Gry Trzy w jednej linii

 • Magic Stones 2
  Magic Stones 2
  Zagrano 0 razy

  Czy masz magiczne zdolności? Zagraj w drugą część popularnej gry Magic Stones w dopasowywanie 3 elementów, aby się przekonać. Dotykaj kamieni w pasujących kolorach, aby osiągnąć cel każdego poziomu. Zdobywaj punkty doświadczenia za ukończenie poziomów i odblokowuj specjalne moce, aby bawić się magią!

 • 1010 Deluxe
  1010 Deluxe
  Zagrano 319 razy

  Zdobądź jak najlepszy wynik w tej wymagającej łamigłówce. Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Europejska podróż
  Europejska podróż
  Zagrano 1486 razy

  Wybierz się w podróż przez najwspanialsze kraje Europy w tej grze w dopasowywanie 3 elementów. Ułóż kolory i kształty, by dopasować co najmniej 3 elementy i zobacz, co będzie dalej.

 • Zgnieć kulki
  Zgnieć kulki
  Zagrano 31237 razy

  Zmiażdż te kulki, wykorzystując odrobinę strategii! Dopasuj co najmniej 3 identyczne kulki i pamiętaj, że przed końcem danego poziomu należy usunąć je wszystkie!

 • Wyzwanie muszli
  Wyzwanie muszli
  Zagrano 27133 razy

  Posłuchaj trochę kojącej muzyki i dopasowuj muszle do tego, co widzisz na ekranie w tej relaksującej, choć niełatwej grze.

 • Match 3 Forest
  Match 3 Forest
  Zagrano 82369 razy

  Gra w dopasowywanie 3 elementów inna niż wszystkie! Dopasuj poziomo i pionowo 3 kolorowe kule we wzory na swoim drzewku, aby je usunąć. Jeżeli dopasujesz więcej niż 3, odblokujesz kule i otrzymasz wspaniałe eliksiry, co umożliwi jeszcze lepszą zabawę! Zagraj w grę na czas i osiągnij jak najlepszy wynik. Czy uda ci się odkryć magię tego lasu? Zagraj w tę darmową grę online już teraz!

 • Kwitnące ogrody
  Kwitnące ogrody
  Zagrano 12484 razy

  Zagraj w tę zabawną grę w dopasowywanie trzech elementów i zasadź 3 kwiaty, tak aby powstał najwspanialszy ogród w mieście!

 • Magiczna przygoda
  Magiczna przygoda
  Zagrano 27731 razy

  Znajdź drogę przez cudowne magiczne królestwo w tej grze typu "dopasuj 3". Wciel się w rolę Księcia, wysłanego na misję, by znaleźć i pokonać Mrocznego Czarownika. Kojąca muzyka w tle zapewni ci relaks i spokój w czasie wykonywania kolejnych zadań. Pamiętaj, by wykorzystać magiczne przedmioty, które mogą pomóc ci w podróży.

 • Mystical Match
  Mystical Match
  Zagrano 144125 razy

  Graczu, zrób idealne dopasowanie! Zagraj w tę zabawną i darmową grę i odkryj różne tajemnice i moce, dopasowując co najmniej 3 kulki w takim samym kolorze.

 • Jesteśmy robotami 2
  Jesteśmy robotami 2
  Zagrano 2378 razy

  Ułóż trzy takie same roboty jeden na drugim, aby usunąć je z ekranu w tej grze w stylu Tetris!

 • Zimowa Kraina 2020
  Zimowa Kraina 2020
  Zagrano 103581 razy

  Sprawdź swoją wyobraźnię przestrzenną, układając podane przedmioty na planszy i starając się oszczędzać miejsce. Wyczyść ekran, układając pełne rzędy kolorowych bloków.

 • Cakes Block Collapse
  Cakes Block Collapse
  Zagrano 42618 razy

  Zrzuć jak najwięcej ciastek, grupując babeczki tego samego rodzaju. Im więcej babeczek spadnie za jednym razem, tym wyższy będzie twój wynik!

 • Ancient Jewels
  Ancient Jewels
  Zagrano 219322 razy

  Zamieniaj kamienie miejscami i przejdź do końca tę klejnotową przygodę!

 • Dopasuj klejnoty
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 21649 razy

  Jak szybko dopasujesz te wszystkie cenne klejnoty?

