Gry Ukryte obiekty

 • Ucieczka z latarni Eddystone
  Ucieczka z latarni Eddystone
  Zagrano 31596 razy

  Turysta został uwięziony w latarni morskiej na Eddystone! Użyj przedmiotów i wskazówek, aby rozwiązać zagadki i pomóc uwięzionym turystom uciec, zanim będzie za późno!

 • Ucieczka przez drzwi
  Ucieczka przez drzwi
  Zagrano 16453 razy

  Bierzesz udział w teleturnieju na żywo! Otwieraj kolejne drzwi, rozwiązując zagadki dzięki podpowiedziom, wskazówkom i przedmiotom. Czy uda Ci się wygrać?

 • Ucieczka z zamku Sobanski
  Ucieczka z zamku Sobanski
  Zagrano 12580 razy

  Wizyta w opuszczonym zamku okazała się nie lada przygodą! Jesteś zupełnie sam w przerażającym miejscu... Czy uda ci się trafić do wyjścia, szukając wskazówek i rozwiązując zagadki?

 • Znajdź pingwina
  Znajdź pingwina
  Zagrano 21304 razy

  Czy wśród stada czarno-białych pand uda ci się odnaleźć pingwiny? Ile ich wypatrzysz, nim skończy się wyznaczony czas?

 • Wielka miłość
  Wielka miłość
  Zagrano 13046 razy

  Diana i Mark opuścili swoje rodziny, aby być razem! Zbierz wszystkie ukryte obiekty i sprawdź, czy wielka miłość wygra.

 • Tajemnicza hrabina
  Tajemnicza hrabina
  Zagrano 26367 razy

  Hrabina Olivia przeprowadziła się do Venzor, aby odmienić swe samotne życie po śmierci męża, musi jednak zachować to w tajemnicy. Zbierz wszystkie ukryte przedmioty, wskazówki i rozwiąż łamigłówki w tej tajemniczej grze przygodowej!

 • Przygoda w tropikach
  Przygoda w tropikach
  Zagrano 50087 razy

  Pomóż Ricie odnaleźć drogę powrotną do hotelu w tej śmiesznej wycieczce przez tropiki. Zbieraj podpowiedzi i szukaj ukrytych obiektów na wyspach Tajlandii!

 • Kryty bazar
  Kryty bazar
  Zagrano 27053 razy

  Pomóż ambitnemu właścicielowi stoiska z owocami i warzywami odnieść sukces, zbierając wskazówki, ukryte obiekty i pieniądze, za które można kupić ulepszenia w tej fantastycznej grze z ukrytymi obiektami. Czy znajdziesz drogę do sukcesu?

 • Pamiętnik nauczycielki
  Pamiętnik nauczycielki
  Zagrano 35018 razy

  Pomóż nauczycielce o imieniu Deborah odnaleźć ukryte obiekty! Zdobądź pieniądze, aby kupić wskazówki, i odblokuj trzy specjalne klucze do świata przygód w tej akademicko-intelektualnej podróży!

 • Kroniki Bellesea
  Kroniki Bellesea
  Zagrano 30575 razy

  Bellesea, najstarszy zamek świata, otwiera teraz przed tobą swoje sekrety, do których nieograniczony dostęp masz tylko ty z kilkoma wybranymi towarzyszami. Odszukaj ukryte obiekty i odblokuj świat tajemnic!

 • Słowa miłości
  Słowa miłości
  Zagrano 33257 razy

  Barbara i Dawid są bardzo zakochani! Pomóż Barbarze znaleźć ukryte obiekty, które zainspirują ją do napisania romantycznych piosenek dla Dawida.

 • Złote pola
  Złote pola
  Zagrano 26866 razy

  Pomóż farmerowi Hudsonowi znaleźć ukryte obiekty na farmie przyjaciela. Zdobądź pieniądze, aby kupić wskazówki i odblokuj trzy specjalne klucze do świata przygód!

 • Legenda Pandory
  Legenda Pandory
  Zagrano 12162 razy

  Czy uda ci się znaleźć różnice między dwoma obrazkami, które na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo? Podejmij wyzwanie Legendy Pandory i spróbuj gry w trzech różnych trybach!

 • Butik Elsy
  Butik Elsy
  Zagrano 29291 razy

  Księżniczka Elsa uwielbia zakupy i doczekała się własnego butiku! Czy zdołasz znaleźć ukryte obiekty w wyznaczonym czasie?

 • Princess Juliet: Ucieczka z krainy cudów
  Princess Juliet: Ucieczka z krainy cudów
  Zagrano 38041 razy

  Weź udział w magicznych przygodach księżniczki Julii i jej przyjaciela Koobsa w zabawnej krainie czarów! Pomóż im wrócić do domu, odnajdując wszystkie wskazówki i zbierając ukryte przedmioty!

