Gry skrajny

 • Highway Rider Extreme
  Graj
  Highway Rider Extreme
  Zagrano 645619 razy

  Lubisz przycisnąć gaz do dechy? Jeśli tak, to wskakuj na motocykl i sprawdź, czy uda ci się przejechać przez wszystkie punkty kontrolne na tej zatłoczonej autostradzie. Zbieraj monety i pewnie ścinaj zakręty, zręcznie wymijając inne pojazdy, w tej niesamowitej, trójwymiarowej grze wyścigowej.

  Highway Rider Extreme Google Play.

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Graj
  Extreme Off-Road Cars 2
  Zagrano 165435 razy

  Te zdradliwe drogi górskie nie są dla kierowców o słabych nerwach. Dasz radę przejechać je wszystkie? W tej wymagającej grze samochodowej 3D musisz wybrać właściwy pojazd na każdą trasę. Do Twej dyspozycji będzie wszystko – od wojskowej ciężarówki transportowej po samochód sportowy z potężnym silnikiem.

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 18755 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

 • Ekstremalne wyścigi po asfalcie
  Graj
  Ekstremalne wyścigi po asfalcie
  Zagrano 11685 razy

  Sięgnij najwyższych prędkości i śmiało wyprzedzaj swoich przeciwników w tej ekscytującej grze wyścigowej. Zanim udasz się na linię startu, możesz dodać swoją własną tablicę rejestracyjną do swojego samochodu. Sprawdź, czy pokonasz konkurencję w różnych trybach, w tym w zawodach w pętli i z ograniczeniem prędkości.

 • Evo-F2 Racing
  Graj
  Evo-F2 Racing
  Zagrano 32815 razy

  W tej fantastycznej grze wyścigowej 3D możesz wypróbować kilka pojazdów. Przejedź się w odjazdowym samochodzie sportowym lub przekonaj się, czy wciśniesz gaz do dechy w ciężarówce, a nawet maszynie do robót ziemnych!

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 200599 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Extreme Car Stunt 3D
  Graj
  Extreme Car Stunt 3D
  Zagrano 7344 razy

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • Ekstremalne parkowanie
  Graj
  Ekstremalne parkowanie
  Zagrano 22075 razy

  Chcesz stanąć przed intensywnym wyzwaniem w parkowaniu? A co powiesz na setki takich wyzwań? Sprawdź, czy dasz radę wjechać tym samochodem do wszystkich wąskich miejsc znajdujących się na tym parkingu. W tej grze online musisz koniecznie popisać się swoimi umiejętnościami jazdy samochodem.

 • Fidget Spinner Extreme
  Graj
  Fidget Spinner Extreme
  Zagrano 139740 razy

  This amazing spinning game is based on the real life Fidget Spinner gadget. Beat your own high score by spinning faster and faster! Warm your spinning fingers as you will need to spin to win!

 • Uphill Rush 4
  Graj
  Uphill Rush 4
  Zagrano 104262 razy

  Czy wytrzymasz tę ekstremalną uphillową walkę i dojedziesz aż do mety?

 • Moto X
  Graj
  Moto X
  Zagrano 2902 razy

  Witamy na motocrossowym placu zabaw... czas pokazać jakieś triki!

 • Extreme Racer
  Graj
  Extreme Racer
  Zagrano 23591 razy

  Przejedź się oldskulową wyścigówką. Wybierz czadowe kolory i naklejki, zanim ruszysz autostradą lub będziesz pędzić po górskim torze. Czy Twój samochód pierwszy przekroczy linię mety w tej grze w wyścigi?

 • Ekstremalny monster truck
  Graj
  Ekstremalny monster truck
  Zagrano 2429 razy

  W tej grze wyścigowej 3D czeka na przejażdżkę pięć różnych odjazdowych monster trucków. Wskocz za kierownicę, zanim popędzisz przez pustynię czy też las pełen ramp, wzgórz i szalonych oraz totalnie ekstremalnych przeszkód. Sprawdź swoje umiejętności wirtualnej jazdy na kilkunastu torach na obydwu obszarach.

 • Ekstremalni motocykliści
  Graj
  Ekstremalni motocykliści
  Zagrano 9254 razy

  Ci motocykliści zaraz wjadą na kilka najbardziej szalonych torów świata. Czy chcesz dołączyć do nich w tej zwariowanej grze w wyścigi? Wskocz na motocykl i przekonaj się, czy dasz radę ominąć wszystkie beczki, przeszkody, metalowe urządzenia pełne kolców i nie tylko!

 • Extreme Skater
  Graj
  Extreme Skater
  Zagrano 883 razy

 • Ekstremalny drifting
  Graj
  Ekstremalny drifting
  Zagrano 7339 razy

  Dasz radę poprowadzić wszystkie te wspaniałe samochody sportowe? Popisz się umiejętnościami wirtualnego driftingu, rozgrywając tę grę samochodową 3D. Możesz brać udział w wyścigach na trzech różnych torach lub wypróbować tryb driftingu bez zawodów.

 • Ekstremalne wyścigi
  Graj
  Ekstremalne wyścigi
  Zagrano 4157 razy

  Na tej górze znajdują się najbardziej szalone tory do motocrossu na świecie! Czy zdołasz przelecieć nad ich obracającymi się ostrzami, pędzić przez pętle i wiele więcej w tej intensywnej grze w wyścigi? Połącz siły z tym odważnym kierowcą motocrossowym i przygotuj się na wyścig!

 • Raiden X
  Graj
  Raiden X
  Zagrano 3038 razy

  Steruj swoim bombowcem i likwiduj wrogów!

 • ATV Extreme
  Graj
  ATV Extreme
  Zagrano 301 razy

  Czy zrobisz dobre wrażenie wykonując udane ewolucje, czy też dasz plamę upadając na głowę?

 • Extreme Florist
  Graj
  Extreme Florist
  Zagrano 32091 razy

  Dla Walerii Walentynki dostarczanie kwiatów to poważny biznes!

 • Bmx Extreme
  Graj
  Bmx Extreme
  Zagrano 17516 razy

  Wykonaj jak najwięcej sztuczek na swoim rowerze i zbierz punkty!