Gry Łowienie

 • Zwinna rybka
  Graj
  Zwinna rybka
  Zagrano 20337 razy

  W oceanie, w którym aż roi się od ponurych meduz i innych niebezpieczeństw, strasznie trudno żyje się malutkim rybkom. Dlatego bardzo ważne jest, aby być zwinnym i podróżować z przyjaciółmi. Pomóż tej odważnej rybce pozostać przy życiu w tej ślicznej i trudnej grze akcji.

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 1673 razy

  Łowienie ryb sprawia małej Hani ogromną frajdę! Pomóż jej złapać wymaganą liczbę ryb w określonym czasie.

 • Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 50217186 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 15704 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Harpoon FRVR
  Graj
  Harpoon FRVR
  Zagrano 11439 razy

  Ten rybak ma straszne opóźnienie. Pomożesz mu wyrobić normę w tej grze akcji? Steruj harpunem na łodzi, aby mógł złapać setki smacznych rybek i ominąć unoszące się na wodzie opony i inne śmieci w morzu. Możesz nawet ulepszyć jego harpun między wyprawami.

 • Polar Fishing
  Graj
  Polar Fishing
  Zagrano 1410 razy

  He’s a one man (er, bear?) wrecking crew. Help this brave beast free all of the trapped fish from the ice.

 • Połowy w oceanie
  Graj
  Połowy w oceanie
  Zagrano 160 razy

  Zanurkuj głębiej, aby upolować taaaaką rybę! Za każdy rodzaj ryby otrzymujesz inną liczbę punktów. Im większa zdobycz, tym lepiej! Złap dwie takie same ryby, aby podwoić punkty!

 • Rybak Sam
  Graj
  Rybak Sam
  Zagrano 811 razy

  Sam to jeden z najlepszych wędkarzy w okolicy, ale przydałaby mu się pomoc. Pomóż mu unikać trujących rozdymek i ulepszyć łódkę dzięki wielu fajowym elementom w tej grze o wędkowaniu.

 • Fishing Day
  Graj
  Fishing Day
  Zagrano 1340 razy

  Taki piękny dzień, idealny na wędkowanie, ale niestety masz tylko trzy haczyki! Spróbuj skutecznie złapać rybę i przy tym uważać na bomby w tej świetnej rodzinnej grze zręcznościowej: Fishing Day!

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 10702 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 3187 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 2761 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 3955 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 16727 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 9449 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Łowienie na dynamit
  Graj
  Łowienie na dynamit
  Zagrano 59 razy

  W realnym życiu połowy za pomocą ładunków wybuchowych są zabronione, ale w tej kreskówkowej grze o łowieniu ryb możesz robić, co chcesz! Ten zwariowany wędkarz ma łódkę pełną dynamitu i potrafi go używać!

 • Łowienie na wyspie
  Graj
  Łowienie na wyspie
  Zagrano 1093 razy

  Ten rozbitek jest uwięziony na bezludnej wyspie, ale na szczęście właśnie znalazł wędkę. Pomóż mu złowić pyszne żółwie i inne morskie stworzenia w tej szalonej grze wędkarskiej.

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 2661 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Wędkarz
  Graj
  Wędkarz
  Zagrano 71 razy

  Przed tym wspaniałym wędkarzem długi dzień wypełniony łowieniem ryb. Pomóż mu złapać mnóstwo pysznych ryb i unikać starych kaloszy, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Ekstremalne wędkowanie
  Graj
  Ekstremalne wędkowanie
  Zagrano 439 razy

  Oto gra o ekstremalnym wędkowaniu, w której można łowić nie tylko ryby. Dołącz do szalonych superbohaterów w poszukiwaniu różnych stworzeń, od małych świnek po głodne rekiny.

 • Fairy Fishing
  Graj
  Fairy Fishing
  Zagrano 259 razy

  Pomóż krasnoludkowi złowić na wędkę wszystkie wróżki zanim czas się skończy!

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 16104 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Komputerowy połów
  Graj
  Komputerowy połów
  Zagrano 2500 razy

  W tej emocjonującej grze o łowieniu ryb ścigasz się z czasem. Masz trzy minuty, aby złapać jak najwięcej ryb. Na co jeszcze czekasz? Szybko, nie ma czasu do stracenia!

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 4746 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Furiko Neko
  Graj
  Furiko Neko
  Zagrano 29 razy

  Przeciągaj tło, aby zbić wszystkie kamienie przy pomocy wahadła i przejdź na następny poziom.

 • Aquapigs
  Graj
  Aquapigs
  Zagrano 111 razy

  Pomóż śwince morskiej przekłuć bańki i uwolnić przyjaciół!

