• Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 35852 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Wyścigowe koty
  Graj
  Wyścigowe koty
  Zagrano 11951 razy

  Czy nadążysz za tymi kotami, które ścigają się po różnych torach?

 • Tri Tower Solitaire
  Graj
  Tri Tower Solitaire
  Zagrano 59089 razy

  Łańcuch kart zaprowadzi cię do tajemniczego zamku...

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 53478 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Paintballowy wyścig
  Graj
  Paintballowy wyścig
  Zagrano 5644 razy

  Czy dotrzesz do mety, zanim dopadną Cię hektolitry farby?

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 156690 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 63270 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • City Rider
  Graj
  City Rider
  Zagrano 68317 razy

  Ćwicz swoje umiejętności jazdy wirtualnej w jednym z trzech obszarów gry. Możesz zwiedzać miasta lub pędzić przez pustynie w tej pasjonującej grze w wyścigi.

 • Wóz strażacki 2
  Graj
  Wóz strażacki 2
  Zagrano 43721 razy

  Pomóż tym pojazdom na sygnale jak najszybciej przejechać przez ruch uliczny. Życie ludzi jest w Twoich rękach!

 • Auta 3D
  Graj
  Auta 3D
  Zagrano 42002 razy

  Ścigaj się na czas lub zmierz się ze znajomym w tej ekscytującej grze 3D. Wybierz samochód i podjedź na linię startu. Za chwilę ruszy kolejny wyścig.

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 37066 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Wheely 8: Aliens
  Graj
  Wheely 8: Aliens
  Zagrano 45723 razy

  Wheely ze swoją dziewczyną urządzają piknik w parku, ale okazuje się, że kosmitom zepsuł się statek kosmiczny — potrzebują ich pomocy! Czy zdołasz pomóc naprawić ich pojazd w tej ślicznej grze przygodowej?

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 40990 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • Thug Racer
  Graj
  Thug Racer
  Zagrano 21244 razy

  Siemano! Dasz radę to zrobić? Wskocz za kółko swej bryki i sprawdź, czy zdołasz prześcignąć gliny, pędząc w stylu ulicami miasta. Dasz radę zaliczyć wszystkie punkty kontrolne przed upływem czasu w tej oldskulowej grze w wyścigi?

 • Tripeaks
  Graj
  Tripeaks
  Zagrano 18212 razy

  Przenieś wszystkie karty na stos znajdujący się na dole pola gry!

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 73735 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 62819 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 33772 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Create a Ride 2
  Graj
  Create a Ride 2
  Zagrano 17849 razy

  Wybierz samochód i zmodyfikuj go, używając strzałek po prawej stronie.

 • 3D Bugatti Racing
  Graj
  3D Bugatti Racing
  Zagrano 35174 razy
 • Ace Trucker
  Graj
  Ace Trucker
  Zagrano 5364 razy

  Myślisz, że dasz radę zostać odnoszącym sukcesy kierowcą ciężarówki? Pora się przekonać w tej grze samochodowej. Wskocz za kółko ogromnego wozu i sprawdź, czy uda Ci się go zaparkować i wykonać inne wymagające zadania.

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 36610 razy
 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 65609 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Audi TT RS Drift
  Graj
  Audi TT RS Drift
  Zagrano 20264 razy

  Chcesz wybrać się na wirtualną przejażdżkę w Audi? Teraz jest to możliwe w tej grze w wyścigi. Wskocz za kółko i zaprezentuj swoje umiejętności driftingu!

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 33195 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Samochodowy drifting na maksa
  Graj
  Samochodowy drifting na maksa
  Zagrano 13632 razy

  W tej intensywnej grze w wyścigi musisz robić maksymalny drifting na każdym okrążeniu. Im szybciej przejedziesz przez linie mety, tym więcej zgarniesz gotówki i kupisz ulepszenia między wyścigami. Dasz radę pokonać intensywne tory położone wzdłuż górskich łańcuchów i innych szalonych terenów?

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 22349 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Highway Madness
  Graj
  Highway Madness
  Zagrano 6503 razy

  Życie jest jak jazda autostradą - próbując zdobyć sławę i fortunę trzeba omijać przeszkody!

 • Super Drift 3D 2
  Graj
  Super Drift 3D 2
  Zagrano 19356 razy

  Chwyć kierownicę sportowego auta i przygotuj się do wyścigu o bogactwo i chwałę.