 • The Legacy Hotel
  The Legacy Hotel
  Zagrano 31433 razy

  Odkryj nowe wskazówki i poznaj tajemnicę nieboszczyka znalezionego w pobliżu hotelu Windsor Court w Nowym Orleanie. Miller postanowił pozostawić hotel w rękach swoich dzieci. Teraz mamy na głowie sprawę morderstwa! Szukaj ukrytych obiektów, łącz wskazówki i odkryj tajemnicę morderstwa.

 • Perfect Evening
  Perfect Evening
  Zagrano 19710 razy

  Debra jest w Londynie i wraz z Adamem, jej nowym znajomym, jedzie do słynnej artystycznej dzielnicy, aby znaleźć ukryte klejnoty, które mają historyczną wartość! Czy masz oko do estetyki i szczegółów? Rzuć okiem na tę grę w wyszukiwanie ukrytych artystycznych przedmiotów.

 • Skarb Charlotte
  Skarb Charlotte
  Zagrano 37085 razy

  Odwiedź dom rodzinny Charlotte w poszukiwaniu cennych, starych przedmiotów o sentymentalnej wartości. Ile przedmiotów uda ci się znaleźć?

 • Barbie Princess Charm School
  Barbie Princess Charm School
  Zagrano 94770 razy

  Bycie księżniczką to trudna praca, dlatego Barbie uczy się w szkole wdzięku dla członków rodzin królewskich. Pomóż jej ukończyć wszystkie wyzwania w tej wspaniałej grze z ukrytymi obiektami. Czy razem z Barbie znajdziecie wszystkie ukryte gwiazdy i inne przedmioty?

 • Prezenterka Joan na wakacjach zakupowych
  Prezenterka Joan na wakacjach zakupowych
  Zagrano 25486 razy

  Dziennikarka Joan ma za zadanie znaleźć miasta w Europie, w których najlepiej robi się zakupy. To będą niezapomniane wakacje! Znajdź ukryte obiekty, aby pomóc jej stworzyć reportaż.

 • Samantha Plum: Podróżujący szef kuchni
  Samantha Plum: Podróżujący szef kuchni
  Zagrano 45212 razy

  Samantha opanowała sztukę kulinarną i odnalazła ojca, Dominique'a! Chce zostać królową kuchni i potrzebuje pomocy, by jej restauracja mogła odnieść sukces. Pomóż ojcu i córce zdobyć nagrodę Złotego widelca, odnajdując ukryte obiekty, by mogli spełnić swoje marzenie!

 • Apothecarium
  Apothecarium
  Zagrano 39987 razy

  Zanurz się w tajemnicach i urokach Włoch z okresu renesansu w tej grze typu wskaż i kliknij. Śmiertlene zarazy powróciły i zagrażają planecie. Udaj się do Apothecarium, pradawnego zaginionego miasta pełnego sekretów i zagadek. Czy znajdziesz lekarstwo na zarazę, zanim będzie za późno?

 • Samantha Plum: Podróż szefowej kuchni 2
  Samantha Plum: Podróż szefowej kuchni 2
  Zagrano 46804 razy

  Od czasu wielkiego otwarcia restauracji Kochany stolik Samanta Plum zyskała wielu wielbicieli. List od sławnego ojca przekonał ją, że on żyje! Pomóż szefowej kuchni odszukać ukryte obiekty i znaleźć potrzebne wskazówki, by odnaleźć tatę! W tej przygodowej grze z ukrytymi obiektami zwiedzisz egzotyczne miejsca i nabierzesz apetytu na jeszcze więcej zabawy w wyszukiwanie! Rzymie, przybywamy!

 • Kopciuszek: Suknia szyta na miarę
  Kopciuszek: Suknia szyta na miarę
  Zagrano 21798 razy

  Wróżka chrzestna ma mnóstwo roboty z suknią Kopciuszka i bałaganem w pracowni. Pomóż księżniczce posprzątać pracownię, by wyglądała jak nowa. Czy uda ci się znaleźć zaginione przedmioty i przyciąć materiał na magiczną suknię Kopciuszka? Najpierw zdejmij miarę, a potem zacznij dekorować suknię błyskotkami. Wybierz fryzurę, która zwróci uwagę księcia. Ta balowa ubieranka sprawi ci mnóstwo frajdy!

 • Hiddentastic Mansion
  Hiddentastic Mansion
  Zagrano 19291 razy

  Dobra wiadomość: udało ci się wygrać posiadłość! Zła: jest nieposprzątana i odrobinę zagracona. Jak najszybciej ją uprzątnij!

 • Samantha Plum: Podróżujący szef kuchni
  Samantha Plum: Podróżujący szef kuchni
  Zagrano 52295 razy

  Dołącz do Samanthy Plum i wybierz się na wspaniałą kulinarną przygodę w poszukiwaniu inspiracji na wielkie otwarcie jej restauracji. Podróżująca szefowa kuchni potrzebuje pomocy w znalezieniu ukrytych obiektów w kilku pysznych miejscach. Odkryj świat Samanthy Plum i zachwyć się egzotycznymi lokalizacjami, wskazówkami dla smakoszy i kulinarną zabawą!

