• Bieg przez grobowce
  Graj
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 305142 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 290751 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Kawairun
  Graj
  Kawairun
  Zagrano 132716 razy

  Kawai to emocjonalny koleś. Kiedy biega, jest szczęśliwy jak dziecko. A kiedy upada, beczy jak dziecko...

 • Puszysty biegacz
  Graj
  Puszysty biegacz
  Zagrano 115470 razy

  Jedzenie to paliwo, a ten pędzący królik ma zupełnie pusty brzuszek!

 • Wyścig Kucyków
  Graj
  Wyścig Kucyków
  Zagrano 100579 razy

  Przeskakuj przez przeszkody i w pięknym stylu przekrocz linię mety!

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 59405 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 56797 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Rainbow Poop
  Graj
  Rainbow Poop
  Zagrano 52302 razy

  Dotrzyj do toalety, zanim będzie za późno! Biedna kupka czuje się kiepsko i ma coś ważnego do zrobienia. Czy pomożesz zabawnej tęczowej kupce pokonać okropne przeszkody i dotrzeć na czas do ubikacji? Unikaj brudu, skacz po platformach i uważaj na spadający papier toaletowy. Pozbądź się wszelkich frustracji w grze pełnej... ZABAWY!

 • Run
  Graj
  Run
  Zagrano 40399 razy

  Mały spacer w przestrzeni kosmicznej? Jak najbardziej, ale lepiej nie spaść poza krawędź...

 • Free Running
  Graj
  Free Running
  Zagrano 36349 razy

  Zbieraj świecące ikony, biegając i przeskakując przez niebezpieczne dachy. Twoim zadaniem będzie omijać przeszkody, pokonywać szczeliny, aby dotrzeć na koniec poziomu. Uważaj, gdy pędzisz przed siebie w tej miejskiej grze sportowej.

 • Yeti Sensation
  Graj
  Yeti Sensation
  Zagrano 29810 razy

  Ten yeti jest dziki i wolny, nie pozwól, by został schwytany... Media zrobią z tego ogólnokrajową sensację! Zbieraj jagody i unikaj zderzenia z przeszkodami w tej dzikiej zabawie!

 • Angry Gran: London
  Graj
  Angry Gran: London
  Zagrano 26795 razy

  Galopująca babcia znowu zaczyna dokazywać! Przyłącz się do niej, jak załatwia chuliganów, robi uniki przed znakami drogowymi i przeskakuje nad kultowymi, londyńskimi czerwonymi budkami telefonicznymi. Pomożesz jej uniknąć złamania biodra w tej zwariowanej grze akcji?

 • Speedy Ball
  Graj
  Speedy Ball
  Zagrano 21758 razy

  Ta podskakująca kulka musi doturlać się do linii mety przed upływem czasu. Czy możesz ją tam poprowadzić? Przejmij kontrolę nad kulką i omijaj przerwy, jednocześnie starając się wjeżdżać na kolorowe kwadraty, które dodadzą jej prędkości.

 • Szybki lub upieczony
  Graj
  Szybki lub upieczony
  Zagrano 21683 razy

  Ten biedny kurczak nie ma zamiaru dać się oskubać z piór! Pomóż mu uciec z gigantycznej kuchni w tej grze akcji pełnej chaosu. Będzie musiał unikać pułapek na myszy, szafek oraz kisielowatych deserów, które stoją na przeszkodzie ku wolności!

 • Atak robo-jednorożca
  Graj
  Atak robo-jednorożca
  Zagrano 20369 razy

  Wyrusz już teraz na zaczarowaną, bitewną przygodę z magicznym robo-jednorożcem w tej darmowej i śmiesznej grze online.

 • Miner Run
  Graj
  Miner Run
  Zagrano 18924 razy

  Podczas ostatniej wyprawy do tajemniczej jaskini ten dzielny górnik spotkał zombiaka, który przyczepił się do niego jak rzep do ogona. Czy możesz pomóc górnikowi zwiać przed głodnym potworem w tej grze akcji 3D?

 • Euro Soccer Sprint
  Graj
  Euro Soccer Sprint
  Zagrano 18040 razy

  Pokazać, która drużyna jest najlepsza na świecie i zgromadź jak najwięcej monet i punktów. Tylko uważaj na rywali!

 • Grandpa Run 3D
  Graj
  Grandpa Run 3D
  Zagrano 14296 razy

  Ten dziadek ma niezły refleks i próbuje dać nogę. Czy zdołasz pomóc mu umknąć wrogowi, gdy próbuje omijać samochody i zbiera monety w tej grze w ściganie?

