Gry o księżniczkach

 • Śnieżna Królowa
  Graj
  Śnieżna Królowa
  Zagrano 22928 razy

  Uwolnij te zamrożone zwierzęta od ich lodowatego wroga!

 • Butik z bucikami księżniczki
  Graj
  Butik z bucikami księżniczki
  Zagrano 82489 razy

  Kopciuszek to księżniczka, która na pewno wie nie jedno o obuwiu! Nie bez powodu otworzyła butik z bucikami. W tej uroczej grze online możesz pomóc jej obsługiwać klientów.

 • Princess Super Team
  Graj
  Princess Super Team
  Zagrano 33110 razy
 • Królowa Miranda: Przyjęcie urodzinowe
  Graj
  Królowa Miranda: Przyjęcie urodzinowe
  Zagrano 6171 razy

  Królowa Miranda, mama księżniczki Zosi, niedługo ma urodziny! Pomóż Zosi przygotować huczne obchody! Tylko musisz zmieścić się w podanym budżecie, inaczej może być niewesoło.

 • Księżniczka-syrenka: Pobyt w szpitalu
  Graj
  Księżniczka-syrenka: Pobyt w szpitalu
  Zagrano 3375 razy

  Ta księżniczka-syrenka ma naprawdę okropny dzień. Została złapana w sieć, gdy próbowała uciec przed głodnym rekinem. Czy pomożesz jej uwolnić się z sieci, a potem wyleczyć rany w tej magicznej grze symulacyjnej?

 • Princess Best & Worst: Red Carpet Gowns
  Graj
  Princess Best & Worst: Red Carpet Gowns
  Zagrano 18845 razy

  Ludzie potrafią być bardzo krytyczni w sprawach mody. Pomóż każdej z tych księżniczek uniknąć katastrofy na czerwonym dywanie.

 • Princess Bedroom Make Over
  Graj
  Princess Bedroom Make Over
  Zagrano 7808 razy

  Użyj dostępnych przedmiotów, aby udekorować sypialnię tej księżniczki!

 • Księżniczka Juliet: Ucieczka
  Graj
  Księżniczka Juliet: Ucieczka
  Zagrano 5515 razy

  W restauracji, do której została zaproszona księżniczka Juliet, miało miejsce trzęsienie ziemi. Czy pomożesz jej i Koobsom uciec z restauracji dzięki zabawnym wskazówkom i łamigłówkom?

 • Księżniczki jako tancerki
  Graj
  Księżniczki jako tancerki
  Zagrano 11357 razy
 • Księżniczki w kosmosie
  Graj
  Księżniczki w kosmosie
  Zagrano 4971 razy

  Ariel i jej przyjaciółki wybierają się na ekscytującą przygodę w kosmosie. Czy zanim wystartują pomożesz wybrać dla nich niesamowite stroje międzygwiezdne w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki na rolkach
  Graj
  Księżniczki na rolkach
  Zagrano 5284 razy

  Te cztery piękne księżniczki planują spędzić miłe popołudnie, jeżdżąc na rolkach w pobliskim parku. Pomóż wybrać dla nich odlotowe kreacje w tej świetnej grze w ubieranki

 • Konkurs mody dla księżniczek
  Graj
  Konkurs mody dla księżniczek
  Zagrano 8478 razy

  Która słynna księżniczka wygra ten konkurs? Przekonaj się, kto zasługuje na miano najlepszej fashionistki w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Princess Juliet: Museum Escape
  Graj
  Princess Juliet: Museum Escape
  Zagrano 4955 razy
 • Królowa lodu: Prawdziwy dentysta
  Graj
  Królowa lodu: Prawdziwy dentysta
  Zagrano 5434 razy

  Tę królową lodu bardzo boli ząb — może od lodów? Czy możesz obejrzeć jej zęby w gabinecie dentystycznym i sprawdzić, co jej dolega w tej grze w opiekowanie się?

 • Księżniczka w konkursie piękności
  Graj
  Księżniczka w konkursie piękności
  Zagrano 18910 razy

  Te trzy księżniczki chcą wygrać szkolny konkurs piękności. Pomóż im wybrać odpowiednie stroje i dodatki. O ich zwycięstwie w tej grze w metamorfozy zadecydują twoje wyczucie mody.

