Gry lotnicze

 • Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Graj
  Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Zagrano 219849 razy

  Ponosisz odpowiedzialność za bezpieczne lądowanie samolotów, nawet jeżeli pilotom brakuje umiejętności. Wypróbuj też pełną wersję gry!

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 147319 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Flight Of The Hamsters
  Graj
  Flight Of The Hamsters
  Zagrano 134570 razy

  Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 45009 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 44513 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 29326 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Skrzydła Wojny
  Graj
  Skrzydła Wojny
  Zagrano 28197 razy

  Mayday! Mayday! Mayday!

 • Frenzy Airport 2
  Graj
  Frenzy Airport 2
  Zagrano 25769 razy

  Zarządzanie lotniskiem to niełatwe zadanie. Czy poradzisz sobie z tymi wszystkimi podróżnymi? Muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa (czasem też kupić przekąski) i zdążyć na swój samolot w tej pierwszorzędnej grze w zarządzanie.

 • Jetpack Fighter 3D
  Graj
  Jetpack Fighter 3D
  Zagrano 25198 razy

  Na pokładzie tego odrzutowca jest pełno odjazdowej broni, tj. karabinów maszynowych i pocisków termolokacyjnych. Czy dasz radę użyć go, aby zmieść przeciwników z powierzchni ziemi w serii epickich pojedynków na śmierć i życie? Wzbij się w przestworza i przygotuj na walkę w tej grze akcji 3D.

 • Learn to Fly
  Graj
  Learn to Fly
  Zagrano 24443 razy

  Kto powiedział, że pingwiny nie potrafią latać??

 • Lot
  Graj
  Lot
  Zagrano 19510 razy

  Przygotuj się na sławę dzięki papierowemu samolotowi.

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 17459 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Awesome planes
  Graj
  Awesome planes
  Zagrano 17159 razy

  Stara dobra walka powietrzna. Plus lasery.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 17052 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • SkyArena.Io
  Graj
  SkyArena.Io
  Zagrano 16171 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Wings.io
  Graj
  Wings.io
  Zagrano 14485 razy

  Kolejna gra oparta na Agar.io. Tym razem siadasz za sterami odrzutowca, a twoim celem, w tej wieloosobowej strzelance, jest zestrzelenie innych statków powietrznych poruszających się na arenie!

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 13392 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Air Strike Warfare 2017
  Graj
  Air Strike Warfare 2017
  Zagrano 12151 razy

  Wskocz do kokpitu tego niesamowitego odrzutowca. Zaraz rozpoczniesz kolejną misję w tej epickiej grze akcji. Czy dasz radę zlikwidować samoloty nieprzyjaciela, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Strzelanina na lotnisku
  Graj
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 12048 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • Alien Sky Invasion
  Graj
  Alien Sky Invasion
  Zagrano 9652 razy

  Gdzieś na skraju galaktyki toczy się epicka wojna! Wskocz za stery myśliwca i przyłącz się do chaotycznej walki w tej grze symulującej lot 3D. Przekonaj się, czy uda Ci się zestrzelić wszystkie statki wroga w trybie kampanii lub w epickim nalocie.

 • Plane pilot parking
  Graj
  Plane pilot parking
  Zagrano 9197 razy
 • Szef lotniska
  Graj
  Szef lotniska
  Zagrano 9154 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 7406 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Opóźniony lot
  Graj
  Opóźniony lot
  Zagrano 6659 razy

  Carol przeżywa ciężki dzień na lotnisku, gdzie pracuje. Opóźnienie lotu spowodowało mnóstwo komplikacji, a ona jest odpowiedzialna za odnajdywanie zagubionych bagaży. Czy pomożesz jej wyszukać brakujące walizki i inne rzeczy należące do kilku pasażerów, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Red Flight
  Graj
  Red Flight
  Zagrano 5881 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Flying Steel
  Graj
  Flying Steel
  Zagrano 5142 razy

  Dlaczego jesteś w stanie przeżyć sam jeden tam, gdzie nie poradził sobie cały zespół? Dzięki broni nuklearnej.

