Gry Łowienie

 • Fish Tycoon
  Graj
  Fish Tycoon
  Zagrano 1421 razy

  Czy potrafisz zaprojektować cudowne akwarium? Zbierz zasoby potrzebne do stworzenia fantastycznego podwodnego świata w tej grze symulacyjnej. Aha, i musisz też oczywiście znaleźć ryby!

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 16829 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 21543 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 8781 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 9521 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 7460 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Glug Glug
  Graj
  Glug Glug
  Zagrano 3907 razy

  Zbierz wszystkie skrzynie ze skarbami leżące na dnie morza!

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 5697 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 5675 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Szalone wędkowanie
  Graj
  Szalone wędkowanie
  Zagrano 1430 razy

  Zanurz wędkę jak najgłębiej w wodzie... Jak daleko sięgniesz? Następnie złów jak najwięcej ryb i wystrzel je z łódki jak najwyżej do góry... Celuj dobrze i strzelaj w tej szalonej grze! Głęboko, wysoko – zabijaj i zarabiaj!

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 5800 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 3028353 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 4737 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 1746 razy

  Mała Hania chce się wybrać na ryby z wujkiem Johnem. Pomóż jej spakować odpowiednie narzędzia, ekwipunek i materiały i dołącz do zabawy!

 • Fishtopia Tycoon 2
  Graj
  Fishtopia Tycoon 2
  Zagrano 1733 razy

  Mr. Richie needs your help building a super cool new Fish World on this island. Can you lend him a hand?

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 10007 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Lake Fishing 2
  Graj
  Lake Fishing 2
  Zagrano 10247 razy

  Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 5786 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 14637 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Łowienie na wyspie
  Graj
  Łowienie na wyspie
  Zagrano 2131 razy

  Ten rozbitek jest uwięziony na bezludnej wyspie, ale na szczęście właśnie znalazł wędkę. Pomóż mu złowić pyszne żółwie i inne morskie stworzenia w tej szalonej grze wędkarskiej.

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 5121 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 5611 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Graj
  Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Zagrano 5050 razy

  Ci dwaj rybacy mają mało paliwa, ale są zdeterminowani, by wrócić do portu z wielkim połowem. Pomóż im napełnić łódkę, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Połów w morzu
  Graj
  Połów w morzu
  Zagrano 5594 razy

  Mówi się, że morze jest pełne ryb, ale czy złapiesz ich na tyle dużo, by wypełnić swoje zadanie? Spróbuj wygrać z czasem w tej intensywnej grze o łowieniu ryb.

 • Fish Trip Online
  Graj
  Fish Trip Online
  Zagrano 7314 razy

  Trzy fotorealistyczne jeziora można odnaleźć w tej wędkarskiej grze dla dzieci. Chwyć tyczkę i przekonaj się czy uda ci się złapać ryby, które w nich pływają. Nie zapomnij o przynęcie!

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 7646 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Prąd rzeki Kenai
  Graj
  Prąd rzeki Kenai
  Zagrano 5252 razy

  Wybierz się w podróż na jedno z najlepszych łowisk na Alasce i przekonaj się, jaki rodzaj przynęty sprawdzi się najlepiej. Wypróbuj różne wabiki i odmienne taktyki, aby cieszyć się obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

 • Jaskiniowe jezioro
  Graj
  Jaskiniowe jezioro
  Zagrano 4759 razy

  W tej jaskini pływa mnóstwo ryb, tylko trochę tam ciemno. Czy masz dość odwagi, by wpłynąć do jaskini i spróbować złowić te ryby? Pamiętaj, aby wybrać odpowiednie miejsce.

 • Komputerowy połów
  Graj
  Komputerowy połów
  Zagrano 4843 razy

  W tej emocjonującej grze o łowieniu ryb ścigasz się z czasem. Masz trzy minuty, aby złapać jak najwięcej ryb. Na co jeszcze czekasz? Szybko, nie ma czasu do stracenia!

