Gry ninja

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Zagrano 115098 razy

  Kolejny dzień, kolejny kraj, kolejny niechlubny skok. Bob, światowej sławy złodziej, zmierza do Japonii na swój kolejny wielki przekręt w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu robić uniki przed naukowcami, strażnikami, policjantami, a nawet mumiami, gdy próbuje ukraść bezcenne artefakty?

  Bob the Robber 4: Season 3 Japan Apple App Store lub Google Play.

 • Dead Samurai
  Graj
  Dead Samurai
  Zagrano 46543 razy

  Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 7896 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 205426 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 8911 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Fruit Ninja
  Graj
  Fruit Ninja
  Zagrano 23706 razy

 • Epic Ninja
  Graj
  Epic Ninja
  Zagrano 9883 razy

  Ten nieustraszony ninja wchodzi na krwawą ścieżkę zemsty. Dołącz do jego poszukiwań tajemniczego złoczyńcy w tej epickiej grze akcji.

 • Ninja Painter 1
  Graj
  Ninja Painter 1
  Zagrano 33749 razy

  Ten ninja uwielbia emocjonujące przygody, ale nigdzie nie rusza się bez swojego pędzla. Dołącz do niego, jak przemalowuje miasto na czerwono w tej grze akcji. Będzie potrzebować twojej pomocy podczas zbierania gwiazdek i innych cennych przedmiotów.

 • Łotrzyk w kapturze 2
  Graj
  Łotrzyk w kapturze 2
  Zagrano 182812 razy

  Przygotuj się na biegi, skoki, wślizgi, uniki i walkę na każdym poziomie tej gry przygodowej. Czy będziesz działać na tyle szybko, by ukończyć tę grę?

 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 17123 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Kieszonkowy ninja
  Graj
  Kieszonkowy ninja
  Zagrano 89541 razy

  Istnieje tylko jedna rzecz, która jest gorsza od ataku ninja – atak hordy ninja!

 • Final Ninja Zero
  Graj
  Final Ninja Zero
  Zagrano 8108 razy

  Takeshi rozpoczyna swą pierwszą misję. Czy powróci z niej żywy? Wszystko zależy od ciebie...

 • Final Ninja
  Graj
  Final Ninja
  Zagrano 8117 razy

  Największy wojownik ninja na świecie powraca z emerytury, by wykonać ostatnią misję.

 • Pizza Ninja Mania
  Graj
  Pizza Ninja Mania
  Zagrano 3537 razy

  W kuchniach bywa niebezpiecznie, a zwłaszcza w tej! Na ramię broń i do roboty w Pizza Ninja Mania!

  To szef kuchni czy ninja? Ciężko powiedzieć, ale jego pizzeria potrzebuje Twojej pomocy w tej pełnej akcji grze typu point & click. Użyj swojego potężnego ostrza, by poszatkować wszystko od pomidorów i ananasów po czosnek przyczepiony do balonów! Niektóre z tych rzeczy są jeszcze zamrożone, więc będzie trzeba uderzyć dwukrotnie. Tylko uważaj na bomby. Jeśli uderzysz zbyt wiele z nich, cały lokal pójdzie z dymem!

  Gry o ninjach są genialne! Fruit Ninja i Ninja Painter 1 to dwa kolejne tytuły do wypróbowania. 

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wycelować miecz. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY tnij różne przedmioty.

  O twórcach

  Pizza Ninja Mania to tytuł studia Inlogic Games, które tworzy świetne gry w HTML5.


 • Dead Samurai 2
  Graj
  Dead Samurai 2
  Zagrano 9757 razy

  Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

 • Territory War 3
  Graj
  Territory War 3
  Zagrano 4327 razy

  Ciąg dalszy epickiej gry... Przejmij kontrolę nad drużyną, personalizuj każdego jej członka i przygotuj się do walki stuleci. Jak długo zdołasz wytrzymać w tej grze akcji polegającej na ataku na zmianę?

 • Linia życia
  Graj
  Linia życia
  Zagrano 34 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej wymagającej grze, która na pewno przetestuje twoje reakcje i sprawność? Linia życia to całkiem nowa gra, która wciągnie cię na długie godziny!

