Gry Strzelanie goli

 • Penalty Shooters
  Graj
  Penalty Shooters
  Zagrano 167698 razy

  It all comes down to this. Can you score a few game winning goals?

 • Penalty: Euro 2016
  Graj
  Penalty: Euro 2016
  Zagrano 36810 razy

  Zagraj z najlepszymi drużynami piłkarskimi z całego świata w tej fantastycznej grze sportowej o rzutach karnych! Wbij piłkę do bramki, dobierając odpowiednio siłę i kierunek uderzenia, a następnie przygotuj się do obrony swojej bramki!

 • Bramkarz z pierwszej ligi
  Graj
  Bramkarz z pierwszej ligi
  Zagrano 50688 razy

  Bramkarzu, cały stadion na ciebie patrzy! Jesteś ostatnią linią obrony...

 • Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Graj
  Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Zagrano 39326 razy

  Te wszystkie karne to już praktycznie epidemia. Wiesz, co robić, prawda?

 • Liga hiszpańska
  Graj
  Liga hiszpańska
  Zagrano 34979 razy

  Czy uda ci się strzelić najważniejszego gola w tej wciągającej i śmiesznej grze sportowej, dostępnej w przeglądarce? Poczuj emocje ligi hiszpańskiej! Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

 • Penalty Shooters 2
  Graj
  Penalty Shooters 2
  Zagrano 26482 razy

  Wybierz ligę, ulubioną drużynę i dobrze się przygotuj, aby poprowadzić ją do zwycięstwa na boisku. Czy zdobędziesz więcej goli od drużyny przeciwnej?

 • Magical Kicks
  Graj
  Magical Kicks
  Zagrano 25171 razy

  Para magicznych stóp to za mało, by przewidzieć, gdzie poleci piłka...

 • Rzuty karne 2012
  Graj
  Rzuty karne 2012
  Zagrano 55041 razy

  Rzuty karne to czas ogromnego napięcia - czy uda ci się wprowadzić swoją drużynę do finałów?

 • Penalty World Cup
  Graj
  Penalty World Cup
  Zagrano 2805 razy

  Spróbuj szczęścia w strzelaniu karnych na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Czy zostaniesz gwiazdą?

 • Mistrzowska piłka
  Graj
  Mistrzowska piłka
  Zagrano 11449 razy

  Wściekasz się na sędziego? Tu masz szansę nieco odreagować!

 • Futbolowe chinko
  Graj
  Futbolowe chinko
  Zagrano 11241 razy

  Zapełnij półki nagrodami zdobytymi w tym szalonym turnieju, który łączy piłkę nożną z pachinko.

 • Foot Chinko: Euro 2016
  Graj
  Foot Chinko: Euro 2016
  Zagrano 15982 razy

  Przygotuj się na rozgrywki Euro 2016, grając w tę szaloną grę, będącą połączeniem piłki nożnej i pachinko. Wybierz ulubioną drużynę i sprawdź, ile goli możesz strzelić, jednocześnie wymijając innych zawodników i szalonych fanów.

 • Goalkeeper Challenge
  Graj
  Goalkeeper Challenge
  Zagrano 17824 razy

  Czy dasz radę obronić bramkę przed strzałami piłkarzy z przeciwnej drużyny? Atakują znienacka, a ruchy mają szybkie jak błyskawica. Bądź bezlitosny w tej świetnej grze w piłkę nożną.

 • Napastnik 2
  Graj
  Napastnik 2
  Zagrano 22484 razy

  Przyśpieszający bicie serca piłkarski dreszcz kontratakuje.

 • Rzuty karne: Mistrzostwa Europy 2016
  Graj
  Rzuty karne: Mistrzostwa Europy 2016
  Zagrano 14230 razy

  Wybieraj ulubione drużyny z różnych krajów i broń bramki w tej emocjonującej grze sportowej! Spróbuj strzelić gola już teraz!

 • Rzuty karne
  Graj
  Rzuty karne
  Zagrano 12432 razy

  Twoja drużyna liczy na ciebie. Podejdź do punktu karnego i oddaj strzał swego życia. Ile razy uda ci się trafić do bramki w tej elektryzującej grze sportowej?

