Gry Bieganie

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 67293 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Bieg przez grobowce
  Graj
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 339167 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Ucieczka Toma
  Graj
  Ucieczka Toma
  Zagrano 7720 razy

  Och nie! Toma właśnie przyłapano na podkradaniu słoneczników na polu. Teraz gospodarz próbuje złapać go w tej grze akcji 3D. Pomożesz mu uciec przed nim, pędząc przez to chaotyczne miasteczko? Użyj do tego deskorolek, a nawet odlotowego odrzutowca, aby zwiać przed groźnym rolnikiem!

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 319935 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 60427 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Run
  Graj
  Run
  Zagrano 43771 razy

  Mały spacer w przestrzeni kosmicznej? Jak najbardziej, ale lepiej nie spaść poza krawędź...

 • Angry Gran
  Graj
  Angry Gran
  Zagrano 7774 razy

  Ma kilka lat na karku, mnóstwo odwagi i jest żądna zemsty! Połącz siły z marudną babcią w tej szalonej i zakręconej grze akcji, gdy atakuje wszystko, co stanie jej na drodze – od nierozważnie porzuconych sof po denerwujących nastolatków. Tylko pamiętaj, aby przez przypadek nie uderzyła policjanta ogromnym młotem!

 • Yeti Sensation
  Graj
  Yeti Sensation
  Zagrano 36620 razy

  Ten yeti jest dziki i wolny, nie pozwól, by został schwytany... Media zrobią z tego ogólnokrajową sensację! Zbieraj jagody i unikaj zderzenia z przeszkodami w tej dzikiej zabawie!

 • Ninja Run
  Graj
  Ninja Run
  Zagrano 11288 razy

  Ten ninja ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo i dopilnuj, by trzymał się z dala od bomb.

 • Ucieczka z liceum
  Graj
  Ucieczka z liceum
  Zagrano 3808 razy

  Nauczyciel rozpoczął swój patrol, a ty możesz zrobić tylko jedno - pobiec!

 • Euro Soccer Sprint
  Graj
  Euro Soccer Sprint
  Zagrano 20799 razy

  Pokazać, która drużyna jest najlepsza na świecie i zgromadź jak najwięcej monet i punktów. Tylko uważaj na rywali!

 • Wyścig Kucyków
  Graj
  Wyścig Kucyków
  Zagrano 105322 razy

  Przeskakuj przez przeszkody i w pięknym stylu przekrocz linię mety!

 • Relic Runway
  Graj
  Relic Runway
  Zagrano 2976 razy

  Czy nieustraszony łowca skarbów Jim spotkał wreszcie równego sobie przeciwnika? Dowiedz się w porywającej gonitwie - Relic Runway. Pomóż mu uciec z objęć zaklętego posągu, który uparcie stara się powstrzymać Jima przed wyśliźnięciem się ze starożytnej świątyni z drogocennymi kamieniami. 

  W Relic Runway będzie musiał biec jak sprinter. Na szczęście po drodze znajdzie mnóstwo przydatnych rzeczy - dopalaczy, kart postaci, cennych reliktów i nie tylko.

  Jeśli podobają ci się gry z gonitwami i zbieraniem przedmiotów, wypróbuj również Tomb Runner i Subway Surf. 

  Sterowanie

  • Strzałka W GÓRĘ - skakanie i huśtanie się
  • Strzałka W LEWO - skręt w lewo
  • Strzałka W PRAWO - skręt w prawo
  • Strzałka W DÓŁ - zsuwanie się i otwieranie skrzyń 

  O twórcy 

  Ta gra została stworzona przez firmę Gemioli, od której mamy też takie tytuły jak Yeti Sensation i Skate Hooligans.

 • Furia babci: Japonia
  Graj
  Furia babci: Japonia
  Zagrano 2361 razy

  Słynna babcia zaraz da upust swojej wściekłości w Japonii! Jest w jeszcze większej furii niż zazwyczaj. Dołącz do niej, gdy wydostaje się z wariatkowa i zaczyna walić każdego frajera na drodze! Na pewno będzie potrzebować Twojej pomocy, gdy unika wszystkich przedmiotów, począwszy od sushi po riksze w tej skandalicznej grze akcji.

 • KOGAMA: Ball Run
  Graj
  KOGAMA: Ball Run
  Zagrano 13751 razy

  Która z piłek pierwsza przekroczy linię mety?

