Gry Szachy

 • FlashCHESS
  FlashCHESS
  Zagrano 66368 razy

  Gra ma trzy poziomy trudności, więc jest idealna zarówno dla mistrzów, jak i początkujących.

 • Easy Chess
  Easy Chess
  Zagrano 70562 razy

  Zagraj w tę przyjemną grę i spróbuj wygrać w szachy z komputerem.

 • Szachy z iskierką
  Szachy z iskierką
  Zagrano 33055 razy

  Tylko ktoś obdarzony iskrą geniuszu zdoła wygrać ten oszałamiający pokaz strategii. Podejmij wyzwanie w tej grze z czterema poziomami trudności, z których każdy wymaga innego stylu gry w szachy. Przechytrz swojego przeciwnika i powtórz grę, aby uczyć się na własnych błędach i poprawić swój wynik w kolejnej rundzie. Szachy z iskierką solidnie przetestują twoją umiejętność gry w szachy!

 • Robo Chess
  Robo Chess
  Zagrano 26268 razy

  Uruchom swoje szare komórki i zagraj w szachy z inteligentnym i gadającym robotem!

 • Klasyczne szachy
  Klasyczne szachy
  Zagrano 51419 razy

  Zawsze dobrze wrócić do klasyki! Spróbuj swoich sił w najpopularniejszej grze planszowej: Chess Classic. Zmierz się z komputerem lub ze swoim przyjacielem w ponadczasowym pojedynku szachowym.

 • Szybkie szachy 3
  Szybkie szachy 3
  Zagrano 17605 razy

  Szachy to jedna z najbardziej intrygujących gier na świecie. Od tysięcy lat gracze starają się pokonać króla przeciwnika, chroniąc przy tym własne pionki. Czy jesteś gotów na kilka rozgrywek w kolejnej części tej niełatwej gry?

 • Szachy: Ostateczna rozgrywka
  Szachy: Ostateczna rozgrywka
  Zagrano 6232 razy

  Zagraj w klasyczną grę w stylu egzekucji! Podejmij ostateczne wyzwanie, mierząc się z armią przeciwnika w kreskówkowych szachach. Myśl z wyprzedzeniem i planuj ruchy, by uniknąć egzekucji swojej armii. Staraj się schwytać króla przeciwnika, ale uważaj: jeśli zostaniesz zapędzony w róg, to czeka cię widowiskowa śmierć. Mistrzowie szachów, przygotujcie się do krwawej walki!

 • Chess Game
  Chess Game
  Zagrano 7748 razy

  Jesteś geniuszem szachowym? Możesz nim zostać! Zagraj online z prawdziwymi lub wirtualnymi przeciwnikami, aby opanować tę grę do perfekcji i zostać mistrzem szachowym. Chroń króla za wszelką cenę!

 • Chess 3D
  Chess 3D
  Zagrano 11983 razy

  Pokaż swoje taktyczne umiejętności, grając w szachy w wersji 3D. Wspaniała grafika i sceneria spodobają się każdemu graczowi. Czy nadal dasz radę wygrywać na poziomie 100? Nie daj się zaszachować!

 • Inteligentne szachy
  Inteligentne szachy
  Zagrano 8852 razy

  Zmierz się w szachy z wyjątkowo mądrym przeciwnikiem. Opracuj zwycięską strategię, która dopuszcza utratę kilku pionków, ale doprowadzi cię do zwycięstwa! Już nigdy nic cię nie powstrzyma podczas walki z takim sprytnym przeciwnikiem!

 • 3d Chess
  3d Chess
  Zagrano 6111 razy

  Zagraj w szachy, komputer będzie Twoim przeciwnikiem!

 • Maniak szachów
  Maniak szachów
  Zagrano 3642 razy

  Zagraj w szachy jeden na jednego z przeciwnikami o różnym stopniu trudności. Ciesz się widokiem z góry na całą planszę i strategicznie planuj swoje kolejne ruchy. Spróbuj w końcu zagnać przeciwnika w kozi róg!

 • Szybkie szachy 2
  Szybkie szachy 2
  Zagrano 3530 razy

  Daj mata przeciwnikowi i ukończ grę w mgnieniu oka. Gotów na partyjkę szachów? Szach!

 • Galaktyczne szachy 3D
  Galaktyczne szachy 3D
  Zagrano 2564 razy

  Zagraj w galaktyczne szachy 3D, które na pewno pochłoną twoją uwagę na wiele godzin. Rozegraj futurystyczną partyjkę szachów przeciwko komputerowi. Czy masz w zanadrzu kilka strategicznych ruchów?

 • Chess 3D
  Chess 3D
  Zagrano 5457 razy

  Wirtualne szachy jeszcze nigdy nie były tak piękne, jak w tej wersji 3D z drewnianą planszą i pięknie rzeźbionymi bierkami. Stawka jest jednak tak samo wysoka, a rozgrywka bezwględna jak zawsze.

