Gry Ukryte obiekty

 • Ucieczka z domu
  Graj
  Ucieczka z domu
  Zagrano 10862 razy

  Zbierz przedmioty i rozwiąż łamigłówki, aby uciec z domu!

 • Whack the Cheater
  Graj
  Whack the Cheater
  Zagrano 8302 razy

  Ta żona właśnie odkryła, że jej mąż ma romans. Jest rozwścieczona? Oj tak! Pomóż jej dokonać zemsty na mężu w tej całkowicie szalonej grze akcji.

 • Chińska świątynia
  Graj
  Chińska świątynia
  Zagrano 11286 razy

  Wejdź do tej mistycznej świątyni i spróbuj odkryć jej niezliczone tajemnice. Wyszukaj przedmioty ukryte w każdym pomieszczeniu i poznaj ich sekrety w tej wciągającej grze online.

 • Stajesz się tym, co widzisz
  Graj
  Stajesz się tym, co widzisz
  Zagrano 6729 razy

  Media to potężne narzędzie. Sieci telewizyjne, kamery i Twitter — tych rzeczy można używać z dobrym lub złym zamiarem. W jaki sposób wpłyniesz na życie ślicznych bohaterów tego niezwykłego symulatora gry?

 • Cyrkowy romans
  Graj
  Cyrkowy romans
  Zagrano 3282 razy

  Aurelia i jej chłopak darzą się uczuciem, lecz jej ojciec nie jest z tego powodu szczęśliwy. Pomóż jej znaleźć rozwiązanie.

 • Ukryta historia
  Graj
  Ukryta historia
  Zagrano 16362 razy

  Alessia właśnie dostała wymarzoną pracę jako archeolog we Włoszech. Możesz jej pomóc, gdy pracuje nad odtworzeniem najsłynniejszych zabytków na świecie? Przyda jej się każda para rąk w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 31689 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Babcia i ja
  Graj
  Babcia i ja
  Zagrano 7084 razy

  Sara nie widziała swojej babci od pewnego czasu. Na jej podwórku panuje bałagan. Czy pomożesz jej zrobić porządki w tej grze w ukryte obiekty?

 • Świąteczne Zakupy
  Graj
  Świąteczne Zakupy
  Zagrano 3400 razy

  Wykonaj dobrze obowiązki elfa i pomóż Mikołajowi w świątecznych zakupach!

 • Kraina cudów
  Graj
  Kraina cudów
  Zagrano 15394 razy

  W zapomnianym zakątku niezwykłej wyspy kryją się magiczne tajemnice. Przyłącz się do Alexis, która podjęła próbę rozwikłania tych zagadek w tej czarującej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Graj
  Youda Legend: Curse of Amsterdam Diamond
  Zagrano 2890 razy

  Kanały starego Amsterdamu są nawiedzone przez diamentowe tajemnice...

 • Tajemnicza historia: Ukryte obiekty
  Graj
  Tajemnicza historia: Ukryte obiekty
  Zagrano 1138 razy

  Ta biedna wróżka zgubiła swoje magiczne przedmioty. Zobaczmy, czy uda nam się je odzyskać.

 • Cudowna woda
  Graj
  Cudowna woda
  Zagrano 8192 razy

  Vivian od wielu lat szuka w lesie magicznej fontanny, która uleczy jej chorego dziadka. Chyba udało jej się ją znaleźć za murami tego tajemniczego kościoła. Możesz pomóc jej nabrać cudowną wodę z fontanny w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Kroniki Albiana 2
  Graj
  Kroniki Albiana 2
  Zagrano 6217 razy

  Mędrzec Wynstaff jest bardzo zapracowanym czarodziejem i czasami potrafi być rozkojarzony. Teraz nie pamięta, gdzie położył swoje klucze, w tej grze w ukryte przedmioty. Dołącz do wiedźmy Gwendolyn, gdy szukają kluczy i innych zaczarowanych przedmiotów w świecie pełnym przygód i magii.

 • Room Escape
  Graj
  Room Escape
  Zagrano 4243 razy

  Czy łamigłówki w tych tajemniczych pomieszczeniach nigdy się nie skończą? Spróbuj znaleźć drogę ucieczki, jeśli potrafisz, w tej wciągającej grze online. Musi być jakiś sposób, by się stąd wydostać!

 • Brakujący przedmiot
  Graj
  Brakujący przedmiot
  Zagrano 8618 razy

  Maria i Frank badają sprawę włamania do muzeum pełnego cennych antyków. Kilka z nich wykradł tajemniczy włamywacz. Czy możesz pomóc tym dwóm prywatnym detektywom schwytać złodzieja w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty?

 • Devilish Valentine
  Graj
  Devilish Valentine
  Zagrano 2615 razy

  Miłość to słodka trucizna...

 • Rezydencja Lady Agnes
  Graj
  Rezydencja Lady Agnes
  Zagrano 6175 razy

  Kevin zauroczył się w Lady Agnes. Oboje są w sobie zakochani, ale on nic o niej nie wie. Dołącz do jego wysiłków w poznaniu jej w tej grze ukrytych przedmiotów.

