• Troll face Quest: TV Shows
  Graj
  Troll face Quest: TV Shows
  Zagrano 386391 razy

  Najwyższa pora, żeby potrollować popularne programy telewizyjne w nowej odjechanej odsłonie Troll Face Quest!

 • Blue Ribbon Bash
  Graj
  Blue Ribbon Bash
  Zagrano 150059 razy

  Czy potrafisz zmienić brudną starą krowę w piękność z błękitną wstążką?

 • Whack Your Soulmate
  Graj
  Whack Your Soulmate
  Zagrano 149440 razy

  Kliknij każdy przedmiot i zobacz, jak zostanie użyty, a zakończysz w ten sposób problemy pary, będącej ze sobą na wojennej ścieżce. Zagraj w grę: Whack Your Soulmate!

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 132975 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Motel ClickDeath
  Graj
  Motel ClickDeath
  Zagrano 94873 razy

  Wypadki zdarzają się każdego dnia, ale chyba nie aż takie, jak w tej ponurej grze przeglądarkowej Motel ClickDeath! Przygotuj się na śmierć!

 • Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Graj
  Ukryte przedmioty: 6 srebrnych kluczy
  Zagrano 89547 razy

  Rita i Monica wyruszyły na spotkanie z przygodą, chcąc odnaleźć zaginiony skarb. Według legendy należał on kiedyś do królowej Zofii Charlotty i może być ukryty w tajemnej komnacie. Czy pomożesz im odnaleźć sześć srebrnych kluczy, które będą im potrzebne do otwarcia komnaty, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Brakujący przedmiot
  Graj
  Brakujący przedmiot
  Zagrano 77493 razy

  Maria i Frank badają sprawę włamania do muzeum pełnego cennych antyków. Kilka z nich wykradł tajemniczy włamywacz. Czy możesz pomóc tym dwóm prywatnym detektywom schwytać złodzieja w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty?

 • Łączenie 1001
  Graj
  Łączenie 1001
  Zagrano 68629 razy

  Szukasz wymagającej łamigłówki? Proszę bardzo! Sprawdź, czy zdołasz dopasować wszystkie kolorowe płytki i usuń je z planszy w tej darmowej grze online.

 • Ukryte mocarstwo
  Graj
  Ukryte mocarstwo
  Zagrano 66324 razy

  Natknęliście się na ukryte w dżungli królestwo. Lokalni mieszkańcy nie mają pojęcia, co z wami zrobić. Porozmawiajcie z ich starszyzną i znajdźcie ukryte przedmioty.

 • Daily Hidden Object
  Graj
  Daily Hidden Object
  Zagrano 62065 razy

  Sprawdź, ile skarbów uda ci się znaleźć w zakurzonych kątach tego starego sklepu.

 • Crystal Springs
  Graj
  Crystal Springs
  Zagrano 60528 razy

  Crystal Springs to gra o poszukiwaniu ukrytych obiektów. Jak najszybciej znajdź przedmioty zagubione w tej zakazanej krainie bogów! Zmierzaj w stronę kryształowego źródła wraz z Iris, strażniczką tajemnych strumieni. Zarabiaj pieniądze i odblokowuj niespodzianki po drodze do źródła długowieczności i mocy. Pośpiesz się, w przeciwnym razie bogowie odkryją twoją obecność!

 • Monkey Go Happy 2
  Graj
  Monkey Go Happy 2
  Zagrano 58100 razy

  W drugiej części tej uzależniającej gry musisz uszczęśliwić wszystkie małpki!

 • Personal Shopper
  Graj
  Personal Shopper
  Zagrano 57625 razy

  Czy kupowanie to twoje hobby? Pomóż Macy znaleźć wszystkie przedmioty i zdobyć tytuł najlepszego osobistego stylisty!

 • Living Room Escape
  Graj
  Living Room Escape
  Zagrano 57594 razy

  Jak wydostać się z tego pokoju? Wskazówki ukryte są w przeróżnych miejscach. Czy dasz sobie radę i rozwiążesz wszystkie łamigłówki w tej pasjonującej grze online: Living Room Escape?

 • Ukryta historia
  Graj
  Ukryta historia
  Zagrano 56745 razy

  Alessia właśnie dostała wymarzoną pracę jako archeolog we Włoszech. Możesz jej pomóc, gdy pracuje nad odtworzeniem najsłynniejszych zabytków na świecie? Przyda jej się każda para rąk w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Piekło w kuchni
  Graj
  Piekło w kuchni
  Zagrano 55773 razy

  W tej kuchni już gorzej być nie może, chociaż z twoją pomocą... jednak może. Zrób wszystko, co w twojej mocy, by doprowadzić do najgorszego wypadku w historii!

