Gry Boks

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 188977 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 136286 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 124162 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 64549 razy

  Disfruta de lo mejor del boxeo en este juego de habilidad en 3D. ¡Juega gratis desde tu PC, celular, tablet o cualquier dispositivo móvil!

 • Pobij Trumpa
  Graj
  Pobij Trumpa
  Zagrano 57670 razy

  Chcesz przyłożyć Donaldowi Trumpowi? Obrzuć go jajkami albo walnij rękawicą bokserską, tak dla śmiechu!

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 49276 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Drunken Boxer
  Graj
  Drunken Boxer
  Zagrano 46502 razy

  Tych dwóch graczy upiło się jak bąk, ale nie przeszkodzi im to w wejściu na ring. Który z nich wygra i wróci do pubu, a który obudzi się w szpitalu? Pomóż im stoczyć walkę na pięści w tej zakręconej grze sportowej.

 • Życie głupka
  Graj
  Życie głupka
  Zagrano 33651 razy

  Ćwicz i nabieraj sprawności, aby zarabiać pieniądze w tej niesamowitej grze przeglądarkowej! Ubierz się tak, by popisać się mięśniami przed pięknymi dziewczynami.

 • Przedwyborcze starcie: Prawybory 2016
  Graj
  Przedwyborcze starcie: Prawybory 2016
  Zagrano 28812 razy

  Wyścig o fotel prezydenta USA to zajęcie dla ludzi o mocnych nerwach! Wybierz swojego ulubionego kandydata i przygotuj się na ostre starcie. W tej darmowej grze o boksowaniu Hillary rozdaje ciosy na prawo i lewo, a Ted jest jej przeciwnikiem.

 • Wrestlingowe wyzwanie
  Graj
  Wrestlingowe wyzwanie
  Zagrano 23070 razy

  Nigdy nie widziałeś takiej ligi wrestlingowej jak ta. Zebrało się tu kilka najdziwniejszych potworów na świecie. A co lepsze, możesz mieszać i łączyć ich różne części. Czy chcesz stworzyć zawodnika z głową bałwana i tułowiem banana? W tej szalonej wrestlingowej grze wszystko jest możliwe.

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 18501 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • 4096 Punch
  Graj
  4096 Punch
  Zagrano 18412 razy

  Wybierz zawodnika ciężkiej wagi, odważ się stanąć na ringu i przygotuj się na ostre starcie w tej oldskulowej grze bokserskiej. Czy będziesz w stanie pokonać przeciwników i zdobyć pas mistrza?

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 17320 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Mistrz automatu sprzedającego
  Graj
  Mistrz automatu sprzedającego
  Zagrano 9029 razy

  Pora na przekąskę! Zmierz się z tym automatem sprzedającym i przygotuj się, by pokonać 2-tonowy sprzęt! Jak najszybciej uwolnij przekąski i wyjdź z tego cało!

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 8630 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • Side Ring Knock Out
  Graj
  Side Ring Knock Out
  Zagrano 7525 razy

  Stwórz doskonałego boksera i przekonaj się, czy uda ci się wywalczyć czołowe miejsce w lidze.

 • Super Fighter´s Rampage
  Graj
  Super Fighter´s Rampage
  Zagrano 5605 razy
 • Gwiazdy boksu: Mistrz nokautu
  Graj
  Gwiazdy boksu: Mistrz nokautu
  Zagrano 5254 razy

  W tej emocjonującej grze bokserskiej możesz zmierzyć się z bokserami z całego świata. Czy uda ci się znokautować przeciwnika, waląc pięściami ile sił, czy też sam zostaniesz znokautowany, otwierając konkurentowi drogę do mistrzostwa?

 • Boks na żywo 2
  Graj
  Boks na żywo 2
  Zagrano 4887 razy

  Zostań legendą wszystkich gier o boksowaniu w Boksie na Żywo 2! Wyróżnij się na ringu dzięki niepowtarzalnemu bokserowi, stworzonemu całkowicie przez ciebie od włosów i skóry po rękawice i spodenki. Uczyń swojego boksera jeszcze bardziej wyjątkowym dzięki pieniądzom wygranym w walkach i zdobytym punktom statystyk. Lataj jak motyl i żądl jak pszczoła jak na rasowego boksera przystało!

 • Boks: Mistrzostwa
  Graj
  Boks: Mistrzostwa
  Zagrano 3865 razy

  W tej grze w boks możesz teraz rozpocząć karierę, wziąć udział w turnieju lub po prostu rozegrać szybki pojedynek. Wybierz boksera i przekonaj się, czy zdołasz uczynić go jednym z najlepszych sportowców na świecie. W trakcie gry możesz także zdobywać pieniądze, aby ulepszać swoje statystyki i werbować jeszcze lepszych zawodników.

 • Boxing Physics
  Graj
  Boxing Physics
  Zagrano 3104 razy

  Podnieś pięści i przygotuj się do retro potyczki. W tej klasycznej grze bokserskiej czekają na ciebie dwa tryby. Czy uda ci się znokautować przeciwnika?

 • Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Graj
  Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Zagrano 2623 razy

  Twoje ulubione postacie anime zaraz rozpoczną walkę. Wybierz postać i przygotuj się do starcia!

