Gry o księżniczkach

 • Four Fourteen
  Four Fourteen
  Zagrano 14262 razy

  Klikaj na karty, których suma wartości wynosi 14 i oczyść planszę.

 • Butik z bucikami księżniczki
  Butik z bucikami księżniczki
  Zagrano 52091 razy

  Kopciuszek to księżniczka, która na pewno wie nie jedno o obuwiu! Nie bez powodu otworzyła butik z bucikami. W tej uroczej grze online możesz pomóc jej obsługiwać klientów.

 • Królewska przemiana
  Królewska przemiana
  Zagrano 5708 razy

  Ta dziewczyna potrzebuje przemiany godnej królowej, a ty musisz jej w tym pomóc!

 • Śnieżna Królowa
  Śnieżna Królowa
  Zagrano 18292 razy

  Uwolnij te zamrożone zwierzęta od ich lodowatego wroga!

 • Garderoba zimowej królowej
  Garderoba zimowej królowej
  Zagrano 7343 razy
 • Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Zagrano 8947 razy

  Co za szalony dzień! Pomóż księżniczce opanować niesforne loki i zrób jej powalającą fryzurę.

 • Księżniczka w konkursie piękności
  Księżniczka w konkursie piękności
  Zagrano 12368 razy

  Te trzy księżniczki chcą wygrać szkolny konkurs piękności. Pomóż im wybrać odpowiednie stroje i dodatki. O ich zwycięstwie w tej grze w metamorfozy zadecydują twoje wyczucie mody.

 • Modne księżniczki: Kurtki puchowe
  Modne księżniczki: Kurtki puchowe
  Zagrano 21567 razy

  Sześć księżniczek poszukuje kurtek puchowych. Ich ulubiony sklep w końcu ma dostawę. Pomóż im wybrać styl oraz znaleźć inne ubrania zimowe w tej grze online dla dziewczyn.

 • Księżniczka: W przyszłości
  Księżniczka: W przyszłości
  Zagrano 57708 razy

  Przyszłość wydaje się strasznie obca, gdy jesteś księżniczką z odległej planety. Czy możesz pomóc tej królewskiej nastolatce przyzwyczaić się do życia w 2017 roku? Musi odświeżyć swój wygląd, zanim zacznie zastanawiać się, jak wrócić do swojego królestwa, w tej niekończącej się grze w ubieranki.

 • Princess Juliet: Ucieczka z zamku trolli
  Princess Juliet: Ucieczka z zamku trolli
  Zagrano 3004 razy

  Te okropne trolle ukradły elfom skarb! Pomóż księżniczce Juliet uciec po raz kolejny, wykorzystując zabawne wskazówki i rozwiązując łamigłówki! Czy księżniczce uda się odzyskać skarb z zamku trolli?

 • Zimowa wycieczka księżniczek
  Zimowa wycieczka księżniczek
  Zagrano 29318 razy

  Księżniczki potrzebują przerwy od zimy i chcą wyjechać w miejsce, gdzie będą mogły się dobrze ubrać. Pomóż im wybrać najlepsze ciuchy, zanim wybiorą, czy chcą wybrać się do Paryża, Tokio, czy Stambułu.

 • Królowa lodu: Dzień mody
  Królowa lodu: Dzień mody
  Zagrano 2840 razy

  Ta królowa to straszna modnisia. Dzisiaj jednak nie wie, co na siebie włożyć. Przejrzyj jej szafę i wybierz dla niej fanastyczny strój w tej grze w modę i ubieranki.

 • Księżniczka na festiwalu
  Księżniczka na festiwalu
  Zagrano 6001 razy

  Sezon festiwalowy już się rozpoczął, ale te pięć księżniczek nie jest jeszcze gotowych! Czy możesz pomóc im szybko znaleźć masę czadowych ciuszków w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Blond księżniczka u dentysty
  Blond księżniczka u dentysty
  Zagrano 2515 razy

  Ta księżniczka nie cierpi chodzić do dentysty. Pomożesz jej uprzyjemnić kolejną wizytę w tej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie uspokajanie pacjentki w czasie czyszczenia jej zębów.

