• Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 300283 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Russian Car Driver
  Graj
  Russian Car Driver
  Zagrano 93962 razy

  Przygotuj się na wykonanie najbardziej szalonych trików na rosyjskich drogach. Weź udział w superszybkim wyścigu, sprawdź, jak dobrze potrafisz parkować. Możesz również wypróbować pozostałe tryby w tej ekscytującej grze w wyścigi.

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 1074 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 34869 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 35048 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Crosstown Craze
  Graj
  Crosstown Craze
  Zagrano 4030 razy

  Crosstown Craze, tak jak wyścigowe gry Lego, to gra pełna ryczących silników, skrzyżowań i prędkości! Jedź jak najszybciej swoim ulubionym samochodem Lego. Uważaj na boczne tory i ostre zakręty. Unikaj przeszkód, pokonaj rywali i dojedź pierwszy do mety. Odliczanie trwa, pędź do przodu!

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 9373 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • Unfair Stunt
  Graj
  Unfair Stunt
  Zagrano 1981 razy

  Większość wyczynów kaskaderskich w tej zwariowanej grze w wyścigi to jakaś pomyłka. Niektórych nie da się w ogóle wykonać. Ale to nie jest dla Ciebie żadna wymówka, prawda? Wskakuj za kółko i sprawdź, ile szalonych popisów dasz radę zrobić!

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 21171 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Scrap GL Micro
  Graj
  Scrap GL Micro
  Zagrano 9699 razy

  Te minisamochodziki są gotowe do startu w wyścigu! Przejmij kontrolę nad jednym z nich i ścigaj się wzdłuż stołu. Czy uda ci się zapanować nad emocjami w tej grze wyścigowej?

 • Scrap GL
  Graj
  Scrap GL
  Zagrano 16717 razy

  Podjedź do linii startu. W baku masz pełno paliwa, możesz więc ruszać. Zmierz się z innymi graczami lub weź udział w pojedynczym wyścigu w tej grze online.

 • Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Graj
  Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Zagrano 5176 razy

  Wybierz ciężarówkę i sprawdź, czy dasz radę przejechać przez strasznie trudne tory wyścigowe. Możesz robić pętle, skoki i wiele innych rzeczy. Dojedziesz na linię mety w tej grze w wyścigi?

 • Samochodzik
  Graj
  Samochodzik
  Zagrano 4969 razy

  Im wyżej jesteś, tym boleśniejszy upadek, dlatego spróbuj utrzymać się na drodze...

 • Supermoto GT
  Graj
  Supermoto GT
  Zagrano 5389 razy

  W tej futurystycznej grze w wyścigi możesz wziąć udział w pojedynczym wyścigu lub stanąć w szranki z innymi graczami. Jeśli natomiast szukasz prawdziwego wyzwania, po wybraniu motora możesz spróbować gry w trybie mistrzostw.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 16301 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Motorbike Freestyle
  Graj
  Motorbike Freestyle
  Zagrano 12751 razy

  ad

 • Kierowca terenowca 2
  Graj
  Kierowca terenowca 2
  Zagrano 3870 razy

  Ścigaj się, by trafić na listę rekordzistów, wyrzucając spod kół fontanny błota!

 • Rocky Rider
  Graj
  Rocky Rider
  Zagrano 10029 razy

  Kiedy same koła nie wystarczą, aby skoczyć, wykorzystaj napęd odrzutowy!

 • Ciężarówki-potwory 360
  Graj
  Ciężarówki-potwory 360
  Zagrano 2724 razy

  Słońce stoi wysoko, myszołowy kołują, pustynia wysyła swój zew. Kierowcy, czas rozpocząć wyścig!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 7240 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Stunt Master
  Graj
  Stunt Master
  Zagrano 2504 razy

  Hej, koleś. Potrzebujemy cię na planie. Przygotuj się do swojego pierwszego kaskaderskiego wyczynu.

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 4185 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • The Stuntman
  Graj
  The Stuntman
  Zagrano 1832 razy

  Rzuć tym facetem o ścianę lub samochód najmocniej jak potrafisz.

 • Motorowa Kaskaderka
  Graj
  Motorowa Kaskaderka
  Zagrano 1532 razy

  Zadziw swoimi numerami publiczność na stadionie!

 • Zabójczy wyścig
  Graj
  Zabójczy wyścig
  Zagrano 924 razy

  Ten bezwzględny kierowca rządził kiedyś na drogach. Pomóż mu przywrócić jego status w tej szalonej grze w wyścigi. Jego zabójczy wóz jest obładowany bronią i nitro dopalaczami. Ruszy na twój znak!

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 2034 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Terminator Car
  Graj
  Terminator Car
  Zagrano 1110 razy

  Ta autostrada jest wprost niesamowita! Z pewnością potrzebujesz tu jak najlepszego pojazdu, który wytrzyma szaleńczego kierowcę. Wybierz wspaniały samochód, a potem ruszaj w drogę w tej emocjonującej grze wyścigowej. Po drodze możesz zbierać monety, aby pomiędzy misjami dokupić ulepszenia.

