Gry Platformowe

 • Sushi Showdown 2
  Sushi Showdown 2
  Zagrano 22 razy

  Ponownie ocal świat, grając w Sushi Showdown 2, kolejną część popularnej gry! Znajdziesz w niej więcej pułapek i złoczyńców, ale także więcej siły ognia, dzięki której ocalisz świat!

 • Crossy Temple
  Crossy Temple
  Zagrano 4455 razy

  Przygotuj się na epicką przygodę prosto ze świata Crossy Road. Czy uda ci się ukończyć bieg przez świątynię?

 • Świat wąsów
  Świat wąsów
  Zagrano 6309 razy

  Odkrywaj wspaniałą wioskę wąsów, twórz własne postaci w stylu Mario i pokonuj przeszkody, zbierając przy tym monety i moce w tej zabawnej grze zręcznościowej.

 • Niebezpieczne lochy
  Niebezpieczne lochy
  Zagrano 554 razy

  Gdzieś w lochach ukryty jest skarb! Może uda ci się go odnaleźć, zbierając klucze do drzwi w każdym lochu? Uwaga na pułapki i niebezpieczne przeszkody!

 • Na ratunek pingwinom
  Na ratunek pingwinom
  Zagrano 320 razy

  W tej grze masz za zadanie uratować pingwiny, które znalazły się w pułapce! Rozwiąż łamigłówki na każdym poziomie i uwolnij uwięzione pingwiny.

 • ICS 2
  ICS 2
  Zagrano 3949 razy

  Ten naukowiec cierpi na ICS (syndrom natychmiastowego spalania)! Z tego powodu musi unikać słońca. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo w labiryncie pełnym wspaniałych przygód! Nie dopuść do tego, by stanął w płomieniach w kolejnej części popularnej gry ICS!

 • Podróże Joego 4
  Podróże Joego 4
  Zagrano 34827 razy

  Neonowy króliczek Joe wyruszył na kolejną przygodę pełną przeszkód i łamigłówek, które należy wskazywać, klikać i rozwiązywać. Czy pomożesz mu utrzymać odpowiedni kierunek?

 • Dandy Cave Adventures
  Dandy Cave Adventures
  Zagrano 20759 razy

  Ten wystrojony odkrywca próbuje uciec z niebezpiecznej jaskini. Czy masz jakiś pomysł, gdzie znajduje się wyjście?

 • How to be a gent
  How to be a gent
  Zagrano 8286 razy

  Praca agenta może być skomplikowana, zwłaszcza w zaczarowanym świecie. Czy uda ci się rozpocząć nową karierę?

 • Ninja bez miecza
  Ninja bez miecza
  Zagrano 2548 razy

  Pomóż czerwonemu ninja Mabushi uratować ukochaną Miyuki ze szponów Gorbazaki w zabawnej grze w stylu Mario. Omijaj boksujące żaby oraz inne dziwne i niebezpieczne przeszkody!

 • TIO
  TIO
  Zagrano 19200 razy

  Tio to zagubiony żelkowy stworek, który został stworzony z dziwnych składników w tajemniczym laboratorium. Jest gotowy do ucieczki, aby przekonać się, co czeka na niego na zewnątrz. Miałby wielką ochotę pójść na plażę i trochę się poopalać. Przyłącz się do niego w tej wesołej, zabawnej, darmowej grze online.

 • Piękny Świat
  Piękny Świat
  Zagrano 9999 razy

  Ten kosmiczny bohater wyruszył w misję, by odkryć Piękny Świat. W zebraniu gwiazdek, monet i otwierających każde drzwi kluczy pomogą ci odwaga, strategia i umiejętność skakania!

 • Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Zagrano 10694 razy

  Chcesz wziąć udział w słynnym programie telewizyjnym? Zbieraj klucze i pokonuj przeszkody w drodze na szczyt!

 • Motocrossowa zabawa
  Motocrossowa zabawa
  Zagrano 3206 razy

  Przegazuj silnik swojego motoru w tej szalonej grze wyścigowej! Chwyć kierownicę i bądź pierwszy na mecie! Uważaj na niebezpieczeństwa, zbieraj monety i wykonuj szalone akrobacje, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Zostań najlepszym motocrossowym kierowcą w tej niesamowitej grze zręcznościowej!

 • Money Movers 3
  Money Movers 3
  Zagrano 55946 razy

  This 2 theft are back on business and they need your help to escape from a maximum security prison. Collect all the money you can on your way out and avoid being catch by guards!

 • Zestresowane lamy
  Zestresowane lamy
  Zagrano 1799 razy

  Dołącz do zdenerwowanej lamy w podróży przez krainę LlamaLand w tym dziwnym królestwie. Lama potrafi pokonywać prawa fizyki i może odbijać się od ścian jaskini i klifów. Dzięki zmiennej grawitacji można zbierać cenne gwiazdy podczas zwiedzania tego dziwnego świata. Czy pomożesz lamie zachować spokój w tej szalonej grze akcji?

