Gry Ukryte obiekty

 • Stajesz się tym, co widzisz
  Graj
  Stajesz się tym, co widzisz
  Zagrano 6850 razy

  Media to potężne narzędzie. Sieci telewizyjne, kamery i Twitter — tych rzeczy można używać z dobrym lub złym zamiarem. W jaki sposób wpłyniesz na życie ślicznych bohaterów tego niezwykłego symulatora gry?

 • Ucieczka z domu
  Graj
  Ucieczka z domu
  Zagrano 11092 razy

  Zbierz przedmioty i rozwiąż łamigłówki, aby uciec z domu!

 • Ukryta historia
  Graj
  Ukryta historia
  Zagrano 16586 razy

  Alessia właśnie dostała wymarzoną pracę jako archeolog we Włoszech. Możesz jej pomóc, gdy pracuje nad odtworzeniem najsłynniejszych zabytków na świecie? Przyda jej się każda para rąk w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Cyrkowy romans
  Graj
  Cyrkowy romans
  Zagrano 3401 razy

  Aurelia i jej chłopak darzą się uczuciem, lecz jej ojciec nie jest z tego powodu szczęśliwy. Pomóż jej znaleźć rozwiązanie.

 • Kraina cudów
  Graj
  Kraina cudów
  Zagrano 15519 razy

  W zapomnianym zakątku niezwykłej wyspy kryją się magiczne tajemnice. Przyłącz się do Alexis, która podjęła próbę rozwikłania tych zagadek w tej czarującej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Devilish Valentine
  Graj
  Devilish Valentine
  Zagrano 2631 razy

  Miłość to słodka trucizna...

 • Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Graj
  Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Zagrano 2922 razy

  Kanały starego Amsterdamu są nawiedzone przez diamentowe tajemnice...

 • Kroniki Albiana 2
  Graj
  Kroniki Albiana 2
  Zagrano 6256 razy

  Mędrzec Wynstaff jest bardzo zapracowanym czarodziejem i czasami potrafi być rozkojarzony. Teraz nie pamięta, gdzie położył swoje klucze, w tej grze w ukryte przedmioty. Dołącz do wiedźmy Gwendolyn, gdy szukają kluczy i innych zaczarowanych przedmiotów w świecie pełnym przygód i magii.

 • Rezydencja Lady Agnes
  Graj
  Rezydencja Lady Agnes
  Zagrano 6214 razy

  Kevin zauroczył się w Lady Agnes. Oboje są w sobie zakochani, ale on nic o niej nie wie. Dołącz do jego wysiłków w poznaniu jej w tej grze ukrytych przedmiotów.

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 31877 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Przetrwanie
  Graj
  Przetrwanie
  Zagrano 3853 razy

  Jak długo przetrwasz na wyspie, mając do dyspozycji tylko to, co na niej znajdziesz? Sprawdź to w tej przerażającej grze, która będzie dobrym testem twojej odwagi.

 • Cudowna woda
  Graj
  Cudowna woda
  Zagrano 8253 razy

  Vivian od wielu lat szuka w lesie magicznej fontanny, która uleczy jej chorego dziadka. Chyba udało jej się ją znaleźć za murami tego tajemniczego kościoła. Możesz pomóc jej nabrać cudowną wodę z fontanny w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Brakujący przedmiot
  Graj
  Brakujący przedmiot
  Zagrano 8698 razy

  Maria i Frank badają sprawę włamania do muzeum pełnego cennych antyków. Kilka z nich wykradł tajemniczy włamywacz. Czy możesz pomóc tym dwóm prywatnym detektywom schwytać złodzieja w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty?

 • Room Escape
  Graj
  Room Escape
  Zagrano 4302 razy

  Czy łamigłówki w tych tajemniczych pomieszczeniach nigdy się nie skończą? Spróbuj znaleźć drogę ucieczki, jeśli potrafisz, w tej wciągającej grze online. Musi być jakiś sposób, by się stąd wydostać!

 • Świąteczne Zakupy
  Graj
  Świąteczne Zakupy
  Zagrano 3432 razy

  Wykonaj dobrze obowiązki elfa i pomóż Mikołajowi w świątecznych zakupach!

 • Chińska świątynia
  Graj
  Chińska świątynia
  Zagrano 11493 razy

  Wejdź do tej mistycznej świątyni i spróbuj odkryć jej niezliczone tajemnice. Wyszukaj przedmioty ukryte w każdym pomieszczeniu i poznaj ich sekrety w tej wciągającej grze online.

 • Kłopoty w raju
  Graj
  Kłopoty w raju
  Zagrano 8265 razy

  Brenda, żona Jeffa, zaginęła w Tropikalnej Perle, luksusowym ośrodku i hotelu. Teraz tylko Marvin, prywatny detektyw, może ją znaleźć w tej grze w ukryte obiekty. Połącz z nim siły i rozwiąż jak najszybciej tę tajemnicę.