 • Mała Wyścigówka
  Graj
  Mała Wyścigówka
  Zagrano 5622 razy

  Przejedź ten dystans jak najszybciej... start!!!

 • Śmiertelny wyścig
  Graj
  Śmiertelny wyścig
  Zagrano 600 razy

  To najbardziej szalony i niebezpieczny wyścig na świecie! Ścigaj się ze zwariowanymi kierowcami i pamiętaj, by ulepszać samochód dzięki zebranym monetom!

 • Stunt Monster 3D
  Graj
  Stunt Monster 3D
  Zagrano 2442 razy

  Wybierz ciężarówkę i przygotuj się, aby zaimponować tłumom na arenie swoimi niesamowitymi popisami. Zbieraj gotówkę za każdy występ, aby ulepszyć pojazd o fajne funkcje w tej grze wyścigowej.

 • Dare Devil
  Graj
  Dare Devil
  Zagrano 2303 razy

  Steruj swoim motorem, wykonuj sztuczki i zbieraj punkty!

 • Motor Wars
  Graj
  Motor Wars
  Zagrano 3029 razy

  Weź kask i nie zapomnij o drugim śniadaniu: bitwa wkrótce się rozpocznie!

 • Drive Town Taxi
  Graj
  Drive Town Taxi
  Zagrano 11192 razy

  Hej, taksówkarzu! Gotowy na trudny dzień? Masa pasażerów czeka na Ciebie i potrzebuje taryfy! Pojedź po nich i sprawdź, czy dasz radę zmierzyć się z czasem i przeciwnikami, w tej ekscytującej grze polegającej na prowadzeniu pojazdu.

 • Crazy Mustang
  Graj
  Crazy Mustang
  Zagrano 852 razy

  Oto pojazd do zadań specjalnych: skrzyżowanie mustanga z monster-truckiem!

 • Extreme Racer
  Graj
  Extreme Racer
  Zagrano 4278 razy

  Przejedź się oldskulową wyścigówką. Wybierz czadowe kolory i naklejki, zanim ruszysz autostradą lub będziesz pędzić po górskim torze. Czy Twój samochód pierwszy przekroczy linię mety w tej grze w wyścigi?

 • A Small Car 2
  Graj
  A Small Car 2
  Zagrano 3107 razy

  Nadal trudno nim sterować... i nadal sprawia masę frajdy!

Na krawędzi

Jeśli jedyny rodzaj jazdy ekstremalnej, jaki uprawiasz, to podróż autobusem w godzinach szczytu albo lewoskręt na ruchliwym skrzyżowaniu, zostań motoryzacyjnym kaskaderem na Gry.pl! U nas możesz rozbić dowolny samochód zupełnie za darmo i już chwilę później siedzieć w nowym – a nie w gipsie.

Jeśli kochasz superauta z potężnym silnikiem, włącz Samochody wyczynowe Madalin 2. Wybierz jeden z dyszących mocą potworów i rusz przed siebie z gazem w podłodze, wyczyniając niesamowite ewolucje, jadąc do góry kołami po pętli lub prostopadle do ziemi w beczce. Możesz jeździć samotnie lub z innymi graczami w trybie wieloosobowym. Uważasz, że wcale nie trzeba tabunów koni mechanicznych, żeby poczuć radość z jazdy? W Russian Car Driver możesz usiąść za kierownicą dzieła rosyjskiej myśli technicznej. Co prawda zmiana biegów trwa w nim mniej więcej tyle co w superaucie sprint do setki, ale to nieważne. Wyjedź na drogę lub bezdroża i zmierz się z różnymi wyzwaniami od parkowania po drag race i drift (jeśli zdołasz je odblokować).

Jeśli wolisz jednoślady, spróbuj dojechać do mety motocyklem enduro w Moto Trials Offroad 2, pokonując po drodze wszystkie przeszkody najefektowniej, jak potrafisz. Uważaj, niektóre elementy mogą sprawić nieprzyjemną niespodziankę! Do ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach nie potrzeba silnika – włącz Freeride Ludzika, wsiądź patyczakiem na rower i sprawdź się na różnych terenowych trasach, wykręcając akrobacje i ulepszając swój sprzęt, żeby notować coraz lepsze czasy. Albo wybierz się do miejskiej dżungli w BMX Master i rządź na rampach, robiąc niemożliwe kombinacje trików. 

Szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego? Monster trucki czekają! Przekonaj się, czy zdołasz okiełznać taką bestie w Stunt Monster 3D, skacząc przez samochody, ciężarówki lub gigantyczne płonące koła na arenach pełnych ludzi. W Crazy Mustangu poprowadzisz ikonę amerykańskiej motoryzacji w wersji nieco podwyższonej – mknij po pagórkach i dachach innych aut, które są dla Ciebie tylko tłem. A jeśli lubisz pochuliganić na drodze, wskocz do bezwzględnej walki jeden na jednego w Crosstown Craze lub Street Race Takedown. Rysa na lakierze będzie naprawdę Twoim ostatnim zmartwieniem!

Samochodem, motocyklem, quadem czy samolotem – jeśli można czymś zaszaleć, zrobisz to na naszej stronie z grami ekstremalnymi!