Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Ninja

O Naszym Gry Ninja

Kryj się w cieniu, polegając na swych instynktach i umiejętnościach w naszych ekscytujących grach o ninja! Znajdujesz się daleko za linią wroga, a za każdym rogiem czai się zagrożenie. Musisz działać błyskawicznie, bo inaczej długo nie pożyjesz. To znaczy Twoja postać nie pożyje. W każdym razie wiadomo, o co chodzi.

W tych niesamowitych grach akcji dostaniesz do dyspozycji cały arsenał mieczy, nunczako czy zabójczych gwiazdek, dzięki którym ukończysz kolejne wymagające misje. Stocz epickie walki na śmierć i życie z potężnymi samurajami lub wykorzystaj swe umiejętności… do krojenia pizzy. W tych grach przygodowych możesz siekać na kawałki setki wrogów lub coś bardziej prozaicznego, np. balony. Wybór należy do Ciebie! Bez względu na to, jaka podróż przez te darmowe gry online jest Ci pisana, przekonaj się, czy zdołasz opanować sztukę ninja.

Jakie są najpopularniejsze Gry Ninja?

 1. Shadow Ninja Revenge
 2. Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
 3. Ninja Legend
 4. Pizza Ninja Mania
 5. Mistrz kung-fu: Odsiecz
 6. Górnik ninja 2
 7. Ninja Up!
 8. Ninja Painter 1
 9. Ninja Run
 10. Stick War: Ninja Duel

Jakie Gry Ninja na komórkę są najlepsze?

 1. Ninja Legend
 2. Shadow Ninja Revenge
 3. Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
 4. Ninja Up!
 5. Pizza Ninja Mania

Jakie są najnowsze Gry Ninja?

 1. Stick War: Ninja Duel