Trudne Gry

 • Wolf Simulator: Wild Animals 3D
  Graj
  Wolf Simulator: Wild Animals 3D
  Zagrano 57883 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 217741 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 12588 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 69218 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Graj
  Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Zagrano 62786 razy

  Wszystkie słynne memy z gier wideo nie wiedzą, co je trafiło, dopóki nie pojawi się Troll Face! Dołącz do sławnego żartownisia, gdy on i jego przyjaciele dręczą niektóre z Twoich ulubionych postaci w tej przezabawnej grze online. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wykonać każde z zakręconych i dziwacznych wyzwań, które czekają na Ciebie w grze?

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 48368 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 20410 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Extreme Car Stunt 3D
  Graj
  Extreme Car Stunt 3D
  Zagrano 6989 razy

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • Układanka: Lato
  Graj
  Układanka: Lato
  Zagrano 24140 razy

  Nawet jeśli pogoda na zewnątrz nie jest zbyt ładna, nadal możesz cieszyć się latem w tej grze logicznej. Podziwiaj wspaniałe zdjęcia kwiatów, zachodów słońca i nie tylko, gdy je połączysz ze sobą.

 • Fuzja 2048
  Graj
  Fuzja 2048
  Zagrano 32935 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej matematycznej łamigłówce? Spróbuj zmieścić na planszy jak najwięcej ponumerowanych bloczków, podczas gdy są one powoli sumowane do 2048. Gdy zabraknie ci miejsca – koniec gry!

 • Twarde koła
  Graj
  Twarde koła
  Zagrano 12397 razy

  W tej grze wyścigowej tory wyścigowe są na każdym poziomie wypełnione masą niesamowitych przeszkód. Wskakuj za kierownicę tego monster trucka i pędź po dachach kontenerów, starych autobusów i o wiele więcej. Czy uda ci się dotrzeć do linii mety, czy też popełnisz błąd, który doprowadzi do eksplozji ciężarówki? Czas się przekonać!

 • Szalone wyścigi samochodowe
  Graj
  Szalone wyścigi samochodowe
  Zagrano 3360 razy

  Przygotuj się na prawdziwie imponujące wyścigi w tej szalonej grze online! Będziesz się ścigać po praktycznie nieskończonej pustyni razem z największymi i najpotężniejszymi samochodami. Czy dasz radę wypruć do przodu, pędząc przez pętle i wyskakując z ramp? Pomiędzy zawodami możesz modernizować swój pojazd za pomocą metalowych kolców i innych niesamowitych elementów.

 • Kostka Rubika 3D
  Graj
  Kostka Rubika 3D
  Zagrano 22069 razy

  Znów do akcji wraca kostka Rubika tak popularna w latach 80. Jak szybko w tej trudnej grze online potrafisz dopasować wszystkie kolorowe kwadraty?

 • ScaryMaze.io
  Graj
  ScaryMaze.io
  Zagrano 15270 razy

  Czy ręka Ci nie zadrży w grze, w której dostajesz karę za dotknięcie ściany? Zagraj w Straszny labirynt i sprawdź to!

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 22354 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Kawairun 2
  Graj
  Kawairun 2
  Zagrano 168087 razy

  Ślizgaj się, tocz, skacz i szybuj w powietrzu, aby dotrzeć do mety!

 • 2048: Muffinka
  Graj
  2048: Muffinka
  Zagrano 4735 razy

  Jak długo potrafisz łączyć ze sobą te przepyszne muffinki? W tej niełatwej grze logicznej plansza zapełnia się bardzo szybko. A z każdym ruchem będzie coraz mniej miejsca. Daj z siebie wszystko, aby nadążyć z tymi wszystkimi muffinkami!

 • The Impossible Quiz
  Graj
  The Impossible Quiz
  Zagrano 19544 razy
  Try to beat this quiz by answering every question. It's as simple as that...or is it?
 • 2048
  Graj
  2048
  Zagrano 189430 razy

  To zwodniczo proste wyzwanie liczbowe rządzi teraz w internetach. Dasz radę je rozwiązać?

 • Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Graj
  Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Zagrano 14129 razy

  Każde z tych dziwacznych stworzeń ma sytuację awaryjną. Czy potrafisz odgadnąć, co im dolega, w tym zakręconym medycznym symulatorze? Kilkoro z nich potknęło nie tylko trąbki, ale też kule do kręgli!

