• 2048
  Graj
  2048
  Zagrano 181467 razy

  To zwodniczo proste wyzwanie liczbowe rządzi teraz w internetach. Dasz radę je rozwiązać?

 • Kawairun 2
  Graj
  Kawairun 2
  Zagrano 162563 razy

  Ślizgaj się, tocz, skacz i szybuj w powietrzu, aby dotrzeć do mety!

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 158666 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Epic Boss Fighter 2
  Graj
  Epic Boss Fighter 2
  Zagrano 65803 razy

  To nie czas na relaks! Zjawiła się kolejna banda gigantycznych potworów i sieją zniszczenie.

 • Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Graj
  Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Zagrano 53510 razy

  Wszystkie słynne memy z gier wideo nie wiedzą, co je trafiło, dopóki nie pojawi się Troll Face! Dołącz do sławnego żartownisia, gdy on i jego przyjaciele dręczą niektóre z Twoich ulubionych postaci w tej przezabawnej grze online. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wykonać każde z zakręconych i dziwacznych wyzwań, które czekają na Ciebie w grze?

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 52653 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 47680 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 41596 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Jednorożec 2048
  Graj
  Jednorożec 2048
  Zagrano 40666 razy

  Ile magicznych zwierząt potrzeba, aby otrzymać jednorożca? Taką zagadkę możesz rozwikłać grając w tę zwariowaną i totalnie odjechaną układankę. Połącz ze sobą kurczaki, świnki, małpki, aż utworzysz czarodziejskiego wierzchowca.

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 30575 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Fuzja 2048
  Graj
  Fuzja 2048
  Zagrano 27105 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej matematycznej łamigłówce? Spróbuj zmieścić na planszy jak najwięcej ponumerowanych bloczków, podczas gdy są one powoli sumowane do 2048. Gdy zabraknie ci miejsca – koniec gry!

 • Sprytne cyferki 2048
  Graj
  Sprytne cyferki 2048
  Zagrano 26513 razy

  Czy uda ci się zdobyć najwyższą możliwą liczbę w tej matematycznej grze logicznej? Dodawaj do siebie ponumerowane pola jak najszybciej potrafisz.

 • Platforma
  Graj
  Platforma
  Zagrano 26374 razy

  Postaraj się nie ucierpieć, stojąc na tej platformie! Skacz i schylaj się, aby unikać zagrożeń. Możesz nawet zatrzymać czas! Zbieraj monety na nowe wyposażenie, które pozwoli ci przetrwać dłużej. Gra zawiera także tryb dwuosobowy, w który możesz zagrać z przyjacielem lub z komputerem i sprawdzić, kto z was przeżyje najdłużej. Kiedy zostaniesz pokonany, możesz opublikować swój wynik na Twitterze!

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 20440 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • The Impossible Quiz
  Graj
  The Impossible Quiz
  Zagrano 18664 razy

  Try to beat this quiz by answering every question. It's as simple as that...or is it?

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 18363 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Kostka Rubika 3D
  Graj
  Kostka Rubika 3D
  Zagrano 17779 razy

  Znów do akcji wraca kostka Rubika tak popularna w latach 80. Jak szybko w tej trudnej grze online potrafisz dopasować wszystkie kolorowe kwadraty?

 • Give Up
  Graj
  Give Up
  Zagrano 16649 razy

  Niewielu, którzy weszli do tego niebezpiecznego labiryntu, uszło z życiem. Czy podołasz trudnemu wyzwaniu?

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 16538 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 16373 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • QWOP
  Graj
  QWOP
  Zagrano 13674 razy

  Spróbuj pokonać jak najdłuższy odcinek toru. Użyj klawiszy QWOP, aby kontrolować nogi biegacza i baw się dobrze!

 • ScaryMaze.io
  Graj
  ScaryMaze.io
  Zagrano 13551 razy

  Czy ręka Ci nie zadrży w grze, w której dostajesz karę za dotknięcie ściany? Zagraj w Straszny labirynt i sprawdź to!

 • Meat Boy
  Graj
  Meat Boy
  Zagrano 13097 razy

  Ten świat jest bardzo niebezpieczny, kiedy jest się chłopcem zrobionym z mięsa...

 • Give Up 2
  Graj
  Give Up 2
  Zagrano 12956 razy

  Nigdy nie wydostaniesz się żywy z tego niebezpiecznego miejsca. Lepiej od razu się poddaj!

 • Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Graj
  Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Zagrano 11563 razy

  Każde z tych dziwacznych stworzeń ma sytuację awaryjną. Czy potrafisz odgadnąć, co im dolega, w tym zakręconym medycznym symulatorze? Kilkoro z nich potknęło nie tylko trąbki, ale też kule do kręgli!

 • TV Krach
  Graj
  TV Krach
  Zagrano 11087 razy

  Ten mały telewizorek czeka naprawdę wielka przygoda.

 • 2048: Trójki
  Graj
  2048: Trójki
  Zagrano 10760 razy

  Czy uda Ci się rozwiązać tę matematyczną łamigłówkę?

 • Couch 2048
  Graj
  Couch 2048
  Zagrano 10508 razy

  Dasz radę nadążyć za wszystkimi spadającymi na kanapę poduszkami w tej grze na urządzenia mobilne? Na każdej poduszce znajduje się numer. Dopasuj numery na pozostałych poduszkach, aby stworzyć jedną gigantyczną poduchę.

