Gry Sporty wodne

 • Uphill Rush Slide Jump
  Graj
  Uphill Rush Slide Jump
  Zagrano 34655 razy

  Jak daleko potrafisz polecieć i gdzie wylądujesz w tej trójwymiarowej grze akcji? Wskakuj do niesamowitego pontonu i innych pojazdów, czekających na ciebie w tym gigantycznym parku wodnym. Czy dasz radę wyskoczyć z rampy i przemknąć kilkaset metrów na każdym emocjonującym poziomie? Masz też przyspieszacze do wykorzystania w odpowiednich momentach. Po drodze możesz też zbierać dodatki.

 • Wyścig ślizgaczy
  Graj
  Wyścig ślizgaczy
  Zagrano 5179 razy

  Szybkie akcje na wodzie nigdy wcześniej nie dawały tak wielkiej frajdy... Wszystko za sprawą ślizgacza! Przejeżdżaj przez kręgi energii, aby płynąć jeszcze szybciej!

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 149218 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Bitwa na statki
  Graj
  Bitwa na statki
  Zagrano 36187 razy

  Za chwilę zacznie się wielka bitwa! Umieść strategicznie wszystkie statki z Twojej floty na tablicy w tej wersji klasycznej wojskowej strategii. Tu możesz zmierzyć się ze znajomym lub komputerem. Dasz radę zniszczyć flotę wroga, zanim ten los spotka Twoje statki, łodzie podwodne i nie tylko?

 • Boat Simulator
  Graj
  Boat Simulator
  Zagrano 4689 razy

  Sterowanie łodzią może być świetną zabawą, ale łódź podwodna czy też ogromny pancernik to już inny poziom rozrywki! Wypróbuj każdy z nich w tym symulatorze 3D. Mają już pełne zbiorniki paliwa, więc możesz wypłynąć na to majestatyczne jezioro.

 • Battleboats.Io
  Graj
  Battleboats.Io
  Zagrano 28996 razy

  Czy dasz radę obronić te wody? Dołącz do graczy z całego świata, gdy toczysz pojedynek o morskie panowanie w tej grze io? Zbieraj zasoby, jednocześnie broniąc swojej bazy i wysadzając w powietrze wrogie okręty przy użyciu potężnych min i odjazdowych działek.

 • Kręgle 3D na plaży
  Graj
  Kręgle 3D na plaży
  Zagrano 4677 razy

  Kręgle na piasku to dziwne połączenie, ale w tej odjazdowej grze sportowej to żadna nowość! Ruszaj na plażę i utoruj sobie drogę do zwycięstwa. Pora sprawdzić, czy strącisz wszystkie kręgle czy też trafisz poza pole.

 • Skakanie z klifu
  Graj
  Skakanie z klifu
  Zagrano 5200 razy

  Skakanie z klifu jest bardzo niebezpieczne w prawdziwym świecie, jednak możesz spróbować go w tej niesamowitej grze online. Dołącz do tego nieustraszonego kierowcy, który stale skacze do tej laguny. Czy potrafisz dopilnować, aby nie zranił się, zdobywając mnóstwo monet w każdym zapierającym dech w piersiach skoku?

 • Jet Ski Rush
  Graj
  Jet Ski Rush
  Zagrano 6426 razy

  Pełna adrenaliny i skoków jazda po wodzie!

 • Motorówka
  Graj
  Motorówka
  Zagrano 4733 razy

  Czy uda ci się zgarnąć pierwszą nagrodę w tej niesamowitej grze wyścigowej? Ścigaj się w dół kanałów i uważaj, by nie zderzyć się z innymi łodziami, starając się jak najszybciej mknąć po zwycięstwo i sławę.

 • Przygoda na łódce
  Graj
  Przygoda na łódce
  Zagrano 5303 razy

  Rzeka w tej grze akcji jest naprawdę niebezpieczna. Pełno w niej pirackich statków, zdradzieckich wirów, a nawet barier laserowych. Ale także można tu znaleźć mnóstwo cennych monet i gwiazd. Wskakuj więc na pokład i szykuj się na wspaniałą przygodę na niebezpiecznych wodach. Skarby czekają!

 • Jet Ski Racer
  Graj
  Jet Ski Racer
  Zagrano 77185 razy

  Złap kapok i przygotuj się na trudną przeprawę ulicami zalanej metropolii.