 • Wyścig byka 3D
  Graj
  Wyścig byka 3D
  Zagrano 3875 razy

  Ten byk ćwiczy sobie po południu. Jego gospodarz ustawił pełen zabawy tor przeszkód, dzięki któremu wróci do formy w tej grze w wyścigi 3D. Dołącz do niego, gdy rozwala beczki, przeskakuje przez ogniste pętle, omija guźce i zajada pełno przysmaków, pędząc do linii mety.

 • Kawairun
  Graj
  Kawairun
  Zagrano 147367 razy

  Kawai to emocjonalny koleś. Kiedy biega, jest szczęśliwy jak dziecko. A kiedy upada, beczy jak dziecko...

 • Uciekający Fred Lite
  Graj
  Uciekający Fred Lite
  Zagrano 1000 razy

  Fred powraca z całym mnóstwem wygłupów, czaderskich wygibasów, przedmiotów specjalnych i superlokacji.

 • Gravity Guy
  Graj
  Gravity Guy
  Zagrano 1568 razy

  Gravity Guy ucieka przed niebezpieczeństwem! Glina-robot ściga go ulicami tej futurystycznej metropolii. Nasz bohater na pewno nie chce się dać złapać, więc na szczęście ma kombinezon, który pozwoli mu pokonać prawa fizyki. Chcesz się do niego przyłączyć w tej epickiej grze akcji?

 • Atak robo-jednorożca
  Graj
  Atak robo-jednorożca
  Zagrano 20808 razy

  Wyrusz już teraz na zaczarowaną, bitewną przygodę z magicznym robo-jednorożcem w tej darmowej i śmiesznej grze online.

 • Powrót z kosmosu
  Graj
  Powrót z kosmosu
  Zagrano 183 razy

  Jest bardzo, bardzo daleko od domu. Jak wróci na Ziemię?

 • Jaś i magiczna fasola: Gorączka złota
  Graj
  Jaś i magiczna fasola: Gorączka złota
  Zagrano 416 razy

  Jak wysoko może się wspiąć Jaś? W tej zabawnej grze logicznej musisz zebrać jak najwięcej złotych monet i uważać na przeszkody.

 • Last Deliver
  Graj
  Last Deliver
  Zagrano 630 razy

 • Lumber Runner
  Graj
  Lumber Runner
  Zagrano 173 razy

  Jack i przyjaciele próbują jak najdłużej pozostać na obracającej się kłodzie, zbierając w tym czasie złote monety. Czy możesz pomóc im zbić fortunę w tej darmowej grze online?

 • Bieg przez dżunglę
  Graj
  Bieg przez dżunglę
  Zagrano 4051 razy

  Biegnij z prędkością światła w dzikiej dżungli, gdzie czekają na ciebie różne dzikie stworzenia! Skacz, biegnij sprintem i prześlizguj się przez przeszkody, zbierając diamenty i wiele innych przedmiotów na drodze do mety!

 • Biegnij, Kaiju, biegnij!
  Graj
  Biegnij, Kaiju, biegnij!
  Zagrano 823 razy

  Kaiju natychmiast potrzebuje kilku jajek. Dlaczego? Może chce zrobić omlet…

 • Crazy Runner
  Graj
  Crazy Runner
  Zagrano 7738 razy

  On zupełnie zwariował! Biegnie po autostradzie, gdzie pełno pędzących samochodów! Przeskakuj przez samochody i inne przeszkody, zbierając po drodze monety i pożywienie. Jak długo uda ci się przetrwać? Przekonaj się!

 • Jump Escape
  Graj
  Jump Escape
  Zagrano 519 razy

  Wskocz na górę albo zostaniesz uwięziony pod stalowymi mostami! Jak u ciebie z wyczuciem czasu? Użyj drążka i wyskocz na wolność.

 • FlakBoy Escape
  Graj
  FlakBoy Escape
  Zagrano 1872 razy

  FlakBoy został uwięziony w niebezpiecznej fabryce. Czy pomożesz mu stawić czoła wyzwaniu godnemu Crossy Road?

 • RunKaiju Run
  Graj
  RunKaiju Run
  Zagrano 975 razy

  Kaiju is running for his live but naked. Get him the eggs he want so he can proceed to the next levels and make sure you jump over obstacles.

