• Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 23615 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Russian Car Driver
  Graj
  Russian Car Driver
  Zagrano 266742 razy

  Przygotuj się na wykonanie najbardziej szalonych trików na rosyjskich drogach. Weź udział w superszybkim wyścigu, sprawdź, jak dobrze potrafisz parkować. Możesz również wypróbować pozostałe tryby w tej ekscytującej grze w wyścigi.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 20549 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 50357 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 19064 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 60480 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 34025 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Crosstown Craze
  Graj
  Crosstown Craze
  Zagrano 4364 razy

  Crosstown Craze, tak jak wyścigowe gry Lego, to gra pełna ryczących silników, skrzyżowań i prędkości! Jedź jak najszybciej swoim ulubionym samochodem Lego. Uważaj na boczne tory i ostre zakręty. Unikaj przeszkód, pokonaj rywali i dojedź pierwszy do mety. Odliczanie trwa, pędź do przodu!

 • Motorbike Freestyle
  Graj
  Motorbike Freestyle
  Zagrano 17883 razy

  ad

 • Muscle car na pełnym gazie
  Graj
  Muscle car na pełnym gazie
  Zagrano 6536 razy

  Odkrywaj ulice tego miasta. Wskocz za kółko tego fantastycznego samochodu sportowego i osiągnij maksymalną prędkość w tym symulatorze jazdy.

 • Scrap GL
  Graj
  Scrap GL
  Zagrano 23650 razy

  Podjedź do linii startu. W baku masz pełno paliwa, możesz więc ruszać. Zmierz się z innymi graczami lub weź udział w pojedynczym wyścigu w tej grze online.

 • Drift Open World
  Graj
  Drift Open World
  Zagrano 4476 razy

  You can improve your virtual drifting skills as you race around this thrilling 3D world. Take to the streets of the city or see if you can hog the turns on a dirt track located along its outskirts.

 • Samochodzik
  Graj
  Samochodzik
  Zagrano 6097 razy

  Im wyżej jesteś, tym boleśniejszy upadek, dlatego spróbuj utrzymać się na drodze...

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 3668 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 22716 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Scrap GL Micro
  Graj
  Scrap GL Micro
  Zagrano 16423 razy

  Te minisamochodziki są gotowe do startu w wyścigu! Przejmij kontrolę nad jednym z nich i ścigaj się wzdłuż stołu. Czy uda ci się zapanować nad emocjami w tej grze wyścigowej?

 • Kierowca terenowca 2
  Graj
  Kierowca terenowca 2
  Zagrano 4769 razy

  Ścigaj się, by trafić na listę rekordzistów, wyrzucając spod kół fontanny błota!

 • Rocky Rider
  Graj
  Rocky Rider
  Zagrano 13009 razy

  Kiedy same koła nie wystarczą, aby skoczyć, wykorzystaj napęd odrzutowy!

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 1948 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Graj
  Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Zagrano 8482 razy

  Wybierz ciężarówkę i sprawdź, czy dasz radę przejechać przez strasznie trudne tory wyścigowe. Możesz robić pętle, skoki i wiele innych rzeczy. Dojedziesz na linię mety w tej grze w wyścigi?

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 7884 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Motor Wars
  Graj
  Motor Wars
  Zagrano 4719 razy

  Weź kask i nie zapomnij o drugim śniadaniu: bitwa wkrótce się rozpocznie!

 • Śmiertelny wyścig
  Graj
  Śmiertelny wyścig
  Zagrano 910 razy

  To najbardziej szalony i niebezpieczny wyścig na świecie! Ścigaj się ze zwariowanymi kierowcami i pamiętaj, by ulepszać samochód dzięki zebranym monetom!

 • Zabójczy wyścig
  Graj
  Zabójczy wyścig
  Zagrano 1300 razy

  Ten bezwzględny kierowca rządził kiedyś na drogach. Pomóż mu przywrócić jego status w tej szalonej grze w wyścigi. Jego zabójczy wóz jest obładowany bronią i nitro dopalaczami. Ruszy na twój znak!

 • Supermoto GT
  Graj
  Supermoto GT
  Zagrano 6451 razy

  W tej futurystycznej grze w wyścigi możesz wziąć udział w pojedynczym wyścigu lub stanąć w szranki z innymi graczami. Jeśli natomiast szukasz prawdziwego wyzwania, po wybraniu motora możesz spróbować gry w trybie mistrzostw.

 • Mała Wyścigówka
  Graj
  Mała Wyścigówka
  Zagrano 5583 razy

  Przejedź ten dystans jak najszybciej... start!!!

 • Terminator Car
  Graj
  Terminator Car
  Zagrano 1864 razy

  Ta autostrada jest wprost niesamowita! Z pewnością potrzebujesz tu jak najlepszego pojazdu, który wytrzyma szaleńczego kierowcę. Wybierz wspaniały samochód, a potem ruszaj w drogę w tej emocjonującej grze wyścigowej. Po drodze możesz zbierać monety, aby pomiędzy misjami dokupić ulepszenia.

