Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Kółko i krzyżyk

X czy O?

Strategia – to brzmi poważnie. Ale większość z nas oddawała się temu zajęciu na lekcjach przy pomocy długopisu i kartki w kratkę. Bo tylko tyle trzeba, żeby zagrać w kółko i krzyżyk. Wystarczy nakreślić pole gry 3 x 3 i na zmianę zapełniać je X i O, aż któremuś z graczy uda się ułożyć trzy swoje symbole w jednej linii lub wyczerpią się możliwości ruchu (zgadnijcie, co dzieje się najczęściej). Kółko i krzyżyk było utrapieniem niejednego nauczyciela i ratunkiem podczas długiej podróży samochodem. Żeby tylko ciągle nie kończyło się remisem…

Dlatego warto zagrać w kółko i krzyżyk online! Nie tylko nacieszysz wtedy oczy grafiką lepszą od bazgrołów na kartce (i nie zamażesz przy okazji notatek z matematyki), ale różnorodne opcje rozgrywki oraz możliwość gry ze sztuczną inteligencją sprawią, że będzie naprawdę ciekawie.

Tic Tac Toe wygląda jak wirtualna wersja dobrze znanej klasyki. Ale to tylko pozory! Oczywiście można zagrać „po staremu”, ale również w sposób zupełnie postawiony na głowie. Co powiesz na kółko i krzyżyk, w którym cel jest dokładnie odwrotny niż zwykle: uniknąć ułożenia trzech swoich symboli w jednej linii? Zobacz, czy uda Ci się szybko przestawić swój sposób myślenia podczas gry! Żeby wprowadzić dodatkowy element szaleństwa, włącz „wacky moves” – ze średnią lub wysoką częstotliwością – a na polach zaczną się dziać dziwne rzeczy! 

Możesz też spróbować sił w Strategic Tic Tac Toe, gdzie Twój ruch decyduje o tym, na której z dziewięciu plansz postawi swój symbol przeciwnik. Musisz zatem wziąć pod uwagę sytuację na kilku planszach jednocześnie! W Tic Tac Toe Revenge zagrasz w kółko i krzyżyk w wersji trójwymiarowej, a w Line-Up staniesz do pasjonującej walki na wielkiej planszy 15 x 15, na której musisz ułożyć w rzędzie pięć swoich symboli.

Każda z tych gier ma opcje rozgrywki jedno- i dwuosobowej, więc zmierz się ze sztuczną inteligencją lub rzuć wyzwanie znajomemu i pokaż, kto wyniósł więcej wiedzy ze szkoły!