Gry Snajper

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 210979 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 102498 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 70549 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Miejska strzelanina
  Graj
  Miejska strzelanina
  Zagrano 37331 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 35817 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 33246 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • The Sniper 2
  Graj
  The Sniper 2
  Zagrano 33178 razy
 • Snipers Wars
  Graj
  Snipers Wars
  Zagrano 31523 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Battlefield Shooter 2
  Graj
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 31095 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Snajper wśród dinozaurów
  Graj
  Snajper wśród dinozaurów
  Zagrano 27843 razy

  Ta baza wojskowa ma spory problem — została bowiem opanowana przez bardzo groźne dinozaury! Dołącz do tego elitarnego snajpera, gdy eliminuje potężne jaszczury w tej grze akcji.

 • Clear Vision 4
  Graj
  Clear Vision 4
  Zagrano 25686 razy

  Jake właśnie obudził się w szpitalnej sali. Jak szybko zdoła wrócić do akcji?

 • LoneWolf
  Graj
  LoneWolf
  Zagrano 25663 razy

  Myślisz, że nadajesz się na elitarnego snajpera? W tej grze znajdziesz nieustającą akcję i intensywną rozgrywkę, która naprawdę wystawi na próbę twoje zdolności w strzelaniu!

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 25119 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Graj
  Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Zagrano 22297 razy

  Podejmij niebezpieczną misję, w której wcielisz się w rolę śmiertelnie niebezpiecznego snajpera w tej emocjonującej darmowej grze "Przebiegły snajper"! Celuj w najlepszy wynik!

 • Zabójcy w magazynie
  Graj
  Zabójcy w magazynie
  Zagrano 22213 razy

  Uwaga! Jest problem w magazynie, a ty musisz przetrwać i powstrzymać ataki wroga. Jesteś jedynym zabójcą, który przeszedł próbę czasu, ale masz przed sobą jeszcze wiele niebezpiecznych misji. Obudź w sobie snajpera!

 • Snajper-zabójca
  Graj
  Snajper-zabójca
  Zagrano 19968 razy

  On wygląda jak zwykły ludzik z kresek, ale jest jednym z najgroźniejszych zabójców na świecie.

 • Counter Strike Flash
  Graj
  Counter Strike Flash
  Zagrano 19347 razy
 • Clear Vision 2
  Graj
  Clear Vision 2
  Zagrano 17907 razy

  W tej przygodówce wcielasz się w postać snajpera, który musi zabić właściwy cel zanim upłynie czas. Zdobądź szacunek i zostań najlepszym zabójcą w mieście!

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 16838 razy

  So many zombies, so little time! Can you help this assassin take down tons of undead humans in this first person shooter game?

 • Peacekeeper
  Graj
  Peacekeeper
  Zagrano 16672 razy

  Nic nie strzeże pokoju lepiej niż karabin plazmowy.

 • Clear Vision 5
  Graj
  Clear Vision 5
  Zagrano 13911 razy

  Oto najnowsza część Clear Vision! Weź do ręki karabin, wyreguluj celownik, namierz cele i je zdejmij!

 • Sniper Assassin 5: Final
  Graj
  Sniper Assassin 5: Final
  Zagrano 13575 razy

  Ben nie żyje. Czas zakończyć to szaleństwo raz na zawsze!

 • Trainyard Shootout
  Graj
  Trainyard Shootout
  Zagrano 13183 razy

  Przygotuj się na ostrą wymianę ognia z terrorystami w grze Trainyard Shootout! Ta strzelanka udowodni ci, jak bardzo bezlitośni i przebiegli są ci złoczyńcy. Obserwuj, w którą stronę biegną, i nie daj się trafić! Twoje dłonie się spocą, a serce zabije szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

 • Elita snajperów
  Graj
  Elita snajperów
  Zagrano 12841 razy

  Zademonstruj swoje snajperskie umiejętności, zdejmując wszystkie cele.

 • Snajperska strzelanka
  Graj
  Snajperska strzelanka
  Zagrano 9255 razy

  Tak wiele celów, tak mało czasu! Połącz siły z tym snajperem i pomóż mu zlikwidować wrogów w tej grze-strzelance. Możesz zacząć od wystrzelania puszek po napojach.

 • Miejski Zabójca
  Graj
  Miejski Zabójca
  Zagrano 9071 razy

  No dalej, wystaw się na cel i zapewnij mi udany dzień...

 • Ghost Team Shooter
  Graj
  Ghost Team Shooter
  Zagrano 8730 razy

  Przedrzyj się na tyły nieprzyjaciela w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Jak długo uda Ci się przetrwać ataki wroga? Dołącz do epickiej strzelaniny na wzgórzu lub wewnątrz azteckiej świątyni.

 • Sniper Ultimate Assassin 2
  Graj
  Sniper Ultimate Assassin 2
  Zagrano 8529 razy

  We are back ! Congratulations! You just got a new job as one of the world’s most deadly assassins. Can you handle the workload though? This town is filled with dangerous criminals that need to be eliminated. Carefully aim your rifle while you take them down in this addictive shooting game.