 • Comic Star fighting 3.4
  Graj
  Comic Star fighting 3.4
  Zagrano 2495 razy
 • Uliczna bijatyka: Król gangu
  Graj
  Uliczna bijatyka: Król gangu
  Zagrano 2132 razy

  Czy jesteś na tyle mocny, aby rządzić gangiem ulicznym? Musisz wykazać się w serii pojedynków na pięści. Wywalcz sobie czołową pozycję w tej bijatyce.

 • Boxing Knuckles
  Graj
  Boxing Knuckles
  Zagrano 2074 razy

  Kto ma najszybsze pięści w sieci? Miejmy nadzieję, że ty...

 • Stalowe pięści
  Graj
  Stalowe pięści
  Zagrano 1989 razy

  W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

 • Uderz króliczka
  Graj
  Uderz króliczka
  Zagrano 1927 razy

  Ten króliczek dziwnie na ciebie patrzy. Dopadnij go.

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 1888 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

 • Boksowanie trolli
  Graj
  Boksowanie trolli
  Zagrano 1617 razy

  Trolle wkraczają na ring w Mistrzostwach Boksowania! Smutny Corb rzuca wyzwanie Gonzulowi, Urmowi i innym zaślinionym kreaturom, by stanęły do walki o tytuł posiadacza najokrutniejszych pięści!

 • Comic Star Fighting v3.6
  Graj
  Comic Star Fighting v3.6
  Zagrano 1121 razy

  .

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 1020 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • Anime Fighters CR: Sasuke
  Graj
  Anime Fighters CR: Sasuke
  Zagrano 744 razy

  W tej bijatyce możesz znaleźć wiele swoich ulubionych postaci anime. Każda z nich chce poprawić swoje umiejętności i przydałaby się im pomoc w treningu. Czy chcesz nauczyć Monkey D. Luffy albo pokazać Goku z Dragonballa, jak wykonać wspaniały wykop? Wybierz ulubionego wojownika i bierz się do pracy.

 • Kungfu Fighter
  Graj
  Kungfu Fighter
  Zagrano 740 razy

  Walcz z przeciwnikiem używając ciosów kung-fu i przejdź do następnej rundy!

 • Królowie wojowników: 2015
  Graj
  Królowie wojowników: 2015
  Zagrano 718 razy

  Wybierz zawodnika i utoruj sobie drogę przez świat własnymi pięściami. Czy uda ci się zdobyć tytuł Króla Wojowników?

 • Zombie vs Hamster
  Graj
  Zombie vs Hamster
  Zagrano 461 razy

  Po czyjej stronie staniesz w starciu chomik kontra zombie?

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 451 razy

  A brawl of universes. Battle with Naruto next to Goku in this awesome multiplayer battle game.

Zostań legendą ringu

Walki bokserskie to cywilizowany i w miarę bezpieczny sposób na wyładowanie agresji. Załóż wielkie rękawice i wejdź na ring. Nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo, bo w grach na naszej stronie walki są wirtualne. Bez prawdziwej krwi, bez siniaków ani wybitych zębów. Twój dentysta będzie zadowolony! Nie musisz miesiącami trenować na siłowni, aby uczestniczyć w walkach i je wygrywać, ale trochę treningu online nie zaszkodzi. Chodzi głównie o wyczucie czasu, tak jak w prawdziwym boksie. Aby wygrać, musisz skupić się na strategii. Spróbuj klasycznego boksu, walk na gołe ręce lub walcz jako jedna z fikcyjnych albo prawdziwych postaci. Wybierz stronę i pokaż rywalowi, kto tu rządzi.

2D Knockout to prosta gra bokserska, w której sterujesz swoim bohaterem, po prostu poruszając myszą i klikając. Podróżuj po całym świecie i bierz udział w emocjonujących turniejach, w trakcie których będziesz doskonalić swoje umiejętności, aby wreszcie zdobyć wymarzone mistrzostwo świata.

Szukasz bardziej realistycznych doznań? W grze Ultimate Boxing stajesz na ringu i rozdajesz ciosy, machając myszą (lub przesuwając palcem na ekranie urządzenia mobilnego). Lewy prosty, prawy sierpowy, hak i gotowe. Twój przeciwnik leży na deskach. To gra, w której poczujesz prawdziwe emocje towarzyszące walce bokserskiej, a przy tym możesz się zmęczyć. Popracuj więc nad kondycją!

Jeśli sam boks to dla Ciebie za mało, proponujemy grę Superfighters, która łączy w sobie elementy boksu, zapasów, strzelaniny oraz platformówki. Walcz przeciwko komputerowemu lub żywemu przeciwnikowi na ciekawie zaprojektowanych poziomach pełnych beczek, skrzyń, platform i innych atrakcji. Możesz używać pięści, nóg, pistoletów, karabinów, a nawet granatów!

Boks to sport dla prawdziwych mężczyzn, chociaż bywa, że interesują się nim kobiety. Co więcej, kobiety też boksują, a nawet rywalizują o medale olimpijskie w tej dyscyplinie. Jest to więc sport dla wszystkich. Jeśli zechcesz zagrać w jakieś ciekawe gry online związane z boksem, zajrzyj na stronę Gry.pl. Tak się składa, że mamy około 40 gier w tej kategorii. Wejdź na wirtualny ring i podejmij wyzwanie!