 • Ucieczka przed zombie
  Graj
  Ucieczka przed zombie
  Zagrano 1297 razy

  Zbliżające się zombie są głodne i mają na ciebie smaka! Ucieknij przed nieumarłymi i zbieraj po drodze owoce, aby zachować zdrowie i życie!

 • The Little Fox
  Graj
  The Little Fox
  Zagrano 7345 razy

  Ten odważny lisek wyrusza na misję w kosmosie w tej ślicznej grze przygodowej. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza nowe lądy? Trzeba będzie mu także pomóc zbierać bonusy i omijać dziury na jego drodze pełnej przygód.

 • Skatelander
  Graj
  Skatelander
  Zagrano 11797 razy

  Hej, maniaku deskorolki: czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nie schodzić ze swojej deski? Zapomnij o rampach: w grze Skatelander cały świat to jedna wielka arena do akrobacji. I jak w prawdziwym świecie, nie ma żadnych ograniczeń ani końca gry — będzie ona trwać tak długo, jak zechcesz! Omijaj przeszkody w mieście i w terenie w tej grze łączącej bieganie i akrobacje na deskorolce.

 • Dwarf Runner
  Graj
  Dwarf Runner
  Zagrano 13105 razy

  Ten magiczny krasnal pędzi jak szalony, by zdobyć jak najwięcej cennych klejnotów. Jak długo dasz radę biec, ile sił w nogach, w tej wciągającej, bezpłatnej grze online?

 • Grubrunner
  Graj
  Grubrunner
  Zagrano 964 razy

  Dołącz do firmy Grubhub, która specjalizuje się w dostarczaniu jedzenia i zostań specjalnym dostawcą. Pizza Paul ma wiele różnych umiejętności, zaś Burger Bob to najszybszy fast-food w mieście. A może wcielisz się w rolę bohaterskiej Sushi Sue? Odblokuj poziomy i zbieraj pieniądze za doręczone jedzenie w grze utrzymanej w stylu Mario.

 • Ice Cream Run
  Graj
  Ice Cream Run
  Zagrano 428 razy

  Zegar tyka... Czy potrafisz sprostać wymaganiom klientów?

Bieganie to zdrowie

Gry z bieganiem są bardzo popularne na urządzeniach mobilnych, ponieważ bardzo łatwo się w nich steruje. Wystarczy skakać i czasem skręcać w odpowiednim momencie. Oczywiście na komputerze też da się komfortowo grać w gry tego typu. Obecnie gry z tej kategorii przeżywają renesans i twórcy często sięgają po motyw biegania. Dlatego zapraszamy do gry. U nas możesz się wybiegać i gwarantujemy, że się nie spocisz!

W grze „Skate Hooligans” kierujesz poczynaniami chłopca, który przypadkiem zbił szybę piłką, i teraz ściga go rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed pościgiem, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

„Hope Don't Stop” to z kolei gra zręcznościowa wymagająca nie lada refleksu i orientacji. Kierujesz króliczkiem, a Twoim zadaniem jest zbieranie różnokolorowych klejnotów, omijanie pułapek, skręcanie w odpowiednim momencie i przeskakiwanie nad przeszkodami i przepaściami. Zebrane klejnoty możesz wymieniać na ulepszenia szybkości i skoków, dodatkowe życia itp. Po drodze możesz także znaleźć magnesy, które sprawią, że klejnoty będą same wpadać Ci do kieszeni. Czy uda Ci się pobić rekord w tej szalonej zabawie?

Gra „Szybki lub upieczony” opowiada o szaleńczej ucieczce kurczaka, który nie ma zamiaru dać się oskubać. Dosłownie. Pomóż mu uciec z gigantycznej kuchni w tej grze akcji pełnej chaosu. Unikaj pułapek na myszy, szafek oraz kisielowatych deserów, które stoją na przeszkodzie ku wolności. Skacz, wybijaj się i za wszelką cenę nie daj się zatrzymać. Inaczej trafisz do garnka. Po drodze zbieraj monety, aby uzyskać jak najlepszy wynik!

Mamy nadzieję, że gry biegowe przypadną Ci do gustu. Śmiało odwiedzaj stronę Gry.pl, gdy tylko nabierzesz ochoty na wirtualne bieganie. Dodaliśmy niemal 40 pozycji do tej kategorii i stale rozszerzamy tę listę, więc nie ma obaw, że szybko Ci się znudzi. Darmowe gry online o bieganiu to wspaniała zabawa i sposób na miłe spędzenie wolnego czasu!