 • Liczby w mieście
  Graj
  Liczby w mieście
  Zagrano 9546 razy

  Zwiedzaj ulice tego egzotycznego miasta i sprawdź, ile cyfr uda Ci się znaleźć.

 • Dom dla obłąkanych
  Graj
  Dom dla obłąkanych
  Zagrano 5117 razy

  Uważaj, gdzie stąpasz, w tej zupełnie nowej grze-horrorze, która zawładnie tobą bez reszty! Zbieraj przedmioty, które dostarczą ci niezbędnych wskazówek i pomogą w rozwikłaniu tajemnicy!

 • Legenda Youdy: Złoty rajski ptak
  Graj
  Legenda Youdy: Złoty rajski ptak
  Zagrano 4428 razy

  Dżungla skrywa tajemnice, lecz tubylcy ich nie wyjawią - tylko ty możesz odkryć sekret Złotego Ptaka!

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 16538 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Kłopoty w raju
  Graj
  Kłopoty w raju
  Zagrano 8209 razy

  Brenda, żona Jeffa, zaginęła w Tropikalnej Perle, luksusowym ośrodku i hotelu. Teraz tylko Marvin, prywatny detektyw, może ją znaleźć w tej grze w ukryte obiekty. Połącz z nim siły i rozwiąż jak najszybciej tę tajemnicę.

 • Personal Shopper 2
  Graj
  Personal Shopper 2
  Zagrano 9546 razy

  Wybierz się z Macy na zakupy w różnych częściach globu w sequelu Personal Shopper.

 • Princess Juliet: Fashion Trouble
  Graj
  Princess Juliet: Fashion Trouble
  Zagrano 12985 razy

  Królewna Julia ogromnie potrzebuje twojej pomocy w uszyciu sukni w tej najnowszej grze przygodowej: Princess Juliet: Fashion Trouble. Znajdź wszystkie ukryte wskazówki i pomóż spełnić jej marzenie!

 • Desert Camp Escape
  Graj
  Desert Camp Escape
  Zagrano 5416 razy

  Czy istnieje jakiś sposób ucieczki z tego niebezpiecznego ośrodka na pustyni? Przekonaj się! Zbieraj potrzebne przedmioty i poszukaj wyjścia w tej grze online.

 • Ucieczka z kanału: Odcinek 1
  Graj
  Ucieczka z kanału: Odcinek 1
  Zagrano 4848 razy

  Właśnie odkrywasz, że znajdujesz się w ciemnym i niebezpiecznym kanale ściekowym. Czy dasz radę znaleźć drogę ucieczki? Spróbuj zebrać wskazówki i przedmioty, dzięki którym uda ci się uciec, w tej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”.

 • Jessica w szkole
  Graj
  Jessica w szkole
  Zagrano 1245 razy

  Jessica utknęła na lekcji matematyki i nie może wytrzymać z nudów. Pomóż jej wyszukać wszystkie potrzebne przedmioty, aby uciec ze szkoły w tej wciągającej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Blue Ribbon Bash
  Graj
  Blue Ribbon Bash
  Zagrano 32122 razy

  Czy potrafisz zmienić brudną starą krowę w piękność z błękitną wstążką?

 • Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Graj
  Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Zagrano 17885 razy

  W podziemiach tego zamku jest pełno tajemniczych i zaczarowanych przedmiotów, które zaginęły. Czy zdołasz znaleźć je wszystkie przed upływem czasu w tej magicznej grze w ukryte przedmioty?

 • Garden Secrets: Hidden Letters
  Graj
  Garden Secrets: Hidden Letters
  Zagrano 6538 razy

  Jakie tajemnice kryją się za ogrodzeniem tego zaczarowanego ogrodu? Odpowiedź znajdziesz w tej grze w ukryte przedmioty. Szukaj brakujących liter i sprawdź, czy uda Ci się odkryć tajemnice ogrodu.

 • Przetrwanie
  Graj
  Przetrwanie
  Zagrano 3816 razy

  Jak długo przetrwasz na wyspie, mając do dyspozycji tylko to, co na niej znajdziesz? Sprawdź to w tej przerażającej grze, która będzie dobrym testem twojej odwagi.

 • Kitty Summer Break
  Graj
  Kitty Summer Break
  Zagrano 4051 razy
 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 82187 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Monkey Go Happy Mahem
  Graj
  Monkey Go Happy Mahem
  Zagrano 13886 razy

  Nikt nie lubi widoku smutnej małpki. Na szczęście możesz ją rozśmieszyć. Musisz tylko wymyśleć, jak to zrobić.

 • Księga tysiąca historii
  Graj
  Księga tysiąca historii
  Zagrano 8971 razy

  Weź udział w magicznej przygodzie w towarzystwie Donny. Czy pomożesz jej znaleźć wszystkie brakujące elementy?

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!