 • Legenda Youdy: Złoty rajski ptak
  Graj
  Legenda Youdy: Złoty rajski ptak
  Zagrano 4459 razy

  Dżungla skrywa tajemnice, lecz tubylcy ich nie wyjawią - tylko ty możesz odkryć sekret Złotego Ptaka!

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 9607 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Specjalny dzień
  Graj
  Specjalny dzień
  Zagrano 4738 razy

  Oto specjalny dzień w tej wesołej grze z ukrytymi obiektami. Pomóż Marii zrobić zakupy i zdobywaj monety, by zwiększyć wynik i zaimponować jej umiejętnościami odnajdywania przedmiotów.

 • Babcia i ja
  Graj
  Babcia i ja
  Zagrano 7205 razy

  Sara nie widziała swojej babci od pewnego czasu. Na jej podwórku panuje bałagan. Czy pomożesz jej zrobić porządki w tej grze w ukryte obiekty?

 • Whack the Cheater
  Graj
  Whack the Cheater
  Zagrano 8406 razy

  Ta żona właśnie odkryła, że jej mąż ma romans. Jest rozwścieczona? Oj tak! Pomóż jej dokonać zemsty na mężu w tej całkowicie szalonej grze akcji.

 • Zabawa w chowanego z Kitty
  Graj
  Zabawa w chowanego z Kitty
  Zagrano 2531 razy

  Dołącz do kotki Kitty i jej futrzastych przyjaciół i spędź z nimi wesoło popołudnie, bawiąc się w chowanego.

 • Dom dla obłąkanych
  Graj
  Dom dla obłąkanych
  Zagrano 5153 razy

  Uważaj, gdzie stąpasz, w tej zupełnie nowej grze-horrorze, która zawładnie tobą bez reszty! Zbieraj przedmioty, które dostarczą ci niezbędnych wskazówek i pomogą w rozwikłaniu tajemnicy!

 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 82397 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Tajemnicza historia: Ukryte obiekty
  Graj
  Tajemnicza historia: Ukryte obiekty
  Zagrano 1156 razy

  Ta biedna wróżka zgubiła swoje magiczne przedmioty. Zobaczmy, czy uda nam się je odzyskać.

 • Monkey Go Happy Mahem
  Graj
  Monkey Go Happy Mahem
  Zagrano 13938 razy

  Nikt nie lubi widoku smutnej małpki. Na szczęście możesz ją rozśmieszyć. Musisz tylko wymyśleć, jak to zrobić.

 • Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Graj
  Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Zagrano 17940 razy

  W podziemiach tego zamku jest pełno tajemniczych i zaczarowanych przedmiotów, które zaginęły. Czy zdołasz znaleźć je wszystkie przed upływem czasu w tej magicznej grze w ukryte przedmioty?

 • Ogródek moich marzeń
  Graj
  Ogródek moich marzeń
  Zagrano 9846 razy

  W tym ogródku przydałoby się posprzątać. Pomóż przekształcić go w relaksującą oazę!

 • Księga cieni
  Graj
  Księga cieni
  Zagrano 2604 razy

  Rebecca poprowadzi cię poprzez Księgę cieni, w której znajdziesz i zbierzesz historie o duchach, nawiedzonych domach i innych nadprzyrodzonych historiach. Zbieraj ukryte przedmioty i odblokuj każdy z dostępnych światów za pomocą 3 specjalnych kluczy.

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 14951 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

 • Ucieczka z kanału: Odcinek 1
  Graj
  Ucieczka z kanału: Odcinek 1
  Zagrano 4890 razy

  Właśnie odkrywasz, że znajdujesz się w ciemnym i niebezpiecznym kanale ściekowym. Czy dasz radę znaleźć drogę ucieczki? Spróbuj zebrać wskazówki i przedmioty, dzięki którym uda ci się uciec, w tej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”.

 • Ukryty dowód
  Graj
  Ukryty dowód
  Zagrano 18758 razy

  Ashley jest znaną reporterką jednej z najbardziej wpływowych i poczytnych gazet w kraju. Jej ostatnie zadanie dotyczy sprzedaży dużego koncernu naftowego. Czy podczas negocjacji mogło dojść do czegoś niezgodnego z prawem? Przyłącz się do Ashley, jak prowadzi śledztwo w tej sprawie, co może pomóc jej w zdobyciu nagrody Pulitzera, w tej pasjonującej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 16632 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Living Room Escape
  Graj
  Living Room Escape
  Zagrano 11117 razy

  Jak wydostać się z tego pokoju? Wskazówki ukryte są w przeróżnych miejscach. Czy dasz sobie radę i rozwiążesz wszystkie łamigłówki w tej pasjonującej grze online: Living Room Escape?

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 7018 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!