 • Flash Chess
  Flash Chess
  Zagrano 1656 razy

  Zaszachuj swojego przeciwnika i wygraj rozgrywkę.

 • Szachowa strategia
  Szachowa strategia
  Zagrano 1643 razy

  Na polu szachowej walki zwycięzca może być tylko jeden. Stwórz wielką armię i zaatakuj zamek wroga, by przejąć jego tereny. Twórz struktury wojenne, aby odblokować nowe rodzaje wojsk, które możesz wysłać na pole bitwy. Najlepsza strategia przyniesie zwycięstwo!

 • Podróż skoczka
  Podróż skoczka
  Zagrano 2397 razy

  Przygotuj się do podjęcia szachowego wyzwania w grze, której łatwo się nauczyć, ale trudno zdobyć w niej mistrzostwo. Ile razy przesuniesz skoczka po szachownicy tak, żeby dwa razy nie trafił w to samo miejsce? Czy będziesz w stanie poruszać nim jak najdłużej?

 • Grobowe szachy
  Grobowe szachy
  Zagrano 1340 razy

  Wybierz się na dziwny cmentarz i zagraj w zupełnie nową wersję szachów. Zamiast zdobywać pionki, musisz pozbywać się zombie. Czy uda ci się pozbyć wszystkich potworów w tej wyjątkowej grze w szachy?

 • Osiem królowych śmierci
  Osiem królowych śmierci
  Zagrano 1679 razy

  Uważasz, że twoje umiejętności są wystarczające, by rozwiązać tę skomplikowaną szachową łamigłówkę? Oto osiem królowych. Czy uda ci się umieścić każdą z nich na planszy tak, by nie mogły się nawzajem atakować? To o wiele trudniejsze, niż się wydaje. Możesz tytułować się mistrzem szachowym, jeśli uda ci się ukończyć tę wyjątkową grę.

 • No More King
  No More King
  Zagrano 1676 razy

  Schwytaj każdy pionek na szachownicy! W tej grze logicznej, w której stosuje się zasady gry w szachy, musisz usunąć wszystkich króli. Wieża porusza się pionowo i poziomo. Goniec porusza się po skosie. Użyj każdego pionka, łącznie ze skoczkami, na drodze do króla!

 • Misja skoczka
  Misja skoczka
  Zagrano 1174 razy

  Pomóż skoczkowi w specjalnej misji, w której trzeba otworzyć tajemniczą zamkniętą bramę. Pruszaj się po szachownicy standardowymi ruchami skoczka. Znajdź odpowiedni klucz i dostań się do bramy. Po drodze zbieraj jabłka, klejnoty, czarki i specjalne przedmioty, by ukończyć wyzwanie!

 • Crazy Chess
  Crazy Chess
  Zagrano 946 razy

  Zbij czarne pionki, zanim dotrą na dół ekranu i obroń swój zamek!

 • Dotykowe szachy
  Dotykowe szachy
  Zagrano 1159 razy

  Zagraj w szachy na swojej komórce! Przesuwaj strategicznie swoje pionki, aby pokonać armię przeciwnika. Zastaw pułapkę na króla swojego rywala, aby go zamatować. Możesz nawet przejrzeć w historii tekstowej ruchy już wykonane. Szachy w zasięgu ręki? O tak!

 • Szachy: Klasyczne
  Szachy: Klasyczne
  Zagrano 153 razy

  Czy pokonasz komputer, próbując dać mu mata w tej wersji online popularnej gry? Sprawdź, czy uda ci się zaszachować króla przeciwnika, zanim stracisz swojego!

Oto czarno-biała szachownica. Czeka cię tworzenie strategii. Ale nie trzeba prawdziwej szachownicy ani pionków: wszystko, czego potrzebujesz, mamy właśnie tutaj. Wybierz planszę i motyw, który najbardziej ci odpowiada, bez drogich pionków, wszystko za darmo. Komputer ustawi szachownicę i będzie pilnował wszystkich pionków, sprawiając, że cała gra będzie przenośna. Możesz grać dosłownie wszędzie! Spróbuj pokonać komputer albo zagraj z prawdziwym przeciwnikiem, który jest obok ciebie albo gdzieś w Internecie, grając w szachy online. Czy grasz przeciwko maszynie czy człowiekowi, musisz wysilić umysł, opracować strategię i myśleć logicznie. Zgadza się, szachy sprawiają, że stajesz się mądrzejszy. Inne korzyści to lepsza koncentracja, pamięć, umiejętności abstrakcyjnego myślenia i kreatywnego rozwiązywanie problemów. Gra uczy wybierania priorytetów i skupiania się na najważniejszych rzeczach. Dzięki szachom jesteś sprytniejszy i bardziej Zen. Atakuj i broń jednocześnie, zawsze mając w głowie swoją strategię. Zostań mistrzem gry w szachy dzięki grze, którą uwielbiają wszyscy lubiący myśleć!