Gry Bieganie

 • Run
  Graj
  Run
  Zagrano 42565 razy

  Mały spacer w przestrzeni kosmicznej? Jak najbardziej, ale lepiej nie spaść poza krawędź...

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 63779 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 310748 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Bieg przez grobowce
  Graj
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 329241 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Ucieczka Toma
  Graj
  Ucieczka Toma
  Zagrano 4988 razy

  Och nie! Toma właśnie przyłapano na podkradaniu słoneczników na polu. Teraz gospodarz próbuje złapać go w tej grze akcji 3D. Pomożesz mu uciec przed nim, pędząc przez to chaotyczne miasteczko? Użyj do tego deskorolek, a nawet odlotowego odrzutowca, aby zwiać przed groźnym rolnikiem!

 • Angry Gran
  Graj
  Angry Gran
  Zagrano 6315 razy

  Ma kilka lat na karku, mnóstwo odwagi i jest żądna zemsty! Połącz siły z marudną babcią w tej szalonej i zakręconej grze akcji, gdy atakuje wszystko, co stanie jej na drodze – od nierozważnie porzuconych sof po denerwujących nastolatków. Tylko pamiętaj, aby przez przypadek nie uderzyła policjanta ogromnym młotem!

 • Yeti Sensation
  Graj
  Yeti Sensation
  Zagrano 33644 razy

  Ten yeti jest dziki i wolny, nie pozwól, by został schwytany... Media zrobią z tego ogólnokrajową sensację! Zbieraj jagody i unikaj zderzenia z przeszkodami w tej dzikiej zabawie!

 • Wyścig Kucyków
  Graj
  Wyścig Kucyków
  Zagrano 102798 razy

  Przeskakuj przez przeszkody i w pięknym stylu przekrocz linię mety!

 • Euro Soccer Sprint
  Graj
  Euro Soccer Sprint
  Zagrano 19620 razy

  Pokazać, która drużyna jest najlepsza na świecie i zgromadź jak najwięcej monet i punktów. Tylko uważaj na rywali!

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 59434 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • KOGAMA: Ball Run
  Graj
  KOGAMA: Ball Run
  Zagrano 13630 razy

  Która z piłek pierwsza przekroczy linię mety?

 • Kawairun
  Graj
  Kawairun
  Zagrano 141663 razy

  Kawai to emocjonalny koleś. Kiedy biega, jest szczęśliwy jak dziecko. A kiedy upada, beczy jak dziecko...

 • Ucieczka z liceum
  Graj
  Ucieczka z liceum
  Zagrano 3759 razy

  Nauczyciel rozpoczął swój patrol, a ty możesz zrobić tylko jedno - pobiec!

 • Wyścig byka 3D
  Graj
  Wyścig byka 3D
  Zagrano 3818 razy

  Ten byk ćwiczy sobie po południu. Jego gospodarz ustawił pełen zabawy tor przeszkód, dzięki któremu wróci do formy w tej grze w wyścigi 3D. Dołącz do niego, gdy rozwala beczki, przeskakuje przez ogniste pętle, omija guźce i zajada pełno przysmaków, pędząc do linii mety.

 • Relic Runway
  Graj
  Relic Runway
  Zagrano 2299 razy

  Czy nieustraszony łowca skarbów Jim spotkał wreszcie równego sobie przeciwnika? Dowiedz się w porywającej gonitwie - Relic Runway. Pomóż mu uciec z objęć zaklętego posągu, który uparcie stara się powstrzymać Jima przed wyśliźnięciem się ze starożytnej świątyni z drogocennymi kamieniami. 

  W Relic Runway będzie musiał biec jak sprinter. Na szczęście po drodze znajdzie mnóstwo przydatnych rzeczy - dopalaczy, kart postaci, cennych reliktów i nie tylko.

  Jeśli podobają ci się gry z gonitwami i zbieraniem przedmiotów, wypróbuj również Tomb Runner i Subway Surf. 

  Sterowanie

  • Strzałka W GÓRĘ - skakanie i huśtanie się
  • Strzałka W LEWO - skręt w lewo
  • Strzałka W PRAWO - skręt w prawo
  • Strzałka W DÓŁ - zsuwanie się i otwieranie skrzyń 

  O twórcy 

  Ta gra została stworzona przez firmę Gemioli, od której mamy też takie tytuły jak Yeti Sensation i Skate Hooligans.