 • Strzały karne: Rozgrywki wieloligowe
  Graj
  Strzały karne: Rozgrywki wieloligowe
  Zagrano 4968 razy

  Wybierz ligę piłkarską i swoją ulubioną drużynę, zanim wbiegniesz na murawę. Twoi koledzy z drużyny liczą, że trafisz do bramki podczas intensywnych strzałów karnych. Ile goli uda Ci się zdobyć w tej elektryzującej grze sportowej?

 • Rzuty karne 3D
  Graj
  Rzuty karne 3D
  Zagrano 6716 razy

  Wyścig po mistrzostwo właśnie się zaczął. O przejściu twojego zespołu do dalszej fazy gier zdecydują rzuty karne.

 • Rzuty karne 3D
  Graj
  Rzuty karne 3D
  Zagrano 12197 razy

  W tej intensywnej grze w piłkę nożną zmierzysz się z bramkarzem. Ile goli uda Ci się strzelić? Twoja drużyna wierzy, że wykorzystasz szansę na strzelenie rzutu karnego. Powodzenia na murawie!

 • 1 on 1 Soccer
  Graj
  1 on 1 Soccer
  Zagrano 65092 razy

  Strzelanie goli nabiera tu wydźwięku osobistego...

 • World Cup Penalty
  Graj
  World Cup Penalty
  Zagrano 35040 razy

  Czas na mecz piłki nożnej! W tej czaderskiej grze sportowej kluczową rolę odgrywa twój refleks. Wybierz swoją drużynę i zagraj jako napastnik i bramkarz. Rywalizuj w rzutach karnych i wywalcz swoim piłkarzom drogę do finałów. Zmierz się z najlepszymi zespołami z całego świata i zdobądź puchar!

 • Penalty Fever
  Graj
  Penalty Fever
  Zagrano 4536 razy

  W rzutach karnych nie dostaje się drugiej szansy... Spokojnie!

 • Być jak John Terry: Król obrońców
  Graj
  Być jak John Terry: Król obrońców
  Zagrano 28682 razy

  Pozwól, by angielski piłkarz nauczył Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by strzelać gole!

 • Ragdoll Goalie
  Graj
  Ragdoll Goalie
  Zagrano 2945 razy

  Twoja misja: obrona bramki przed niekończącą się falą szybujących piłek. Twoja broń: totalnie sflaczały bramkarz. Jak długo dasz radę wytrzymać przeciwko przeciwnej drużynie w tej całkiem zwariowanej grze sportowej?

 • One More Pass
  Graj
  One More Pass
  Zagrano 2387 razy

  Podawaj piłkę zawodnikom swojej drużyny i zdobywaj wspaniałe gole! Przekazuj piłkę, nie dając do niej dostępu przeciwnikom i wbijaj ją prosto w ich bramkę! Zdobądź tytuł mistrza i zyskaj sławę w świecie piłki nożnej!

 • Penalty Fever 3d: Italian Cup
  Graj
  Penalty Fever 3d: Italian Cup
  Zagrano 5410 razy
 • Footy Flick
  Graj
  Footy Flick
  Zagrano 11766 razy

  Piłka nożna jeszcze nigdy nie była tak prosta, a przy tym tak pasjonująca! Wybierz ulubioną drużynę i spróbuj wbić jak najwięcej goli. Jeśli szukasz fantastycznej i łatwej gry sportowej, oto ona!

 • Penalty Superstar
  Graj
  Penalty Superstar
  Zagrano 3358 razy

  Za chwilę zacznie się epicki turniej, a ten bramkarz chce poprowadzić swoją drużynę na szczyt rankingu. Możesz pomóc mu obronić każdy gol w tej trudnej grze w piłkę nożną?

 • Euro Penalty 2016
  Graj
  Euro Penalty 2016
  Zagrano 7449 razy

  Strzelaj niesamowite gole w tej pełnej akcji grze sportowej, Euro Penalty 2016! Opanuj piłkarskie umiejętności i zostań mistrzem rzutów karnych!

 • Soccer World Cup Brazil
  Graj
  Soccer World Cup Brazil
  Zagrano 1101 razy
 • Soccertastic
  Graj
  Soccertastic
  Zagrano 2915 razy
 • Piłka nożna Moorhuhn
  Graj
  Piłka nożna Moorhuhn
  Zagrano 1213 razy

  Dołącz do tych zwariowanych kurczaków z Moorhuhn, popularnej niemieckiej serii gier wideo, w dordze na boisko piłkarskie. Ten gagatek i jego kumple chcą zdobyć jak najwięcej goli w tej dziwnej i szalonej grze sportowej 3D.

