Gry Łowienie

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 3625 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 12372 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Glug Glug
  Graj
  Glug Glug
  Zagrano 2042 razy

  Zbierz wszystkie skrzynie ze skarbami leżące na dnie morza!

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 9887 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 5347 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 3337 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 8707 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 2604 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 3179 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 3961 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Łowienie na wyspie
  Graj
  Łowienie na wyspie
  Zagrano 1143 razy

  Ten rozbitek jest uwięziony na bezludnej wyspie, ale na szczęście właśnie znalazł wędkę. Pomóż mu złowić pyszne żółwie i inne morskie stworzenia w tej szalonej grze wędkarskiej.

 • Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Graj
  Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Zagrano 1410 razy

  Mack jest dziś w bardzo złym nastroju - ma mało czasu i wiele do zrobienia. Pomóż mu złowić potrzebne ryby i uszczęśliwić jego szefa w tej dzikiej grze wędkarskiej.

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 1119 razy

  Mała Hania chce się wybrać na ryby z wujkiem Johnem. Pomóż jej spakować odpowiednie narzędzia, ekwipunek i materiały i dołącz do zabawy!

 • Fish Trip Online
  Graj
  Fish Trip Online
  Zagrano 4763 razy

  Trzy fotorealistyczne jeziora można odnaleźć w tej wędkarskiej grze dla dzieci. Chwyć tyczkę i przekonaj się czy uda ci się złapać ryby, które w nich pływają. Nie zapomnij o przynęcie!

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 3599 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Połów w morzu
  Graj
  Połów w morzu
  Zagrano 2916 razy

  Mówi się, że morze jest pełne ryb, ale czy złapiesz ich na tyle dużo, by wypełnić swoje zadanie? Spróbuj wygrać z czasem w tej intensywnej grze o łowieniu ryb.

 • Sportowe wędkowanie
  Graj
  Sportowe wędkowanie
  Zagrano 6982 razy

  Ciesz się przyjemnością płynącą z wędkowania! Wspaniała grafika 3D i dźwięki natury na pewno cię zachwycą!

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 3517 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Fishtopia Tycoon 2
  Graj
  Fishtopia Tycoon 2
  Zagrano 1072 razy

  Mr. Richie needs your help building a super cool new Fish World on this island. Can you lend him a hand?

 • Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Graj
  Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Zagrano 2832 razy

  Ci dwaj rybacy mają mało paliwa, ale są zdeterminowani, by wrócić do portu z wielkim połowem. Pomóż im napełnić łódkę, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 5559 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Lake Fishing 2
  Graj
  Lake Fishing 2
  Zagrano 6106 razy

  Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 3298 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 2484 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 4873 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Prąd rzeki Kenai
  Graj
  Prąd rzeki Kenai
  Zagrano 3027 razy

  Wybierz się w podróż na jedno z najlepszych łowisk na Alasce i przekonaj się, jaki rodzaj przynęty sprawdzi się najlepiej. Wypróbuj różne wabiki i odmienne taktyki, aby cieszyć się obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

 • Jaskiniowe jezioro
  Graj
  Jaskiniowe jezioro
  Zagrano 3047 razy

  W tej jaskini pływa mnóstwo ryb, tylko trochę tam ciemno. Czy masz dość odwagi, by wpłynąć do jaskini i spróbować złowić te ryby? Pamiętaj, aby wybrać odpowiednie miejsce.

 • Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 1632726 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 3401 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Komputerowy połów
  Graj
  Komputerowy połów
  Zagrano 2708 razy

  W tej emocjonującej grze o łowieniu ryb ścigasz się z czasem. Masz trzy minuty, aby złapać jak najwięcej ryb. Na co jeszcze czekasz? Szybko, nie ma czasu do stracenia!

 • Łowienie ryb
  Graj
  Łowienie ryb
  Zagrano 896 razy

  Jest rześki i słoneczny jesienny poranek. Idealna pora na wędkowanie w jeziorze! Zarzuć wędkę i baw się doskonale w tej grze o łowieniu ryb.