 • Uciekający Fred Lite
  Graj
  Uciekający Fred Lite
  Zagrano 967 razy

  Fred powraca z całym mnóstwem wygłupów, czaderskich wygibasów, przedmiotów specjalnych i superlokacji.

 • Gravity Guy
  Graj
  Gravity Guy
  Zagrano 1527 razy

  Gravity Guy ucieka przed niebezpieczeństwem! Glina-robot ściga go ulicami tej futurystycznej metropolii. Nasz bohater na pewno nie chce się dać złapać, więc na szczęście ma kombinezon, który pozwoli mu pokonać prawa fizyki. Chcesz się do niego przyłączyć w tej epickiej grze akcji?

 • Atak robo-jednorożca
  Graj
  Atak robo-jednorożca
  Zagrano 20628 razy

  Wyrusz już teraz na zaczarowaną, bitewną przygodę z magicznym robo-jednorożcem w tej darmowej i śmiesznej grze online.

 • Runaway Ruins
  Graj
  Runaway Ruins
  Zagrano 164 razy

  Poszukiwanie skarbów to ciężka robota, ale w końcu ktoś to musi robić, prawda? Ten dzielny poszukiwacz przygód przeszukuje ciemną i niebezpieczną świątynię, wypełnioną złotem i innymi artefaktami. Chce jak najszybciej wrócić do domu i będzie potrzebował twojej pomocy w znalezieniu wyjścia. Pomóż mu przeskoczyć nad bożkami i innymi niebezpieczeństwami oraz zebrać bezcenne medaliony.

 • Bieg przez dżunglę
  Graj
  Bieg przez dżunglę
  Zagrano 4004 razy

  Biegnij z prędkością światła w dzikiej dżungli, gdzie czekają na ciebie różne dzikie stworzenia! Skacz, biegnij sprintem i prześlizguj się przez przeszkody, zbierając diamenty i wiele innych przedmiotów na drodze do mety!

 • Crazy Runner
  Graj
  Crazy Runner
  Zagrano 7723 razy

  On zupełnie zwariował! Biegnie po autostradzie, gdzie pełno pędzących samochodów! Przeskakuj przez samochody i inne przeszkody, zbierając po drodze monety i pożywienie. Jak długo uda ci się przetrwać? Przekonaj się!

 • Jump Escape
  Graj
  Jump Escape
  Zagrano 435 razy

  Wskocz na górę albo zostaniesz uwięziony pod stalowymi mostami! Jak u ciebie z wyczuciem czasu? Użyj drążka i wyskocz na wolność.

 • Ucieczka przed zombie
  Graj
  Ucieczka przed zombie
  Zagrano 1227 razy

  Zbliżające się zombie są głodne i mają na ciebie smaka! Ucieknij przed nieumarłymi i zbieraj po drodze owoce, aby zachować zdrowie i życie!

 • Jaś i magiczna fasola: Gorączka złota
  Graj
  Jaś i magiczna fasola: Gorączka złota
  Zagrano 389 razy

  Jak wysoko może się wspiąć Jaś? W tej zabawnej grze logicznej musisz zebrać jak najwięcej złotych monet i uważać na przeszkody.

 • Bieg przez las
  Graj
  Bieg przez las
  Zagrano 156 razy

  Czerwony Kapturek wyrusza na kolejną magiczną przygodę, lecz tym razem w skocznym nastroju!

 • Rapid Rabbit Rush
  Graj
  Rapid Rabbit Rush
  Zagrano 146 razy

  Ta odważna królica udaje się na poszukiwanie marchewek. Pomóż jej ominąć przeszkody i prześlizgnąć się pod płotami, gdy zbiera dopalacze i przepyszne warzywka. Pomożesz uchronić ją przed niebezpieczeństwem w tej ślicznej grze w ściganie?

 • Last Deliver
  Graj
  Last Deliver
  Zagrano 630 razy

 • Powrót z kosmosu
  Graj
  Powrót z kosmosu
  Zagrano 183 razy

  Jest bardzo, bardzo daleko od domu. Jak wróci na Ziemię?

 • Dwarf Runner
  Graj
  Dwarf Runner
  Zagrano 13062 razy

  Ten magiczny krasnal pędzi jak szalony, by zdobyć jak najwięcej cennych klejnotów. Jak długo dasz radę biec, ile sił w nogach, w tej wciągającej, bezpłatnej grze online?