 • Super Princesses
  Graj
  Super Princesses
  Zagrano 3913 razy
 • Księżniczki: Londyn kontra Tokio
  Graj
  Księżniczki: Londyn kontra Tokio
  Zagrano 1439 razy

  Te trzy księżniczki odkrywają modowe zakamarki Japonii i Wielkiej Brytanii. Pomóż im wybrać niesamowite stroje i zapozować w tej bardzo międzynarodowej grze w przemianę.

 • Princess Juliet: Ucieczka z zamku trolli
  Graj
  Princess Juliet: Ucieczka z zamku trolli
  Zagrano 2980 razy

  Te okropne trolle ukradły elfom skarb! Pomóż księżniczce Juliet uciec po raz kolejny, wykorzystując zabawne wskazówki i rozwiązując łamigłówki! Czy księżniczce uda się odzyskać skarb z zamku trolli?

 • Blonde Princess Makeup Time
  Graj
  Blonde Princess Makeup Time
  Zagrano 3729 razy
 • Zimowa wycieczka księżniczek
  Graj
  Zimowa wycieczka księżniczek
  Zagrano 20079 razy

  Księżniczki potrzebują przerwy od zimy i chcą wyjechać w miejsce, gdzie będą mogły się dobrze ubrać. Pomóż im wybrać najlepsze ciuchy, zanim wybiorą, czy chcą wybrać się do Paryża, Tokio, czy Stambułu.

 • Miss Świata
  Graj
  Miss Świata
  Zagrano 3843 razy

  Księżniczki przygotowują się do udziału w konkursie piękności. Pomóż każdej z nich wybrać idealny strój w tej darmowej ubierance. Potrzebne będą również dodatki!

 • Baby Princess Bedroom Decor
  Graj
  Baby Princess Bedroom Decor
  Zagrano 1162 razy

  Te śliczne księżniczki marzą o zmianie wystroju pokoju i do ciebie należy to zadanie! Pomóż im wybrać z wielu różnych możliwości w tej sympatycznej grze: Baby Princess Bedroom Decor.

 • Princess Maker
  Graj
  Princess Maker
  Zagrano 11963 razy
 • Królowa lodu: Dzień prania
  Graj
  Królowa lodu: Dzień prania
  Zagrano 2904 razy

  Robienie prania może być nudną czynnością, ale nie wtedy, gdy mieszkasz w magicznym królestwie! Dołącz do tej ślicznej księżniczki w tej grze symulacyjnej, gdy pierze swoje ulubione stroje.

 • Jak być lubianym z księżniczką
  Graj
  Jak być lubianym z księżniczką
  Zagrano 9897 razy

  Księżniczka chce być lubiana w szkole, ale potrzebuje pomocy. Dołącz do niej w poszukiwaniu dobrych ubrań i publikowaniu w portalach społecznościowych w tej grze dla dziewczyn.

 • Powrót do szkoły: Trendy mody
  Graj
  Powrót do szkoły: Trendy mody
  Zagrano 7280 razy

  Trzy modne uczennice wracają do szkoły. Możesz pomóc im przygotować się na pierwszy dzień w szkole? W tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn trzeba wybrać dla nich modne stroje, nowe fryzury, dodatki i przybory szkolne. Jak już skończysz, oceń ich stylizacje.

 • Księżniczki na balu maskowym
  Graj
  Księżniczki na balu maskowym
  Zagrano 31619 razy

  Te pięć księżniczek organizuje bal maskowy. Pomożesz im przygotować wszystko jak należy dla ich gości? Będą również potrzebować pomocy w doborze kostiumów w tej grze w ubieranki.

 • Sekretna randka księżniczki
  Graj
  Sekretna randka księżniczki
  Zagrano 4952 razy

  Księżniczka wybiera się na randkę, ale ma do zrobienia mnóstwo zadań domowych. Jej macocha uważa, że stanowczo powinna się uczyć. Pomożesz księżniczce wybrać szałowy strój i niepostrzeżenie wymknąć się na randkę w tej grze dla dziewczyn?

 • Mermaid Princess Dressup
  Graj
  Mermaid Princess Dressup
  Zagrano 1406 razy

  Ta prześliczna księżniczka nie wie, w co się ubrać. Pomóż jej wybrać najwspanialszą kreację w tej sympatycznej grze dla dziewczyn: Mermaid Princess Dressup.