 • Jet Pack Joyride
  Graj
  Jet Pack Joyride
  Zagrano 4582 razy

  Daleko, w tym tajnym laboratorium dzielny naukowiec pracuje nad futurystycznym plecakiem odrzutowym. Czy pomożesz mu nie zrobić sobie krzywdy w tej niekończącej się grze w bieganie? Musi unikać pocisków, omijać lasery i zbierać apteczki, żeby nie wyladować w szpitalu.

 • Dog Fight
  Graj
  Dog Fight
  Zagrano 4237 razy

  Steruj swoim samolotem i zestrzel wszystkich wrogów.

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 4074 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Defly.io
  Graj
  Defly.io
  Zagrano 3907 razy

  Jaką część mapy potrafisz zdobyć w tej elektryzującej grze io? Steruj helikopterem i przygotuj się na wypowiedzenie wojny graczom z całego świata. Twoim zadaniem będzie obronić swoje terytorium, jednocześnie próbując wysadzić iw powietrze przeciwników!

 • Eco Quest
  Graj
  Eco Quest
  Zagrano 3894 razy

  Pomóż Greenpeace ocalić planetę - wybierz typ gry i uratuj słonie, delfiny lub las.

 • Starship
  Graj
  Starship
  Zagrano 3816 razy

  Steruj swoim statkiem i zestrzel wszystkich wrogów.

 • Wzlecieć kolejny raz
  Graj
  Wzlecieć kolejny raz
  Zagrano 3741 razy

  Ten dziwaczny sterowiec trudno poderwać do lotu, ale Ty na pewno szybko sobie z tym poradzisz.

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 3733 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

 • Pilot Heroes
  Graj
  Pilot Heroes
  Zagrano 3682 razy
 • Lotniskowe imperium
  Graj
  Lotniskowe imperium
  Zagrano 3173 razy

  Kierowanie lotniskiem to poważna sprawa. A także świetna zabawa!

Gry najwyższych lotów

Czy wsiadając do samolotu, czujesz przyjemny dreszczyk emocji? Czy po wyjściu z kabiny już myślisz o kolejnym locie i mimo perspektywy zbliżających się dwutygodniowych wakacji pragniesz jak najszybciej ponownie poszybować w powietrze? A może od zawsze pociągał Cię kokpit pilota i tak naprawdę skrycie marzysz o wykonywaniu tego zawodu?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oto nasz wybór bezpłatnych internetowych gier lotniczych, w tym symulatorów lotu i wariacji na temat podróży kosmicznych.

Jednymi z najpopularniejszych, nie bez przyczyny, są Lotniskowe Szaleństwo 4 Lite, gdzie musisz jak ognia unikać kolizji w powietrzu (lub na pasie startowym). To pozornie proste, ale trzeba mieć się na baczności! W naszej kolekcji znalazło się też świetne Flight of the Hamsters – zadaniem chomików jest latanie na jak największą odległość, a Ty musisz im w tym pomóc! 

Umiejętności kontrolera lotów możesz też ćwiczyć w grze Lotniskowy kontroler, w której do Twoich obowiązków należy dopilnowanie, by wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie. Jednocześnie musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc myśl strategicznie! (Jeśli lubisz tego typu gry, wypróbuj też Lotniskowego magnata i zostań lotniskowym potentatem).

Dla wszystkich zafascynowanych bardziej odległymi lotami mamy Starship i Astro Flyer, a dla dzieci Space Flight. Pozwól, by fantazja poniosła Cię poza ziemską atmosferę!

A może chcesz oswoić dzieci z lataniem? Jeśli szykujecie się na pierwszą wspólną podróż samolotem, zacznijcie od czegoś prostego. Może Family Flights, gdzie będziecie musieli zadbać o zadowolenie pasażerów swoich linii? Idealną opcją dla dziewczynek jest Flight Attendant Dress Up (lub, alternatywnie, Cute Stewardess Dress Up), klasyczna ubieranka, w której liczy się dobranie odpowiednich ubrań dla stewardess, wyróżniających się, jak wiemy, zawsze nienagannym stylem.

Niektóre gry są dość proste (czy może być coś prostszego od sterowania papierowym samolotem w grach Lot i Paperplane Madness 2?), ale zobaczysz, że szybko Cię wciągną! Jeśli masz kilka minut na zbyciu (choć czasami przydałaby się godzina), wypróbuj te, które mamy na stronie.

Życzymy przyjemnego lotu!