Gry o księżniczkach

 • Urządź Zamek Księżniczki
  Urządź Zamek Księżniczki
  Zagrano 1618 razy

  Udekoruj zamek tej księżniczki wykorzystując podane przedmioty.

 • Princess Pool Party Cleaning
  Princess Pool Party Cleaning
  Zagrano 2442 razy
 • Śnieżna Królowa
  Śnieżna Królowa
  Zagrano 18669 razy

  Uwolnij te zamrożone zwierzęta od ich lodowatego wroga!

 • Księżniczki na balu maskowym
  Księżniczki na balu maskowym
  Zagrano 27685 razy

  Te pięć księżniczek organizuje bal maskowy. Pomożesz im przygotować wszystko jak należy dla ich gości? Będą również potrzebować pomocy w doborze kostiumów w tej grze w ubieranki.

 • Princess Maker
  Princess Maker
  Zagrano 14989 razy
 • Zimowa wycieczka księżniczek
  Zimowa wycieczka księżniczek
  Zagrano 13936 razy

  Księżniczki potrzebują przerwy od zimy i chcą wyjechać w miejsce, gdzie będą mogły się dobrze ubrać. Pomóż im wybrać najlepsze ciuchy, zanim wybiorą, czy chcą wybrać się do Paryża, Tokio, czy Stambułu.

 • Konkurs mody dla księżniczek
  Konkurs mody dla księżniczek
  Zagrano 13419 razy

  Która słynna księżniczka wygra ten konkurs? Przekonaj się, kto zasługuje na miano najlepszej fashionistki w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Garderoba zimowej królowej
  Garderoba zimowej królowej
  Zagrano 7197 razy
 • Seans filmowy księżniczki
  Seans filmowy księżniczki
  Zagrano 15944 razy

  Ta księżniczka organizuje nocny seans filmowy dla wszystkich swoich cudownych przyjaciół. Pomóż jej zgromadzić przekąski, zanim wybierze odjazdowy strój. W tej grze symulacyjnej trzeba będzie również pomóc jej wybrać film, który obejrzą.

 • Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
  Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
  Zagrano 13476 razy

  Te dwie księżniczki mają bzika na punkcie współczesnej mody, ale zaraz spóźnią się na poranne zajęcia w szkole. Dasz radę pomóc im dobrać odjazdowe stroje, zanim udadzą się na kampus w tej grze w ubieranki?

 • Princess Wedding Fashion Week
  Princess Wedding Fashion Week
  Zagrano 24348 razy

  Ariel, Belle i Pocahontas biorą udział w imprezie Tydzień Mody. Pomóż każdej z nich wybrać szałowe kreacje przed kolejną sesją zdjęciową w tej świetnej grze w przebieranki.

 • Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Zagrano 5073 razy

  Trzy księżniczki, jeden wybieg. Która z nich wygra w tym pasjonującym konkursie mody? Wszystko zależy od Ciebie. Pomóż królewskim postaciom zaprojektować ich stroje, dobrać fryzury, zanim dumnie wkroczą na wybieg w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Konkurs na najlepszą pannę młodą
  Konkurs na najlepszą pannę młodą
  Zagrano 4998 razy

  Która dziewczyna z rodziny królewskiej zdobędzie tytuł Najlepszej Panny Młodej za rok 2016? To zależy wyłącznie od ciebie w tej zabawnej i ślicznej grze w ubieranki. Przyłącz się do dziewczyn, gdy wybierają suknie, dobierają właściwe buciki i robią wiele innych rzeczy!

 • Mermaid Princess Dressup
  Mermaid Princess Dressup
  Zagrano 659 razy

  Ta prześliczna księżniczka nie wie, w co się ubrać. Pomóż jej wybrać najwspanialszą kreację w tej sympatycznej grze dla dziewczyn: Mermaid Princess Dressup.

 • Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Prawdziwe fryzury: Śliczna księżniczka
  Zagrano 9750 razy

  Co za szalony dzień! Pomóż księżniczce opanować niesforne loki i zrób jej powalającą fryzurę.

