• AZ
  Graj
  AZ
  Zagrano 189063 razy

  Do tej gry online może dołączyć dwóch lub trzech graczy. Wybierz czołg i przygotuj się na pojedynek, który odbędzie się na niesamowitej arenie. Ale uważaj — wszędzie czai się niebezpieczeństwo.

 • Czołgowa Mania
  Graj
  Czołgowa Mania
  Zagrano 36261 razy

  Wsród huku i błysków utoruj sobie drogę na szczyt!

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 11680 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 13092 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Podróż czołgiem
  Graj
  Podróż czołgiem
  Zagrano 8083 razy

  Nie podróżuj osobówką ani kombi. Pojedź czołgiem!

 • Tanki Online
  Graj
  Tanki Online
  Zagrano 67548 razy

  W tej grze 3D w czołgi z realistyczną grafiką występujesz zarówno w roli kierowcy, jak i bandyty. Przejeżdżając po trudnej nawierzchni i ulepszając swój monstrualny pojazd, zestrzel hardkorowe czołgi, które próbują zmieść się z powierzchni ziemi.

 • Niesamowite czołgi
  Graj
  Niesamowite czołgi
  Zagrano 11046 razy

  Te wojenne maszyny są całkowicie odlotowe i gotowe do jazdy.

 • Robot Tank
  Graj
  Robot Tank
  Zagrano 8090 razy

  Czy lubisz roboty i czołgi? W takim razie ta gra jest w sam raz dla ciebie! Zniszcz roboty przy pomocy różnych czołgów i wypowiedz wojnę wrogom w tej fajowej grze!

 • Ciężkie czołgi 3D
  Graj
  Ciężkie czołgi 3D
  Zagrano 14574 razy

  Przygotuj się na pojedynek na śmierć w tej grze akcji 3D. Poprowadź czołg i przekonaj się, czy uda Ci się wyeliminować przeciwników, tocząc walki w tym skomplikowanym labiryncie.

 • Panzer Ops
  Graj
  Panzer Ops
  Zagrano 10552 razy

  Pora wyruszyć na wojnę! Poprowadź swój potężny czołg do walki, zniszcz wroga i ukończ misję. Pamiętaj, by zbierać spadające pieniądze i zreperować czołg, gdy będzie trzeba!

 • Tanx.io
  Graj
  Tanx.io
  Zagrano 8755 razy

  Prowadź ciężkozbrojny czołg i pokonuj przeciwników w czasie rzeczywistym, w tej wciągającej, wieloosobowej grze online, pełnej adrenaliny!

 • 1941 Frozen Front
  Graj
  1941 Frozen Front
  Zagrano 9759 razy

  Przenieś się w czasie do II wojny światowej w tej pierwszorzędnej, wojennej grze strategicznej. Czy potrafisz przeprowadzić bataliony czołgów przez mroźne przestworza Rosji i pokonać wrogów?

 • Niesamowite czołgi 2
  Graj
  Niesamowite czołgi 2
  Zagrano 28596 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że jazda czołgiem daje tyle frajdy? Uważaj jednak, by nie namierzyli cię wrogowie!

 • Wielka bitwa czołgów
  Graj
  Wielka bitwa czołgów
  Zagrano 3171 razy

  Świat toczy wojnę, a te dwa czołgi są gotowe, by zmierzyć się na polu bitwy. Przejmij stery czerwonego czołgu i przygotuj się na wystrzałowe zwycięstwo. Twój pojazd jest w pełni wyposażony w dziesiątki fajnych funkcji i potężnych broni. Wyceluj starannie i zetrzyj swojego przeciwnika z mapy w tej grze wojennej online. Teraz możesz zagrać w nią za darmo.

 • War of Metal
  Graj
  War of Metal
  Zagrano 14813 razy

  W tę ekscytującą grę akcji 3D może zagrać jeden, dwóch lub trzech graczy. Przejmij kontrolę nad odjazdowym czołgiem i jak najszybciej wyeliminuj swoich przeciwników.