 • Księżniczki w kosmosie
  Księżniczki w kosmosie
  Zagrano 4179 razy

  Ariel i jej przyjaciółki wybierają się na ekscytującą przygodę w kosmosie. Czy zanim wystartują pomożesz wybrać dla nich niesamowite stroje międzygwiezdne w tej grze w ubieranki?

 • Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
  Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
  Zagrano 10163 razy

  Te dwie księżniczki mają bzika na punkcie współczesnej mody, ale zaraz spóźnią się na poranne zajęcia w szkole. Dasz radę pomóc im dobrać odjazdowe stroje, zanim udadzą się na kampus w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki jako tancerki
  Księżniczki jako tancerki
  Zagrano 7805 razy
 • Eliksir piękności
  Eliksir piękności
  Zagrano 12286 razy

  Bulgocze kociołek, ogień płonie też - a wiedźma w księżniczkę zamieni się wnet!

 • Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Zagrano 2304 razy

  Syrenia księżniczka i jej przystojny chłopak chcą spędzić romantyczne chwile pod jemiołą w tajemnicy przed innymi! Możesz pomóc im skraść parę całusków tak, aby nikt się o tym nie dowiedział, w tej świątecznej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczki na balu maskowym
  Księżniczki na balu maskowym
  Zagrano 23866 razy

  Te pięć księżniczek organizuje bal maskowy. Pomożesz im przygotować wszystko jak należy dla ich gości? Będą również potrzebować pomocy w doborze kostiumów w tej grze w ubieranki.

 • Princesses Selfie Time
  Princesses Selfie Time
  Zagrano 1927 razy
 • Jak być lubianym z księżniczką
  Jak być lubianym z księżniczką
  Zagrano 11595 razy

  Księżniczka chce być lubiana w szkole, ale potrzebuje pomocy. Dołącz do niej w poszukiwaniu dobrych ubrań i publikowaniu w portalach społecznościowych w tej grze dla dziewczyn.

 • Seans filmowy księżniczki
  Seans filmowy księżniczki
  Zagrano 12992 razy

  Ta księżniczka organizuje nocny seans filmowy dla wszystkich swoich cudownych przyjaciół. Pomóż jej zgromadzić przekąski, zanim wybierze odjazdowy strój. W tej grze symulacyjnej trzeba będzie również pomóc jej wybrać film, który obejrzą.

 • Pokój małych księżniczek
  Pokój małych księżniczek
  Zagrano 1043 razy

  O nie! W tym pokoju jest okropny bałagan! Czy pomożesz małym księżniczkom znaleźć zabawki?

 • Kokpit w aucie księżniczki
  Kokpit w aucie księżniczki
  Zagrano 8372 razy

  Jaki kokpit najlepiej sprawdziłby się w nowym aucie tej księżniczki? Odpowiedz na niektóre z tych pytań i pomóż jej zdecydować, jak go ozdobić w tej świetnej grze w projektowanie dla dziewcząt.

 • Styl księżniczki Ellie
  Styl księżniczki Ellie
  Zagrano 6141 razy

  Ellie wybiera się na imprezę w ogrodzie, gdzie wszyscy przebiorą się za różne księżniczki. Nie jest jednak pewna, za kogo chciałaby się przebrać. Czy możesz pomóc jej podjąć decyzję i zaprojektować kostium w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
  Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
  Zagrano 7110 razy

  Kolor włosów tej księżniczki nie wyszedł jak trzeba, a na głowie panuje chaos! Możesz pomóc jej doprowadzić fryzurę do ładu, w tej zaczarowanej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie podciąć jej włosy, zafarbować na inny kolor i wystylizować.

 • Księżniczki: 3 wiosenne festiwale
  Księżniczki: 3 wiosenne festiwale
  Zagrano 16641 razy

  Te trzy księżniczki chcą wziąć udział nie w jednym, ale w trzech różnych festiwalach podczas przerwy szkolnej. Trzeba więc przygotować dla nich fantastyczne stroje. Czy możesz pomóc stworzyć ich stylizacje, zanim udadzą się na lotnisko, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Princess Wedding Fashion Week
  Princess Wedding Fashion Week
  Zagrano 17275 razy

  Ariel, Belle i Pocahontas biorą udział w imprezie Tydzień Mody. Pomóż każdej z nich wybrać szałowe kreacje przed kolejną sesją zdjęciową w tej świetnej grze w przebieranki.