 • Princess Super Team
  Princess Super Team
  Zagrano 30967 razy
 • Princess Juliet: Museum Escape
  Princess Juliet: Museum Escape
  Zagrano 3235 razy
 • Czarny Piątek: Zabawa księżniczki
  Czarny Piątek: Zabawa księżniczki
  Zagrano 16769 razy

  Trzy księżniczki wybierają się na zakupy do centrum handlowego w Czarny Piątek. Pomóż im znaleźć niesamowite promocje i przecudne stroje w tej grze w zakupy.

 • Butik z bucikami księżniczki
  Butik z bucikami księżniczki
  Zagrano 52989 razy

  Kopciuszek to księżniczka, która na pewno wie nie jedno o obuwiu! Nie bez powodu otworzyła butik z bucikami. W tej uroczej grze online możesz pomóc jej obsługiwać klientów.

 • Księżniczka w konkursie piękności
  Księżniczka w konkursie piękności
  Zagrano 17740 razy

  Te trzy księżniczki chcą wygrać szkolny konkurs piękności. Pomóż im wybrać odpowiednie stroje i dodatki. O ich zwycięstwie w tej grze w metamorfozy zadecydują twoje wyczucie mody.

 • Księżniczki jako tancerki
  Księżniczki jako tancerki
  Zagrano 9396 razy
 • Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Zagrano 1831 razy

  Miasto zostało zaatakowane i tylko te cztery księżniczki mogą je uratować! Ale najpierw muszą wybrać dla siebie fantastyczne stroje. Pomóż im wybrać te najlepsze w bohaterskiej grze w przemiany.

 • Czasopismo o modzie: Zimowe wydanie
  Czasopismo o modzie: Zimowe wydanie
  Zagrano 1266 razy

  Ta królewska trójka przygotowuje się na zimowe sesje zdjęciowe. Pojawią się na okładkach trzech najpopularniejszych czasopism o modzie i trzeba im doradzić, co mają na siebie włożyć. Możesz pomóc im w tej grze w ubieranki?

 • Jak być lubianym z księżniczką
  Jak być lubianym z księżniczką
  Zagrano 6750 razy

  Księżniczka chce być lubiana w szkole, ale potrzebuje pomocy. Dołącz do niej w poszukiwaniu dobrych ubrań i publikowaniu w portalach społecznościowych w tej grze dla dziewczyn.

 • Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Syrenia księżniczka: Całusy pod jemiołą
  Zagrano 1398 razy

  Syrenia księżniczka i jej przystojny chłopak chcą spędzić romantyczne chwile pod jemiołą w tajemnicy przed innymi! Możesz pomóc im skraść parę całusków tak, aby nikt się o tym nie dowiedział, w tej świątecznej grze dla dziewczyn?

 • Selfie przyjaciółek
  Selfie przyjaciółek
  Zagrano 19640 razy

  Te cztery księżniczki szukają strojów do zrobienia idealnego selfie. Dołącz do nich, gdy układają fryzury i wybierają odjazdowe ubrania, zanim pstrykną sobie fotkę w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Plan dnia księżniczki
  Plan dnia księżniczki
  Zagrano 5767 razy

  Ta bardzo zajęta księżniczka przygotowuje się do kolejnego intensywnego dnia na uniwersytecie. Pomóż jej przyrządzić pożywne śniadanie, a potem przygotować wszystkie rzeczy na zajęcia. Musi również wybrać świetny strój, zanim wyruszy na kampus w tej grze dla dziewczyn.

 • Księżniczka Julia: Ucieczka z zamku
  Księżniczka Julia: Ucieczka z zamku
  Zagrano 4273 razy

  Czy pomożesz księżniczce Julii uciec z zamku? Po drodze trzeba będzie rozwiązać wiele łamigłówek i znaleźć odpowiednie wskazówki!

 • Princess Best & Worst: Red Carpet Gowns
  Princess Best & Worst: Red Carpet Gowns
  Zagrano 20564 razy

  Ludzie potrafią być bardzo krytyczni w sprawach mody. Pomóż każdej z tych księżniczek uniknąć katastrofy na czerwonym dywanie.