 • Galaretkowa zabawa
  Galaretkowa zabawa
  Zagrano 28859 razy

  Galaretki są takie zabawne! Dopasuj co najmniej trzy galaretki tego samego koloru – im więcej ich dopasujesz, tym wyższy będzie twój wynik. Spróbuj zniszczyć wszystkie drewniane skrzynki. Ale pysznie!

 • Fitz!
  Fitz!
  Zagrano 136399 razy

  Zamieniaj kształty miejscami, aby utworzyć linię z co najmniej 3 takich samych.

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 293065 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Dopasuj potwory
  Dopasuj potwory
  Zagrano 22656 razy

  Znajdź smoka w tej grze na wysokich obrotach, przeciągając i upuszczając potwory oraz dopasowując 3 potwory w rzędzie! Dopasuj do siebie tych małych odmieńców, aby zmienić je w większe potwory. Jeśli zabraknie ci ruchów lub czasu, pojawi się nowy rząd. Jeśli zabraknie ci miejsca, gra skończona! Dopasowuj potworki i baw się dobrze w tej śmiesznej darmowej grze logicznej!

 • Jelly Rock Ola
  Jelly Rock Ola
  Zagrano 12491 razy

  Jak najszybciej połącz te wszystkie żelki, aby wyczyścić planszę, zanim skończy się czas.

 • Rec-Tang-Zings
  Rec-Tang-Zings
  Zagrano 17707 razy

  Wszystkie te dziwaczne kształy mają za sobą ciężki dzień i potrzebują snu. Ale grupa marudnych prostokątów nie chce spać i zamierza obudzić wszystkich przyjaciół. Czy pomożesz je uśpić, aby nie doprowadzały nikogo do szału? Tylko ty możesz zapewnić im odpowiednią dawkę snu.

 • Historia słodkich klejnotów
  Historia słodkich klejnotów
  Zagrano 13139 razy

  Zaproś znajomych i spróbuj swoich sił w wyzwaniu w dopasowywanie trzech klejnotów. Połącz razem co najmniej trzy klejnoty, by zdobyć jak najwięcej punktów. Pospiesz się, masz ograniczony czas na ukończenie gry w dopasowywanie 3 elementów.

 • Battle monster RPG
  Battle monster RPG
  Zagrano 4768 razy

  Witaj w grze Battle Monster! Właśnie zdarzyło ci się wpaść na dzikiego potwora. Stocz walkę i utwórz jak najwięcej rzędów złożonych z trzech takich samych kamieni. Ułóż i zorganizuj swoje zwierzątka tak, by pomogły ci wygrać bitwę. Czy potrafisz się świetnie zorganizować? Do boju!

 • Jewel City
  Jewel City
  Zagrano 35406 razy

  W grze Jewel City masz do dyspozycji klejnoty w różnych kolorach! Dopasuj co najmniej 3 klejnoty tego samego koloru, aby zdobyć punkty – ale uwaga, musisz wygrać walkę z czasem. Korzystaj z pomocnych wskazówek i zdobywaj mnożniki punktów, aby było ich jeszcze więcej! Przygotuj się na kolorową zabawę!

 • Jewel Search
  Jewel Search
  Zagrano 14548 razy

  W tej wspaniałej grze w dopasowywanie 3 elementów musisz szybko myśleć, by pokonać każdą rundę i zebrać wystarczającą liczbę punktów. Gra Jewel Search sprawdzi, jak poradzisz sobie z błyszczącymi, kolorowymi klejnotami i pomocnymi ulepszeniami, które wpłyną na wynik każdego etapu. Przygotuj się na poszukiwanie klejnotów!

 • Żelkowe szaleństwo
  Żelkowe szaleństwo
  Zagrano 896 razy

  Te trzęsące się galaretki trzymają się nieźle, ale czasem trochę się gubią. Dopasuj i ułóż takie same galaretki, aby usunąć je z planszy w tej grze w dopasowywanie 3 elementów!

 • Klątwa klejnotów
  Klątwa klejnotów
  Zagrano 4309 razy

  Zamieniaj miejscami starożytne relikwie tak, aby utworzyć rząd z co najmniej trzech identycznych kamieni. Utwórz jak najwięcej złotych kwadratów w tej śmiesznej łamigłówce typu "dopasuj 3".

 • Święta Mikołaja Fr33z
  Święta Mikołaja Fr33z
  Zagrano 24209 razy

  Mikołaj utknął w kominie i aby go uwolnić, musisz napełnić jego worek co najmniej 3 dopasowanymi elementami zanim spadnie. Baw się dobrze w grze Święta Mikołaja Fr33z!