 • Sniper Assassin 3
  Graj
  Sniper Assassin 3
  Zagrano 8241 razy

  Najbardziej niebezpieczny na świecie ludzik powraca do akcji, tym razem w pościgu za zabójcą swojej żony.

 • Strażnik palisady
  Graj
  Strażnik palisady
  Zagrano 7569 razy

  Naziści przypuścili szturm na bazę - tylko ty możesz ich powstrzymać!

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 7335 razy

  Hordes of zombies are causing all sorts of problems in this 3D multiplayer action game. You know what to do, right? Grab some weapons and take them down! Or, if you’d rather fight soldiers, that’s an option too. Choose the battle that’s right for you!

 • Stickman Sniper TTK
  Graj
  Stickman Sniper TTK
  Zagrano 7262 razy

  Oto lista celów, które należy szybko zlikwidować. Zwykły dzień w biurze, tak? Chwyć za broń i bierz się do roboty w tej emocjonującej strzelance. Pomiędzy zadaniami możesz ulepszać swoją broń, by mieć coś odjazdowego i potężnego.

 • Ghost Sniper
  Graj
  Ghost Sniper
  Zagrano 6862 razy

  Ghost Sniper

 • Pociągnij za spust
  Graj
  Pociągnij za spust
  Zagrano 5579 razy

  Jesteś tylko pionkiem w tej wojnie, ale masz amunicję i umiejętności strzeleckie, dzięki którym sobie poradzisz! Użyj umiejętności strzeleckich, by wyjść cało z krwawych sytuacji w tej emocjonującej grze wojennej!

 • Army Sharpshooter 3
  Graj
  Army Sharpshooter 3
  Zagrano 5570 razy

  Pora załatwić kilku złych gości – przekonajmy się, czy umiesz dobrze celować…

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 5559 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

Zostań strzelcem wyborowym

Snajper prowadzi mroczne życie. Pozostaje w ukryciu, działa zwykle w pojedynkę i przede wszystkim – zabija. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, ale po wykonaniu zadania wolisz wyłączyć komputer, niż wycofywać się w bezpieczne miejsce, Gry Snajper są właśnie dla Ciebie. Wejdź w skórę strzelca wyborowego i eliminuj cele z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby jako żołnierz, gangster, myśliwy lub antyterrorysta.

Snajperskie strzelanki ćwiczą koordynację oka i ręki. W Trainyard shooting popracujesz nad swoimi umiejętnościami, kładąc trupem terrorystów, którzy chcą opanować stację kolejową. Staraj się zachować jak najwyższy współczynnik celności. Możesz też wybrać się na ogarnięty wojną Bliski Wschód – włącz Army Sharpshooter 3 i zdejmuj wrogów w scenerii pełnej gruzów i zniszczonych pojazdów.

Kto używa broni, musi się liczyć z tym, że sam może stracić życie. Włącz Ghost Team Shooter i spróbuj stawić czoło hordom przeciwników w azteckiej świątyni. Musisz mieć oczy dookoła głowy, atak może nadejść z każdej strony. Wykorzystuj wszystkie rodzaje broni, jakie masz do dyspozycji. Ale zginąć można nie tylko od kuli! W Snajperze wśród dinozaurów staniesz do konfrontacji z prehistorycznymi gadami. Trafiaj szybko i dokładnie, żeby nie stać się posiłkiem!

Jeśli lubisz misje, włącz Przebiegły snajper: Piracka strzelanina i zajmij się plagą piratów grasujących u wybrzeży Somalii. Eliminuj ich podczas podejmowania okupu lub transportu zakładnika, na spokojnym i wzburzonym morzu. W grach z serii Sniper Assassin masz do wykonania dokładnie nakreślone zadania. Przeczytaj uważnie wytyczne, żeby jednym nieprzemyślanym ruchem nie spalić całej misji. Wolisz działać w zespole niż jako samotny wilk? Włącz Drużynę snajperów i spróbuj obronić bazę, korzystając z umiejętności i uzbrojenia członków Twojego oddziału. Wykaż się zmysłem strategicznym i kontroluj rozwój wypadków na terenie całej bazy.

Masz ochotę na zabawę w snajpera w trochę lżejszym klimacie? Włącz Duck Shooter i wybierz się na polowanie na kaczki. Pamiętaj, że masz tylko trzy kule na trafienie każdej z nich! Jeśli jeszcze Ci mało, urządź sobie prawdziwy Kaczkogeddon – zaczaj się w szuwarach i pal do uciekających ptaków, aż pióra będą latały po cały ekranie. A jeśli chcesz czegoś zupełnie szalonego, włącz Rain forest hunter i zestrzeliwuj latające żółwie, ryby, świnie, a nawet… Ale to już sprawdź na własne oczy!

Misje, kampanie czy ćwiczenie celu, gry snajperskie to doskonała zabawa w strzelanie, która nigdy się nie nudzi.