 • Football Fury
  Graj
  Football Fury
  Zagrano 1930 razy

  Dasz radę pokonać swojego przeciwnika w tej grze w futbol typu jeden gracz na jednego? Wybierz kraj, dla którego zagrasz, i przekonaj się, czy umieścisz piłkę w bramce.

 • Score The Goal
  Graj
  Score The Goal
  Zagrano 2432 razy

  To nie jest zwykła piłka nożna! Zniszcz w odpowiedni sposób bloki, aby piłka wpadła do bramki, ale uważaj, by piłka nie trafiła na metalowe kolce, bo inaczej koniec gry!

 • Rzuty wolne
  Graj
  Rzuty wolne
  Zagrano 2378 razy

  Tylko ty zdołasz wykopać sobie drogę do zwycięstwa. Ale czy twoje stopy są wystarczająco szybkie?

 • Gwiazda rzutów karnych
  Graj
  Gwiazda rzutów karnych
  Zagrano 2021 razy

  Wybierz swoją ulubioną drużynę i objedź z nią cały glob. W największych miastach świata odbędzie się międzynarodowy turniej piłki nożnej. W tej grze sportowej twoim zadaniem będzie zdobyć dla swojej drużyny jak najwięcej bramek.

Podanie, dośrodkowanie i goooool!

Uwaga, coś zaczyna się dziać! Zawodnicy znów przyspieszają. Wygląda na to, że napastnicy będą atakować z lewej strony boiska, cóż za tempo! Celne podanie i błyskawiczne rozegranie piłki przez kapitana drużyny. Ach, co to za akcja, kolejna szybka wymiana piłki zaraz pod bramką… i gooool! Całkowite zaskoczenie zawodników drużyny przeciwnej, chyba nie wiedzą, jak się odnaleźć w tej sytuacji. Mamy pierwszą bramkę tego spotkania i to w jakim stylu! Klasa sama w sobie, trybuny szaleją! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy, zmęczeni zawodnicy schodzą z boiska. To niezwykły mecz, niesamowite widowisko! Pozwólmy teraz odpocząć kapitanowi drużyny, który – trzeba to głośno powiedzieć – gra brawurowo, z właściwą sobie determinacją i zachowaniem wszystkich zasad fair play

Czy tak właśnie wyobrażasz sobie swoją karierę na boisku? Czujesz, że podczas akcji na bramkę nikt nie mógłby się z Tobą równać? Pokonasz samego Ronalda albo Messiego? Jasne, bez wiary w siebie daleko nie zajdziesz. Ale może warto najpierw poćwiczyć?

W naszym zestawieniu znajdziesz prawie 50 bezpłatnych gier internetowych, które uczynią z Ciebie mistrza świata w strzelaniu bramek (przynajmniej tych wirtualnych)! Są przy tym tak różnorodne, że na pewno nie znudzisz się podczas żmudnych treningów – wybierz za każdym razem coś innego i ciesz się z miłych chwil na boisku. 

Mamy zarówno pozycje najprostsze (np. Penalty World Cup czy Top-Down Soccer na dwóch zawodników i bramkarza), jak i te bardziej rozbudowane (m.in. dopracowaną w każdym szczególe Pele Soccer Legend, wyróżniającą się wyjątkową grafiką). Mamy gry nastawione tylko i wyłącznie na ćwiczenie rzutów karnych (Penalty Shooters, Rzuty karne czy Penalty Fever), ale też takie, które pozwolą Ci podejść do tematu nieco bardziej kompleksowo i spróbować przeprowadzić akcję na bramkę od początku do końca (np. w przypominającej bilard grze Footy Flick) lub ćwiczyć celne podania (w One More Pass). Obok nich na uwagę zasługują pozycje, które pozwolą Ci wejść w skórę bramkarza: to Goalkeeper Challenge czy Ragdoll Goalie (w której na bramce stoi nieco sflaczały bramkarz – szmaciana lalka).

Ale przecież nie tylko wokół piłki świat się kręci! Następnym razem spróbuj swoich sił w hokeju na lodzie, futbolu amerykańskim lub podczas upiornych rozgrywek z zombiakami (w Zombie Soccer)!