Gry Fizyka

 • Piggy In The Puddle 3
  Piggy In The Puddle 3
  Zagrano 521 razy

  Ta świnka chce wskoczyć do kałuży, porządnie się wybrudzić i poczuć radość. Możesz pomóc spełnić te marzenia albo pozostawić ją w samotności, czystą i nieszczęśliwą.

 • Rodzina wiewiórek
  Rodzina wiewiórek
  Zagrano 5805 razy

  Pomóż rodzinie wiewiórek się zorganizować i uzupełnić zapasy żołędzi na nadchodzącą zimę! Dobra praca zespołowa tych wiewiórek zależy od zgrania rodziny!

 • Aborygeni
  Aborygeni
  Zagrano 1450 razy

  Pomóż ocalić swoje plemię przed potworami i pokonuj kolejne etapy tej niesamowitej gry. Przygotuj się na wielką przygodę!

 • Zwycięzca 2
  Zwycięzca 2
  Zagrano 810 razy

  Strzelaj do wroga ze wszystkich dział w elektryzującej strzelance Zwycięzca 2!

 • Weekend w Mixed World
  Weekend w Mixed World
  Zagrano 32865 razy

  Witamy w Mixed World, zabawnej platformowej grze logicznej. Pomóż grupce uroczych stworzeń pozbyć się tych zrzędliwych czerwonych potworów. Użyj specjalnych zdolności swoich przyjaciół, aby zepchnąć z platform wszystkie potwory.

 • Misja wikingów
  Misja wikingów
  Zagrano 5412 razy

  Pokaż tym wspaniałym wikingom, że jesteś gotów do napadów, rozwiązując łamigłówki i grając w minigry.

 • Specjalista od drewna 1.3
  Specjalista od drewna 1.3
  Zagrano 1935 razy

  Sprawdź, czy potrafisz rozwiązywać łamigłówki. Czy zdołasz utrzymać przedmiot na ekranie przez określony czas?

 • Roly Poly
  Roly Poly
  Zagrano 1634 razy
 • Bombowe duchy 2
  Bombowe duchy 2
  Zagrano 9262 razy

  Do oryginalnej gry dodano więcej poziomów i duchów. Pozbądź się tych duchów, rzucając w nie, uderzając albo wysadzając w powietrze. Wyślij duchy z powrotem do przeszłości, gdzie ich miejsce. Ale nie szalej za bardzo, żeby nie zniszczyć cennych przedmiotów. Wyzwanie polega na tym, żeby użyć ograniczonej liczby amunicji i zachować cenne artefakty. Niewidzialne niebezpieczeństwa są niesamowite!

 • Świąteczne prezenty
  Świąteczne prezenty
  Zagrano 15588 razy

  Mikołaj potrzebuje pomocy w dostarczaniu prezentów! Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki z linami i rakietami, by mógł się przedostać przez niebieski otwór?

 • Świąteczne słodycze
  Świąteczne słodycze
  Zagrano 41322 razy

  Gotów na słodkie wyzwanie? Narysuj linię, by poprowadzić wszystkie kostki do kubeczków w grze Świąteczne słodycze. Fizyka i grawitacja nagle stały się słodsze.

 • Kosmiczny ludek
  Kosmiczny ludek
  Zagrano 9887 razy

  Ten zielony, jednooki kosmita zmierza w stronę światła! Pokonuj przeszkody, skacz i zbieraj po drodze różne śruby i wkręty. Uważaj na przerażające, mroczne potwory i roboty na 27 poziomach tej kosmicznej wyprawy!

 • Spawn Me
  Spawn Me
  Zagrano 69946 razy

  Zanurz się w oceanie niebezpieczeństw, w głębi pełnej niebezpiecznych kropek, kul i kółek. Uważaj na przeszkody i steruj czerwoną kulką, która odbija się przy każdym kliknięciu. Używaj wzmocnień i bonusów, aby dotrzeć jak najdalej. Spawn Me to gra pełna niebezpieczeństw, w której będziesz walczyć o przetrwanie, zdobywać wysokie wyniki i cieszyć się wspaniałą zabawą!

 • City Blocks
  City Blocks
  Zagrano 46086 razy

  Pokieruj dźwigiem i spróbuj wznieść budynek, który się nie przewróci.