 • Łowienie okoni: Zawodowiec
  Graj
  Łowienie okoni: Zawodowiec
  Zagrano 2755 razy

  Wędkuj jak zawodowiec. Jezioro jest pełne głodnych okoni, więc jeśli zrobisz, co powninieneś, możesz zabrać ich trochę do domu.

 • Nakarm Mo
  Graj
  Nakarm Mo
  Zagrano 1603 razy

  Ten głodny niedźwiedż polarny planuje łowić ryby na zamarzniętym jeziorze. Pomóż mu złapać trochę pysznych łososi. Ryby w tej grze są bardzo płochliwe.

 • Złap mnie, jeśli potrafisz
  Graj
  Złap mnie, jeśli potrafisz
  Zagrano 1193 razy

  Ten ambitny wędkarz eksploruje jedno z najlepszych łowisk w Ameryce Północnej. Ciesz się razem z nim obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

 • Złap rybę
  Graj
  Złap rybę
  Zagrano 1347 razy

  Łowienie ryb z torbą pełną kamieni nie jest łatwe, ale ten człowiek zamierza spróbować. Sprawdź, ile ryb zdołasz złowić w tej nietypowej grze.

 • Wędkarskie szczęście
  Graj
  Wędkarskie szczęście
  Zagrano 714 razy

  Złap trzy takie same ryby z rzędu w trybie kampanii lub walcz z czasem w trybie akcji. Zdobądź dodatkowe pieniądze za najlepszy połów dnia, by ulepszyć sprzęt wędkarski. Baw się dobrze, ale pamiętaj, czas szybko mija przy wędkowaniu!

Wędkarstwo 2.0

Jaki obrazek masz przed oczami, gdy myślisz o łowieniu ryb? Widzisz kuter rybacki, a na nim uwijających się na pokładzie członków załogi, którzy zarzucają sieci? A może samotnego wędkarza gdzieś w lesie, nad jeziorem, z wędką, czekającego spokojnie, aż ryba weźmie? Bez względu na początkowe skojarzenie, już na pierwszy rzut oka widać, że zajęcie to wymaga ogromnej dozy cierpliwości i samozaparcia. Niektórzy powiedzą: nudy. Znaleźliśmy jednak sposób, by obalić to przekonanie. Przenieśliśmy łowienie ryb na ekran komputera, do świata gier internetowych – sprawdź, czy dzięki temu zajęcie to nie stanie się nieco bardziej atrakcyjne lub – jeśli akurat jesteś miłośnikiem wędkarstwa – czy odnajdziesz w naszych grach to coś, co Cię w nim pociąga. Być może zastąpią Ci ulubioną rozrywkę, gdy pora roku lub pogoda nie sprzyja wędkarskim wyprawom?

W naszej kolekcji znajdziesz gry takie jak Na Ryby (gdzie musisz pamiętać o wyborze odpowiedniej wędki, haczyka, przynęty itd.), relaksujące Lake Fishing 2 (odpoczynek przed komputerem gwarantowany!) czy Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna (która przeniesie Cię w odległe tropiki).

A może chcesz wprowadzić w ten świat jakichś młodych adeptów wędkarstwa? Pokazać im, na czym to tak naprawdę polega, oswoić ze sprzętem i wszechobecną przyrodą? Mamy całe mnóstwo gier dla najmłodszych! Na początek coś specjalnie dla dziewczynek, czyli Mała Hania: Łowienie ryb. Lubicie gry strategiczne? Gra Haczyk, żyłka i spławik pozwoli Ci pokazać dzieciom, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu, jednocześnie umożliwiając ćwiczenie zręczności. A ta przyda się w kolejnych zmaganiach, np. w grze Nakarm Mo czy świetnej, typowo zręcznościowej Fishing Day.

Z pewnością perełką w tym zestawieniu jest pozycja Mr. Bean Fishing, która znalazła już wielu sympatyków. Jak tu nie polubić wędkowania ze znanym wszystkim dobrze z serialu i filmów Jasiem Fasolą, którego tak świetnie udało się odwzorować w wirtualnym świecie? Gra jest przyjemna i wcale nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać! Polecamy na koniec ciężkiego dnia w pracy – nie sposób się nie uśmiechnąć!