Gry Strzałka

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 490862 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 255468 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Łucznik 2
  Graj
  Łucznik 2
  Zagrano 204658 razy

  Sprawdź, kto jest najlepszym łucznikiem na świecie w tej zwariowanej grze. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym.

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 124855 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 115780 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 57124 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Bowmaster Prelude
  Graj
  Bowmaster Prelude
  Zagrano 48194 razy

  Strzelaj wielkimi strzałami do wojsk nieprzyjaciela lub zdobądź jego flagę i zostań zwycięzcą.

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 31375 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 27353 razy

  Will your stickman survive this epic duel? Grab a bow and find out! It’s a fight to the death in this intense action game!

 • Surferzy czy łucznicy?
  Graj
  Surferzy czy łucznicy?
  Zagrano 27099 razy

  Czy to surferzy, czy też łucznicy? Obydwa! W tej czadowej i szalonej grze akcji nie chodzi tylko o surfowanie! Dołącz do surferów, gdy walczą z całkiem odjazdowymi potworami przy użyciu superbroni, takich jak wybuchające strzały i nie tylko. Czy możesz pomóc im pokonać te plażowe bestie, zanim wpadną one do morza?

 • Kusza 3D
  Graj
  Kusza 3D
  Zagrano 22791 razy

  Uważasz, że masz dobre oko? Wyceluj starannie i wystrzel, kiedy będziesz gotów!

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 19897 razy

  Trwa atak na Twoją wieżę! Szybko użyj łuku, aby zniszczyć barbarzyńców, którzy wręcz marzą o przejęciu wieży w tej grze akcji 3D. Dasz radę obronić ją, dziurawiąc wrogów setkami strzał?

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 16112 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Miecze i sandały: Zwycięski wyścig
  Graj
  Miecze i sandały: Zwycięski wyścig
  Zagrano 15761 razy

  Czy uda ci się zdobyć sławę w tym wyjątkowym turnieju walk, który czeka na ciebie na tej ociekającej krwią arenie? Dołącz do nieustraszonych gladiatorów, jak Wolfgang z Shackleford i Sundra Tidewalker, siłujących się z przeciwnikami. Czy pomożesz im poprawić statystyki i dotrwać przynajmniej do następnego dnia w tej turowej grze akcji?

 • Shadow Archer
  Graj
  Shadow Archer
  Zagrano 14434 razy

  W tej skomplikowanej grze akcji znajdziesz pięć różnych trybów rozgrywki. Czy uda Ci się przeżyć te pojedynki? Spróbuj rozgromić łucznika, zanim dostanie Cię jedna z jego strzał. Musisz strzelać szybko, jeśli chcesz wyjść z tej opresji w jednym kawałku!

 • Spearman Hunters
  Graj
  Spearman Hunters
  Zagrano 14151 razy

  Ten odważny wojownik próbuje przeżyć serię zaciętych pojedynków. Jak długo uda Ci się utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze akcji? Dołącz do niego, gdy próbuje zniszczyć swoich przeciwników przy użyciu swoich potężnych włóczni.

 • Stickman Archer 3
  Graj
  Stickman Archer 3
  Zagrano 13291 razy

  Kolejna grupa łuczników jest zdecydowana wbić w ciebie mnóstwo strzał. Aby ich pokonać, musisz szybko celować i strzelać w tej emocjonującej grze akcji. Ale jeśli wolisz mniej stresujące zadanie, możesz postrzelać do ruchomych celów w trybie Fale.

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 8610 razy

  Ile razy trafisz w sam środek tarczy w tej niełatwej wersji klasycznej gry? Wejdź do tego wirtualnego pubu, stań na linii i przekonaj się, co się wydarzy, jak rzucisz pierwszą strzałką.

 • Archery War
  Graj
  Archery War
  Zagrano 8291 razy

  To nie jest sprawiedliwa rywalizacja, to wojna! Ile pojedynków uda Ci się przetrwać w tej intensywnej grze akcji? Przeszyj strzałą swoich przeciwników, zanim ten los spotka Ciebie!

 • The Dark Man
  Graj
  The Dark Man
  Zagrano 7099 razy

  Ten tajemniczy łucznik próbuje zestrzelić masę jabłek z ludzkich głów. Czy możesz pomóc mu wykonać to zadanie w tej grze logicznej, nie raniąc przy tym nikogo?

 • Archery
  Graj
  Archery
  Zagrano 6853 razy

  Sprawdź swoje umiejętności w tej grze o łucznictwie. Musisz trafić w jabłko i nie zabić przy tym chłopca.

