Gry Poker

 • Goodgame Poker
  Goodgame Poker
  Zagrano 212763 razy

  Chodź i zablefuj z najlepszymi... jeśli się ośmielisz.

 • Poker Live Pro
  Poker Live Pro
  Zagrano 47674 razy

  Rekiny kart - odwiedźcie cyfrowy salon gry!

 • Governor of Poker
  Governor of Poker
  Zagrano 35820 razy

  Zdobądź sławę i bogactwo na Dzikim Zachodzie dzięki swoim pokerowym umiejętnościom!

 • Governor of Poker 3
  Governor of Poker 3
  Zagrano 17776 razy

  W tej grze w karty pewnością czeka cię wyśmienita zabawa. Wpadnij do knajpy na kilka rundek pokera. Uda ci się zgarnąć wygraną? Czas to sprawdzić!

 • Bridge
  Bridge
  Zagrano 15511 razy

  Ci wirtualni karciani oszuści są gotowi zmierzyć się z Tobą i sprawdzić Twój poziom gry w karty. Dasz radę pokonać ich w brydża? Przekonaj się w tej wersji klasycznej gry w karty.

 • Texas Hold 'em Poker
  Texas Hold 'em Poker
  Zagrano 13227 razy

  Przyjrzyj sie swoim kartom, zrób dobry zakład i zgarnij pieniądze innych graczy!

 • Vegas Poker
  Vegas Poker
  Zagrano 2587 razy

  Te rekiny z Miasta Grzechu są gotowe, by przetestować Twoje umiejętności gry w pokera Texas Hold 'Em!

 • Texas Holdem: Normalny
  Texas Holdem: Normalny
  Zagrano 2418 razy

  Uważasz, że możesz być najlepszym graczem w Texas Holdem na świecie? Przekonaj się, grając z przeciwnikiem z bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencją.

 • Poker Machine
  Poker Machine
  Zagrano 896 razy

  Wybierz wysokość zakładu, kliknij na 'deal' i zobacz co masz w kartach.

 • Joker Poker
  Joker Poker
  Zagrano 1032 razy

  Zagraj w Joker Pokera i zgarnij pulę tworząc najwyższe pokerowe kombinacje!

 • Texas Holdem: Ekspert
  Texas Holdem: Ekspert
  Zagrano 838 razy

  Kto by pomyślał, że będziesz grać w pokera z najlepszymi graczami na świecie! W tej grze w karty dokładnie przetestujesz swoje umiejętności!

 • Texas Holdem: Trudny
  Texas Holdem: Trudny
  Zagrano 714 razy

  Ta wersja gry Texas Holdem jest na jeszcze wyższym poziomie. Zagraj już teraz w tę wymagającą, darmową grę w karty w swojej przeglądarce!

 • Flash Poker
  Flash Poker
  Zagrano 867 razy

  Wybierz stawkę, załóż się, zobacz swoje karty i zdecyduj, które z nich chcesz zatrzymać.

 • 3 Card Poker
  3 Card Poker
  Zagrano 352 razy

  Przeciągnij żetony na pole Pairs Plus i/lub Ante by zrobić zakład.

 • Jurassic Poker
  Jurassic Poker
  Zagrano 381 razy

  Wybierz żeton, załóż się i wybierz karty, które chcesz zatrzymać.

Zostań mistrzem pokera

Poker wydaje się grą statyczną, ale to tylko pozory. Emocje podczas rozgrywki są wysokie, a w chwili rozstrzygnięcia sięgają zenitu. Już od czasu swoich narodzin w XIX w. poker przyciągał widzów chętnych do oglądania zmagań przy zielonym stoliku. Dzisiaj poker to międzynarodowa gra o ogromnej oglądalności – transmisje rozgrywek World Series of Poker w telewizji ESPN gromadzą rzesze widzów. Nie brakuje również filmów i seriali osnutych wokół tematu pokera. Ale dość o oglądaniu. Lepiej wziąć karty w dłoń! Jeśli szukasz darmowego pokera online, to jesteś we właściwym miejscu. Na naszej stronie możesz zagrać w pojedynkę, bez publiczności, albo na żywo z graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

Poker to gra losowa, ale wygrana wymaga nie tylko szczęścia, ale i sporych umiejętności. Ćwiczenie czyni mistrza, dlatego im więcej grasz, tym większe masz szanse na sukces i mniej zależysz od dobrego układu kart. Choć oczywiście trudno coś ugrać, gdy na ręku same blotki. Dlatego dobry pokerzysta wie, kiedy powiedzieć „pas”. Nasze darmowe gry pokerowe to doskonała rozrywka i możliwość rozwijania umiejętności, czyli wszystko, co najlepsze w pokerze, ale bez ryzyka, które może się bardzo źle skończyć. 

Znajdziesz u nas różne rodzaje i wersje pokera: wypróbuj Texas Hold 'Em na kilku poziomach zaawansowania (normalny, trudny i ekspert), zagraj w 3 Card Poker lub przenieś się na Dziki Zachód w Governor of Poker i spróbuj zdobyć sławę, wygrywając kolejne turnieje w różnych lokalizacjach. Tylko nie zapomnij o naładowanym rewolwerze pod ręką, bo nie każdy potrafi przegrywać! A jeśli chcesz sprawdzić się na tle prawdziwych graczy, włącz Poker Live Pro lub Goodgame Poker i stań do rywalizacji o wirtualne żetony z pokerzystami z różnych stron świata. Możesz też zaprosić do zabawy swoich znajomych!

Masz ochotę usiąść przy zielonym stoliku, ale nie lubisz tracić pieniędzy? Zapraszamy do darmowego pokera online na Gry.pl!