 • Łowienie okoni: Zawodowiec
  Graj
  Łowienie okoni: Zawodowiec
  Zagrano 4540 razy

  Wędkuj jak zawodowiec. Jezioro jest pełne głodnych okoni, więc jeśli zrobisz, co powninieneś, możesz zabrać ich trochę do domu.

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 5435 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Captain Letter Fishing
  Graj
  Captain Letter Fishing
  Zagrano 1512 razy

  Ten rybak użył chyba wcześniej makaronowych literek jako przynęty ...

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 4420 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Wędkarskie szczęście
  Graj
  Wędkarskie szczęście
  Zagrano 1179 razy

  Złap trzy takie same ryby z rzędu w trybie kampanii lub walcz z czasem w trybie akcji. Zdobądź dodatkowe pieniądze za najlepszy połów dnia, by ulepszyć sprzęt wędkarski. Baw się dobrze, ale pamiętaj, czas szybko mija przy wędkowaniu!

 • Nakarm Mo
  Graj
  Nakarm Mo
  Zagrano 2644 razy

  Ten głodny niedźwiedż polarny planuje łowić ryby na zamarzniętym jeziorze. Pomóż mu złapać trochę pysznych łososi. Ryby w tej grze są bardzo płochliwe.

 • Złap mnie, jeśli potrafisz
  Graj
  Złap mnie, jeśli potrafisz
  Zagrano 2026 razy

  Ten ambitny wędkarz eksploruje jedno z najlepszych łowisk w Ameryce Północnej. Ciesz się razem z nim obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

Wędkarstwo 2.0

Jaki obrazek masz przed oczami, gdy myślisz o łowieniu ryb? Widzisz kuter rybacki, a na nim uwijających się na pokładzie członków załogi, którzy zarzucają sieci? A może samotnego wędkarza gdzieś w lesie, nad jeziorem, z wędką, czekającego spokojnie, aż ryba weźmie? Bez względu na początkowe skojarzenie, już na pierwszy rzut oka widać, że zajęcie to wymaga ogromnej dozy cierpliwości i samozaparcia. Niektórzy powiedzą: nudy. Znaleźliśmy jednak sposób, by obalić to przekonanie. Przenieśliśmy łowienie ryb na ekran komputera, do świata gier internetowych – sprawdź, czy dzięki temu zajęcie to nie stanie się nieco bardziej atrakcyjne lub – jeśli akurat jesteś miłośnikiem wędkarstwa – czy odnajdziesz w naszych grach to coś, co Cię w nim pociąga. Być może zastąpią Ci ulubioną rozrywkę, gdy pora roku lub pogoda nie sprzyja wędkarskim wyprawom?

W naszej kolekcji znajdziesz gry takie jak Na Ryby (gdzie musisz pamiętać o wyborze odpowiedniej wędki, haczyka, przynęty itd.), relaksujące Lake Fishing 2 (odpoczynek przed komputerem gwarantowany!) czy Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna (która przeniesie Cię w odległe tropiki).

A może chcesz wprowadzić w ten świat jakichś młodych adeptów wędkarstwa? Pokazać im, na czym to tak naprawdę polega, oswoić ze sprzętem i wszechobecną przyrodą? Mamy całe mnóstwo gier dla najmłodszych! Na początek coś specjalnie dla dziewczynek, czyli Mała Hania: Łowienie ryb. Lubicie gry strategiczne? Gra Haczyk, żyłka i spławik pozwoli Ci pokazać dzieciom, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu, jednocześnie umożliwiając ćwiczenie zręczności. A ta przyda się w kolejnych zmaganiach, np. w grze Nakarm Mo czy świetnej, typowo zręcznościowej Fishing Day.

Z pewnością perełką w tym zestawieniu jest pozycja Mr. Bean Fishing, która znalazła już wielu sympatyków. Jak tu nie polubić wędkowania ze znanym wszystkim dobrze z serialu i filmów Jasiem Fasolą, którego tak świetnie udało się odwzorować w wirtualnym świecie? Gra jest przyjemna i wcale nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać! Polecamy na koniec ciężkiego dnia w pracy – nie sposób się nie uśmiechnąć!