 • Ukryta kuchnia
  Graj
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 51752 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Chińska świątynia
  Graj
  Chińska świątynia
  Zagrano 51556 razy

  Wejdź do tej mistycznej świątyni i spróbuj odkryć jej niezliczone tajemnice. Wyszukaj przedmioty ukryte w każdym pomieszczeniu i poznaj ich sekrety w tej wciągającej grze online.

 • Ucieczka z domu
  Graj
  Ucieczka z domu
  Zagrano 50762 razy

  Zbierz przedmioty i rozwiąż łamigłówki, aby uciec z domu!

 • Find 500 Differences
  Graj
  Find 500 Differences
  Zagrano 49511 razy

  Czy potrafisz odnaleźć wszystkie różnice na każdym z tych zdjęć? Niektóre łatwo wpadają w oko, a inne są trudne do uchwycenia. Bądź uważny. Jeśli zaznaczysz nieprawidłowo, będzie to kosztować cię cenny czas i punkty w tej grze online.

 • Bujanie w obłokach
  Graj
  Bujanie w obłokach
  Zagrano 47881 razy

  Chłopak Grace uczy się w szkole położonej daleko od jej miasteczka, a ona czuje się bardzo samotna. Czy możesz pomóc jej poradzić sobie z tęsknotą za ukochanym i skupić się na innych rzeczach, w tej grze w szukanie ukrytych przedmiotów? Szukaj z nią brakujących przedmiotów, które są porozrzucane po okolicy.

 • Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Graj
  Średniowieczny zamek: Ukryte elementy
  Zagrano 46736 razy

  W podziemiach tego zamku jest pełno tajemniczych i zaczarowanych przedmiotów, które zaginęły. Czy zdołasz znaleźć je wszystkie przed upływem czasu w tej magicznej grze w ukryte przedmioty?

 • Piraci i skarby
  Graj
  Piraci i skarby
  Zagrano 45299 razy

  Piraci strasznie bałaganią! Dołącz do pani kapitan, gdy sprząta swój statek i przygotowuje inne miejsca. Z pewnością przydałaby się jej Twoja pomoc, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Ukryte przedmioty: Zrelaksuj się
  Graj
  Ukryte przedmioty: Zrelaksuj się
  Zagrano 45058 razy

  Helen i Oscar są kierownikami luksusowego kurortu, a za chwilę rozpocznie się u nich kolejny sezon. Możesz pomóc im przygotować wszystko na przyjazd pierwszych gości w tym roku, w tej zaczarowanej grze w ukryte przedmioty?

 • Jaskinia templariuszy
  Graj
  Jaskinia templariuszy
  Zagrano 44699 razy

  Czy masz ochotę przeżyć przygodę w tajemniczym świecie? Otwieraj kolejne światy i zdobądź trzy specjalne klucze, aby odblokować grę bonusową. Badaj sekretne jasknie w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, wykorzystując swoje oko do szczegółów. Wyrusz na misję poszukiwawczą do jaskini templariuszy, aby zwiedzić ukryte światy pełne sekretów i zabawy!

 • Kraina cudów
  Graj
  Kraina cudów
  Zagrano 44627 razy

  W zapomnianym zakątku niezwykłej wyspy kryją się magiczne tajemnice. Przyłącz się do Alexis, która podjęła próbę rozwikłania tych zagadek w tej czarującej grze z ukrytymi przedmiotami.

 • Personal Shopper 6
  Graj
  Personal Shopper 6
  Zagrano 44389 razy

  Macy zamierza podjąć nowe zakupowe wyzwanie: akcesoria ślubne!

 • Pieskie szczęście
  Graj
  Pieskie szczęście
  Zagrano 44293 razy

  Ten smutny chłopiec zgubił gdzieś ukochanego psa, Jeffa. Czy pomożesz mu odnaleźć biednego czworonoga w tej grze typu „znajdź ukryte przedmioty”? W trakcie poszukiwań chłopiec będzie musiał gromadzić pieniądze i cenne przedmioty.