 • Princess Super Team
  Princess Super Team
  Zagrano 28532 razy
 • Konkurs na najlepszą pannę młodą
  Konkurs na najlepszą pannę młodą
  Zagrano 5127 razy

  Która dziewczyna z rodziny królewskiej zdobędzie tytuł Najlepszej Panny Młodej za rok 2016? To zależy wyłącznie od ciebie w tej zabawnej i ślicznej grze w ubieranki. Przyłącz się do dziewczyn, gdy wybierają suknie, dobierają właściwe buciki i robią wiele innych rzeczy!

 • Księżniczka: Dzień na uczelni
  Księżniczka: Dzień na uczelni
  Zagrano 9607 razy

  Księżniczkę czeka kolejny pracowity dzień na uczelni. Ale co powinna ze sobą wziąć? Pomożesz jej w podejmowaniu decyzji podczas pakowania torby w tej grze online dla dziewczyn?

  • Koronacja księżniczki
   Koronacja księżniczki
   Zagrano 648 razy

   Te dwie księżniczki szykują się na swoją koronację. Trzeba będzie im pomóc przygotować stroje i korony. Czy możesz sprawdzić, że są gotowe na przyjęcie wszystkich lojalnych poddanych podczas ceremonii w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

  • Królowa lodu: Dzień prania
   Królowa lodu: Dzień prania
   Zagrano 2576 razy

   Robienie prania może być nudną czynnością, ale nie wtedy, gdy mieszkasz w magicznym królestwie! Dołącz do tej ślicznej księżniczki w tej grze symulacyjnej, gdy pierze swoje ulubione stroje.

  • Zima księżniczek: Szkolny album z modą
   Zima księżniczek: Szkolny album z modą
   Zagrano 4167 razy

   Te księżniczki chcą znaleźć mnóstwo świetnych ciuszków na zimę. Przyłącz się do nich w poszukiwaniu wygodnych sweterków i wełnianych czapek. Swoje stylizacje chcą także zaprezentować w zimowym albumie z modą. Możesz pstryknąć im parę zdjęć?

  • Królowa lodu: Dzień mody
   Królowa lodu: Dzień mody
   Zagrano 1151 razy

   Tyle strojów, a tak niewiele czasu! Który ma założyć dzisiaj ta fajna księżniczka? Przejrzyj jej szafę i wybierz dla niej prześliczne ubranko w tej grze w ubieranki.

  • Księżniczka uprawia jogę
   Księżniczka uprawia jogę
   Zagrano 3192 razy

   Jest słoneczny dzień. Ta księżniczka oraz jej znajomi chcą poćwiczyć jogę w parku. Pomóż im wybrać świetne stroje, zanim zaczną się gimnastykować w tej grze dla dziewcząt.

  • Czarny Piątek: Zabawa księżniczki
   Czarny Piątek: Zabawa księżniczki
   Zagrano 14716 razy

   Trzy księżniczki wybierają się na zakupy do centrum handlowego w Czarny Piątek. Pomóż im znaleźć niesamowite promocje i przecudne stroje w tej grze w zakupy.

  • Księżniczki: Królewny vs. hipsterki
   Księżniczki: Królewny vs. hipsterki
   Zagrano 3551 razy

   Trzy księżniczki nie mogą zdecydować, czy powinny trzymać się swoich sukni, czy zamienić je na modne, hipsterskie ciuchy. Dowiedz się co myślą o tym ich znajomi z Instagrama w tej magicznej ubierance.

  • Sekretna randka księżniczki
   Sekretna randka księżniczki
   Zagrano 4387 razy

   Księżniczka wybiera się na randkę, ale ma do zrobienia mnóstwo zadań domowych. Jej macocha uważa, że stanowczo powinna się uczyć. Pomożesz księżniczce wybrać szałowy strój i niepostrzeżenie wymknąć się na randkę w tej grze dla dziewczyn?

