Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Brawlhalla Grand Slam

Przygotuj się do walki w Brawlhalla Grand Slam! Wkrocz na arenę i stocz epicką walkę o przetrwanie, która zaraz rozpocznie się w tej ekscytującej grze akcji.

Dołącz do grupy legendarnych wojowników, którzy zmierzają wprost na olbrzymie battle royale. Trzymaj się magicznych, unoszących się w powietrzu ścian i skacz między nimi oraz atakuj za pomocą łuków, mieczy, toporów i całej gamy innych, potężnych broni. Czy uda ci się pozostać przy życiu w tej intensywnej platformowej bijatyce? Pamiętaj, aby w każdej pełnej napięcia walce zebrać jak najwięcej monet. Możesz je wymienić na innych wojowników z jeszcze bardziej wystrzałową bronią.

Jak grać w Brawlhalla Grand Slam?

Brawlhalla Grand Slam to pełna akcji gra wieloosobowa, w której musisz atakować, aby wygrać. Chwytaj się ścian i szybuj w powietrzu podczas walki z przeciwnikami. Jak można się domyślić, ostatni gracz, który pozostanie przy życiu na końcu każdego starcia, zostanie ogłoszony zwycięzcą!

Sterowanie

  • NACIŚNIJ LEWY PRZYCISK MYSZY, PRZYTRZYMAJ GO, PORUSZ KURSOREM I PUŚĆ PRZYCISK, by wojownik skoczył lub zaatakował.

Podobne gry

Sięgnij też po te trzymające w napięciu gry online! 

  1. Hungry Shark Arena
  2. Hole.io
  3. Eternal Fury
  4. Impostor

Kto stworzył Brawlhalla Grand Slam?

Brawlhalla Grand Slam to gra opracowana przez Ubisoft Nano.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!