 • Extreme Drift
  Graj
  Extreme Drift
  Zagrano 17500 razy

  Pal gumę jak boss! Wybierz samochód, tor i przygotuj się na wyścig! Aby dojechać do linii mety przed upływem czasu, naprawdę potrzebujesz umiejętności driftingu, w tej grze w wyścigi 3D.

 • Wheely 2
  Graj
  Wheely 2
  Zagrano 56249 razy

  Uroczy samochodzik powraca do akcji. Tym razem wyruszył w poszukiwaniu miłości!

 • Street Fever City Adventure
  Graj
  Street Fever City Adventure
  Zagrano 2054 razy

  Na tym skrzyżowaniu zapanował chaos. Kieruj ruchem i nie pozwól, by w tej grze na czas auta uderzały w pieszych i inne pojazdy.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 44528 razy
 • Forklift License
  Graj
  Forklift License
  Zagrano 37690 razy

  Oto bezpłatna gra o ciężarówkach! Pora pokierować tą gigantyczną ciężarówką! Pokaż, jak szybko uda ci się ułozyć stos z pudeł!

 • Scrap GL
  Graj
  Scrap GL
  Zagrano 23237 razy

  Podjedź do linii startu. W baku masz pełno paliwa, możesz więc ruszać. Zmierz się z innymi graczami lub weź udział w pojedynczym wyścigu w tej grze online.

 • V8 Muscle Cars 2
  Graj
  V8 Muscle Cars 2
  Zagrano 38578 razy

  Wybierz się na szaloną przejażdżkę w grze V8 Muscle Cars 2! Ścigaj się z najlepszymi kierowcami z całego świata po wyjątkowych i niebezpiecznych trasach.

Lubisz prędkość i ryk silnika? Mamy coś dla Ciebie!

Czy są tu fani motoryzacji? Przedstawiamy kategorię gier, w których możesz usiąść za kółkiem, nie ruszając się z miejsca. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu albo telefonu komórkowego. Wszystkie te gry łączy jedno: samochody. Oferują one jednak wiele różnych rodzajów rozgrywki. Możesz ćwiczyć wirtualną jazdę, parkowanie i oczywiście akrobacje samochodowe. Znajdziesz tu również gry, w których potrzebne są dobre oko i umiejętność wyszukiwania różnych obiektów, zdolności menedżerskie, by móc prowadzić warsztat, albo umiejętności inżynierskie niezbędne do budowania mostów. Niektóre z naszych gier są słodkie, inne zabawne, a jeszcze inne naprawdę hardkorowe (albo stanowią mieszankę wszystkiego po trochu). Nieważne, w jakim jesteś nastroju — tu na pewno znajdziesz okazję, aby trochę pojeździć. Przejrzyj cały katalog i znajdź najlepszą przygodę samochodową dla siebie (cały czas dodajemy nowe gry!).

Highway Madness to klasyczna gra wyścigowa z widokiem z góry. Twoje zadanie polega na omijaniu przeszkód, zbieraniu pieniędzy i ładunków nitro, dzięki którym możesz jechać szybciej. Uważaj, bo uderzając w inne samochody, możesz uszkodzić swoją maszynę. Na szczęście na trasie możesz znaleźć zestawy naprawcze, dzięki którym naprawisz uszkodzenia. Za zdobyte pieniądze możesz kupować lepsze auta, by jechać jeszcze szybciej i zdobywać kolejne nagrody. 

W grze „Demolka w Monster Trucku” pokonujesz kolejne tory, powodując jak najwięcej zniszczeń. Cóż, tytuł zobowiązuje. Za totalną demolkę otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojej fury. Pamiętaj, aby utrzymywać swój pojazd w pozycji pionowej — w przypadku wywrotki gra dobiegnie końca!

Jeśli szukasz czegoś nietypowego i lubisz piłkę nożną, koniecznie sięgnij po grę Piłka nożna 4x4. Jest to zwariowane połączenie zręcznościowej gry piłkarskiej oraz gry samochodowej. Zabawa polega na rozgrywaniu meczów piłkarskich, w których role zawodników pełnią… wielkie samochody z napędem na 4 koła (po 2 auta w każdej drużynie). Trzeba przyznać, że autorom idealnie udało się oddać emocje towarzyszące obu dyscyplinom sportu. Spróbuj i przekonaj się sam!

Jeśli wściekły ryk silnika to miód dla Twoich uszu, koniecznie zajrzyj na stronę Gry.pl. Nasze gry samochodowe to czysta adrenalina. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Dołącz do nas i zasiądź za wirtualną kierownicą!