 • Dino w Epoce Lodowcowej 3
  Dino w Epoce Lodowcowej 3
  Zagrano 3147 razy

  Rozgrzej się trochę dzięki zimowej przygodzie w grze Dino w Epoce Lodowcowej 3: Zmierzch epoki! Skacz, rób uniki i zbieraj, uciekając przed nadchodzącą śnieżycą. W trybie kooperacji dla 2 graczy musisz razem ze znajomym rozwiązywać zagadki, ratować dinoprzyjaciół i używać ich specjalnych mocy, aby przejść dany etap.

 • Platforma
  Platforma
  Zagrano 1979 razy

  Postaraj się nie ucierpieć, stojąc na tej platformie! Skacz i schylaj się, aby unikać zagrożeń. Możesz nawet zatrzymać czas! Zbieraj monety na nowe wyposażenie, które pozwoli ci przetrwać dłużej. Gra zawiera także tryb dwuosobowy, w który możesz zagrać z przyjacielem lub z komputerem i sprawdzić, kto z was przeżyje najdłużej. Kiedy zostaniesz pokonany, możesz opublikować swój wynik na Twitterze!

 • Flakboy Lab Escape
  Flakboy Lab Escape
  Zagrano 9624 razy

  Flakboy został uwięziony w laboratorium! Pomóż mu uchronić się przed eksperymentami i pułapkami! Przeskakuj przez platformy i przeszkody stojące na drodze tego niewinnego czterookiego kosmity. Spróbuj przebiec 30 metrów, aby ukończyć pełne akcji zadania – masz trzy próby, aby uciec z laboratorium. Zbieraj monety, aby móc kupić tarcze, zdrowie, magnetyzm i inne. Gotów do startu? Biegnij, Flakboy!

 • Uwięzieni wśród głębin
  Uwięzieni wśród głębin
  Zagrano 4847 razy

  Kaku i Milo, młoda para, w wyniku wypadku znaleźli się na tajemniczej tropikalnej wyspie. Kaku jest ranna, więc Milo musi znaleźć sposób, aby wyleczyć jej skaleczenia. W tej grze przygodowej przyda mu się twoja pomoc w odszukaniu apteczek pierwszej pomocy. Poprowadź go przez dżunglę i dopilnuj, by nic mu się nie stało i aby znalazł zapasy, dzięki którym oboje przetrwają.

 • Kryształy z głębi ziemi
  Kryształy z głębi ziemi
  Zagrano 3929 razy

  Chwyć za kilof i wyrusz w podróż w głębiny tej mrocznej niebezpiecznej kopalni. Choć brzmi to zupełnie nieprawdopodobnie, znajdiesz tam mnóstwo drogocennych błękitnych kamieni, a może nawet kilka diamentów. Pochodnie oświetlą ci drogę, chroniąc przed zejściem z właściwej ścieżki. Ile skarbów uda ci się znaleźć w tej pełnej akcji grze o kopalni?

 • Jimmy Jumper
  Jimmy Jumper
  Zagrano 3964 razy

  O nie! Dziewczyna Jimmy'ego została porwana, więc musisz skoczyć jej na pomoc! Przemierzaj niebezpieczne miejsca, pokonuj wrogów i kupuj wspomagacze, które pomogą ci osiągnąć sukces! Sprawdzaj swoje osiągnięcia i bądź najlepszy jako skoczny Jimmy!

 • Bieg Samuraja 2
  Bieg Samuraja 2
  Zagrano 3357 razy

  Młody Samuraj musi chronić swoich ludzi, eliminując w pobliskim lesie gobliny, szkielety i innych wrogów, którzy dotarli niemal do bram wioski. Ukończ to biegowe wyzwanie, unikając przeszkód, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych sytuacji. Dzięki jasno świecącym gwiazdom będziesz niewidzialny. Zbierz 100 i otrzymasz dodatkowe życie. Biegnij, samuraju, biegnij!

 • Klucz i tarcza 2
  Klucz i tarcza 2
  Zagrano 1899 razy

  Pomóż Boggerowi i uratuj porwanych Gorlików, używając klucza, który podarował ci anioł stróż. Użyj tarczy, by bronić się przed wrogami, przeskakuj przeszkody i zbierz jak najwięcej monet, aby uratować Babę i innych w drugiej części gry Klucz i tarcza. Odblokuj zabawę i przygodę w stylu Super Mario.

 • Super Adventure Pals: Battle Arena
  Super Adventure Pals: Battle Arena
  Zagrano 2155 razy

  Super Smash Adv - Battle Arena is an action platformer game with great 2d pixel graphics. Become a hero and be part of an epic adventure quest. Your task is to escape from a computer eating mad man. Your best friend, a giraffe is your link and is going to help you through your tough contest of defeating the many challenging levels filled with action and fun.

 • Slender Man
  Slender Man
  Zagrano 2039 razy

  Wychodząc z cienia starego lasu, dobrze wiesz, że Slender Man jest na twoim tropie, więc żeby przetrwać, musisz uciekać! Pokonuj pułapki i przeszkody, uciekając przed straszliwym niebezpieczeństwem.

