Gry lotnicze

 • Flight Of The Hamsters
  Graj
  Flight Of The Hamsters
  Zagrano 88879 razy

  Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

 • Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Graj
  Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Zagrano 69087 razy

  Ponosisz odpowiedzialność za bezpieczne lądowanie samolotów, nawet jeżeli pilotom brakuje umiejętności. Wypróbuj też pełną wersję gry!

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 27422 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 25296 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Jetpack Fighter 3D
  Graj
  Jetpack Fighter 3D
  Zagrano 22342 razy

  Na pokładzie tego odrzutowca jest pełno odjazdowej broni, tj. karabinów maszynowych i pocisków termolokacyjnych. Czy dasz radę użyć go, aby zmieść przeciwników z powierzchni ziemi w serii epickich pojedynków na śmierć i życie? Wzbij się w przestworza i przygotuj na walkę w tej grze akcji 3D.

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 17836 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Jet Pack Joyride
  Graj
  Jet Pack Joyride
  Zagrano 17477 razy

  Daleko, w tym tajnym laboratorium dzielny naukowiec pracuje nad futurystycznym plecakiem odrzutowym. Czy pomożesz mu nie zrobić sobie krzywdy w tej niekończącej się grze w bieganie? Musi unikać pocisków, omijać lasery i zbierać apteczki, żeby nie wyladować w szpitalu.

 • Skrzydła Wojny
  Graj
  Skrzydła Wojny
  Zagrano 16893 razy

  Mayday! Mayday! Mayday!

 • Learn to Fly
  Graj
  Learn to Fly
  Zagrano 14506 razy

  Kto powiedział, że pingwiny nie potrafią latać??

 • Lot
  Graj
  Lot
  Zagrano 13161 razy

  Przygotuj się na sławę dzięki papierowemu samolotowi.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 10424 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • Szef lotniska
  Graj
  Szef lotniska
  Zagrano 9245 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Go Go Airplane: Missile Attack
  Graj
  Go Go Airplane: Missile Attack
  Zagrano 7465 razy

  Ten nieustraszony pilot ukrywa się głęboko za linią wroga i właśnie go dostrzeżono! Teraz rakiety namierzające temperaturę zmierzają w jego kierunku. Możesz pomóc mu jak najdłużej przeżyć w tej intensywnej grze akcji? Na szczęście bohater może użyć kilka apteczek i tarcz, dzięki którym utrzyma samolot w jednym kawałku.

 • Air Strike Warfare 2017
  Graj
  Air Strike Warfare 2017
  Zagrano 7378 razy

  Wskocz do kokpitu tego niesamowitego odrzutowca. Zaraz rozpoczniesz kolejną misję w tej epickiej grze akcji. Czy dasz radę zlikwidować samoloty nieprzyjaciela, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Wyścigi 3D w powietrzu
  Graj
  Wyścigi 3D w powietrzu
  Zagrano 6296 razy

  W tej grze 3D w latanie wzniesiesz się nad szczyty górskie, polecisz nad pustyniami i malowniczymi kanionami. Przeleć przez każdy złoty pierścień i wypróbuj każdy z trzech niepowtarzalnych samolotów. Tylko uważaj. Jeden błąd może sprawić, że roztraskasz się w kanionie.

 • SkyArena.Io
  Graj
  SkyArena.Io
  Zagrano 4874 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Awesome planes
  Graj
  Awesome planes
  Zagrano 4867 razy

  Stara dobra walka powietrzna. Plus lasery.

 • Eco Quest
  Graj
  Eco Quest
  Zagrano 4419 razy

  Pomóż Greenpeace ocalić planetę - wybierz typ gry i uratuj słonie, delfiny lub las.

 • Strzelanina na lotnisku
  Graj
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 4205 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 4144 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 4102 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Lotniskowe imperium
  Graj
  Lotniskowe imperium
  Zagrano 3089 razy

  Kierowanie lotniskiem to poważna sprawa. A także świetna zabawa!

 • Dog Fight
  Graj
  Dog Fight
  Zagrano 2488 razy

  Steruj swoim samolotem i zestrzel wszystkich wrogów.

 • Alien Sky Invasion
  Graj
  Alien Sky Invasion
  Zagrano 1983 razy

  Gdzieś na skraju galaktyki toczy się epicka wojna! Wskocz za stery myśliwca i przyłącz się do chaotycznej walki w tej grze symulującej lot 3D. Przekonaj się, czy uda Ci się zestrzelić wszystkie statki wroga w trybie kampanii lub w epickim nalocie.

 • Flying Steel
  Graj
  Flying Steel
  Zagrano 1763 razy

  Dlaczego jesteś w stanie przeżyć sam jeden tam, gdzie nie poradził sobie cały zespół? Dzięki broni nuklearnej.