 • Endless Lake
  Graj
  Endless Lake
  Zagrano 88464 razy

  Czy uda ci się przejść suchą stopą na drugi brzeg jeziora? Podejmij wyzwanie i spróbuj pobić swój czas w każdej z rund – ścigasz się z czasem! Zagraj już teraz w tę fajną, darmową grę.

 • Uwięzienie Izaaka
  Graj
  Uwięzienie Izaaka
  Zagrano 10188 razy

  Izaak ma naprawdę zły dzień. Jego mama oszalała. Jakby tego było mało, pod jego łóżkiem znajdują się lochy.

 • Couch 2048
  Graj
  Couch 2048
  Zagrano 10934 razy

  Dasz radę nadążyć za wszystkimi spadającymi na kanapę poduszkami w tej grze na urządzenia mobilne? Na każdej poduszce znajduje się numer. Dopasuj numery na pozostałych poduszkach, aby stworzyć jedną gigantyczną poduchę.

 • Meat Boy
  Graj
  Meat Boy
  Zagrano 13409 razy

  Ten świat jest bardzo niebezpieczny, kiedy jest się chłopcem zrobionym z mięsa...

 • The Impossible Quiz 2
  Graj
  The Impossible Quiz 2
  Zagrano 1063 razy
  Dit is de onmogelijke quiz... en die heet niet voor niets zo!
 • Give Up 2
  Graj
  Give Up 2
  Zagrano 13394 razy

  Nigdy nie wydostaniesz się żywy z tego niebezpiecznego miejsca. Lepiej od razu się poddaj!

 • Epic Boss Fighter 2
  Graj
  Epic Boss Fighter 2
  Zagrano 67563 razy

  To nie czas na relaks! Zjawiła się kolejna banda gigantycznych potworów i sieją zniszczenie.

 • Whack the Serial Killer
  Graj
  Whack the Serial Killer
  Zagrano 4152 razy

  Małe miasteczko terroryzuje okrutny seryjny morderca, który właśnie zabił chłopaka tej biednej dziewczyny! Teraz ona jest przywiązana do krzesła w jego tajnej kryjówce. Na szczęście pełno tu różnego rodzaju zabójczej broni. Czy dasz radę uwolnić ją i pokazać mu, kto tu rządzi, w tej ekscytującej grze typu point and click? Masz około 20 sposobów, aby pokonać tego bezwzględnego zbrodniarza!

 • Skaczące światełko
  Graj
  Skaczące światełko
  Zagrano 342 razy

  Uratuj piłkę przed wpadnięciem do czarnej otchłani. Utrzymuj piłkę na ruchomych zielonych platformach i sprawdź szybkość swoich reakcji w tej zabawnej grze zręcznościowej.

 • Szał maszyn
  Graj
  Szał maszyn
  Zagrano 520 razy

  Kolejny piękny dzień w tym niebiańskim królestwie. Niestety armia oszalałych maszyn postanowiła zniszczyć wszystkie miasta w tej niesamowitej grze akcji. Teraz wszystko zależy od ciebie i twojego latającego monstrum, aby się ich pozbyć. Pomiędzy pojedynkami z różnymi przeciwnikami, jak piło-helikopterami czy latającymi armatami, możesz modernizować swoją maszynę latającą za pomocą różnych broni.

 • Świńskie piekło
  Graj
  Świńskie piekło
  Zagrano 577 razy

  Niektóre prosiaczki wybierają się na rynek, a inne wracają do domu. Niestety, jeden z nich trafił do życia po śmierci! Czy zdołasz przywrócić go do śmiertelników w tej dziwnej i zakręconej grze przygodowej? Podczas tej dziwacznej podróży musi zbierać mnóstwo mikstur i omijać wrogów.

 • Blitz Breaker
  Graj
  Blitz Breaker
  Zagrano 17 razy

  Unikaj pułapek oraz zbieraj klucze i monety, starając się dotrzeć do wyjścia w każdym etapie tej ekscytującej i emocjonującej gry! Nie trać czasu i ruszaj!

