• Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 40988 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 52057 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Russian Car Driver
  Graj
  Russian Car Driver
  Zagrano 593796 razy

  Przygotuj się na wykonanie najbardziej szalonych trików na rosyjskich drogach. Weź udział w superszybkim wyścigu, sprawdź, jak dobrze potrafisz parkować. Możesz również wypróbować pozostałe tryby w tej ekscytującej grze w wyścigi.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 100227 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 111000 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Crosstown Craze
  Graj
  Crosstown Craze
  Zagrano 8175 razy

  Crosstown Craze, tak jak wyścigowe gry Lego, to gra pełna ryczących silników, skrzyżowań i prędkości! Jedź jak najszybciej swoim ulubionym samochodem Lego. Uważaj na boczne tory i ostre zakręty. Unikaj przeszkód, pokonaj rywali i dojedź pierwszy do mety. Odliczanie trwa, pędź do przodu!

 • Motorbike Freestyle
  Graj
  Motorbike Freestyle
  Zagrano 25549 razy

  ad

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 53069 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 39829 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 743019 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 11942 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Muscle car na pełnym gazie
  Graj
  Muscle car na pełnym gazie
  Zagrano 15915 razy

  Odkrywaj ulice tego miasta. Wskocz za kółko tego fantastycznego samochodu sportowego i osiągnij maksymalną prędkość w tym symulatorze jazdy.

 • Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Graj
  Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Zagrano 13827 razy

  Wybierz ciężarówkę i sprawdź, czy dasz radę przejechać przez strasznie trudne tory wyścigowe. Możesz robić pętle, skoki i wiele innych rzeczy. Dojedziesz na linię mety w tej grze w wyścigi?

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 6553 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Mała Wyścigówka
  Graj
  Mała Wyścigówka
  Zagrano 10773 razy

  Przejedź ten dystans jak najszybciej... start!!!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 17053 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Scrap GL
  Graj
  Scrap GL
  Zagrano 32465 razy

  Podjedź do linii startu. W baku masz pełno paliwa, możesz więc ruszać. Zmierz się z innymi graczami lub weź udział w pojedynczym wyścigu w tej grze online.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 37923 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Scrap GL Micro
  Graj
  Scrap GL Micro
  Zagrano 25160 razy

  Te minisamochodziki są gotowe do startu w wyścigu! Przejmij kontrolę nad jednym z nich i ścigaj się wzdłuż stołu. Czy uda ci się zapanować nad emocjami w tej grze wyścigowej?

 • Stunt Master
  Graj
  Stunt Master
  Zagrano 3986 razy

  Hej, koleś. Potrzebujemy cię na planie. Przygotuj się do swojego pierwszego kaskaderskiego wyczynu.

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 215817 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • Supermoto GT
  Graj
  Supermoto GT
  Zagrano 8320 razy

  W tej futurystycznej grze w wyścigi możesz wziąć udział w pojedynczym wyścigu lub stanąć w szranki z innymi graczami. Jeśli natomiast szukasz prawdziwego wyzwania, po wybraniu motora możesz spróbować gry w trybie mistrzostw.

 • Motor Wars
  Graj
  Motor Wars
  Zagrano 10556 razy

  Weź kask i nie zapomnij o drugim śniadaniu: bitwa wkrótce się rozpocznie!

 • Ciężarówki-potwory 360
  Graj
  Ciężarówki-potwory 360
  Zagrano 6276 razy

  Słońce stoi wysoko, myszołowy kołują, pustynia wysyła swój zew. Kierowcy, czas rozpocząć wyścig!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 11954 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • Kierowca terenowca 2
  Graj
  Kierowca terenowca 2
  Zagrano 9211 razy

  Ścigaj się, by trafić na listę rekordzistów, wyrzucając spod kół fontanny błota!

 • Samochodzik
  Graj
  Samochodzik
  Zagrano 10644 razy

  Im wyżej jesteś, tym boleśniejszy upadek, dlatego spróbuj utrzymać się na drodze...

 • Drive Town Taxi
  Graj
  Drive Town Taxi
  Zagrano 2077 razy

  Hej, taksówkarzu! Gotowy na trudny dzień? Masa pasażerów czeka na Ciebie i potrzebuje taryfy! Pojedź po nich i sprawdź, czy dasz radę zmierzyć się z czasem i przeciwnikami, w tej ekscytującej grze polegającej na prowadzeniu pojazdu.

 • Rocky Rider
  Graj
  Rocky Rider
  Zagrano 22542 razy

  Kiedy same koła nie wystarczą, aby skoczyć, wykorzystaj napęd odrzutowy!