 • Chrupiący ninja
  Graj
  Chrupiący ninja
  Zagrano 1614 razy

  Wybierz swojego ninja, zbierz pyszne chrupiące jabłka i zjedz je. Postaraj się unikać ostrych gwiazd ninja i pułapek i spróbuj pobić swój własny rekord. Gotów na przetestowanie swoich umiejętności ninjutsu?

 • Ninja Pop
  Graj
  Ninja Pop
  Zagrano 39 razy

  Jako ninja musisz być tak silny, aby narobić jak najwięcej szkód.

 • Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Graj
  Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Zagrano 27778 razy

  Tylko wojownicy ninja dadzą im radę...

 • Sushi Ninja Dash
  Graj
  Sushi Ninja Dash
  Zagrano 64 razy

 • Podniebne skoki
  Graj
  Podniebne skoki
  Zagrano 1051 razy

  Ninja skacze po niebie podczas swojej szalonej misji zebrania jak największej liczby truskawek. Pomóż mu w ominięciu niebezpiecznych chmur i innych przeszkód w tej grze akcji.

 • Samurai Cat Spinner
  Graj
  Samurai Cat Spinner
  Zagrano 12164 razy

  Ten koci wojownik ma dla Ciebie fascynujące zadanie. Ile razy uda Ci się zakręcić tę zabawkę typu „fidget spinner”? Przekonaj się, czy zrobisz wrażenie na futrzanym samuraju w tej grze akcji.

 • Kage: Zemsta wojownika ninja
  Graj
  Kage: Zemsta wojownika ninja
  Zagrano 917 razy

  Ten niepozorny wojownik ninja jest żądny zemsty! Czy pomożesz mu posiekać na kawałki wszystkie wrogie roboty? Od czasu do czasu będzie musiał również robić uniki przed samonaprowadzającymi pociskami rakietowymi w tej przesympatycznej i całkiem zwariowanej grze akcji.

 • Górnik ninja 2
  Graj
  Górnik ninja 2
  Zagrano 26445 razy

  To najlepszy poszukiwacz skarbów na świecie. Za chwilę wyruszy w poszukiwanie kolejnej porcji cennych klejnotów ukrytych w tych zakazanych świątyniach. Może chcesz dołączyć do niego w tej grze online?

 • Ninja Boy 2
  Graj
  Ninja Boy 2
  Zagrano 5360 razy

  Ninja Boy jest gotowy do walki. Dołącz do niego, gdy wyrusza w kolejną ekscytującą misję, której celem jest zebranie masy skrzyni ze skarbami, tnąc na kawałeczki armię trolli.

 • Super Slime Smash
  Graj
  Super Slime Smash
  Zagrano 4194 razy

  This ninja is facing a really tough mission. He’s got to smash all of these slimy blobs without them hitting him even a single time! Can you help him get the job done in this retro action game?

 • Kodeks wojownika ninja
  Graj
  Kodeks wojownika ninja
  Zagrano 853 razy

  Walcz i przechodź kolejne etapy, wykorzystując refleks, szybkość i precyzję wojownika ninja!

 • Szalone pięści
  Graj
  Szalone pięści
  Zagrano 4024 razy

  Stoisz zupełnie sam na rozdrożu, a z każdej strony zbliżają się do Ciebie bezlitośni wojownicy ninja.

 • Death By Ninja
  Graj
  Death By Ninja
  Zagrano 70 razy

  Horda wojowników ninja próbuje zlikwidować Cię w tej grze akcji w stylu retro. Walcz zaciekle, aby przetrwać. Wróg ma liczebną przewagę oraz pełno mieczy i pocisków.

 • Inwazja zombiaków
  Graj
  Inwazja zombiaków
  Zagrano 2183 razy

  Kito z przyjaciółmi spędzają noc, której nigdy nie zapomną. Stają do walki z armią zombie. Pomóż im udoskonalić ich umiejętności i poprawić statystyki, gdy torują sobie drogę, rozgramiając legion nieumarłych w tej grze akcji.

 • Królik-samuraj
  Graj
  Królik-samuraj
  Zagrano 7276 razy

  Ten dzielny króliczek wyrusza w epicką podróż, aby uratować swoich przyjaciół-samurajów w tej prześlicznej grze akcji. Zostali oni porwani i uwięzieni w klatkach. Pomóż mu ich uwolnić, gdy zbiera masę marchewek i diamentów podczas wspaniałej przygody.