 • Archerry
  Graj
  Archerry
  Zagrano 6698 razy

  Pewnie wiesz, co to jest strzelanie z łuku. Ale co powiesz na strzelanie z łuku do wielkich wiśni, czasami z ludzkich głów! Dołącz do tego łucznika, gdy próbuje zestrzelić masę owoców, jednocześnie omijając swojego dzielnego przyjaciela w tej totalnie zakręconej grze online.

 • Archery Game
  Graj
  Archery Game
  Zagrano 6104 razy

  Uważaj, gdzie celujesz - ty możesz chybić, ale drzewa nie!

 • Apple Shooter: Remastered
  Graj
  Apple Shooter: Remastered
  Zagrano 4563 razy

  W tej zmienionej wersji gry powraca jeden z najniebezpieczniejszych popisów na świecie. Wyceluj ostrożnie łuk i sprawdź, czy potrafisz zestrzelić jabłko z głowy Twojego wirtualnego znajomego. Zrób choć jeden błąd, a na pewno to odczuje!

 • Patyczak z łukiem 4
  Graj
  Patyczak z łukiem 4
  Zagrano 4232 razy

  Ten szalony łucznik znów powraca! Dołącz do niego, gdy celuje i strzela do kolejnej grupy celów w tej intensywnej grze akcji. Możesz zagrać w tryb strzelanki, platformowy i nie tylko!

 • Zombie: Symulator jazdy konnej
  Graj
  Zombie: Symulator jazdy konnej
  Zagrano 3965 razy

  Niewielka armia okrutnych zombie sieje niezły zamęt na prerii i na pobliskiej pustyni. Połącz siły z tym dzielnym szeryfem, gdy ściga ich na koniu w tej ekscytującej grze akcji 3D. Czy możesz pomóc mu wystrzelać nieumarłych przy użyciu zaufanej strzelby, potężnego łuku i innych fantastycznych broni?

 • Bandyta – multiplayer PvP
  Graj
  Bandyta – multiplayer PvP
  Zagrano 3365 razy

  Weź udział w niekończących się walkach w tej grze akcji w trybie multiplayer. Nadeszła apokalipsa, a ocalali nadal walczą o przetrwanie. Zostań bandytą i wypróbuj Battle Royale lub inne wciągające tryby.

 • Średniowieczny Łucznik 2
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 2
  Zagrano 3357 razy

  Czas na stare dobre strzelanie do celu!

 • Archery Expert Japan
  Graj
  Archery Expert Japan
  Zagrano 3042 razy

  Wybierz się w wirtualną podróż po Japonii w tej fascynującej grze 3D online. Możesz tam zwiedzić starożytne świątynie i gaje bambusowe, jednocześnie testując swoje umiejętności łucznicze. Ile papierowych lampionów uda Ci się zestrzelić między poziomami, zdobywając gotówkę na zakup nowych i lepszych łuków?

 • Z łuku do jabłka
  Graj
  Z łuku do jabłka
  Zagrano 2374 razy

  Nie próbuj tego w domu! Czy potrafisz trafić strzałą jabłko leżące na głowie w tej trójwymiarowej grze sportowej? Weź do ręki łuk i strzałę i sprawdź swoje umiejętności z zakresu wirtualnego strzelania. Tylko pamiętaj: dokładność z pewnością jest ważna!

 • Mistrz łucznictwa
  Graj
  Mistrz łucznictwa
  Zagrano 1381 razy

  Na świecie może być tylko jeden najwspanialszy łucznik. Podejmij wyzwanie i spróbuj nim zostać w grze Mistrz łucznictwa.

 • Diabelski łucznik 2
  Graj
  Diabelski łucznik 2
  Zagrano 959 razy

  Wróć do podziemnego świata i przeżyj niesamowicie zabawne łucznicze wyzwanie.

 • Średniowieczny Łucznik 3
  Graj
  Średniowieczny Łucznik 3
  Zagrano 951 razy

  Ćwiczenia w strzelaniu do celu przy użyciu kultowej średniowiecznej broni...

 • I Am Archer
  Graj
  I Am Archer
  Zagrano 697 razy

  Potwory na horyzoncie – chyba są coraz bliżej. Lepiej łap za łuk...

 • Gra w strzałki 3D
  Graj
  Gra w strzałki 3D
  Zagrano 596 razy

  Trafisz w dziesiątkę w tej grze w strzałki online? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Zagraj i sprawdź, czy uda Ci się pobić rekord.

 • Mistrz łucznictwa
  Graj
  Mistrz łucznictwa
  Zagrano 576 razy

  Czy dasz radę trafić we wszystkie cele w tej realistycznej grze sportowej? Weź do ręki łuk i strzałę i wykaż się umiejętnościami w wirtualnym łucznictwie. Możesz też zbierać monety, by kupować lepsze łuki pomiędzy poziomami.