Gry Zarządzanie czasem

 • Gumball: Manic Canteen
  Gumball: Manic Canteen
  Zagrano 17305 razy

  W tej stołówce panuje dziś duży ruch. Dołącz do Gumballa i dajcie z siebie wszystko, by obsłużyć każdego klienta w tej darmowej grze online. Dopilnuj, by wszyscy klienci otrzymali dobry posiłek.

 • Emily's Ice Cream Shop
  Emily's Ice Cream Shop
  Zagrano 25365 razy

  Lodziarka Emily jest bardzo popularna! Dopilnuj, aby klienci byli zadowoleni i jak najszybciej podawaj im pyszne lody w tej wspaniałej grze o zarządzaniu czasem.

 • Magiczny sklep Mili
  Magiczny sklep Mili
  Zagrano 12140 razy

  Prowadzenie magicznego sklepu w tym wielkim królestwie to niełatwe zajęcie, ale na szczęście Mila ma ciebie do pomocy! Daj klientom wszystko, czego potrzebują w tej zabawnej grze fantasy 2D o robieniu zakupów!

 • Team Spirit - Football Manager
  Team Spirit - Football Manager
  Zagrano 10975 razy

  Poszukiwany: najlepszy menedżer piłkarski do stworzenia drużyny numer jeden!

 • Korporacja S.A.
  Korporacja S.A.
  Zagrano 9367 razy

  Zbuduj siedzibę korporacji, jakiej świat jeszcze nie widział! Decyduj o projekcie i budżecie oraz zatrudniaj i zwalniaj pracowników korporacji!

 • Wall Tracks Freak Out
  Wall Tracks Freak Out
  Zagrano 25410 razy

  Wciśnij pedał gazu do dechy na torze wyścigowym w samochodzie Hot Wheels! Ścigaj się do mety w tej pełnej emocji grze sportowej Wall Tracks Freak Out!

 • Wedding Cake Factory
  Wedding Cake Factory
  Zagrano 6099 razy

  Ten popularny sklep chce zatrudnić jeszcze jednego piekarza. Myślisz, że poradzisz sobie z klientami? Sprawdź to w tej grze o zarządzaniu czasem!

 • Zimowy sklep 2
  Zimowy sklep 2
  Zagrano 2907 razy

  W tym małym miasteczku na północy, gdzie ludzie uwielbiają jeździć na nartach i spacerować na mrozie, ciągle pada śnieg. Jako właściciel sklepu musisz im zapewnić jak najlepszą obsługę.

 • Sklep wielkanocny
  Sklep wielkanocny
  Zagrano 1821 razy

  Ta dziewczyna prowadzi sklep wielkanocny i przydałaby się jej pomoc. Pomóż jej zaopiekować się kurczakami i przygotować idealne pisanki w tej darmowej grze online.

 • Bieg w Zwierzogrodzie
  Bieg w Zwierzogrodzie
  Zagrano 27331 razy

  Znajdź jak najwięcej przedmiotów w przeglądarkowej grze z piękną grafiką 2D "Bieg w Zwierzogrodzie"! Wybierz jedną z trzech postaci, wyposażonych w unikalne umiejętności!

 • Joy robi pączki
  Joy robi pączki
  Zagrano 41637 razy

  W tej grze Joy otworzyła przy plaży budkę z pączkami i potrzebuje twojej pomocy, by poradzić sobie z zamówieniami. Anna, Elsa i Barbie wpadną tego popułudnia, by spróbować smakołyków.

 • Milioner bez ręki
  Milioner bez ręki
  Zagrano 13852 razy

  Jak bardzo chcesz zostać milionerem? Zaryzykujesz utratę ręki? Przekonaj się w tej zabawnej grze!

 • Wesoła impreza
  Wesoła impreza
  Zagrano 3352 razy

  Pora na imprezę, ale musisz najpierw doprowadzić mieszkanie do porządku i przygotować jedzenie dla gości. Baw się dobrze w tej wesołej grze rodzinnej!

 • Mini Mall Millionaire
  Mini Mall Millionaire
  Zagrano 32298 razy

  Przygotuj się na otwarcie nowego sklepu w tym fajnym centrum handlowym. Chcesz prowadzić stoisko z lodami? A może sklep odzieżowy? Sprawdź się w roli biznesmena w tej darmowej grze.

 • Artysta tatuażu
  Artysta tatuażu
  Zagrano 13978 razy

  Spróbuj wypełnić tuszem wzór tatuażu, mieszcząc się w wyznaczonym czasie.

 • Cukiernia Papy
  Cukiernia Papy
  Zagrano 716748 razy

  W centrum handlowym Whiskview czeka na ciebie nowa praca! Papa Loue powierzył ci swoją nową cukiernię. Piecz ciasta na wynos, zarabiaj i utrzymaj swoich klientów w dobrym nastroju w tej słodkiej grze o zarządzaniu firmą!

