• City Rider
  Graj
  City Rider
  Zagrano 73368 razy

  Ćwicz swoje umiejętności jazdy wirtualnej w jednym z trzech obszarów gry. Możesz zwiedzać miasta lub pędzić przez pustynie w tej pasjonującej grze w wyścigi.

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 172968 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 73066 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • Russian Car Driver
  Graj
  Russian Car Driver
  Zagrano 342954 razy

  Przygotuj się na wykonanie najbardziej szalonych trików na rosyjskich drogach. Weź udział w superszybkim wyścigu, sprawdź, jak dobrze potrafisz parkować. Możesz również wypróbować pozostałe tryby w tej ekscytującej grze w wyścigi.

 • Tri Tower Solitaire
  Graj
  Tri Tower Solitaire
  Zagrano 59672 razy

  Łańcuch kart zaprowadzi cię do tajemniczego zamku...

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 40211 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 68719 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Auta 3D
  Graj
  Auta 3D
  Zagrano 147416 razy

  Ścigaj się na czas lub zmierz się ze znajomym w tej ekscytującej grze 3D. Wybierz samochód i podjedź na linię startu. Za chwilę ruszy kolejny wyścig.

 • Tripeaks
  Graj
  Tripeaks
  Zagrano 18392 razy

  Przenieś wszystkie karty na stos znajdujący się na dole pola gry!

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 59053 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 79320 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 43478 razy
 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 36994 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Wóz strażacki 2
  Graj
  Wóz strażacki 2
  Zagrano 48929 razy

  Pomóż tym pojazdom na sygnale jak najszybciej przejechać przez ruch uliczny. Życie ludzi jest w Twoich rękach!

 • Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 31606 razy
 • Thug Racer
  Graj
  Thug Racer
  Zagrano 31600 razy

  Siemano! Dasz radę to zrobić? Wskocz za kółko swej bryki i sprawdź, czy zdołasz prześcignąć gliny, pędząc w stylu ulicami miasta. Dasz radę zaliczyć wszystkie punkty kontrolne przed upływem czasu w tej oldskulowej grze w wyścigi?

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 41272 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 25978 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 31077 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 66897 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Create a Ride 2
  Graj
  Create a Ride 2
  Zagrano 19581 razy

  Wybierz samochód i zmodyfikuj go, używając strzałek po prawej stronie.

 • Super Drift 3D 2
  Graj
  Super Drift 3D 2
  Zagrano 20870 razy

  Chwyć kierownicę sportowego auta i przygotuj się do wyścigu o bogactwo i chwałę.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 516098 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 66359 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 35401 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Mistrze dryfowania
  Graj
  Mistrze dryfowania
  Zagrano 33964 razy

  Sprawdź, czy uda Ci się wykonać niesamowite akrobacje w tej grze w wyścigi 3D. Zmieniaj i ulepszaj swoją brykę między zawodami, aby uzyskać jeszcze bardziej odjazdowe triki. Czaisz bazę?

 • Mała Wyścigówka
  Graj
  Mała Wyścigówka
  Zagrano 7053 razy

  Przejedź ten dystans jak najszybciej... start!!!

 • Muscle car na pełnym gazie
  Graj
  Muscle car na pełnym gazie
  Zagrano 10103 razy

  Odkrywaj ulice tego miasta. Wskocz za kółko tego fantastycznego samochodu sportowego i osiągnij maksymalną prędkość w tym symulatorze jazdy.

 • V8 Muscle Cars 2
  Graj
  V8 Muscle Cars 2
  Zagrano 43961 razy

  Wybierz się na szaloną przejażdżkę w grze V8 Muscle Cars 2! Ścigaj się z najlepszymi kierowcami z całego świata po wyjątkowych i niebezpiecznych trasach.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 46553 razy
 • Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Graj
  Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Zagrano 17962 razy

  Nie objeżdżaj swoich przeciwników. Przejedź po nich.

 • Speed Racing Pro 2
  Graj
  Speed Racing Pro 2
  Zagrano 21743 razy

  W tej fantastycznej wyścigówce możesz wybrać, gdzie będziesz ścigać się z przeciwnikami. Stań z nimi w szranki w trybie gry na czas, eliminacji lub wiele więcej.

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 6305 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Heat Rush
  Graj
  Heat Rush
  Zagrano 4822 razy

  Tik-tak - gaz do dechy, bo czas ucieka!

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 24450 razy
 • Forklift License
  Graj
  Forklift License
  Zagrano 39222 razy

  Oto bezpłatna gra o ciężarówkach! Pora pokierować tą gigantyczną ciężarówką! Pokaż, jak szybko uda ci się ułozyć stos z pudeł!

Lubisz prędkość i ryk silnika? Mamy coś dla Ciebie!

Czy są tu fani motoryzacji? Przedstawiamy kategorię gier, w których możesz usiąść za kółkiem, nie ruszając się z miejsca. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu albo telefonu komórkowego. Wszystkie te gry łączy jedno: samochody. Oferują one jednak wiele różnych rodzajów rozgrywki. Możesz ćwiczyć wirtualną jazdę, parkowanie i oczywiście akrobacje samochodowe. Znajdziesz tu również gry, w których potrzebne są dobre oko i umiejętność wyszukiwania różnych obiektów, zdolności menedżerskie, by móc prowadzić warsztat, albo umiejętności inżynierskie niezbędne do budowania mostów. Niektóre z naszych gier są słodkie, inne zabawne, a jeszcze inne naprawdę hardkorowe (albo stanowią mieszankę wszystkiego po trochu). Nieważne, w jakim jesteś nastroju — tu na pewno znajdziesz okazję, aby trochę pojeździć. Przejrzyj cały katalog i znajdź najlepszą przygodę samochodową dla siebie (cały czas dodajemy nowe gry!).

Highway Madness to klasyczna gra wyścigowa z widokiem z góry. Twoje zadanie polega na omijaniu przeszkód, zbieraniu pieniędzy i ładunków nitro, dzięki którym możesz jechać szybciej. Uważaj, bo uderzając w inne samochody, możesz uszkodzić swoją maszynę. Na szczęście na trasie możesz znaleźć zestawy naprawcze, dzięki którym naprawisz uszkodzenia. Za zdobyte pieniądze możesz kupować lepsze auta, by jechać jeszcze szybciej i zdobywać kolejne nagrody. 

W grze „Demolka w Monster Trucku” pokonujesz kolejne tory, powodując jak najwięcej zniszczeń. Cóż, tytuł zobowiązuje. Za totalną demolkę otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojej fury. Pamiętaj, aby utrzymywać swój pojazd w pozycji pionowej — w przypadku wywrotki gra dobiegnie końca!

Jeśli szukasz czegoś nietypowego i lubisz piłkę nożną, koniecznie sięgnij po grę Piłka nożna 4x4. Jest to zwariowane połączenie zręcznościowej gry piłkarskiej oraz gry samochodowej. Zabawa polega na rozgrywaniu meczów piłkarskich, w których role zawodników pełnią… wielkie samochody z napędem na 4 koła (po 2 auta w każdej drużynie). Trzeba przyznać, że autorom idealnie udało się oddać emocje towarzyszące obu dyscyplinom sportu. Spróbuj i przekonaj się sam!

Jeśli wściekły ryk silnika to miód dla Twoich uszu, koniecznie zajrzyj na stronę Gry.pl. Nasze gry samochodowe to czysta adrenalina. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Dołącz do nas i zasiądź za wirtualną kierownicą!