 • Biegnij, Kaiju, biegnij!
  Graj
  Biegnij, Kaiju, biegnij!
  Zagrano 823 razy

  Kaiju natychmiast potrzebuje kilku jajek. Dlaczego? Może chce zrobić omlet…

 • RunKaiju Run
  Graj
  RunKaiju Run
  Zagrano 929 razy

  Kaiju is running for his live but naked. Get him the eggs he want so he can proceed to the next levels and make sure you jump over obstacles.

 • The Little Fox
  Graj
  The Little Fox
  Zagrano 7301 razy

  Ten odważny lisek wyrusza na misję w kosmosie w tej ślicznej grze przygodowej. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza nowe lądy? Trzeba będzie mu także pomóc zbierać bonusy i omijać dziury na jego drodze pełnej przygód.

 • Miner Run
  Graj
  Miner Run
  Zagrano 18924 razy

  Podczas ostatniej wyprawy do tajemniczej jaskini ten dzielny górnik spotkał zombiaka, który przyczepił się do niego jak rzep do ogona. Czy możesz pomóc górnikowi zwiać przed głodnym potworem w tej grze akcji 3D?

 • Picnic Panic
  Graj
  Picnic Panic
  Zagrano 385 razy

  Piknik w lesie to świetna zabawa... pod warunkiem że głodne drapieżniki nie zjawią się na nim jako nieproszeni goście! Ten biedak jako jedyny przeżył krwawy atak niedźwiedzia. Dasz radę obronić go, aby nie został kolejną przekąską niedźwiedzia i nie poplamił sobie bielizny, gdy bierze nogi zapas w tej szalonej grze akcji?

 • Lumber Runner
  Graj
  Lumber Runner
  Zagrano 173 razy

  Jack i przyjaciele próbują jak najdłużej pozostać na obracającej się kłodzie, zbierając w tym czasie złote monety. Czy możesz pomóc im zbić fortunę w tej darmowej grze online?

 • Bieg przez loch
  Graj
  Bieg przez loch
  Zagrano 673 razy

  Biegnij przez loch i uważaj na przeszkody i pułapki. Przeskakuj przez beczki, unikaj ostrych mieczy i zbierz tyle tarcz, ile tylko możesz. Zbierz jak najwięcej tarcz. Nie chodź, ale biegaj i skacz jak najwyżej!

Bieganie to zdrowie

Gry z bieganiem są bardzo popularne na urządzeniach mobilnych, ponieważ bardzo łatwo się w nich steruje. Wystarczy skakać i czasem skręcać w odpowiednim momencie. Oczywiście na komputerze też da się komfortowo grać w gry tego typu. Obecnie gry z tej kategorii przeżywają renesans i twórcy często sięgają po motyw biegania. Dlatego zapraszamy do gry. U nas możesz się wybiegać i gwarantujemy, że się nie spocisz!

W grze „Skate Hooligans” kierujesz poczynaniami chłopca, który przypadkiem zbił szybę piłką, i teraz ściga go rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed pościgiem, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

„Hope Don't Stop” to z kolei gra zręcznościowa wymagająca nie lada refleksu i orientacji. Kierujesz króliczkiem, a Twoim zadaniem jest zbieranie różnokolorowych klejnotów, omijanie pułapek, skręcanie w odpowiednim momencie i przeskakiwanie nad przeszkodami i przepaściami. Zebrane klejnoty możesz wymieniać na ulepszenia szybkości i skoków, dodatkowe życia itp. Po drodze możesz także znaleźć magnesy, które sprawią, że klejnoty będą same wpadać Ci do kieszeni. Czy uda Ci się pobić rekord w tej szalonej zabawie?

Gra „Szybki lub upieczony” opowiada o szaleńczej ucieczce kurczaka, który nie ma zamiaru dać się oskubać. Dosłownie. Pomóż mu uciec z gigantycznej kuchni w tej grze akcji pełnej chaosu. Unikaj pułapek na myszy, szafek oraz kisielowatych deserów, które stoją na przeszkodzie ku wolności. Skacz, wybijaj się i za wszelką cenę nie daj się zatrzymać. Inaczej trafisz do garnka. Po drodze zbieraj monety, aby uzyskać jak najlepszy wynik!

Mamy nadzieję, że gry biegowe przypadną Ci do gustu. Śmiało odwiedzaj stronę Gry.pl, gdy tylko nabierzesz ochoty na wirtualne bieganie. Dodaliśmy niemal 40 pozycji do tej kategorii i stale rozszerzamy tę listę, więc nie ma obaw, że szybko Ci się znudzi. Darmowe gry online o bieganiu to wspaniała zabawa i sposób na miłe spędzenie wolnego czasu!