 • The Legend of El Dorado
  The Legend of El Dorado
  Zagrano 161535 razy

  Dołącz do Doktora von Huttena i jego zespołu w czasie ekspedycji przez lasy deszczowe Ameryki Południowej w grze The Legend of El Dorado Deluxe. Mapa konkwistadorów pokaże ci drogę do świątyń słońca. Czy złoto z El Dorado naprawdę istnieje, czy to tylko mit? Użyj umiejętności i strategii i poszukaj złota w tej grze przygodowej!

 • Ratuj Smerfy
  Ratuj Smerfy
  Zagrano 87948 razy

  Gargamelowi tym razem się udało! Porwał Smerfetkę, Ważniaka i ich przyjaciół. Teraz ty i Papa Smerf musicie uratować ich z lochu. Gargamel zamknął Smerfy w drewnianiej klatce, którą można rozbić, tylko kiedy dopasuje się wszystkie kolorowe płytki na planszy. Dzięki twojej pomocy Papa Smerf będzie mógł uwolnić swoich przyjaciół w tej eksytującej łamigłówce.

 • Futrzaste szaleństwo
  Futrzaste szaleństwo
  Zagrano 12075 razy

  Na boisku jest za dużo futrzaków. Wyczyść boisko, łącząc co najmniej 3 stworzenia w jednym rzędzie. Układaj je kolorami – im więcej dopasujesz futra w tym samym kolorze, tym więcej mocy zdobędziesz. Baw się doskonale w tej futrzastej grze w dopasowywanie 3 przedmiotów!

 • Kropki i kwadraty
  Kropki i kwadraty
  Zagrano 15251 razy

  Połącz kropki tego samego koloru w strategiczny sposób, aby usunąć je, tworząc kwadrat. Zdobywaj kombinacje i wspomagacze, aby zwiększyć swój wynik, zmieniając kolor kropek w przypadkowych rzędach na identyczny. Potrenuj szare komórki, wypatrując w grze kwadratów. Czy uda ci się połączyć wszystkie kropki?

 • Muddy Business
  Muddy Business
  Zagrano 31570 razy
 • 1010 zwierząt
  1010 zwierząt
  Zagrano 79964 razy

  Ta gra logiczna jest kompletnie zwariowana i pełna uroczych zwierząt. Spójrz na planszę i zobacz, czy uda ci się połączyć zwierzęta tego samego typu. Musisz połączyć je w pionowe lub poziome linie. Czy połączysz lisy z lisami, a sowy z sowami? Przekonajmy się!

 • Słodkie opowieści
  Słodkie opowieści
  Zagrano 6307 razy

  Ten mały potwór uwielbia ciasta, ale jest bardzo grymaśny. Czy możesz mu pomóc podczas następnej uczty?

 • March Zuma
  March Zuma
  Zagrano 5298 razy

  Ta gra wywodzi się od klasycznej Zumy, ale zamiast małych kulek będziesz układać w niej kolorami ludziki.

 • Magic Stones
  Magic Stones
  Zagrano 77471 razy
  • Deerling Season Slider
   Deerling Season Slider
   Zagrano 7652 razy

   Kolory zmieniających się pór roku są takie piękne! Narysuj ścieżkę dla jelonka, aby zdobyć punkty. Usuwaj linie złożone z takich samych klocków z wizerunkiem liści, kwiatów lub płatków śniegu, aby pora roku zmieniła się w Gorący tryb. Wykonuj specjalne triki, kiedy zegar odmierza czas. Zdobądź kolorowe trofeum i baw się świetnie, grając w tę darmową grę typu 3 w linii, podobną do Collapse.

  • Match Craft
   Match Craft
   Zagrano 68807 razy

   Gra typu 3 w linii, którą Minecraft czyni jedyną w swoim rodzaju. Zbierz co najmniej trzy takie same cegły i spróbuj połączyć jak najwięcej cegieł, aby je usunąć. Osiągaj różne cele z każdym kolejnym poziomem. Naprzód! Udowodnij swoją umiejętność dopasowywania!

  • Animals Connect
   Animals Connect
   Zagrano 5699 razy

   W tej uroczej grze typu mahjong twoje zadanie polega na połączeniu wszystkch zwierzaków w pracy i usunięciu ich z planszy. Ścieżka łącząca dwa zwierzątka może mieć nie więcej niż dwa kąty proste. Graj o najlepszy wynik i jak najszybciej twórz kombinacje, aby otrzymać punkty bonusowe. Ile poziomów uda ci się ukończyć, zanim upłynie wyznaczony czas?