 • Gunmach
  Graj
  Gunmach
  Zagrano 3257 razy

  Twój czołg bojowy jest przygotowany. Usiądź za sterami i przygotuj się na pierwszą falę atakujących robotów. Jak długo przetrwasz w tej grze akcji?

 • ShellShock Live 2
  Graj
  ShellShock Live 2
  Zagrano 5969 razy

  Demolish your friends with hundreds of upgradable weapons shot from your very own customizable tank in this action-packed online multiplayer tanks game!

 • TankWars.io
  Graj
  TankWars.io
  Zagrano 4782 razy

  Walcz o przetrwanie, grając w najnowszą grę wojenną w przeglądarce — Tank Wars! Wybierz dla siebie broń, którą użyjesz na przeciwnikach w walce przeciwko innym graczom z całego świata!

 • Atak Czołgów
  Graj
  Atak Czołgów
  Zagrano 7459 razy

  Czas wytoczyć przeciwko wrogowi najcięższe działa!

 • Tiny Tanks
  Graj
  Tiny Tanks
  Zagrano 14815 razy

  Te czołgi wydają się małe, ale tak naprawdę są potężne! Czy dasz radę przeżyć wszystkie pojedynki na śmierć i życie? W tej grze akcji wysadź w powietrze czołg nieprzyjaciela, zanim on przedziurawi kulami Twój.

 • Tank Tactics
  Graj
  Tank Tactics
  Zagrano 4654 razy

  Nie chodzi tylko o to, by wygrać wojnę - trzeba zetrzeć wszelkie ślady obecności wroga.

 • Bubble Tanks 2
  Graj
  Bubble Tanks 2
  Zagrano 1709 razy

  Twoim zadaniem, jako małej bańki, jest urosnąć i pokonać większe bańki!

 • Wielka bitwa miejska
  Graj
  Wielka bitwa miejska
  Zagrano 4864 razy

  To miasto ma mały problem z czołgami. Może uda Ci się zniszczyć kilka z nich?

 • Tank in Action
  Graj
  Tank in Action
  Zagrano 3233 razy

  Chciałbyś być niezniszczalny? Mamy dla ciebie idealny pojazd...

 • Zaparkuj czołg
  Graj
  Zaparkuj czołg
  Zagrano 3330 razy

  Zaparkowanie czołgu na ostatnim wolnym miejscu parkingowym to niełatwa sprawa! Jak dobrze pójdzie ci parkowanie ogromnym pojazdem na gąsienicach?

 • Tanks Online
  Graj
  Tanks Online
  Zagrano 4980 razy

  tmp

 • Tank Battle: War Commander
  Graj
  Tank Battle: War Commander
  Zagrano 30484 razy

  Zaraz wybuchnie epicka wojna. Po której stronie staniesz i jak zorganizujesz swoje oddziały wojskowe w tej turowej grze strategicznej? Rzuć się w wir walki i zdecyduj, czy zaatakujesz siły nieprzyjaciela przy użyciu czołgów, czy trafisz w ich wrażliwe miejsca z ataku powietrznego eskadry myśliwców.

 • Tank Fury
  Graj
  Tank Fury
  Zagrano 809 razy

  Are you ready to take on players from all around the world in this io game? You’ll be controlling a tank that has all sorts of weapons, even spring-loaded boxing gloves! Find out if you can destroy your opponents’ tanks before they destroy yours!

 • Z Czołgiem na Zombie
  Graj
  Z Czołgiem na Zombie
  Zagrano 2287 razy

  Zlikwiduj ten nocny koszmar za pomocą swojego wiernego czołgu!

 • Grizzly Tank
  Graj
  Grizzly Tank
  Zagrano 1876 razy

  Jedziesz w czołgu i likwidujesz wrogów po drodze!

 • Metalowy Czołg
  Graj
  Metalowy Czołg
  Zagrano 2382 razy

  Strąć wroga z nieba dzięki niszczycielskiej sile ciężkiego metalu.

