Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Rabbids: Volcano Panic

Czy dasz radę zachować zimną krew w Rabbids: Volcano Panic? Zrób co tylko możesz, aby nie wpaść do lawy w tej szalonej grze wieloosobowej.

Ty i twoje znajome Kórliki właśnie dotarliście na majestatyczną tropikalną wyspę. Macie tylko jeden mały problem. Jej głównym elementem krajobrazowym jest olbrzymi wulkan! Znajdziecie się na serii bardzo rozklekotanych platform unoszących się nad bulgoczącym bajorem stopionej lawy. Używaj potężnych dopalaczy, takich jak deskolotki i sprężyste pnącza, unikając coraz większej liczby zabójczych braków podłoża. Czy unikniesz przysmażenia futra i dotrzesz się na szczyt tabeli liderów w tej grze akcji? To kolejna część przesłodkiej i niesamowitej serii gier Kórlikami w roli głównej!

Możesz zbierać i wymieniać monety pomiędzy rozgrywkami na różne stroje, a także premie rankingowe. Premie te pozwolą odblokować różne tryby, które naprawdę wystawią Twoje umiejętności na próbę. Tryb, w którym wszystkie Kórliki stają w płomieniach po zjedzeniu zbyt dużej ilości papryczek chili zdecydowanie oferuje poważne wyzwanie!

Jak grać w Rabbids: Volcano Panic?

Czy dasz radę zachować spokój i robić swoje w tej szalonej grze battle royale? Unikaj lawy, skacząc po serii bardzo rozklekotanych platform i próbując przy okazji schwytać kilka pomocnych dopalaczy. Ostatni Kórlik, który uniknął kąpieli w lawie zdobędzie mnóstwo monet i premię rankingową.

Sterowanie

Mysz

  • Poruszaj MYSZĄ, by biegać.

Klawiatura

  • NACIŚNIĘCIE KLAWISZY STRZAŁEK również sprawi, że twój Kórlik zacznie biec.

Podobne gry

Szukasz innych fantastycznych gier Ubisoft? Poniżej znajdziesz kilka propozycji! 

  1. Wings Rush
  2. Merge Dreams
  3. Rayman's Incrediballs Dodge
  4. Noob vs. 1,000 Zombies!

Kto stworzył grę Rabbids: Volcano Panic?

Gra Rabbids: Volcano Panic została stworzona przez Ubisoft.