 • Shinobi Slash
  Graj
  Shinobi Slash
  Zagrano 301 razy

  Nadszedł czas na trening ciała i ducha, aby zostać prawdziwym ninja. Trenuj ostro i jak najdłużej unikaj zabójczych broni, które rzucane są w twoim kierunku, w grze Shinobi Slash!

 • Ninja Caver
  Graj
  Ninja Caver
  Zagrano 13123 razy

  Bombowy ninja powraca i ponownie jest uwięziony w jaskini! Pomóż mu uciec przeskakując, skacząc i wspinając się ku wyjściu, pamiętaj jednak o tym, by łapać gwiazdki, dzięki którym zyska dodatkowe punkty!

 • Bohaterskie wyczyny
  Graj
  Bohaterskie wyczyny
  Zagrano 7924 razy

  Aby paść w objęcia ukochanej, ten dzielny rycerz musi najpierw rozgromić atakujące potwory. Pomóż mu pokonać wszystkich wrogów, by wyratować miłość swojego życia, w tej grze akcji.

 • Ninja Rush
  Graj
  Ninja Rush
  Zagrano 2456 razy

  Ninja jest w wielkim pośpiechu i przyda mu się pomoc w pokonaniu wszystkich swoich wrogów. Może możesz mu pomóc w tej świetnej grze akcji?

Wirtualni wojownicy

Uwaga, nadchodzą! Wojownicze Żółwie Ninja! Chyba wszyscy doskonale pamiętają tę bajkę. Superbohaterów w żółwich skorupach powołali do komiksowego życia Kevin Eastman i Peter Laird. Znani z publikacji wydawnictwa Mirage Studios, seriali i filmowych adaptacji, stali się idolami wielu dzieciaków, marzących o podobnych przygodach i nadludzkich zdolnościach. Dlaczego słynna czwórka pizzożernych, zmutowanych gadów zrobiła aż taką furorę? Cóż, w końcu to najprawdziwsi ninja!

Ci japońscy wojownicy od zawsze byli przedmiotem fascynacji zachodniego świata. Specjalizowali się w sztukach walki, zamachach i szpiegowaniu. Broń, jaką się posługiwali, wymagała nie lada umiejętności, sprawności fizycznej, a także spokoju umysłu. Stosowali słynną technikę ninjutsu, która łączy działanie z ukrycia i zdolność umiejętnego maskowania się. To właśnie skrytość i zabójcza skuteczność ich działań napawała strachem wszystkich, którzy mogli stać się ich celem. W naszej witrynie Ci to jednak nie grozi – u nas masz szansę stanąć po drugiej stronie i wejść w skórę tych budzących szacunek i grozę wojowników!

Najpierw spróbuj pomścić swojego mistrza w prostej, lecz wciągającej grze Nano Ninja. Wygląda jak żywcem „wyrwana” z oldskulowego salonu gier. Używasz w niej tylko myszki – by przedostawać się przez kolejne korytarze i pokonywać napotkanych po drodze, wrogo nastawionych wojowników. Podobnie nieskomplikowaną pozycją, którą polecamy wszystkim początkującym internetowym ninja, jest gra Wojownik ninja. Możesz w niej skakać, chodzić po ścianach i sufitach, robić salta i fikołki. Pamiętaj tylko, żeby omijać naszpikowane kolcami przeszkody i unikać śmiercionośnych pocisków, które mogą Cię zamienić w jaskrawoczerwoną, krwistą plamę. 

Z nieco bardziej niesztampowych pozycji polecamy Super Ninja Block, gdzie wcielisz się w… małego sześciennego ninja. To nieskomplikowana zręcznościówka: poruszasz się (a właściwie uroczo toczysz) po planszy, próbując odnaleźć swoją rodzinę, którą porwali okrutni bandyci. Pokaż im, na co Cię stać! 

Kolejne zabawne gierki to m.in. Ovcata Ninja, czyli najprawdziwszy ninja w owczej skórze (tak jest!) i prześmieszna Ninja or Nun, gdzie Twoim zadaniem jest rozpoznanie wojownika ninja w całkiem sporym gronie bardzo podobnie wyglądających zakonnic. Na koniec, dla zabicia czasu i oderwania myśli od wszelkich trapiących się spraw, możesz się zająć profesjonalnym, wojowniczym siekaniem owoców. Pozwoli Ci na to Fruit Ninja, bardzo apetyczna pozycja! To co, ruszamy do akcji?