 • Zabójczy wyścig
  Graj
  Zabójczy wyścig
  Zagrano 3346 razy

  Ten bezwzględny kierowca rządził kiedyś na drogach. Pomóż mu przywrócić jego status w tej szalonej grze w wyścigi. Jego zabójczy wóz jest obładowany bronią i nitro dopalaczami. Ruszy na twój znak!

 • The Stuntman
  Graj
  The Stuntman
  Zagrano 4712 razy

  Rzuć tym facetem o ścianę lub samochód najmocniej jak potrafisz.

 • Drift Competition
  Graj
  Drift Competition
  Zagrano 3546 razy

  Masz 60 sekund na obsypanie jak największą ilością śniegu murków rozmieszczonych na planszy.

 • A Small Car 2
  Graj
  A Small Car 2
  Zagrano 5242 razy

  Nadal trudno nim sterować... i nadal sprawia masę frajdy!

 • Drift Open World
  Graj
  Drift Open World
  Zagrano 11755 razy

  You can improve your virtual drifting skills as you race around this thrilling 3D world. Take to the streets of the city or see if you can hog the turns on a dirt track located along its outskirts.

 • Stunt Monster 3D
  Graj
  Stunt Monster 3D
  Zagrano 6545 razy

  Wybierz ciężarówkę i przygotuj się, aby zaimponować tłumom na arenie swoimi niesamowitymi popisami. Zbieraj gotówkę za każdy występ, aby ulepszyć pojazd o fajne funkcje w tej grze wyścigowej.

 • ATV Mash Up
  Graj
  ATV Mash Up
  Zagrano 2215 razy

  Nudzi cię jazda po ulicach? Weź udział w terenowych wyścigach quadów i pokonaj przeciwników w tej wciągającej grze wyścigowej!

Na krawędzi

Jeśli jedyny rodzaj jazdy ekstremalnej, jaki uprawiasz, to podróż autobusem w godzinach szczytu albo lewoskręt na ruchliwym skrzyżowaniu, zostań motoryzacyjnym kaskaderem na Gry.pl! U nas możesz rozbić dowolny samochód zupełnie za darmo i już chwilę później siedzieć w nowym – a nie w gipsie.

Jeśli kochasz superauta z potężnym silnikiem, włącz Samochody wyczynowe Madalin 2. Wybierz jeden z dyszących mocą potworów i rusz przed siebie z gazem w podłodze, wyczyniając niesamowite ewolucje, jadąc do góry kołami po pętli lub prostopadle do ziemi w beczce. Możesz jeździć samotnie lub z innymi graczami w trybie wieloosobowym. Uważasz, że wcale nie trzeba tabunów koni mechanicznych, żeby poczuć radość z jazdy? W Russian Car Driver możesz usiąść za kierownicą dzieła rosyjskiej myśli technicznej. Co prawda zmiana biegów trwa w nim mniej więcej tyle co w superaucie sprint do setki, ale to nieważne. Wyjedź na drogę lub bezdroża i zmierz się z różnymi wyzwaniami od parkowania po drag race i drift (jeśli zdołasz je odblokować).

Jeśli wolisz jednoślady, spróbuj dojechać do mety motocyklem enduro w Moto Trials Offroad 2, pokonując po drodze wszystkie przeszkody najefektowniej, jak potrafisz. Uważaj, niektóre elementy mogą sprawić nieprzyjemną niespodziankę! Do ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach nie potrzeba silnika – włącz Freeride Ludzika, wsiądź patyczakiem na rower i sprawdź się na różnych terenowych trasach, wykręcając akrobacje i ulepszając swój sprzęt, żeby notować coraz lepsze czasy. Albo wybierz się do miejskiej dżungli w BMX Master i rządź na rampach, robiąc niemożliwe kombinacje trików. 

Szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego? Monster trucki czekają! Przekonaj się, czy zdołasz okiełznać taką bestie w Stunt Monster 3D, skacząc przez samochody, ciężarówki lub gigantyczne płonące koła na arenach pełnych ludzi. W Crazy Mustangu poprowadzisz ikonę amerykańskiej motoryzacji w wersji nieco podwyższonej – mknij po pagórkach i dachach innych aut, które są dla Ciebie tylko tłem. A jeśli lubisz pochuliganić na drodze, wskocz do bezwzględnej walki jeden na jednego w Crosstown Craze lub Street Race Takedown. Rysa na lakierze będzie naprawdę Twoim ostatnim zmartwieniem!

Samochodem, motocyklem, quadem czy samolotem – jeśli można czymś zaszaleć, zrobisz to na naszej stronie z grami ekstremalnymi!