 • Cut The Rope 2
  Cut The Rope 2
  Zagrano 443160 razy

  PYSZNIE! Gra Cut the Rope 2 to dalsza część przygód Om Nom! Nowe postaci, nowe elementy gry i podstępne misje – zbieranie słodkości nigdy nie było takie zabawne! W swojej niespodziewanej przygodzie Om Nom ucieka z pudełka i podróżuje poprzez lasy, wielkie miasta, śmietniska i podziemne tunele, a cel ma tylko jeden – SŁODYCZE! W czasie podróży napotyka uroczych pomocników zwanych Nommies.

 • Wieżomania
  Wieżomania
  Zagrano 11604 razy

  W dawnych czasach najwyższa wieża była symbolem władzy. Budowanie wieży wymaga umiejętności architektonicznych i solidnych fundamentów. Zbuduj najwyższą budowlę i ostrożnie umieść kamień na kamieniu we właściwy sposób. Na każdym poziomie wznoś się coraz wyżej i zdobywaj monety. Odkrywaj nowe motywy i ulepszenia, aby zwiększyć precyzję swojej budowli. Zostań najlepszym budowniczym wież na świecie!

 • Disaster Will Strike 6
  Disaster Will Strike 6
  Zagrano 47859 razy

  Rozwiąż łamigłówki i zniszcz diabelskie jajka. Ocal dobre jajka i wywołaj klęski żywiołowe, takie jak grad, osuwiska ziemi i meteoryty, aby zniszczyć jajogłowych. Czekają na ciebie nowe wspaniałe wyzwania!

 • Latawiec
  Latawiec
  Zagrano 1276 razy

  Jak wysoko puścisz latawiec? Steruj swoim latawcem i zbieraj pierścienie, uważając przy tym, żeby go nie rozbić. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie. Pospiesz się, czas ucieka – masz tylko dwie minuty!

 • Nieustawialne
  Nieustawialne
  Zagrano 4784 razy

  Czy udało ci się kiedyś złapać spadającą ze stołu szklankę? Kliknij przedmioty na dole półki i wyciągnij je tak, by nic nie spadło z góry. Postaraj się ustawić górną skrzynię bezpiecznie na półce. Jak najszybciej zareaguj na efekt domina następujący po wyjęciu jednego przedmiotu ze stosu. Każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy. Czy ustawisz to, co nieustawialne?

 • Cute Cookie Cut
  Cute Cookie Cut
  Zagrano 3950 razy

  Przygotuj się do krojenia i siekania tych wszystkich przepysznych ciasteczek. Trzeba je pokroić na równe porcje, a to trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Czy pomożesz pokroić te pyszności, tak aby wystarczyło ich co najmniej dla czterech osób? Sprawdź swoje kulinarne umiejętności w tej grze o gotowaniu.

 • Blosics 2: Level Pack
  Blosics 2: Level Pack
  Zagrano 2545 razy

  Gotów na kolejną rundę niszczenia konstrukcji z klocków? Sprawdź, czy uda ci się zniszczyć każdą budowlę.

 • Wirebuzz
  Wirebuzz
  Zagrano 10346 razy

  Gra sprawdza koncentrację i polega na przeprowadzeniu metalowej pętli wzdłuż drutu bez dotykania go. Jeśli dotkniesz przewodu, przegrasz. Prowadź pętlę w górę lub w dół, wzdłuż pofalowanego przewodu. Wirebuzz to wirtualna zabawa, która pomaga rozwinąć i poprawić koordynację!

 • Chuppy shills
  Chuppy shills
  Zagrano 1146 razy

  Tym razem zostaniesz prawdziwym ratownikiem! Użyj potężnego odkurzacza i wciągnij wszystkie stwory! Podejmiesz się tego zadania? Rozwiąż każdą łamigłówkę najlepiej jak potrafisz i użyj różnych przedmiotów. Powodzenia!

 • Catch the Crowns
  Catch the Crowns
  Zagrano 877 razy

  Grupa rycerzy wyjętych spod prawa ukradła wszystkie korony króla. Wykorzystaj mądrze swoje ograniczone zasoby amunicji, aby odzyskać królewskie korony Azardthu. Nadszedł czas, aby pomóc Robowi zwrócić je prawowitemu właścicielowi!

