Gry Wyścigi po nierównościach

 • Uphill Rush 7: Waterpark
  Graj
  Uphill Rush 7: Waterpark
  Zagrano 949344 razy
 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 631942 razy

  Szukasz niecodziennej gry wyścigowej? Oto i ona.

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 298856 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 211338 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • Uphill Rush 6
  Graj
  Uphill Rush 6
  Zagrano 204440 razy

  Daj się ponieść tej szalonej, rozpędzonej kontynuacji słynnej gry wyścigowej!

 • Uphill Rush 5
  Graj
  Uphill Rush 5
  Zagrano 194566 razy

  Ślizgaj się, pędź i galopuj po tytuł mistrza wyścigów!

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 175888 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • City Rider
  Graj
  City Rider
  Zagrano 175058 razy

  Ćwicz swoje umiejętności jazdy wirtualnej w jednym z trzech obszarów gry. Możesz zwiedzać miasta lub pędzić przez pustynie w tej pasjonującej grze w wyścigi.

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 148457 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Wyścigi X Trail
  Graj
  Wyścigi X Trail
  Zagrano 142862 razy

  Czy możesz pomóc temu motorowerzyście bezpiecznie wykonać najtrudniejsze na świecie akrobacje? Pomóż mu wykonać popisy kaskaderskie i uniknąć rozwalenia motocyklu w tej grze w wyścigi.

 • Wykręcony wyścig
  Graj
  Wykręcony wyścig
  Zagrano 132638 razy

  Kierowcy, uruchomcie silniki. Czas na szalony wyścig po podziemnym torze.

 • Scrap Metal 3: Infernal Trap
  Graj
  Scrap Metal 3: Infernal Trap
  Zagrano 130785 razy

  W tej fantastycznej grze trójwymiarowej z prowadzeniem samochodu czeka cię eksplorowanie niebezpiecznych zboczy górskich czy też przebijanie się przez chmury pyłu na dnie wyschniętych jezior. Przed tobą rozległa przestrzeń, w której możesz jechać w dowolnym kierunku. Wybór należy do ciebie, ale zachowaj ostrożność, bo inaczej doprowadzisz do całkowitego zniszczenia auta.

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Graj
  Extreme Off-Road Cars 2
  Zagrano 129437 razy

  Te zdradliwe drogi górskie nie są dla kierowców o słabych nerwach. Dasz radę przejechać je wszystkie? W tej wymagającej grze samochodowej 3D musisz wybrać właściwy pojazd na każdą trasę. Do Twej dyspozycji będzie wszystko – od wojskowej ciężarówki transportowej po samochód sportowy z potężnym silnikiem.

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 114803 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Moto X3m 2
  Graj
  Moto X3m 2
  Zagrano 108525 razy

  Moto X3m powraca w swojej drugiej odsłonie, gdzie twoim zadaniem będzie wykonywanie kaskaderskich sztuczek, wygrywanie wyścigów i rywalizacja z równie uzdolnionymi przeciwnikami. Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zabłysnąć na torze i zostać kolejnym mistrzem w wyścigach motorów?

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 84347 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Jeździec na motocyklu 3D
  Graj
  Jeździec na motocyklu 3D
  Zagrano 80963 razy

  W tej emocjonującej grze 3D możesz wybrać cztery różne motocykle na jazdę próbną. Jak dobrze będą sobie radzić na ostrych zakrętach i wyskokach z ramp? Jest tylko jeden sposób, by się dowiedzieć!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 73422 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Moto X3m 3
  Graj
  Moto X3m 3
  Zagrano 72846 razy

  Aby dotrzeć na linię mety potrzebne ci będą nerwy ze stali w tej emocjonującej grze w wyścigi motocykli. Wprawdzie wyspa jest przepiękna, ale na torach wyścigowych czekają na ciebie niebezpieczne pułapki w postaci ognia i gigantycznych pił!

 • Autożercy 2: Szalone sny
  Graj
  Autożercy 2: Szalone sny
  Zagrano 63232 razy

  On jest małym samochodzikiem w świecie pełnym ciężarówek z koszmarów. Czy odnajdzie drogę do domu?

 • Mania pociągów
  Graj
  Mania pociągów
  Zagrano 62771 razy

  Tylko maniak pociągów sprosta temu wyzwaniu!

 • Thrill Rush 2
  Graj
  Thrill Rush 2
  Zagrano 61976 razy

  Gotowi na ekstremalną przejażdzkę życia? Czy przetrwasz niekontrolowaną jazdę na tym dzikim rollercoasterze?

 • Quad-Niszczyciel
  Graj
  Quad-Niszczyciel
  Zagrano 61314 razy

  Dzięki swojemu quadowi w tej przygodzie będziesz poruszał się sprawnie na każdym rodzaju podłoża!

 • Bike Racing
  Graj
  Bike Racing
  Zagrano 59632 razy

  Pokaż, jakim jesteś świetnym rowerzystą w tej zabawnej i pełnej rywalizacji grze sportowej. Przed tobą różne etapy i wyzwania do pokonania.

 • Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 54315 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • Czołgowa Mania
  Graj
  Czołgowa Mania
  Zagrano 50169 razy

  Wsród huku i błysków utoruj sobie drogę na szczyt!

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 48220 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 45792 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 44758 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Ciężarówka Pieniędzy
  Graj
  Ciężarówka Pieniędzy
  Zagrano 41678 razy

  Ciężarówka wyładowana workami z kasą to marzenie każdego...