 • Angry Gran Run: Paris
  Graj
  Angry Gran Run: Paris
  Zagrano 14228 razy

  Myśleli, że uda im się uwięzić ją w szpitalu. AKURAT! Babcia wpadła w szał wściekłości i jest gotowa sforsować ulice Paryża. Pomóż jej spuścić łomot punkom i kosmitom w tej zwariowanej i nieco dziwnej grze akcji.

 • Dwarf Runner
  Graj
  Dwarf Runner
  Zagrano 13011 razy

  Ten magiczny krasnal pędzi jak szalony, by zdobyć jak najwięcej cennych klejnotów. Jak długo dasz radę biec, ile sił w nogach, w tej wciągającej, bezpłatnej grze online?

 • Angry Gran Run: Australia
  Graj
  Angry Gran Run: Australia
  Zagrano 11437 razy

  Najsławniejsza na świecie zrzędliwa babcia ma zamiar sforsować ulice Sydney w Australii. Masz ochotę przyłączyć się do jej szaleństw? Pomóż jej unikać przeszkód, gdy uczy Australijczyków, kto tu rządzi, w tej zwariowanej grze akcji.

 • Skatelander
  Graj
  Skatelander
  Zagrano 11022 razy

  Hej, maniaku deskorolki: czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nie schodzić ze swojej deski? Zapomnij o rampach: w grze Skatelander cały świat to jedna wielka arena do akrobacji. I jak w prawdziwym świecie, nie ma żadnych ograniczeń ani końca gry — będzie ona trwać tak długo, jak zechcesz! Omijaj przeszkody w mieście i w terenie w tej grze łączącej bieganie i akrobacje na deskorolce.

 • Ninja Run
  Graj
  Ninja Run
  Zagrano 10099 razy

  Ten ninja ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo i dopilnuj, by trzymał się z dala od bomb.

 • Hop i skok!
  Graj
  Hop i skok!
  Zagrano 8866 razy

  Utoruj sobie skokami drogę do zwycięstwa w tej zabawnej grze o skakaniu, hopsaniu i kruszeniu. Omijaj przeszkody w tym świecie zbudowanym z niebezpiecznych klocków podobnych do Lego. Idealne wyczucie czasu w połączeniu ze zwinnym podskakiwaniem to twój klucz do sukcesu. Skakanie to olbrzymia frajda, więc na co jeszcze czekasz?

 • KOGAMA: Ball Run
  Graj
  KOGAMA: Ball Run
  Zagrano 8736 razy

  Która z piłek pierwsza przekroczy linię mety?

 • Epic Soccer Barcelona
  Graj
  Epic Soccer Barcelona
  Zagrano 7726 razy

  Treningi dla drużyny z Barcelony stanowią ogromny wysiłek, ale jaką dają satysfakcję! Wybierz swojego ulubionego piłkarza w tej najnowszej grze sportowej: Epic Soccer Barcelona. Przeskakuj nad przeszkodami i pułapkami i próbuj tak kopnąć piłkę, aby zdobyć bramkę!

 • Crazy Runner
  Graj
  Crazy Runner
  Zagrano 7655 razy

  On zupełnie zwariował! Biegnie po autostradzie, gdzie pełno pędzących samochodów! Przeskakuj przez samochody i inne przeszkody, zbierając po drodze monety i pożywienie. Jak długo uda ci się przetrwać? Przekonaj się!

 • Romeo on the Run
  Graj
  Romeo on the Run
  Zagrano 7605 razy

  Kiedy twoi pracownicy przekraczają granice, powinieneś ich zwolnić... albo obrzucić płytami CD.

 • The Little Fox
  Graj
  The Little Fox
  Zagrano 7253 razy

  Ten odważny lisek wyrusza na misję w kosmosie w tej ślicznej grze przygodowej. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza nowe lądy? Trzeba będzie mu także pomóc zbierać bonusy i omijać dziury na jego drodze pełnej przygód.

 • Przebiegły biegacz
  Graj
  Przebiegły biegacz
  Zagrano 7183 razy

  Jak daleko uda Ci się zwiać w tej grze typu runner? Zombie depczą Ci po piętach, a Ty musisz omijać wszystkie przeszkody od materiałów wybuchowych po rozwścieczone mastodonty! Do tego uważaj też na mnóstwo wózków kopalnianych i jeziora lawy.

 • Papryczkowy wyścig
  Graj
  Papryczkowy wyścig
  Zagrano 6418 razy

  Oto papryczka z wielkim apetytem na niezdrowe jedzenie i wyścigi.

