę!

 • Air Hockey 3
  Graj
  Air Hockey 3
  Zagrano 98048 razy

  Wbij więcej goli niż Twój przeciwnik i przejdź do następnego poziomu!

 • Hockey Stars
  Graj
  Hockey Stars
  Zagrano 17804 razy

  Podejmij wyzwanie przeciwko graczom z całego świata w tej wciągającej, platformowej grze sportowej: Hockey Stars! Wybierz dogodny dla siebie czas i spróbuj zdobyć jak najwięcej goli!

 • Disk Battle
  Graj
  Disk Battle
  Zagrano 1610 razy

  Ta Mangowa wersja air hockeya z pewnością przyciągnie twoją uwagę!

 • Cube Slam
  Graj
  Cube Slam
  Zagrano 3272 razy

  W tej grze w cymbergaja 3D możesz zmierzyć się ze znajomym lub wirtualnym niedźwiedziem o imieniu Bob. Dasz radę umieścić dysk w bramce tyle razy, aby wygrać? Bob to waleczny zwierzak, więc musisz uważać na jego ruchy i/lub pazury, jeśli zechcesz go pokonać.

 • Air Hockey 2
  Graj
  Air Hockey 2
  Zagrano 4371 razy

  Zagraj w airhokeja na Twoim komputerze!

 • Air Hockey
  Graj
  Air Hockey
  Zagrano 1232 razy

  Powietrzny hokej to znana gra z salonów gier. Krążek z ogromną prędkością sunie

 • Little Duck Air Hockey
  Graj
  Little Duck Air Hockey
  Zagrano 13304 razy

  Zagraj w air hokeja z małymi kaczuszkami, strzel gole i wygraj!

 • Sportsheads Ice hockey
  Graj
  Sportsheads Ice hockey
  Zagrano 13086 razy

  Nadeszła zima, więc załóż łyżwy i zagrajmy w hokeja!

Hokejowe szaleństwo

Hokej to jedna z najbardziej ekscytujących gier zespołowych. Czy to tradycyjny, na lodzie, czy na trawie, emocje w czasie meczu sięgają zenitu. Bywa nieprzewidywalnie, czasem niebezpiecznie. Ale jedno jest pewne – nikt jeszcze nigdy nie nudził się podczas hokejowych rozgrywek.

Siłą rzeczy, ze względu na uwarunkowania klimatyczne, hokej na lodzie największą popularnością cieszy się w krajach półkuli północnej. Najsłynniejsza liga hokejowa świata to wszak NHL, czyli Narodowa Liga Hokeja, rozgrywana w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W witrynie Gry.pl nie musisz jednak czekać na idealne zimowe warunki ani na otwarcie najbliższego lodowiska. Gry takie jak Hockey Legends, Puppet Ice Hockey czy Ice Hockey Down dostępne są u nas przez okrągły rok.

Tym razem zacznijmy od końca – Ice Hockey Down to świetna propozycja na rozgrzewkę. Mknij po niekończącym się lodowisku i omijaj atakujących graczy drużyny przeciwnej. Wydaje się proste, prawda? Nie daj się zwieść – już po chwili zacznie się robić gorąco i coraz ciężej będzie Ci wymijać przeciwników. 

Kolejną nieskomplikowaną pozycją jest gra o wdzięcznej nazwie Furia w hokeju lub wspomniana wyżej, zabawna Puppet Ice Hockey. Tym razem prowadzisz rozgrywkę między dwoma zawodnikami o dość wesołej aparycji. Jest śmiesznie, a równocześnie sportowo – pozycje te świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz wprowadzić dzieciaki w cały ten hokejowy świat. Uważaj tylko, by za bardzo ich nie wciągnął, bo już nigdy nie zasiądą w domu nad lekcjami.

Nieco więcej możliwości dają gry takie jak wspomniana wyżej Hockey Legends, w której możesz rozegrać pojedynczy mecz lub poprowadzić drużynę w turnieju, czy Hockey Stars, gdzie musisz odpowiednio ustawić zawodników i zdobyć jak najwięcej punktów. Myśl taktycznie!

Jednak nie tylko lodem człowiek żyje. Przygotowaliśmy dla Ciebie także inne warianty hokejowych rozgrywek, w tym kilka świetnych pozycji z cyklu air hockey, który potocznie jest u nas zwany cymbergajem. Są nimi np. Air Hockey (1, 2, 3 i Air Hockey Online) oraz Disc Battle, czyli air hockey rodem z japońskiej mangi! Wypróbuj je wszystkie, to wciąga!