 • Grace QWOP
  Grace QWOP
  Zagrano 3455 razy

  Pobiegnij z Gracją – choć za pierwszym razem może to być trudne. Użyj klawiszy QWOP, by poruszać nogami, i spróbuj przebiec 100 metrów. Uważaj, to o wiele trudniejsze, niż myślisz! W tej grze nie chodzi o zwycięstwo, lecz o to, czy masz determinację, aby dotrzeć do mety.

 • Catch the Apple 2
  Catch the Apple 2
  Zagrano 530 razy

  Wygłodniały jeż wyrusza na poszukiwanie jabłek. Czy ochronisz go przed kłopotami?

 • Dots: Revamped
  Dots: Revamped
  Zagrano 249 razy

  Dołącz do szalonych głów, które starają się złapać jak najwięcej uśmiechniętych buziek. Zbierz je wszystkie i unikaj smutnych buziek. Ile uda ci się złapać?

 • Pokemon Catch Time
  Pokemon Catch Time
  Zagrano 3922 razy

  Ash i Pikachu znów wyruszyli, by łapać pokemony. W tej nowej podróży napotkają różne rodzaje pokemonów. Każdego pokemona łapie się inaczej. Pomóż Ashowi właściwie trafiać pokeballem w pokemony i złap je wszystkie.

 • Drop me
  Drop me
  Zagrano 10490 razy

  Drop Me to kolorowa gra dla młodszych i starszych. Musisz pomóc tym słodkim stworzonkom wpaść do rur. Kolorowa grafika, słodka muzyka, urocze stworzenia i wyzwania. Baw się dobrze, grając w Drop Me!

 • Doraemon nobita paper toss
  Doraemon nobita paper toss
  Zagrano 6848 razy

  Nobi Nobita gra w Paper Toss z Doraemonem. Czy uda mu się trafić do kosza? Zobaczmy!

 • Żelkowa ucieczka
  Żelkowa ucieczka
  Zagrano 1085 razy

  Ta żelka została uwięziona, jednak zna sposób na ucieczkę.

 • Balloon Hero
  Balloon Hero
  Zagrano 604 razy

  Najwspanialsi superbohaterowie są dzisiaj bardzo zajęci, więc to ten gość będzie musiał uratować prezydenta.

 • Blosics
  Blosics
  Zagrano 4163 razy

  W tej pełnej wyzwań grze drewniane klocki poznają prawa fizyki. Jak szybko zburzysz te wieże?

 • Bread Pit
  Bread Pit
  Zagrano 2974 razy

  Pomóż tym kromkom chleba trochę podgrzać atmosferę. Właśnie próbują wskoczyć do tostera.

 • Angry Birds Kick Piggies
  Angry Birds Kick Piggies
  Zagrano 18671 razy
 • Alarmy: Desert
  Alarmy: Desert
  Zagrano 4024 razy
Gra w wirtualnym świecie nie oznacza, że nie trzeba przestrzegać prawdziwych zasad. Sprawdź, jak działa prawo Newtona, odkrywając nasze gry fizyka. Są one często powiązane z inżynierią, misjami za kierownicą albo innymi działaniami fizycznymi. W tych grach prawo ciążenia oznacza, że przedmioty na pewno spadną na ziemię. Jeżeli nie utrzymasz równowagi albo nie ułożysz klocków dokładnie, prawo fizyki zadziała z całą pewnością. Gry z fizyką mogą być łatwe albo trudne, poważne albo śmieszne. Wybierz to, na co masz ochotę. Cały czas dodajemy nowe gry! Grawitacja jest twoim przyjacielem, gdy chesz skonstruować nowy pojazd, porwać owcę statkiem kosmicznym, wystrzelić z działa, przewieźć ładunek albo zaplanować szaloną wyprawę dla pandy. Skorzystaj też z praw fizyki, gdy bronisz swojej wieży. Mamy też wiele dziwacznych gier, np. Boneless Girl, w której modelka obraca się w świecie pełnym przeszkód tak, jak klikasz i przeciągasz myszą. W innej grze musisz dotrzeć do domu, będąc kompletnie pijanym. Mamy wiele łamigłówek opartych na fizyce dla tych, którzy potrzebują gimnastyki dla umysłu. Możesz grać w co chcesz, a dzięki dodaniu do gier zasad fizyki, staną się one bardziej realistyczne i trudniejsze!