• Bałagan na Stacji Obsługi
  Graj
  Bałagan na Stacji Obsługi
  Zagrano 742 razy

  OK, świeżaku... jesteś dobrym mechanikiem?? Tak ci się tylko wydaje!

 • Ukryte Obiekty: Edycja Zakupowa
  Graj
  Ukryte Obiekty: Edycja Zakupowa
  Zagrano 8241 razy

  W tym centrum handlowym wszystko jest dziś za darmo!

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 18814 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Zakupowa Asystentka 5
  Graj
  Zakupowa Asystentka 5
  Zagrano 5724 razy

  Przed Świętami Macy ma tyle pracy, że musi robić zakupy do upadłego!

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 10039 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

 • Princess Juliet: Fashion Trouble
  Graj
  Princess Juliet: Fashion Trouble
  Zagrano 5895 razy

  Królewna Julia ogromnie potrzebuje twojej pomocy w uszyciu sukni w tej najnowszej grze przygodowej: Princess Juliet: Fashion Trouble. Znajdź wszystkie ukryte wskazówki i pomóż spełnić jej marzenie!

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 11679 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Personal Shopper
  Graj
  Personal Shopper
  Zagrano 9727 razy

  Czy kupowanie to twoje hobby? Pomóż Macy znaleźć wszystkie przedmioty i zdobyć tytuł najlepszego osobistego stylisty!

 • Whack the Cheater
  Graj
  Whack the Cheater
  Zagrano 3661 razy

  Ta żona właśnie odkryła, że jej mąż ma romans. Jest rozwścieczona? Oj tak! Pomóż jej dokonać zemsty na mężu w tej całkowicie szalonej grze akcji.

 • Brakujący przedmiot
  Graj
  Brakujący przedmiot
  Zagrano 9001 razy

  Maria i Frank badają sprawę włamania do muzeum pełnego cennych antyków. Kilka z nich wykradł tajemniczy włamywacz. Czy możesz pomóc tym dwóm prywatnym detektywom schwytać złodzieja w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty?

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 6428 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Monkey Go Happy 3
  Graj
  Monkey Go Happy 3
  Zagrano 5161 razy

  Gra Monkey Go Happy powraca - czas rozweselić kolejne smutne małpki!

 • Arizona Rose i zagadki piratów
  Graj
  Arizona Rose i zagadki piratów
  Zagrano 2910 razy

  Gdy Rose odebrała telefon od tajemniczego pana Huxley, była wtedy zwykłą kolekcjonerką antyków. A teraz bierze udział w szalonej przygodzie na egzotycznej wyspie. Dołącz do niej w tej grze online, gdy szuka zaginionych skarbów Kapitana Czarnobrodego.

 • Empty Room Escape
  Graj
  Empty Room Escape
  Zagrano 3158 razy

  tmp

 • Ukryta kuchnia
  Graj
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 4274 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Monkey Go Happy 2
  Graj
  Monkey Go Happy 2
  Zagrano 12563 razy

  W drugiej części tej uzależniającej gry musisz uszczęśliwić wszystkie małpki!

 • Personal Shopper 3
  Graj
  Personal Shopper 3
  Zagrano 3947 razy

  Kolejny poziom zakupowego wtajemniczenia - tym razem Macy pomaga rodzinie pana Henry!

 • Garden Secrets: Hidden Objects
  Graj
  Garden Secrets: Hidden Objects
  Zagrano 8657 razy

  Odkryj elegancką posiadłość w tej grze w ukryte przedmioty. Dasz radę znaleźć wszystkie brakujące koty, rośliny i narzędzia ogrodowe w każdym zakątku tego majestatycznego miejsca?

 • Skradzione dzieła sztuki
  Graj
  Skradzione dzieła sztuki
  Zagrano 7683 razy

  Detektyw Marvin jest na tropie skradzionych dzieł sztuki. Czy mogły zostać ukryte w tajemniczym domu? Pomóż mu w znalezieniu odpowiedzi w tej emocjonującej grze w ukryte obiekty.

 • Babcia i ja
  Graj
  Babcia i ja
  Zagrano 7410 razy

  Sara nie widziała swojej babci od pewnego czasu. Na jej podwórku panuje bałagan. Czy pomożesz jej zrobić porządki w tej grze w ukryte obiekty?