 • Bieg przez dżunglę
  Graj
  Bieg przez dżunglę
  Zagrano 3906 razy

  Biegnij z prędkością światła w dzikiej dżungli, gdzie czekają na ciebie różne dzikie stworzenia! Skacz, biegnij sprintem i prześlizguj się przez przeszkody, zbierając diamenty i wiele innych przedmiotów na drodze do mety!

 • Wyścig byka 3D
  Graj
  Wyścig byka 3D
  Zagrano 3763 razy

  Ten byk ćwiczy sobie po południu. Jego gospodarz ustawił pełen zabawy tor przeszkód, dzięki któremu wróci do formy w tej grze w wyścigi 3D. Dołącz do niego, gdy rozwala beczki, przeskakuje przez ogniste pętle, omija guźce i zajada pełno przysmaków, pędząc do linii mety.

 • Ucieczka z liceum
  Graj
  Ucieczka z liceum
  Zagrano 3283 razy

  Nauczyciel rozpoczął swój patrol, a ty możesz zrobić tylko jedno - pobiec!

 • Angry Gran
  Graj
  Angry Gran
  Zagrano 3025 razy

  Ma kilka lat na karku, mnóstwo odwagi i jest żądna zemsty! Połącz siły z marudną babcią w tej szalonej i zakręconej grze akcji, gdy atakuje wszystko, co stanie jej na drodze – od nierozważnie porzuconych sof po denerwujących nastolatków. Tylko pamiętaj, aby przez przypadek nie uderzyła policjanta ogromnym młotem!

 • Furia babci: Japonia
  Graj
  Furia babci: Japonia
  Zagrano 2293 razy

  Słynna babcia zaraz da upust swojej wściekłości w Japonii! Jest w jeszcze większej furii niż zazwyczaj. Dołącz do niej, gdy wydostaje się z wariatkowa i zaczyna walić każdego frajera na drodze! Na pewno będzie potrzebować Twojej pomocy, gdy unika wszystkich przedmiotów, począwszy od sushi po riksze w tej skandalicznej grze akcji.

Bieganie to zdrowie

Gry z bieganiem są bardzo popularne na urządzeniach mobilnych, ponieważ bardzo łatwo się w nich steruje. Wystarczy skakać i czasem skręcać w odpowiednim momencie. Oczywiście na komputerze też da się komfortowo grać w gry tego typu. Obecnie gry z tej kategorii przeżywają renesans i twórcy często sięgają po motyw biegania. Dlatego zapraszamy do gry. U nas możesz się wybiegać i gwarantujemy, że się nie spocisz!

W grze „Skate Hooligans” kierujesz poczynaniami chłopca, który przypadkiem zbił szybę piłką, i teraz ściga go rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed pościgiem, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

„Hope Don't Stop” to z kolei gra zręcznościowa wymagająca nie lada refleksu i orientacji. Kierujesz króliczkiem, a Twoim zadaniem jest zbieranie różnokolorowych klejnotów, omijanie pułapek, skręcanie w odpowiednim momencie i przeskakiwanie nad przeszkodami i przepaściami. Zebrane klejnoty możesz wymieniać na ulepszenia szybkości i skoków, dodatkowe życia itp. Po drodze możesz także znaleźć magnesy, które sprawią, że klejnoty będą same wpadać Ci do kieszeni. Czy uda Ci się pobić rekord w tej szalonej zabawie?

Gra „Szybki lub upieczony” opowiada o szaleńczej ucieczce kurczaka, który nie ma zamiaru dać się oskubać. Dosłownie. Pomóż mu uciec z gigantycznej kuchni w tej grze akcji pełnej chaosu. Unikaj pułapek na myszy, szafek oraz kisielowatych deserów, które stoją na przeszkodzie ku wolności. Skacz, wybijaj się i za wszelką cenę nie daj się zatrzymać. Inaczej trafisz do garnka. Po drodze zbieraj monety, aby uzyskać jak najlepszy wynik!

Mamy nadzieję, że gry biegowe przypadną Ci do gustu. Śmiało odwiedzaj stronę Gry.pl, gdy tylko nabierzesz ochoty na wirtualne bieganie. Dodaliśmy niemal 40 pozycji do tej kategorii i stale rozszerzamy tę listę, więc nie ma obaw, że szybko Ci się znudzi. Darmowe gry online o bieganiu to wspaniała zabawa i sposób na miłe spędzenie wolnego czasu!