  • Trzy imprezy nocne księżniczek!
   Trzy imprezy nocne księżniczek!
   Zagrano 6912 razy

   Te księżniczki nie mogą się już doczekać imprezy. Dziś w nocy pójdą nie na jedną, lecz na trzy. Każda z nich ma wyjątkowy styl, więc trzeba pomóc im wszystkim przyszykować idealne stylizacje. Możesz doradzić księżniczkom, co mają na siebie włożyć, aby wyglądać fantastycznie na trzech imprezach, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

  • Codzienna zabawa księżniczki
   Codzienna zabawa księżniczki
   Zagrano 9787 razy

   Ta księżniczka ma dzisiaj bardzo napięty grafik: dwie randki i popołudnie, które spędzi, robiąc zakupy ze znajomą w centrum handlowym. Możesz pomóc jej szybko dobrać trzy stylizacje — po jednej na każde zajęcie, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

  • Goldie Princesses Pregnant BFFs
   Goldie Princesses Pregnant BFFs
   Zagrano 4763 razy

   Te dwie piękne księżniczki są w zaawansowanej ciąży. Zadbaj o ich wspaniały relaks i metamorfozę, razem z odżywczymi przekąskami, w tej sympatycznej grze w ubieranki.

  • Księżniczki u dentysty
   Księżniczki u dentysty
   Zagrano 3948 razy

   Nie jedna, ale aż cztery księżniczki siedzą w poczekalni! Każda ma dziurę w zębie, którą trzeba wyleczyć — możesz zbadać i wyleczyć ich zęby w tej grze w opiekę? Te pacjentki naprawdę potrzebują twej pomocy.

Kto zostanie królową balu?

W prawdziwym świecie niełatwo spotkać księżniczkę, ale na Gry.pl jest miejsce, gdzie znajdziesz ich więcej niż ziaren maku w makowcu. Gry o księżniczkach to coś dla małej i dużej dziewczynki, a właściwie dla każdego, kto chce zaszaleć w fantazyjnym i kolorowym świecie, w którym wszystko jest możliwe!

W wysoko urodzonym towarzystwie nie mogło zabraknąć postaci z bajek Disneya. Elsa, Ariel, Kopciuszek, Tiana, Merida, Mulan, Śnieżka, Śpiąca królewna, Roszpunka – jest tu cała paczka! Jednak gry o księżniczkach to znacznie więcej niż disneyowskie bohaterki. W Królewskiej przemianie możesz zrobić swoją księżniczkę na bóstwo (to znaczy jeszcze większe bóstwo). Nałóż maseczkę na twarz, wyskub brwi, zrób makijaż, dobierz ubiór i dodatki i przejrzyj się w lustrze. Wyglądasz oszałamiająco! Ale życie księżniczki to nie tylko „wyglądanie”, a dużo różnych ciekawych zajęć – na przykład jazda konna. Niestety zdarzają się przy tym wypadki… Włącz Blond księżniczkę w szpitalu i zajmij się biedactwem, które podczas przejażdżki spadło z konia. Opatrz rany, podaj pigułki, wyciągnij ciernie z pięty, załóż gips… Ufff, może następnym razem będzie uważała.

Wbrew pozorom gry o księżniczkach są nie tylko dla dziewczynek. Lubią je także dorośli (coś o tym wiemy). Wypróbuj jedną z wielu gier w ubieranie: przygotuj swoją bohaterkę do najważniejszej chwili w życiu w Ślubie księżniczki Złotowłosej lub wybierz się w rajd po sklepach w Zakupach księżniczki. Masz ochotę zajrzeć do zupełnie innej szafy? Włącz Księżniczki: Gwiazdy rocka i daj czadu, strojąc się na rockowy koncert.

Stwórz wyjątkową księżniczkową drużynę w Princess Super Team albo dobierz kreację, zrób minę i weź udział w Bitwie o najlepsze selfie. Księżniczki mają wiele twarzy – włącz Princess Personality Quiz i sprawdź, jaką osobowością Ty jesteś. Do wyboru są również gry akcji, logiczne i wiele innych, po których zostanie Ci już tylko udać się na zasłużony odpoczynek – przygotuj sobie posłanie w Princess Bedroom Makeover!

Na Gry.pl każdy może być księżniczką!