 • Ucieczka z latarni Eddystone
  Graj
  Ucieczka z latarni Eddystone
  Zagrano 5884 razy

  Turysta został uwięziony w latarni morskiej na Eddystone! Użyj przedmiotów i wskazówek, aby rozwiązać zagadki i pomóc uwięzionym turystom uciec, zanim będzie za późno!

 • Ucieczka przed złem
  Graj
  Ucieczka przed złem
  Zagrano 2719 razy

  Złe moce od dawna prześladują Judith. Czy klucz do jej zbawienia może znajdować się w tym starym zamku? Dołącz do niej w poszukiwaniu odpowiedzi w tej grze poszukiwania ukrytych przedmiotów.

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 8674 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Zagubione dusze: Zaczarowane obrazy
  Graj
  Zagubione dusze: Zaczarowane obrazy
  Zagrano 15118 razy

  W każdym z tych magicznych obrazów znajduje się tajemnicza kraina. W którejś z nich czeka na ciebie twój syn. Czy dasz radę odnaleźć wszystkie fragmenty zniszczonego portretu i uratować chłopca, zanim będzie za późno, w tej pasjonującej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Muzeum Titanika
  Graj
  Muzeum Titanika
  Zagrano 2228 razy

  To nowe muzeum, poświęcone tragicznej katastrofie słynnego statku, jest już otwarte dla zwiedzających. Czy odnajdziesz wszystkie ukryte obiekty w każdej z lokacji w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Pearl's Peril
  Graj
  Pearl's Peril
  Zagrano 5962 razy

  Pearl nie rozmawiała ze swym ojcem od lat, a teraz umarł i zostawił jej w spadku całą wyspę! Przyłącz się do niej i jej najlepszej przyjaciółki, jak odkrywają to miejsce, w pasjonującej grze z ukrytymi przedmiotami. Czy ta wyspa nie jest trochę podejrzana? Czas się przekonać!

 • The Crime Reports: Episode 3
  Graj
  The Crime Reports: Episode 3
  Zagrano 2438 razy
 • Dreams
  Graj
  Dreams
  Zagrano 2605 razy

  Oto obrazki z marzeń sennych... czym się różnią?

 • Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Graj
  Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Zagrano 11044 razy

  Odkryj mroczne sekrety i przerażające tajemnice tej złowieszczej posiadłości.

 • Piraci i skarby
  Graj
  Piraci i skarby
  Zagrano 10125 razy

  Piraci strasznie bałaganią! Dołącz do pani kapitan, gdy sprząta swój statek i przygotowuje inne miejsca. Z pewnością przydałaby się jej Twoja pomoc, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Blue Ribbon Bash
  Graj
  Blue Ribbon Bash
  Zagrano 20438 razy

  Czy potrafisz zmienić brudną starą krowę w piękność z błękitną wstążką?

 • Słońce pustyni
  Graj
  Słońce pustyni
  Zagrano 1312 razy

  Jakie tajemnice odnajdziesz pod piaskami Tunezji? Dołącz do podróżnika Francois w jego poszukiwaniu legendarnego słońca pustyni w tej grze poszukiwania ukrytych przedmiotów.

 • Deserted Island Escape
  Graj
  Deserted Island Escape
  Zagrano 3131 razy

  Utknąłeś na bezludnej wyspie. Jeśli chcesz powrócić do cywilizacji, musisz rozwiązać zagadki i odkryć całe mnóstwo ukrytych przedmiotów w tej przygodowej grze typu "wskaż i kliknij".

 • Escape from Culinary School: New York
  Graj
  Escape from Culinary School: New York
  Zagrano 3572 razy

  Ten student został uwięziony w jednej z najbardziej elitarnych szkół gotowania w Nowym Jorku. Będzie potrzebować twojej pomocy, aby się wydostać. Pomóż mu odnaleźć ukryte obiekty w tej grze typu "wskaż i kliknij"!

 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 18245 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Motel ClickDeath
  Graj
  Motel ClickDeath
  Zagrano 22168 razy

  Wypadki zdarzają się każdego dnia, ale chyba nie aż takie, jak w tej ponurej grze przeglądarkowej Motel ClickDeath! Przygotuj się na śmierć!

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!