 • Piżamowa impreza księżniczek
  Piżamowa impreza księżniczek
  Zagrano 540 razy

  Gotowa na świetną imprezę piżamową w modnym stylu? Te królewskie piękności potrzebują twojej pomocy w zadbaniu o ich wieczorne stylizacje, od ładnych piżam do pociesznych kapci.

 • Piżama-party małych księżniczek
  Piżama-party małych księżniczek
  Zagrano 8226 razy

  Trzy małe księżniczki są na pierwszej piżamowej imprezie w życiu i chcą się na niej bawić w stylu. Pomóż im znaleźć fantastyczne stroje, zanim wybiorą pierwszą zabawę. Może powinny urządzić przyjęcie z herbatką? Zrobić sobie selfie? Śpiewać karaoke? Podejmij za nie decyzję w tej grze online dla dziewczyn.

 • Księżniczka: W przyszłości
  Księżniczka: W przyszłości
  Zagrano 111398 razy

  Przyszłość wydaje się strasznie obca, gdy jesteś księżniczką z odległej planety. Czy możesz pomóc tej królewskiej nastolatce przyzwyczaić się do życia w 2017 roku? Musi odświeżyć swój wygląd, zanim zacznie zastanawiać się, jak wrócić do swojego królestwa, w tej niekończącej się grze w ubieranki.

  • Modne księżniczki: Kurtki puchowe
   Modne księżniczki: Kurtki puchowe
   Zagrano 11384 razy

   Sześć księżniczek poszukuje kurtek puchowych. Ich ulubiony sklep w końcu ma dostawę. Pomóż im wybrać styl oraz znaleźć inne ubrania zimowe w tej grze online dla dziewczyn.

  • Królowa Miranda: Przyjęcie urodzinowe
   Królowa Miranda: Przyjęcie urodzinowe
   Zagrano 5093 razy

   Królowa Miranda, mama księżniczki Zosi, niedługo ma urodziny! Pomóż Zosi przygotować huczne obchody! Tylko musisz zmieścić się w podanym budżecie, inaczej może być niewesoło.

  • Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
   Prawdziwa fryzura lodowej księżniczki
   Zagrano 5803 razy

   Kolor włosów tej księżniczki nie wyszedł jak trzeba, a na głowie panuje chaos! Możesz pomóc jej doprowadzić fryzurę do ładu, w tej zaczarowanej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie podciąć jej włosy, zafarbować na inny kolor i wystylizować.

  • Księżniczki, przyjaźń i świetna zabawa
   Księżniczki, przyjaźń i świetna zabawa
   Zagrano 9652 razy

   Te trzy królewskie piękności wybierają się na babskie popołudnie – i jak się domyślasz, muszą świetnie wyglądać! Przejrzyj ich szafy i wybierz dla nich szałowe kreacje, zgodne z indywidualnym stylem każdej z nich, a potem wybierz miejsce prezentacji!

  • Fryzjerskie prima aprilis
   Fryzjerskie prima aprilis
   Zagrano 7009 razy

   Każda z tych księżniczek wybiera się do salonu fryzjerskiego. Niestety nie wiedzą, że pracuje tam zła królowa, która uwielbia prima aprilis! Przyłącz się do królowej, jak płata figle księżniczkom w postaci totalnie zwariowanych fryzur w tej grze w metamorfozy.

  • Księżniczki w kosmosie
   Księżniczki w kosmosie
   Zagrano 4621 razy

   Ariel i jej przyjaciółki wybierają się na ekscytującą przygodę w kosmosie. Czy zanim wystartują pomożesz wybrać dla nich niesamowite stroje międzygwiezdne w tej grze w ubieranki?

  • Goldie Princesses Pregnant BFFs
   Goldie Princesses Pregnant BFFs
   Zagrano 4945 razy

   Te dwie piękne księżniczki są w zaawansowanej ciąży. Zadbaj o ich wspaniały relaks i metamorfozę, razem z odżywczymi przekąskami, w tej sympatycznej grze w ubieranki.

  • Księżniczki: Twórca zwierzątek
   Księżniczki: Twórca zwierzątek
   Zagrano 511 razy

   Czy potrafisz stworzyć doskonałe zwierzątko dla księżniczki? Dowiesz się, jak zagrasz w tę sympatyczną grę dla dziewczynek. Spróbuj stworzyć uroczego kotka!

