Gry Ukryte obiekty

 • Idealny dom
  Graj
  Idealny dom
  Zagrano 14195 razy

  Żona Erica wyszła z dziećmi z domu na cały dzień. To idealna pora, aby posprzątał dom i naprawił kilka rzeczy. Pomożesz mu uporać się ze wszystkimi zadaniami przed ich powrotem w tej zabawnej i trudnej grze w ukryte przedmioty?

 • Klejnot orientu
  Graj
  Klejnot orientu
  Zagrano 4612 razy

  Eiko wyrusza na poszukiwanie dwudziestu diamentów, które zostały usunięte z Klejnotu orientu, bezcennego miecza. Dołącz do niej. Czy pomożesz jej rozwiązać kryminalną zagadkę tego wieku w tej grze typu wskaż i kliknij?

 • Empty Room Escape
  Graj
  Empty Room Escape
  Zagrano 10327 razy

  tmp

 • Zagubiona w bajce
  Graj
  Zagubiona w bajce
  Zagrano 1827 razy

  Pomóż Layli wrócić do domu z pełnego przygód świata fantazji! Zbieraj ukryte obiekty, zarabiaj pieniądze i odblokuj każdy świat dzięki 3 specjalnym kluczom.

 • Nocny pociąg
  Graj
  Nocny pociąg
  Zagrano 5691 razy

  Trwa druga wojna światowa, a Nancy jest amerykańskim szpiegiem pokonującym linię wroga, aby pokonać niemiecką armię. Dołącz do niej w tym pędzącym pociągu pełnym niemieckich oficerów i pomóż jej ukończyć kolejną misję w tej emocjonującej grzy w szukanie ukrytych przedmiotów.

 • Barn Yarn
  Graj
  Barn Yarn
  Zagrano 6508 razy

  Repair a beautiful old barn—and hunt around the farmhouse for antique treasures to fund your project.

 • Ucieczka z latarni Eddystone
  Graj
  Ucieczka z latarni Eddystone
  Zagrano 4244 razy

  Turysta został uwięziony w latarni morskiej na Eddystone! Użyj przedmiotów i wskazówek, aby rozwiązać zagadki i pomóc uwięzionym turystom uciec, zanim będzie za późno!

 • Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Graj
  Dolly: Kreacja na wieczór panieński
  Zagrano 2554 razy

  Dolly szuka prześlicznej kreacji, którą założy na wieczór panieński przyjaciółki. Dołącz do niej, gdy szuka strojów i dodatków w pudełkach z prezentami w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Ellie i Annie: Biały i czarny łabędź
  Graj
  Ellie i Annie: Biały i czarny łabędź
  Zagrano 2236 razy

  Ellie z siostrą odgrywają główne role w balecie Jezioro Łabędzie, jednak Ellie zaraz spóźni się na kolejną próbę. Możesz pomóc jej znaleźć kostium i przyszykować się w tej grze w ubieranki?

 • Garden Secrets: Hidden Objects
  Graj
  Garden Secrets: Hidden Objects
  Zagrano 5522 razy

  Odkryj elegancką posiadłość w tej grze w ukryte przedmioty. Dasz radę znaleźć wszystkie brakujące koty, rośliny i narzędzia ogrodowe w każdym zakątku tego majestatycznego miejsca?

 • Przeklęty dom
  Graj
  Przeklęty dom
  Zagrano 2763 razy

  Jaki sekret skrywa stara posiadłość Johnsonów? Wejdź do środka i się przekonaj.

 • Księżniczka: Wiosenny dzień
  Graj
  Księżniczka: Wiosenny dzień
  Zagrano 2589 razy

  Jest piękny wiosenny dzień i dziewczyna ma zamiar wybrać się na spacer po parku. Wybierz dla niej ładny strój i piękne dodatki w tej grze w ubieranki.

 • Whack the Cheater
  Graj
  Whack the Cheater
  Zagrano 4161 razy

  Ta żona właśnie odkryła, że jej mąż ma romans. Jest rozwścieczona? Oj tak! Pomóż jej dokonać zemsty na mężu w tej całkowicie szalonej grze akcji.

 • Blue Ribbon Bash
  Graj
  Blue Ribbon Bash
  Zagrano 23139 razy

  Czy potrafisz zmienić brudną starą krowę w piękność z błękitną wstążką?

 • Weekend sprzątania
  Graj
  Weekend sprzątania
  Zagrano 2381 razy

  Czy jesteś prawdziwym czyścioszkiem i potrafisz w mgnieniu oka posprzątać wielki dom? Pomóż tej uroczej dziewczynce w wiosennych porządkach... naprawdę przyda jej się twoja pomoc! Nie trać czasu i pomóż jej jak najszybciej uporać się z domowymi obowiązkami. Każdy lubi, kiedy w domu jest czysto i przytulnie, prawda?

 • Chińska świątynia
  Graj
  Chińska świątynia
  Zagrano 7016 razy

  Wejdź do tej mistycznej świątyni i spróbuj odkryć jej niezliczone tajemnice. Wyszukaj przedmioty ukryte w każdym pomieszczeniu i poznaj ich sekrety w tej wciągającej grze online.

 • Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Graj
  Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Zagrano 1978 razy

  Kanały starego Amsterdamu są nawiedzone przez diamentowe tajemnice...

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 9996 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Ucieczka z domu
  Graj
  Ucieczka z domu
  Zagrano 5935 razy

  Zbierz przedmioty i rozwiąż łamigłówki, aby uciec z domu!

 • Ukryte wspomnienia
  Graj
  Ukryte wspomnienia
  Zagrano 1558 razy

  Gdy Sheila była jeszcze dzieckiem, została porwana przez niebezpiecznego przestępcę. Udało się jej jednak uciec. Wiele lat później nadal zmaga się z tymi wspomnieniami, a sprawca nigdy nie został aresztowany. Dołącz do niej, gdy rozpoczyna śledztwo, aby znaleźć przestępcę i wreszcie wsadzić go za kratki, w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty.

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 9595 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

 • Personal Shopper 3
  Graj
  Personal Shopper 3
  Zagrano 5044 razy

  Kolejny poziom zakupowego wtajemniczenia - tym razem Macy pomaga rodzinie pana Henry!

 • Piękne Stare Miasta
  Graj
  Piękne Stare Miasta
  Zagrano 2952 razy

  Wsiądź do pociągu i odbądź podróż w czasie...

 • Dom dla obłąkanych
  Graj
  Dom dla obłąkanych
  Zagrano 3897 razy

  Uważaj, gdzie stąpasz, w tej zupełnie nowej grze-horrorze, która zawładnie tobą bez reszty! Zbieraj przedmioty, które dostarczą ci niezbędnych wskazówek i pomogą w rozwikłaniu tajemnicy!

 • Liczby w mieście
  Graj
  Liczby w mieście
  Zagrano 4257 razy

  Zwiedzaj ulice tego egzotycznego miasta i sprawdź, ile cyfr uda Ci się znaleźć.

 • Grim Tales: The Bride
  Graj
  Grim Tales: The Bride
  Zagrano 7796 razy

  Ten detektyw nie widział Luizy, swojej siostry, odkąd byli dziećmi. Dziewczyna w tajemniczy sposób zaginęła w dniu swojego ślubu. Świadkowie twierdzą, że ktoś wepchnął ją do rzeki. Pomożesz mu rozwikłać zagadkę i dowiedzieć się, co się stało, w tej wciągającej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Stajesz się tym, co widzisz
  Graj
  Stajesz się tym, co widzisz
  Zagrano 4925 razy

  Media to potężne narzędzie. Sieci telewizyjne, kamery i Twitter — tych rzeczy można używać z dobrym lub złym zamiarem. W jaki sposób wpłyniesz na życie ślicznych bohaterów tego niezwykłego symulatora gry?

 • Pokój małych księżniczek
  Graj
  Pokój małych księżniczek
  Zagrano 1305 razy

  O nie! W tym pokoju jest okropny bałagan! Czy pomożesz małym księżniczkom znaleźć zabawki?

 • Sprawiedliwość dla wszystkich
  Graj
  Sprawiedliwość dla wszystkich
  Zagrano 4067 razy

  Norma jest policjantką i prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczego wypadku, do którego doszło w tej ogromnej posiadłości. Czy mąż pani Paul zamordował ją? Pomóż Normie dotrzeć do sedna sprawy w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 3903 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Lagoona's Closet
  Graj
  Lagoona's Closet
  Zagrano 4445 razy

  Czy udzielisz pomocnej dłoni tej uroczej pani z podwodnych głębin? Znajdź wszystkie ukryte przedmioty, zagubione w tym okropnym bałaganie. Zagraj w grę rodzinną 2D: Lagoona's Closet.

 • Ukryte mocarstwo
  Graj
  Ukryte mocarstwo
  Zagrano 10994 razy

  Natknęliście się na ukryte w dżungli królestwo. Lokalni mieszkańcy nie mają pojęcia, co z wami zrobić. Porozmawiajcie z ich starszyzną i znajdźcie ukryte przedmioty.

 • Serce z róż
  Graj
  Serce z róż
  Zagrano 4093 razy

  Kimberly szuka idealnego prezentu dla mamy. Czy pomożesz jej odnaleźć wszystkie przedmioty, których potrzebuje do jego przygotowania w tej magicznej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Zoo Break Out
  Graj
  Zoo Break Out
  Zagrano 6181 razy

  Zwierzęta uciekły z zoo! Sprowadź je z powrotem!

 • Ukryta historia
  Graj
  Ukryta historia
  Zagrano 16664 razy

  Alessia właśnie dostała wymarzoną pracę jako archeolog we Włoszech. Możesz jej pomóc, gdy pracuje nad odtworzeniem najsłynniejszych zabytków na świecie? Przyda jej się każda para rąk w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Graj
  Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Zagrano 4942 razy

  Odkryj mroczne sekrety i przerażające tajemnice tej złowieszczej posiadłości.

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!