 • Empty Room Escape
  Graj
  Empty Room Escape
  Zagrano 43565 razy

  tmp

 • Kraina czarów - Rozdział 11
  Graj
  Kraina czarów - Rozdział 11
  Zagrano 42799 razy

  Kolejna runda śledztwa zaraz rozpocznie się w najnowszym rozdziale serii tajemniczych gier z ukrytymi przedmiotami. Czy uda ci się odnaleźć wszystkie przedmioty i wskazówki w każdym pomieszczeniu, aby rozwiązać zagadkę zaginionych dzieci?

 • Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Graj
  Nawiedzony dom: Wyprawa po magiczną księgę
  Zagrano 41525 razy

  Odkryj mroczne sekrety i przerażające tajemnice tej złowieszczej posiadłości.

 • Treasure of the Vikings
  Graj
  Treasure of the Vikings
  Zagrano 40672 razy
 • Babcia i ja
  Graj
  Babcia i ja
  Zagrano 40276 razy

  Sara nie widziała swojej babci od pewnego czasu. Na jej podwórku panuje bałagan. Czy pomożesz jej zrobić porządki w tej grze w ukryte obiekty?

 • Monkey Go Happy Mahem
  Graj
  Monkey Go Happy Mahem
  Zagrano 38730 razy

  Nikt nie lubi widoku smutnej małpki. Na szczęście możesz ją rozśmieszyć. Musisz tylko wymyśleć, jak to zrobić.

 • Idealny dom
  Graj
  Idealny dom
  Zagrano 38163 razy

  Żona Erica wyszła z dziećmi z domu na cały dzień. To idealna pora, aby posprzątał dom i naprawił kilka rzeczy. Pomożesz mu uporać się ze wszystkimi zadaniami przed ich powrotem w tej zabawnej i trudnej grze w ukryte przedmioty?

 • Ogródek moich marzeń
  Graj
  Ogródek moich marzeń
  Zagrano 37586 razy

  W tym ogródku przydałoby się posprzątać. Pomóż przekształcić go w relaksującą oazę!

Szósty zmysł – spostrzegawczość

Masz zdolności detektywistyczne? Twoją ulubioną zabawą za młodu była gra w chowanego, a najlepszą świąteczną atrakcją poszukiwania wielkanocnych jajek? Spróbuj się zmierzyć z naszym wyborem gier polegających na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów

W przygotowanym zestawieniu znajdziesz prawie 500 pozycji, wśród których ciężko o większą różnorodność! Łączy je jedno – wszystkie to gry internetowe, całkowicie bezpłatne i można je znaleźć w witrynie Gry.pl!

To jak, zaczynamy? Na początek polecamy gry, w których Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej liczby ukrytych przedmiotów, kształtów, a nawet liczb. W Daily Hidden Object musisz w zagraconym pomieszczeniu lub na zabałaganionym biurku (lub też na dnie oceanu w grze Sekrety głębin) wypatrzeć wszystkie pozycje z listy. Uważaj, by nie popełnić przy tym zbyt wielu błędów! W kolejnej grze, Liczby w mieście, szukaj cyfr i liczb ukrytych na obrazku. Z początku gra wydaje się łatwa, ale pod koniec jest coraz ciężej. Podpowiedź – odwróć na chwilę wzrok i wróć do obrazka po chwili. Pamiętaj, że każde złe kliknięcie powoduje utratę cennego czasu! 

Narząd wzroku rozgrzany? Teraz spróbuj więc sił w klasycznej zabawie w porównywanie obrazków, np. w grze Dreams lub Night Adventure of Sleepwalker, w której, aby poznać kolejne etapy historii, musisz znaleźć i „wyklikać” różnice między rysunkami. Tu również musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością!

Fantastyczną zabawę i porządną lekcję spostrzegawczości gwarantuje też cała seria gier typu ucieczka. Podobnie jak w przypadku tak popularnych ostatnio „escape roomów” przeniesionych w wielu miastach do tzw. „reala”, zadanie polega na wydostaniu się z domu, pomieszczenia, a nawet auta, w czym mają pomóc kolejne rozwiązywane łamigłówki. Jedne z ciekawszych pozycji to z pewnością Ucieczka z domku dla lalek, Room Escape i Container Flat Escape (dowolna część).

I jeszcze coś dla najmłodszych, np. seria Personal Shopper. To gry idealne zwłaszcza dla dziewczynek! Muszą znaleźć wszystkie przedmioty, by pomóc Macy zostać najlepszą stylistką. Świetne na leniwe, deszczowe popołudnie i rozruszanie komórek mózgowych po lekcjach. Ty też ćwicz codziennie, a będzie tylko lepiej!