 • Okrągły czołg
  Graj
  Okrągły czołg
  Zagrano 2361 razy

  W tej ekscytującej grze akcji weźmiesz udział w wielkiej bitwie, w której będziesz strzelać do wrogów ze swojego potężnego czołgu! Czy jesteś gotów na wystrzałową zabawę?

 • Crusader Tank
  Graj
  Crusader Tank
  Zagrano 1625 razy

  Dojdź do końca poziomu niszcząc po drodze jak najwięcej jednostek wroga.

 • Turret Takeover
  Graj
  Turret Takeover
  Zagrano 943 razy

  Kto powiedział, że czołgiści nie muszą myśleć? Zadaj temu kłam i strzelaj z pomyślunkiem!

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 11901 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Bist.io
  Graj
  Bist.io
  Zagrano 1159 razy

  W tej grze io rozgrywka jest na śmierć lub życie. Przejmij kontrolę nad czołgiem i jak najszybciej zniszcz swoich przeciwników. Po drodze zbieraj pola energii i cenne przedmioty, dzięki którym nie wysadzą Cię w powietrze!

Odłamkowym ładuj!

Siły pancerne są istotnym elementem strategii bojowej każdej armii od czasów I wojny światowej. Wtedy to Francuzi i Brytyjczycy jako pierwsi niezależnie od siebie zbudowali pierwsze czołgi, które miały być remedium na długie i wyniszczające walki w okopach. Za stalową osłoną żołnierz zyskał zupełnie nowe możliwości, ale wciąż nie był całkowicie bezpieczny, żeby wspomnieć choćby ryzyko spłonięcia. Nie musisz się tego obawiać na naszej stronie z grami czołgowymi, więc załóż hełmofon, zamknij właz i rządź na polu bitwy!

Jeśli szukasz czystej rozrywki, mamy dla Ciebie klasyczne gry zręcznościowe, jak kreskówkowe Tank in Action, gdzie mkniesz przed siebie czołgiem, roznosząc wszystko na swojej drodze. Pokonuj kolejne poziomy i pamiętaj, że Twój pojazd ma granice wytrzymałości! Chcesz poćwiczyć celność i strzelanie? Na tym właśnie możesz się skupić w Wielkiej bitwie czołgów – pokonaj przeciwnika na planszy, korzystając z wielu broni i innych opcji, jak osłona, teleportacja, bomby pająkowe czy wsparcie lotnicze. Uważaj, żeby przypadkiem nie unicestwić samego siebie!

Jeśli masz ochotę na walkę w ruchu, włącz Bitwę czołgów i stań do walki z przeciwnikiem. Zbieraj dopalacze i inne elementy pojawiające się na planszy i staraj się nie wejść pod lufę drugiemu czołgowi. Czołg jest dobry na wszystko – rozjeżdżaj hordy nadgniłych wrogów w Dominacji zombie lub, jeśli preferujesz walkę uliczną, w Ataku na miasto nieumarłych. Wolisz zmierzyć się z przeciwnikiem ze stali? Włącz Robot Tank, zbuduj swój czołg i staw czoło gigantycznym robotom. A jeśli patrząc na ruch uliczny w swoim mieście, masz ochotę wyjechać na ulice czołgiem, sprawdź najpierw, czy będziesz w stanie go postawić pod pracą lub szkołą, ćwicząc w Zaparkuj czołg.

Jeśli lubisz realistyczne klimaty, weź udział w epickich bitwach wieloosobowych w World of Tanks lub wykaż się umiejętnościami stratega w 1941 Frozen Front, dowodząc swoimi oddziałami w surowych warunkach rosyjskiej zimy. Z kolei we Flak Meister możesz poprowadzić obronę przeciwlotniczą, urządzając piekło na niebie samolotom wroga.

Pancerniacy to elita każdej armii. Włącz nasze darmowe gry czołgowe online i decyduj o losach bitew i wojen!