Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Hokej

Hokejowe szaleństwo

Hokej to jedna z najbardziej ekscytujących gier zespołowych. Czy to tradycyjny, na lodzie, czy na trawie, emocje w czasie meczu sięgają zenitu. Bywa nieprzewidywalnie, czasem niebezpiecznie. Ale jedno jest pewne – nikt jeszcze nigdy nie nudził się podczas hokejowych rozgrywek.

Siłą rzeczy, ze względu na uwarunkowania klimatyczne, hokej na lodzie największą popularnością cieszy się w krajach półkuli północnej. Najsłynniejsza liga hokejowa świata to wszak NHL, czyli Narodowa Liga Hokeja, rozgrywana w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W witrynie Gry.pl nie musisz jednak czekać na idealne zimowe warunki ani na otwarcie najbliższego lodowiska. Gry takie jak Hockey Legends, Puppet Ice Hockey czy Ice Hockey Down dostępne są u nas przez okrągły rok.

Tym razem zacznijmy od końca – Ice Hockey Down to świetna propozycja na rozgrzewkę. Mknij po niekończącym się lodowisku i omijaj atakujących graczy drużyny przeciwnej. Wydaje się proste, prawda? Nie daj się zwieść – już po chwili zacznie się robić gorąco i coraz ciężej będzie Ci wymijać przeciwników. 

Kolejną nieskomplikowaną pozycją jest gra o wdzięcznej nazwie Furia w hokeju lub wspomniana wyżej, zabawna Puppet Ice Hockey. Tym razem prowadzisz rozgrywkę między dwoma zawodnikami o dość wesołej aparycji. Jest śmiesznie, a równocześnie sportowo – pozycje te świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz wprowadzić dzieciaki w cały ten hokejowy świat. Uważaj tylko, by za bardzo ich nie wciągnął, bo już nigdy nie zasiądą w domu nad lekcjami.

Nieco więcej możliwości dają gry takie jak wspomniana wyżej Hockey Legends, w której możesz rozegrać pojedynczy mecz lub poprowadzić drużynę w turnieju, czy Hockey Stars, gdzie musisz odpowiednio ustawić zawodników i zdobyć jak najwięcej punktów. Myśl taktycznie!

Jednak nie tylko lodem człowiek żyje. Przygotowaliśmy dla Ciebie także inne warianty hokejowych rozgrywek, w tym kilka świetnych pozycji z cyklu air hockey, który potocznie jest u nas zwany cymbergajem. Są nimi np. Air Hockey (1, 2, 3 i Air Hockey Online) oraz Disc Battle, czyli air hockey rodem z japońskiej mangi! Wypróbuj je wszystkie, to wciąga!