  • Casting księżniczki do filmu
   Casting księżniczki do filmu
   Zagrano 11718 razy

   Ta zapracowana księżniczka bierze udział w castingu do nowego filmu. Którą postać powinna zagrać? Pomóż jej zdecydować w tej wspaniałej grze online dla dziewczyn. Trzeba będzie również doradzić jej w kwestii mody, gdy wybiera odpowiedni strój na casting.

  • Królowa lodu: Prawdziwy dentysta
   Królowa lodu: Prawdziwy dentysta
   Zagrano 4074 razy

   Tę królową lodu bardzo boli ząb — może od lodów? Czy możesz obejrzeć jej zęby w gabinecie dentystycznym i sprawdzić, co jej dolega w tej grze w opiekowanie się?

  • Księżniczka na festiwalu
   Księżniczka na festiwalu
   Zagrano 9094 razy

   Sezon festiwalowy już się rozpoczął, ale te pięć księżniczek nie jest jeszcze gotowych! Czy możesz pomóc im szybko znaleźć masę czadowych ciuszków w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

  • Księżniczka Roku
   Księżniczka Roku
   Zagrano 2164 razy

   Każda z tych księżniczek bierze udział w konkursie na Księżniczkę Roku. Która zwycięży? Wszystko zależy od Twojego wyczucia mody! Pomóż im dobrać czadowe stylizacje przed rozpoczęciem imprezy, w tej grze w ubieranki.

Kto zostanie królową balu?

W prawdziwym świecie niełatwo spotkać księżniczkę, ale na Gry.pl jest miejsce, gdzie znajdziesz ich więcej niż ziaren maku w makowcu. Gry o księżniczkach to coś dla małej i dużej dziewczynki, a właściwie dla każdego, kto chce zaszaleć w fantazyjnym i kolorowym świecie, w którym wszystko jest możliwe!

W wysoko urodzonym towarzystwie nie mogło zabraknąć postaci z bajek Disneya. Elsa, Ariel, Kopciuszek, Tiana, Merida, Mulan, Śnieżka, Śpiąca królewna, Roszpunka – jest tu cała paczka! Jednak gry o księżniczkach to znacznie więcej niż disneyowskie bohaterki. W Królewskiej przemianie możesz zrobić swoją księżniczkę na bóstwo (to znaczy jeszcze większe bóstwo). Nałóż maseczkę na twarz, wyskub brwi, zrób makijaż, dobierz ubiór i dodatki i przejrzyj się w lustrze. Wyglądasz oszałamiająco! Ale życie księżniczki to nie tylko „wyglądanie”, a dużo różnych ciekawych zajęć – na przykład jazda konna. Niestety zdarzają się przy tym wypadki… Włącz Blond księżniczkę w szpitalu i zajmij się biedactwem, które podczas przejażdżki spadło z konia. Opatrz rany, podaj pigułki, wyciągnij ciernie z pięty, załóż gips… Ufff, może następnym razem będzie uważała.

Wbrew pozorom gry o księżniczkach są nie tylko dla dziewczynek. Lubią je także dorośli (coś o tym wiemy). Wypróbuj jedną z wielu gier w ubieranie: przygotuj swoją bohaterkę do najważniejszej chwili w życiu w Ślubie księżniczki Złotowłosej lub wybierz się w rajd po sklepach w Zakupach księżniczki. Masz ochotę zajrzeć do zupełnie innej szafy? Włącz Księżniczki: Gwiazdy rocka i daj czadu, strojąc się na rockowy koncert.

Stwórz wyjątkową księżniczkową drużynę w Princess Super Team albo dobierz kreację, zrób minę i weź udział w Bitwie o najlepsze selfie. Księżniczki mają wiele twarzy – włącz Princess Personality Quiz i sprawdź, jaką osobowością Ty jesteś. Do wyboru są również gry akcji, logiczne i wiele innych, po których zostanie Ci już tylko udać się na zasłużony odpoczynek – przygotuj sobie posłanie w Princess Bedroom Makeover!

Na Gry.pl każdy może być księżniczką!