 • Dorosły w 2048 r.
  Graj
  Dorosły w 2048 r.
  Zagrano 9720 razy

  Czy dasz sobie radę z tymi wszystkimi szkrabami na płytkach? Dopasuj je do siebie, by rosły coraz większe, w tej niepowtarzalnej i wymagającej grze logicznej.

 • Uwięzienie Izaaka
  Graj
  Uwięzienie Izaaka
  Zagrano 9371 razy

  Izaak ma naprawdę zły dzień. Jego mama oszalała. Jakby tego było mało, pod jego łóżkiem znajdują się lochy.

 • 2048 Online
  Graj
  2048 Online
  Zagrano 9220 razy

  Czy dasz radę obliczyć wszystkie liczby w tej skomplikowanej grze logicznej? Przesuwaj ponumerowane bloki w odpowiednim kierunku, aby połączyły się. Twoim zadaniem jest zsumować je do 32.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 8602 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Połączenie 2048
  Graj
  Połączenie 2048
  Zagrano 8360 razy

  Dasz radę dodać wszystkie ponumerowane kwadraty? Zastanów się dokładnie, gdzie chcesz umieścić je na planszy w tej skomplikowanej grze logicznej. Tylko pamiętaj, aby wybrać dobrze dane pole. Kilka złych ruchów i gra zakończy się!

 • Impreza musi trwać
  Graj
  Impreza musi trwać
  Zagrano 7929 razy

  Marwin to popularny prezenter telewizyjny, który szuka nowego asystenta. Czy dasz radę podołać wyzwaniu w tej grze w ukryte przedmioty? Jeśli tak, musisz znaleźć wszystkie brakujące przedmioty, które znajdziesz w jego studio.

 • Prawdziwy mahjong
  Graj
  Prawdziwy mahjong
  Zagrano 7690 razy

  Ta wersja online uwielbianej gry planszowej to prawdziwe wyzwanie. Pilnuj czasu, próbując jak najszybciej dopasować kafelki.

 • Mountain Hop
  Graj
  Mountain Hop
  Zagrano 7600 razy

  Różowy króliczek zdobył szczyt. Teraz czeka go najtrudniejsze zadanie: powrót na dół w jednym kawałku!

Chapeau bas dla zwycięzców

Już czas sprawdzić, czy te wszystkie wielogodzinne sesje przed komputerem i nieprzespane noce zaczynają przynosić efekty? Chcesz zaszpanować przed kumplami? A może popisać się przed dziewczyną? Czujesz, że sobie poradzisz? W takim razie zapraszamy, ale pamiętaj! Jesteś tu na własną odpowiedzialność! Postaraj się nie odejść od zmysłów i nie mów, że nie ostrzegaliśmy!

Gry, które proponujemy, nie bez powodu noszą takie nazwy, a nie inne. The Worlds Hardest Game, Give Up, Ostre tempo – w ten sposób ich twórcy próbują Cię zniechęcić, najwyraźniej nie wierząc w Twoje ponadprzeciętne, gamerskie zdolności. Nie daj się zbić z tropu i wypróbuj wszystkie pozycje po kolei! 

Większość wymaga zręczności, koncentracji i refleksu. Cechuje je bardzo prosta grafika, a nacisk położony jest raczej na podkręconą na maksa trudność i często humorystyczny wydźwięk.  

Są tak różnorodne, że ciężko je pogrupować, ale jest wiele, o których warto chociażby wspomnieć:

The Worlds Hardest Game. Mamy nadzieję, że sam pierwszy poziom nie doprowadzi Cię do szału. To niby tylko czerwony klocek i latające niebieskie piłeczki. Nic prostszego, prawda? I tu się mylisz! Nie bez powodu twórcy nazwali tę grę najtrudniejszą na świecie! Spróbuj stawić jej czoła.

Give Up. Wiele mówi już sama nazwa, a także podtytuł: „A game about failure and regret” – to zatem gra o niepowodzeniu i żalu. Poddaj się, zanim do reszty zwariujesz! Mała podpowiedź – w tej grze wręcz warto przegrywać! Komunikaty, jakie serwują autorzy na końcu, to najlepsza nagroda za podjęte trudy. 

Platforma. Postaraj się nie ucierpieć, kiedy na niej stoisz. Skacz, schylaj się i generalnie unikaj zagrożeń. Możesz też zatrzymywać czas i zbierać monety, które pozwolą Ci przeżyć dłużej. Uwaga, spędza sen z powiek.

Multitask. W końcu wszyscy jesteśmy wielozadaniowi. Tym razem wyzwanie polega na kontrolowaniu aż czterech różnych minigier naraz! Musisz wykazać się wprost nieziemską koordynacją (z takimi umiejętnościami możesz śmiało startować na perkusistę do światowej klasy zespołów)! Na podobnym pomyśle oparta jest też The Rather Difficult Game, w której kluczowe są koncentracja i zręczność, potrzebne do ukończenia jednocześnie trzech różnych, wcale niełatwych zadań.

Nowe wymiary. Świetna zręcznościówka w stylu retro, w której niszczysz armię nadciągających pikseli. Nic dodać, nic ująć.

Jak widzisz, przed Tobą nie lada wyzwanie. Tu trzeba naprawdę porządnie się nagłówkować, ale nie daj sobie wmówić, że to nie miejsce dla Ciebie!