 • Moto X3M: Winter
  Graj
  Moto X3M: Winter
  Zagrano 39821 razy

  Jest lepszy sposób obchodzenia Świąt niż wykonywanie śmiertelnie przerażających akrobacji? Wskakuj na motor i przygotuj się do omijania gigantycznych pił, przemierzając drogę zimowej krainy. Czy uda Ci się dotrzeć do wszystkich linii mety, nie wpadając na dziesiątki skrzynek dynamitu lub unikając innych niebezpieczeństw? Ta zwariowana zimowa gra wyścigowa zajmie Cię co najmniej do wiosny!

 • Thrill Rush
  Graj
  Thrill Rush
  Zagrano 39006 razy

  Trzymaj się mocno - ta przejażdżka będzie naprawdę ekstremalna!

 • Wyścigi terenowe
  Graj
  Wyścigi terenowe
  Zagrano 38956 razy

  Wskocz na rower i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety na każdym torze. Po drodze możesz zbierać monety w tej ekscytującej grze w wyścigi. Musisz tylko uważać na wybuchające beczki!

 • Truck Trials
  Graj
  Truck Trials
  Zagrano 38802 razy

  Dasz radę pokonać te trudne tory przeszkód? W każdym z nich znajdziesz zmiażdżone samochody, barierki, szczeliny i inne rzeczy, które mogłyby rozwalić Twoją ciężarówkę. Lepiej wybierz czadowy pojazd, zanim podejmiesz się szalonych wyzwań w tej grze wyścigowej online.

 • Wyścigi motocyklowe: Pustkowie
  Graj
  Wyścigi motocyklowe: Pustkowie
  Zagrano 38656 razy

  Ten obszar jest w fatalnym stanie, a jego poprzedni mieszkańcy dawno opuścili te strony. To oznacza, że to idealne miejsce, aby przetestować wirtualne motocykle! Wskocz na pojazd i pędź przez zapomniane place zabaw, walące się sąsiedztwa, opuszczone fabryki i nie tylko. Uważaj tylko na podłożone pułapki i inne niebezpieczeństwa, które czyhają na Ciebie w tej fascynującej grze w wyścigi.

 • Wojny ciężarówek
  Graj
  Wojny ciężarówek
  Zagrano 38312 razy

  Przemień swój gniew na drodze w coś pożytecznego - weź udział w zakręconym wyścigu ciężarówek!

Poza ubitym szlakiem

Równa i płaska droga to marzenie każdego kierowcy. Chwileczkę… czyżby? Są tacy, którzy najlepiej czują się na wertepach. Jeśli też należysz do maniaków uphill racingu lub po prostu znudziła Ci się jazda po asfalcie, nasze gry wyścigi po nierównościach wytrzęsą Cię aż miło!

Zacznijmy od dwóch kółek. Wsiądź na motocykl enduro i sprawdź, czy dasz sobie radę w terenie lub na rampach. W Motocrossowym nitro masz szansę wykazać się jako akrobata. Poćwicz najpierw ewolucje, a następnie zaprezentuj je na różnych odkrytych torach i arenach oraz w turniejach. Próbuj wypełniać wyzwania, żeby zdobyć dodatkowe środki, i odblokowuj nowe lokalizacje! Chcesz pojeździć czymś, hm, mniej standardowym? Wsiądź na wierzgającego mechanicznego rumaka w Szalonym Topym i pokonuj kolejne punkty na mapie. Uważaj na pułapki i dojedź do mety przed upływem czasu. A za zarobione pieniądze wzmacniaj i rozbudowuj swój pojazd w garażu.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek na plaży (owszem, istnieje coś takiego), włącz ATV Beach 2 i zaszalej quadem w przyjemnej tropikalnej scenerii. Tylko nie przesadź z ewolucjami, bo zrobi się trochę mniej przyjemnie! Kiedy się zgrzejesz, ochłodź się trochę w zimowych krajobrazach Snow ATV.

Życie policjanta wcale nie musi być nudne. Zwłaszcza jeśli się posiada Licencję na chaos! W tej grze masz okazję zasiąść za kierownicą radiowozu – ale takiego porządnego, z silnikiem wystającym z maski – i rozjeżdżać wszystko na swojej drodze. Jeśli będzie Ci dobrze szło, uzyskasz dostęp do nowych aut.

Uważasz, że rozmiar ma znaczenie? Załaduj skrzynie na pakę wojskowego trzyosiowca w Ural Truck, wejdź do szoferki i rusz do bazy, starając się nie rozsypać ładunku po drodze. Chcesz jeszcze czegoś większego? Włącz Mining Truck i spróbuj ujarzmić gigantyczną wywrotkę wielkości piętrowego domu, dostarczając urobek z kopalni do stacji przeładunkowej.

Skończyło Ci się paliwo? Wsiądź na rower w Downhillu ludzika i zjeżdżaj na złamanie karku z góry, wykonując po drodze dzikie akrobacje. Albo włącz Biegacza z epoki kamiennej, żeby zdzierać pięty w bardzo, naprawdę bardzo zabytkowym automobilu.

Motocykl, samochód, ciężarówka, rower, a nawet więźniarka czy czołg – czymkolwiek da się jeździć po wertepach, na pewno zrobisz to na stronie z wyścigami po nierównościach