 • Na parkiecie
  Graj
  Na parkiecie
  Zagrano 2888 razy

  Ten złodziej wpadł w szał w tym nocnym klubie i teraz Twoim zadaniem jest go złapać, zanim wszyscy na parkiecie zaczną panikować! Pokonaj go, aby nie okradł trzech Twoich klientów? Szukaj wskazówek, jednocześnie pilnując swojego podejrzanego.

 • Blockout
  Graj
  Blockout
  Zagrano 793 razy

  Gamonie sobie nie poradzą: ta gra korzysta z zasobów mocy mózgu!

 • Mistrz futbolu 2018
  Graj
  Mistrz futbolu 2018
  Zagrano 5116 razy

  Ten wilczek próbuje poprowadzić swoją drużynę piłkarską prosto do mistrzostw świata. Na pewno będzie potrzebować Twojej pomocy w tej ślicznej grze sportowej. Możesz pomóc mu kopać piłkę we właściwych momentach, gdy biegnie po murawie?

 • Wirujący pistolet online
  Graj
  Wirujący pistolet online
  Zagrano 1062 razy

  Ciężko się strzela z ciągle wirującego pistoletu! Czy dasz radę użyć go do trafienia wszystkich prawidłowych celów w tej niełatwej grze akcji? Musisz zestrzelić żółte cele, a unikać czerwonych.

Chapeau bas dla zwycięzców

Już czas sprawdzić, czy te wszystkie wielogodzinne sesje przed komputerem i nieprzespane noce zaczynają przynosić efekty? Chcesz zaszpanować przed kumplami? A może popisać się przed dziewczyną? Czujesz, że sobie poradzisz? W takim razie zapraszamy, ale pamiętaj! Jesteś tu na własną odpowiedzialność! Postaraj się nie odejść od zmysłów i nie mów, że nie ostrzegaliśmy!

Gry, które proponujemy, nie bez powodu noszą takie nazwy, a nie inne. The Worlds Hardest Game, Give Up, Ostre tempo – w ten sposób ich twórcy próbują Cię zniechęcić, najwyraźniej nie wierząc w Twoje ponadprzeciętne, gamerskie zdolności. Nie daj się zbić z tropu i wypróbuj wszystkie pozycje po kolei! 

Większość wymaga zręczności, koncentracji i refleksu. Cechuje je bardzo prosta grafika, a nacisk położony jest raczej na podkręconą na maksa trudność i często humorystyczny wydźwięk.  

Są tak różnorodne, że ciężko je pogrupować, ale jest wiele, o których warto chociażby wspomnieć:

The Worlds Hardest Game. Mamy nadzieję, że sam pierwszy poziom nie doprowadzi Cię do szału. To niby tylko czerwony klocek i latające niebieskie piłeczki. Nic prostszego, prawda? I tu się mylisz! Nie bez powodu twórcy nazwali tę grę najtrudniejszą na świecie! Spróbuj stawić jej czoła.

Give Up. Wiele mówi już sama nazwa, a także podtytuł: „A game about failure and regret” – to zatem gra o niepowodzeniu i żalu. Poddaj się, zanim do reszty zwariujesz! Mała podpowiedź – w tej grze wręcz warto przegrywać! Komunikaty, jakie serwują autorzy na końcu, to najlepsza nagroda za podjęte trudy. 

Platforma. Postaraj się nie ucierpieć, kiedy na niej stoisz. Skacz, schylaj się i generalnie unikaj zagrożeń. Możesz też zatrzymywać czas i zbierać monety, które pozwolą Ci przeżyć dłużej. Uwaga, spędza sen z powiek.

Multitask. W końcu wszyscy jesteśmy wielozadaniowi. Tym razem wyzwanie polega na kontrolowaniu aż czterech różnych minigier naraz! Musisz wykazać się wprost nieziemską koordynacją (z takimi umiejętnościami możesz śmiało startować na perkusistę do światowej klasy zespołów)! Na podobnym pomyśle oparta jest też The Rather Difficult Game, w której kluczowe są koncentracja i zręczność, potrzebne do ukończenia jednocześnie trzech różnych, wcale niełatwych zadań.

Nowe wymiary. Świetna zręcznościówka w stylu retro, w której niszczysz armię nadciągających pikseli. Nic dodać, nic ująć.

Jak widzisz, przed Tobą nie lada wyzwanie. Tu trzeba naprawdę porządnie się nagłówkować, ale nie daj sobie wmówić, że to nie miejsce dla Ciebie!