 • Mahjong Knight’s Quest
  Graj
  Mahjong Knight’s Quest
  Zagrano 7987 razy

  Pomóż temu rycerzowi w misji uratowania księżniczki Mahjong z objęć zła!

 • Princess Pool Party Cleaning
  Graj
  Princess Pool Party Cleaning
  Zagrano 4152 razy
 • Urządź Zamek Księżniczki
  Graj
  Urządź Zamek Księżniczki
  Zagrano 2384 razy

  Udekoruj zamek tej księżniczki wykorzystując podane przedmioty.

 • Księżniczka Julia: Zimowa ucieczka
  Graj
  Księżniczka Julia: Zimowa ucieczka
  Zagrano 2443 razy

  Pomóż księżniczce Julii odnaleźć przyjaciół i uciec przed złymi trollami. Najpierw trzeba będzie znaleźć przedmioty, które posłużą do zbudowania szybkich sań z łatwością pokonujących śnieżne zaspy!

 • Piżama-party małych księżniczek
  Graj
  Piżama-party małych księżniczek
  Zagrano 2489 razy

  Trzy małe księżniczki są na pierwszej piżamowej imprezie w życiu i chcą się na niej bawić w stylu. Pomóż im znaleźć fantastyczne stroje, zanim wybiorą pierwszą zabawę. Może powinny urządzić przyjęcie z herbatką? Zrobić sobie selfie? Śpiewać karaoke? Podejmij za nie decyzję w tej grze online dla dziewczyn.

Kto zostanie królową balu?

W prawdziwym świecie niełatwo spotkać księżniczkę, ale na Gry.pl jest miejsce, gdzie znajdziesz ich więcej niż ziaren maku w makowcu. Gry o księżniczkach to coś dla małej i dużej dziewczynki, a właściwie dla każdego, kto chce zaszaleć w fantazyjnym i kolorowym świecie, w którym wszystko jest możliwe!

W wysoko urodzonym towarzystwie nie mogło zabraknąć postaci z bajek Disneya. Elsa, Ariel, Kopciuszek, Tiana, Merida, Mulan, Śnieżka, Śpiąca królewna, Roszpunka – jest tu cała paczka! Jednak gry o księżniczkach to znacznie więcej niż disneyowskie bohaterki. W Królewskiej przemianie możesz zrobić swoją księżniczkę na bóstwo (to znaczy jeszcze większe bóstwo). Nałóż maseczkę na twarz, wyskub brwi, zrób makijaż, dobierz ubiór i dodatki i przejrzyj się w lustrze. Wyglądasz oszałamiająco! Ale życie księżniczki to nie tylko „wyglądanie”, a dużo różnych ciekawych zajęć – na przykład jazda konna. Niestety zdarzają się przy tym wypadki… Włącz Blond księżniczkę w szpitalu i zajmij się biedactwem, które podczas przejażdżki spadło z konia. Opatrz rany, podaj pigułki, wyciągnij ciernie z pięty, załóż gips… Ufff, może następnym razem będzie uważała.

Wbrew pozorom gry o księżniczkach są nie tylko dla dziewczynek. Lubią je także dorośli (coś o tym wiemy). Wypróbuj jedną z wielu gier w ubieranie: przygotuj swoją bohaterkę do najważniejszej chwili w życiu w Ślubie księżniczki Złotowłosej lub wybierz się w rajd po sklepach w Zakupach księżniczki. Masz ochotę zajrzeć do zupełnie innej szafy? Włącz Księżniczki: Gwiazdy rocka i daj czadu, strojąc się na rockowy koncert.

Stwórz wyjątkową księżniczkową drużynę w Princess Super Team albo dobierz kreację, zrób minę i weź udział w Bitwie o najlepsze selfie. Księżniczki mają wiele twarzy – włącz Princess Personality Quiz i sprawdź, jaką osobowością Ty jesteś. Do wyboru są również gry akcji, logiczne i wiele innych, po których zostanie Ci już tylko udać się na zasłużony odpoczynek – przygotuj sobie posłanie w Princess Bedroom Makeover!

Na Gry.pl każdy może być księżniczką!