 • My Little Pony: Halloween
  My Little Pony: Halloween
  Zagrano 30474 razy

  Kilka uroczych postaci ze świata My Little Pony jest gotowych na świętowanie Halloween, najstraszniejszego i najbardziej szalonego dnia w roku. Twilight Sparkle założyła kostium wiedźmy i wypróbowuje potworne zaklęcie. Pomóż jej znaleźć wszystkie składniki i rzeczy, których potrzebuje, chowając się przy tym przed przyjaciółmi. Zamierzają ją porządnie przestraszyć!

 • Wedding Planner
  Wedding Planner
  Zagrano 31576 razy

  Katherine zajmuje się planowaniem ślubów i dziś będzie przygotowywać wszystko na przyjęcie państwa Sorrensons. Czy pomożesz jej dopilnować, żeby wszystkie dekoracje były na miejscu? Pomóż Katherine sprawić, by młoda para i wszyscy goście doskonale się bawili w tej grze typu wskaż i kliknij.

 • The Magic market
  The Magic market
  Zagrano 27480 razy

  W tej grze możesz odwiedzić najwspanialszy magiczny rynek. Użyj wskazówek i postaraj się znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Czy jesteś gotów na dobrą zabawę? Zaproś swoich znajomych, a wtedy będzie jeszcze lepsza. Powodzenia!

 • The enchanted forest
  The enchanted forest
  Zagrano 27673 razy

  Czy byłeś kiedyś w takim dziwnym miejscu? No to już jesteś! Postaraj się znaleźć wszystko, co jest potrzebne. Na pewno ci się spodoba, bo tym razem będziesz pomagać temu dzielnemu stworzeniu znaleźć miłość.

 • Jaskinia templariuszy
  Jaskinia templariuszy
  Zagrano 44774 razy

  Czy masz ochotę przeżyć przygodę w tajemniczym świecie? Otwieraj kolejne światy i zdobądź trzy specjalne klucze, aby odblokować grę bonusową. Badaj sekretne jasknie w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, wykorzystując swoje oko do szczegółów. Wyrusz na misję poszukiwawczą do jaskini templariuszy, aby zwiedzić ukryte światy pełne sekretów i zabawy!

 • Haunted Valley
  Haunted Valley
  Zagrano 11553 razy

  Czy jesteś gotów na poszukiwanie dziwnych przedmiotów na Greenroad? Ruszaj przez przerażające, nawiedzone i dziwne miejsca w Dolinie. Pomóż Garethowi odnaleźć cenne przedmioty, które zniknęły z jego domu.

 • Weekend sprzątania
  Weekend sprzątania
  Zagrano 15758 razy

  Czy jesteś prawdziwym czyścioszkiem i potrafisz w mgnieniu oka posprzątać wielki dom? Pomóż tej uroczej dziewczynce w wiosennych porządkach... naprawdę przyda jej się twoja pomoc! Nie trać czasu i pomóż jej jak najszybciej uporać się z domowymi obowiązkami. Każdy lubi, kiedy w domu jest czysto i przytulnie, prawda?

 • Find Me: Halloween
  Find Me: Halloween
  Zagrano 2690 razy
 • Crystal Springs
  Crystal Springs
  Zagrano 35190 razy

  Crystal Springs to gra o poszukiwaniu ukrytych obiektów. Jak najszybciej znajdź przedmioty zagubione w tej zakazanej krainie bogów! Zmierzaj w stronę kryształowego źródła wraz z Iris, strażniczką tajemnych strumieni. Zarabiaj pieniądze i odblokowuj niespodzianki po drodze do źródła długowieczności i mocy. Pośpiesz się, w przeciwnym razie bogowie odkryją twoją obecność!

 • Inside out Hidden objects
  Inside out Hidden objects
  Zagrano 6972 razy

  Nikt nie lubi sprzątania! Jeśli chcesz odszukać ukryty obiekt, bałagan nie jest twoim sprzymierzeńcem. Nasi bohaterowie zgubili kilka przedmiotów, a ty możesz pomóc je odzyskać.

Kto ma najlepszy wzrok w całym mieście? Jeśli ty, to na pewno zostaniesz mistrzem naszej kategorii gry ukryte obiekty! Fani gry Gdzie jest Wally? już wiedzą, na czym polegają te gry. Ale zamiast szukać chłopaka w pasiastej koszulce, zwykle szukasz kilku różnych obiektów schowanych gdzieś na obrazku. Mamy setki gier i prawie tyle samo scenerii do wyboru. Każda równie niesamowita, niezależnie od stylu: kreskówkowego, realistycznego czy malarskiego. Skoncentruj się w grach Personal Shopper, zmierz się z tajemniczą zagadką albo zbadaj nawiedzony dom. Możesz rozwiązywać zagadki kryminalne w grze Daily Witness i codziennie odblokowywać kawałek nowej sprawy. W tej kategorii mamy również wiele gier ze znajdywaniem różnic oraz gry z ukrytymi obiektami odpowiednie na różne święta i okazje!