 • Połów kałamarnic
  Graj
  Połów kałamarnic
  Zagrano 28 razy

  Celem tej gry jest złowienie kałamarnic. Czy zbierzesz je wszystkie w określonym czasie? Spróbuj swoich sił!

 • Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Graj
  Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Zagrano 2665 razy

  Ci dwaj rybacy mają mało paliwa, ale są zdeterminowani, by wrócić do portu z wielkim połowem. Pomóż im napełnić łódkę, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 6634 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Wędkarskie szczęście
  Graj
  Wędkarskie szczęście
  Zagrano 791 razy

  Złap trzy takie same ryby z rzędu w trybie kampanii lub walcz z czasem w trybie akcji. Zdobądź dodatkowe pieniądze za najlepszy połów dnia, by ulepszyć sprzęt wędkarski. Baw się dobrze, ale pamiętaj, czas szybko mija przy wędkowaniu!

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 7447 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 6253 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Lily Slacking: Farm
  Graj
  Lily Slacking: Farm
  Zagrano 1232 razy

  Lily pomaga dziadkowi na jego farmie, ale trochę jej się nie chce. Dołącz do niej, gdy próbuje wycwanić się od zadań w tej grze w obijanie się. Czy możesz pomóc jej uniknąć wkurzonego dziadka?

 • Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Graj
  Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Zagrano 1008 razy

  Mack jest dziś w bardzo złym nastroju - ma mało czasu i wiele do zrobienia. Pomóż mu złowić potrzebne ryby i uszczęśliwić jego szefa w tej dzikiej grze wędkarskiej.

 • Magic Pet Catcher
  Graj
  Magic Pet Catcher
  Zagrano 33 razy

  To trochę jak łowienie ryb... ale zamiast ryb łapiesz zwierzątka rodem z najdziwniejszych snów!

 • Nakarm Mo
  Graj
  Nakarm Mo
  Zagrano 1300 razy

  Ten głodny niedźwiedż polarny planuje łowić ryby na zamarzniętym jeziorze. Pomóż mu złapać trochę pysznych łososi. Ryby w tej grze są bardzo płochliwe.

Wędkarstwo 2.0

Jaki obrazek masz przed oczami, gdy myślisz o łowieniu ryb? Widzisz kuter rybacki, a na nim uwijających się na pokładzie członków załogi, którzy zarzucają sieci? A może samotnego wędkarza gdzieś w lesie, nad jeziorem, z wędką, czekającego spokojnie, aż ryba weźmie? Bez względu na początkowe skojarzenie, już na pierwszy rzut oka widać, że zajęcie to wymaga ogromnej dozy cierpliwości i samozaparcia. Niektórzy powiedzą: nudy. Znaleźliśmy jednak sposób, by obalić to przekonanie. Przenieśliśmy łowienie ryb na ekran komputera, do świata gier internetowych – sprawdź, czy dzięki temu zajęcie to nie stanie się nieco bardziej atrakcyjne lub – jeśli akurat jesteś miłośnikiem wędkarstwa – czy odnajdziesz w naszych grach to coś, co Cię w nim pociąga. Być może zastąpią Ci ulubioną rozrywkę, gdy pora roku lub pogoda nie sprzyja wędkarskim wyprawom?

W naszej kolekcji znajdziesz gry takie jak Na Ryby (gdzie musisz pamiętać o wyborze odpowiedniej wędki, haczyka, przynęty itd.), relaksujące Lake Fishing 2 (odpoczynek przed komputerem gwarantowany!) czy Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna (która przeniesie Cię w odległe tropiki).

A może chcesz wprowadzić w ten świat jakichś młodych adeptów wędkarstwa? Pokazać im, na czym to tak naprawdę polega, oswoić ze sprzętem i wszechobecną przyrodą? Mamy całe mnóstwo gier dla najmłodszych! Na początek coś specjalnie dla dziewczynek, czyli Mała Hania: Łowienie ryb. Lubicie gry strategiczne? Gra Haczyk, żyłka i spławik pozwoli Ci pokazać dzieciom, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu, jednocześnie umożliwiając ćwiczenie zręczności. A ta przyda się w kolejnych zmaganiach, np. w grze Nakarm Mo czy świetnej, typowo zręcznościowej Fishing Day.

Z pewnością perełką w tym zestawieniu jest pozycja Mr. Bean Fishing, która znalazła już wielu sympatyków. Jak tu nie polubić wędkowania ze znanym wszystkim dobrze z serialu i filmów Jasiem Fasolą, którego tak świetnie udało się odwzorować w wirtualnym świecie? Gra jest przyjemna i wcale nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać! Polecamy na koniec ciężkiego dnia w pracy – nie sposób się nie uśmiechnąć!