 • Kogama: New Treasure Island
  Kogama: New Treasure Island
  Zagrano 11235 razy

  Odkryj nowe skarby znajdujące się na wyspie i szukaj wskazówek w tej osadzonej w egzotycznym świecie grze wieloosobowej. Być może następna skrzynia złota jest tuż-tuż.

 • Lynxman
  Lynxman
  Zagrano 1810 razy

  Musisz uratować porwaną księżniczkę. Biegaj, wykonuj pojedyncze i podwójne skoki, zbierając przy tym monety na ulepszenia! Przemierz królestwo, aby odzyskać księżniczkę.

 • Cheese Dreams
  Cheese Dreams
  Zagrano 990 razy
 • Infinity Inc
  Infinity Inc
  Zagrano 3791 razy

  Zła wiadomość: uwięziono cię w niebezpiecznym laboratorium. Dobra wiadomość: w ucieczce mogą ci pomóc całe zastępy klonów.

 • Spider Stickman 2
  Spider Stickman 2
  Zagrano 1664 razy

  Ten szalony ludzik potrafi robić to, co pająk, ale poruszanie się w ruchu ulicznym niezbyt dobrze mu wychodzi.

 • Mass Mayhem 2099 A.D
  Mass Mayhem 2099 A.D
  Zagrano 5385 razy

  Ociekająca krwią kontynuacja popularnej gry Mass Mayhem! Tym razem odbędziesz podróż do świata przyszłości pogrążonego w chaosie! Przygotuj się na szaloną przygodę, połączoną z niszczeniem absolutnie wszystkiego, co stanie ci na drodze.

 • Straw Hat Samurai: Duels
  Straw Hat Samurai: Duels
  Zagrano 2262 razy

  Samuraj w słomkowym kapeluszu powraca! Tym razem jest głównym bohaterem gry wieloosobowej, w której czeka na niego wiele nowych przygód, broni, postaci i jeszcze więcej wrogów do pokonania. Czas założyć katanę i posiekać wrogów jak warzywa!

 • Serious Dave
  Serious Dave
  Zagrano 175 razy

  Ten dość poważny poszukiwacz przygód wyrusza w wielką podróż. Chcesz do niego dołączyć?

 • BattleToads
  BattleToads
  Zagrano 1472 razy

  Niesamowite ropuchy wracają do akcji! Dołącz do nich w kolejnej ekscytującej misji.

 • Cut the Monster 3
  Cut the Monster 3
  Zagrano 2897 razy

  Potwory chcą przejąć tę podwodną kolonię. Może załatwisz je laserem?

  • The green mission inside a cave
   The green mission inside a cave
   Zagrano 6570 razy

   Pomóż temu zielonemu stworkowi skakać, biegać i latać na 14 różnych poziomach. Znajdź wyjście i zostań zwycięzcą tej gry!

  • That Red Button
   That Red Button
   Zagrano 792 razy

   Naciśnięcie guzika wydaje się prostym zadaniem, chyba że znajduje się on w laboratorium pełnym pułapek.

  • Anna and Bruno's Birthday Run
   Anna and Bruno's Birthday Run
   Zagrano 1992 razy

   Anna i jej pies świętują jej urodziny wspaniałą przygodą. Czy uchronisz ich przed kłopotami?

  • Achilles 2: Origins of a Legend
   Achilles 2: Origins of a Legend
   Zagrano 6835 razy

   Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

  • Chipset-0
   Chipset-0
   Zagrano 3146 razy

   Tak wielu ludzi, tak mało czasu... Temu małemu robotowi przydałaby się twoja pomoc podczas pracy w laboratorium.

  • Appy 1000 mg
   Appy 1000 mg
   Zagrano 9434 razy

   Ten ludzik jest bardzo daleko od domu, a jego przyjaciel po prostu zniknął. Czy pomożesz swojemu małemu znajomemu wyjść cało z kłopotów?

  • Time Pigmy
   Time Pigmy
   Zagrano 32796 razy

   Ten maleńki odkrywca właśnie wyrusza w ekscytującą podróż w czasie w tej retro grze.

  • Go Robots 2
   Go Robots 2
   Zagrano 2423 razy

   Tym wspaniałym robotom wszystko idzie doskonale. Czy pomożesz im znaleźć drogę do odpowiednich portali?

  • The Last Samurai
   The Last Samurai
   Zagrano 8064 razy

   Przyłącz się do dzielnego wojownika w wyprawie przez niebezpieczne królestwo w tej grze w stylu retro.

  • Zelda Backyard Escape
   Zelda Backyard Escape
   Zagrano 168 razy

   Zelda utknęła w ogródku. Musisz zniszczyć wszystkie potwory i jak najszybciej dostarczyć klucz do wyjścia.

  • Pause Ahead
   Pause Ahead
   Zagrano 767 razy

   Możesz uciec z tego tajemniczego miejsca pod warunkiem, że masz dosyć cierpliwości, by zatrzymywać się w odpowiednich punktach.