  • Pet Pop Party
   Pet Pop Party
   Zagrano 9803 razy

   Dopasowuj urocze kotki, króliczki i niedźwiadki, aby zdobyć punkty i wygrać monety. Osiągnij cel za pomocą magicznego cukierka i zdobądź wzmocnienia, dopasowując do siebie i ratując więcej niż trzy zwierzątka. Dołącz do zabawy w Pet Pop Party w tej darmowej łamigłówce typu trzy w linii!

  • Farm of Dreams
   Farm of Dreams
   Zagrano 158249 razy

   Na Farmie Snów spełniają się marzenia! Zarabiaj złote monety dzięki umiejętnościom dopasowywania i kupuj najlepsze rośliny, zwierzęta i stragany, aby rozwinąć swój biznes. Dopasuj takie same owoce i warzywa i ulepszaj swoją farmę, aby zostać najlepszym rolnikiem w okolicy Czy uda ci się odnieść sukces w roli rolnika? Zbuduj farmę swoich snów w tej darmowej grze online.

  • Lodowa 10
   Lodowa 10
   Zagrano 9180 razy

   Gra Lodowa 10 to śmieszna łamigłówka, w której należy dopasować figury do sześciokątnej siatki. Twórz linie w poziomie i pionie, aby usunąć klocki i uzyskać więcej miejsca na kolejne figury. Im więcej linii utworzysz, tym wyższy będzie twój wynik.

  • Galaxy Mission
   Galaxy Mission
   Zagrano 30568 razy

   Zaraz zacznie się twoja następna gwiezdna bitwa. Przygotuj się do wysadzenia w powietrze paru łobuzów.

  • Halloween Chain
   Halloween Chain
   Zagrano 36257 razy

   Halloween Chain to gra w dopasowywanie 3 elementów, podobna do gry logicznej Zuma. Są w niej trzy kolejne poziomy i rzędy, a twoim zadaniem jest usunięcie jak największej liczby dyniowych kulek poprzez połączenie identycznych kolorów. Dopilnuj, aby łańcuch z dyń nie dotknął gigantycznej dyni na końcu długiej linii. Nie ma co się bać, strzelaj i jak najszybciej dopasowuj kolory.

  • Ben 10: Match it
   Ben 10: Match it
   Zagrano 2491 razy

   Zagraj w klasyczną grę w dopasowywanie razem z Benem 10! Połącz co najmniej trzech identycznych kosmitów, by ich zniszczyć. Dopasowuj kosmitów tak, by zmienić kolor całego tła. Aby wygrać w tej wesołej grze w dopasowywanie trzech elementów, musisz z wyprzedzeniem planować kolejne ruchy.

  • Inside Pudding Land
   Inside Pudding Land
   Zagrano 29223 razy

   Czy masz talent do wyszukiwania dopasowań? Zdobądź monety i osiągnij cel w tej wspaniałej grze w dopasowywanie 3 elementów, podobnej do gry Diamond Dash! Wyzwól swoje emocje dzięki tym wesołym postaciom – jedno kliknięcie wystarczy, by pozbyć się grupy co najmniej trzech złych buziek. Wyszukuj większe grupy pasujących do siebie buziek i zdobywaj dodatkowe punkty! Naciskaj wzmocnienia, by usuwać całe rzędy. Zmierz się z zegarem albo przejdź poziom przy ograniczonej liczbie ruchów. Baw się doskonale na ponad trzydziestu poziomach w grze Inside Pudding Land!

  • Greedy Gnomes
   Greedy Gnomes
   Zagrano 3546 razy

   Dwaj bracia gnomy Zus i Us grają w grę dla sknerusów. Obydwaj są bardzo bogaci i używają rubinów i diamentów jako pionków, żeby przechytrzyć siebie nawzajem i zdobyć jak najwięcej linii z czterema elementami. Zagraj ze znajomym albo jako pojedynczy gracz, by przekonać się, który z braci wygra.

  • Fruita Crush
   Fruita Crush
   Zagrano 128019 razy

   Gra Fruita Crush polega na dopasowywaniu elementów – musisz połączyć ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Wskocz do tego fantastycznego świata i zostań mistrzem na ponad 100 poziomach. Połącz co najmniej 3 owoce, zbierz jak najwięcej punktów i aktywuj wszystkie premie, by zdobyć jak najwyższy wynik. Czy przejdziesz wszystkie poziomy?