 • Crazy Mustang
  Graj
  Crazy Mustang
  Zagrano 1315 razy

  Oto pojazd do zadań specjalnych: skrzyżowanie mustanga z monster-truckiem!

 • Stunt Master
  Graj
  Stunt Master
  Zagrano 2940 razy

  Hej, koleś. Potrzebujemy cię na planie. Przygotuj się do swojego pierwszego kaskaderskiego wyczynu.

 • Stunt Monster 3D
  Graj
  Stunt Monster 3D
  Zagrano 2413 razy

  Wybierz ciężarówkę i przygotuj się, aby zaimponować tłumom na arenie swoimi niesamowitymi popisami. Zbieraj gotówkę za każdy występ, aby ulepszyć pojazd o fajne funkcje w tej grze wyścigowej.

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 34652 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 5453 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • Extreme Racer
  Graj
  Extreme Racer
  Zagrano 4716 razy

  Przejedź się oldskulową wyścigówką. Wybierz czadowe kolory i naklejki, zanim ruszysz autostradą lub będziesz pędzić po górskim torze. Czy Twój samochód pierwszy przekroczy linię mety w tej grze w wyścigi?

 • The Stuntman
  Graj
  The Stuntman
  Zagrano 2207 razy

  Rzuć tym facetem o ścianę lub samochód najmocniej jak potrafisz.

 • ATV Mash Up
  Graj
  ATV Mash Up
  Zagrano 1255 razy

  Nudzi cię jazda po ulicach? Weź udział w terenowych wyścigach quadów i pokonaj przeciwników w tej wciągającej grze wyścigowej!

 • Drift Competition
  Graj
  Drift Competition
  Zagrano 1872 razy

  Masz 60 sekund na obsypanie jak największą ilością śniegu murków rozmieszczonych na planszy.

Na krawędzi

Jeśli jedyny rodzaj jazdy ekstremalnej, jaki uprawiasz, to podróż autobusem w godzinach szczytu albo lewoskręt na ruchliwym skrzyżowaniu, zostań motoryzacyjnym kaskaderem na Gry.pl! U nas możesz rozbić dowolny samochód zupełnie za darmo i już chwilę później siedzieć w nowym – a nie w gipsie.

Jeśli kochasz superauta z potężnym silnikiem, włącz Samochody wyczynowe Madalin 2. Wybierz jeden z dyszących mocą potworów i rusz przed siebie z gazem w podłodze, wyczyniając niesamowite ewolucje, jadąc do góry kołami po pętli lub prostopadle do ziemi w beczce. Możesz jeździć samotnie lub z innymi graczami w trybie wieloosobowym. Uważasz, że wcale nie trzeba tabunów koni mechanicznych, żeby poczuć radość z jazdy? W Russian Car Driver możesz usiąść za kierownicą dzieła rosyjskiej myśli technicznej. Co prawda zmiana biegów trwa w nim mniej więcej tyle co w superaucie sprint do setki, ale to nieważne. Wyjedź na drogę lub bezdroża i zmierz się z różnymi wyzwaniami od parkowania po drag race i drift (jeśli zdołasz je odblokować).

Jeśli wolisz jednoślady, spróbuj dojechać do mety motocyklem enduro w Moto Trials Offroad 2, pokonując po drodze wszystkie przeszkody najefektowniej, jak potrafisz. Uważaj, niektóre elementy mogą sprawić nieprzyjemną niespodziankę! Do ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach nie potrzeba silnika – włącz Freeride Ludzika, wsiądź patyczakiem na rower i sprawdź się na różnych terenowych trasach, wykręcając akrobacje i ulepszając swój sprzęt, żeby notować coraz lepsze czasy. Albo wybierz się do miejskiej dżungli w BMX Master i rządź na rampach, robiąc niemożliwe kombinacje trików. 

Szukasz czegoś naprawdę ekstremalnego? Monster trucki czekają! Przekonaj się, czy zdołasz okiełznać taką bestie w Stunt Monster 3D, skacząc przez samochody, ciężarówki lub gigantyczne płonące koła na arenach pełnych ludzi. W Crazy Mustangu poprowadzisz ikonę amerykańskiej motoryzacji w wersji nieco podwyższonej – mknij po pagórkach i dachach innych aut, które są dla Ciebie tylko tłem. A jeśli lubisz pochuliganić na drodze, wskocz do bezwzględnej walki jeden na jednego w Crosstown Craze lub Street Race Takedown. Rysa na lakierze będzie naprawdę Twoim ostatnim zmartwieniem!

Samochodem, motocyklem, quadem czy samolotem – jeśli można czymś zaszaleć, zrobisz to na naszej stronie z grami ekstremalnymi!