 • Clash N Slash 2
  Graj
  Clash N Slash 2
  Zagrano 1485 razy

  Broń swojej planety przed statkami nieprzyjaciół!

 • Planet Pursuit
  Graj
  Planet Pursuit
  Zagrano 1441 razy

  Przeczytaj informacje o planecie, strzelaj do meteorów, znajdź sondę i rozwiąż quiz.

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 1322 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Paper Plane Flight
  Graj
  Paper Plane Flight
  Zagrano 889 razy

  In this addicting arcade game you take control of a paper plane. Prove your skills, collect coins, avoid dangerous obstacles and upgrade your paper plane. Use the special boost and you will become a high-flyer.

 • Samorost
  Graj
  Samorost
  Zagrano 834 razy

  Uchroń tą maleńką planetę przed katastrofą w tej niezwykle wciągającej grze.

 • Last Mission
  Graj
  Last Mission
  Zagrano 817 razy

  Steruj swoim statkiem i uratuj wszystkich ludzi czekających na pomoc.

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 812 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Starship
  Graj
  Starship
  Zagrano 768 razy

  Steruj swoim statkiem i zestrzel wszystkich wrogów.

 • Steambirds
  Graj
  Steambirds
  Zagrano 684 razy

  Ta gra akcji w stylu retro-steampunkowym zabierze cię prosto do nieba!

 • Airport Rush Hour
  Graj
  Airport Rush Hour
  Zagrano 632 razy

  Nikt nie mówił, że zarządzanie lotniskiem jest łatwe. Ale dasz sobie radę, prawda? Sprawdź swoje umiejętności w roli menedżera w tej grze symulacyjnej. Twoi wirtualni asystenci, Will i Eva, pomogą Ci zmienić to lotnisko w rok w najlepszy obiekt na całym świecie.

 • Jeszcze jeden lot
  Graj
  Jeszcze jeden lot
  Zagrano 574 razy

  Czy uda ci się utrzymać ten samolot w powietrzu przez jeszcze jeden lot? A może dwa, trzy lub jeszcze więcej? Sprawdź, jak długo dasz radę latać samolotem pomiędzy lotniskami w tej wymagającej grze akcji.

Gry najwyższych lotów

Czy wsiadając do samolotu, czujesz przyjemny dreszczyk emocji? Czy po wyjściu z kabiny już myślisz o kolejnym locie i mimo perspektywy zbliżających się dwutygodniowych wakacji pragniesz jak najszybciej ponownie poszybować w powietrze? A może od zawsze pociągał Cię kokpit pilota i tak naprawdę skrycie marzysz o wykonywaniu tego zawodu?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oto nasz wybór bezpłatnych internetowych gier lotniczych, w tym symulatorów lotu i wariacji na temat podróży kosmicznych.

Jednymi z najpopularniejszych, nie bez przyczyny, są Lotniskowe Szaleństwo 4 Lite, gdzie musisz jak ognia unikać kolizji w powietrzu (lub na pasie startowym). To pozornie proste, ale trzeba mieć się na baczności! W naszej kolekcji znalazło się też świetne Flight of the Hamsters – zadaniem chomików jest latanie na jak największą odległość, a Ty musisz im w tym pomóc! 

Umiejętności kontrolera lotów możesz też ćwiczyć w grze Lotniskowy kontroler, w której do Twoich obowiązków należy dopilnowanie, by wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie. Jednocześnie musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc myśl strategicznie! (Jeśli lubisz tego typu gry, wypróbuj też Lotniskowego magnata i zostań lotniskowym potentatem).

Dla wszystkich zafascynowanych bardziej odległymi lotami mamy Starship i Astro Flyer, a dla dzieci Space Flight. Pozwól, by fantazja poniosła Cię poza ziemską atmosferę!

A może chcesz oswoić dzieci z lataniem? Jeśli szykujecie się na pierwszą wspólną podróż samolotem, zacznijcie od czegoś prostego. Może Family Flights, gdzie będziecie musieli zadbać o zadowolenie pasażerów swoich linii? Idealną opcją dla dziewczynek jest Flight Attendant Dress Up (lub, alternatywnie, Cute Stewardess Dress Up), klasyczna ubieranka, w której liczy się dobranie odpowiednich ubrań dla stewardess, wyróżniających się, jak wiemy, zawsze nienagannym stylem.

Niektóre gry są dość proste (czy może być coś prostszego od sterowania papierowym samolotem w grach Lot i Paperplane Madness 2?), ale zobaczysz, że szybko Cię wciągną! Jeśli masz kilka minut na zbyciu (choć czasami przydałaby się godzina), wypróbuj te, które mamy na stronie.

Życzymy przyjemnego lotu!