 • Rodzinna niedziela
  Rodzinna niedziela
  Zagrano 14281 razy

  Ta rodzina próbuje spędzić miłe popołudnie, ale wszystko idzie nie tak. Może to ty pomożesz im uratować sytuację w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Magnat hodowlany 2
  Magnat hodowlany 2
  Zagrano 1079 razy

  Ta dwójka magnatów łączy siły, by zbudować wielkie imperium hodowlane. Pomóż im zarządzać bydłem i złap mnóstwo pysznych ryb w tej farmerskiej grze symulacyjnej.

 • Zabawa maluchów
  Zabawa maluchów
  Zagrano 5707 razy

  Zajmij się maluchami i zrób miejsce na nowe! Kupuj zabawki, zarabiaj pieniądze i realizuj swoje codzienne cele.

 • Salon fryzjerski dla dzieci
  Salon fryzjerski dla dzieci
  Zagrano 46198 razy

  W tym salonie dla dzieci robi się coraz większe zamieszanie. Czy pomożesz tym młodym klientom i ułożysz każdemu idealną fryzurę? Musisz umyć im włosy, potem pokazać kunszt w posługiwaniu się nożyczkami, a na końcu odebrać zapłatę, zanim klienci opuszczą salon.

 • Burgery na wynos
  Burgery na wynos
  Zagrano 13331 razy

  Uwielbiasz gotować i jeść hamburgery? Oto gra w sam raz dla ciebie! Przygotuj pyszne burgery dla zadowolonych klientów!

 • Szalona farma
  Szalona farma
  Zagrano 5808 razy

  Witaj na nowej farmie! Czy sprawisz, że będzie przynosić coraz większe plony, które można sprzedać, by osiągnąć zyski? Udanej zabawy na szalonej farmie!

 • Lodowy magnat 2
  Lodowy magnat 2
  Zagrano 977 razy

  Witaj w Imit Town! Zarządzaj lodowymi produktami i sprzedawaj je klientom w tej zabawnej grze wieloosobowej. Przekonaj się, czy masz talent do biznesu! Dostosuj odpowiednio swoje produkty, rodzaje towarów i ceny, by zwiększyć sprzedaż i zdobyć jeszcze większe bogactwo! Czy osiągniesz cel każdej misji?

 • Fryzjerska gorączka
  Fryzjerska gorączka
  Zagrano 9750 razy

  Czy jako właścicielka salonu fryzjerskiego poradzisz sobie z wykonywaniem kilku zadań jednocześnie? Zrealizuj cel wyznaczony na każdy dzień, zapewniając klientom to, czego chcą, i odbierz zasłużoną zapłatę!

 • Sklepowa gorączka
  Sklepowa gorączka
  Zagrano 47909 razy

  Czy poradzisz sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie w pełnym klientów supermarkecie? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, podając klientom to, czego sobie życzą, i zarabiaj pieniądze!

 • Szkolna gorączka
  Szkolna gorączka
  Zagrano 28171 razy

  Jak wiele zadań uda ci się wykonać jednocześnie, grając jako nauczyciel w tej niezwykle absorbującej szkole? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, przydzielając uczniom odpowiednie zadania, i odbierz zasłużoną wypłatę!

 • Studio elegancji Zary
  Studio elegancji Zary
  Zagrano 4618 razy

  Jak piękne mogą stać się twoje klientki? Przekonaj się w niesamowicie zabawnym symulatorze salonu fryzjerskiego Studio elegancji Zary. Spraw, by każda klientka wyglądała wyjątkowo i stylowo!

 • Winner Pet
  Winner Pet
  Zagrano 5862 razy

  Oto najlepsze wyścigi domowych zwierzątek! Twoim pupilem jest szczur, kot, królik czy pies? Wybierz go, pędź w wyścigu na złamanie karku i dotrzyj na metę jako pierwszy.

 • Hero Simulator 1
  Hero Simulator 1
  Zagrano 9619 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Cutie: Ratowanie kotka
  Cutie: Ratowanie kotka
  Zagrano 14489 razy

  Cutie prowadzi ośrodek pomocy dla kotków! Jest w nim tyle do zrobienia - musisz jej pomóc. Pobaw się z chorymi kotkami, nakarm je i pomóż im wrócić do zdrowia.

 • Hodowca chartów
  Hodowca chartów
  Zagrano 1207 razy

  Twój pies to prawdziwy mistrz wyścigów! Utrzymaj swojego charta w dobrej kondycji i zadbaj o jego szybkość, wytrzymałość, zdrowie i nastrój, karmiąc go zdrowym jedzeniem i otaczając troskliwą opieką bez przekraczania budżetu!

 • Kierownik pralni
  Kierownik pralni
  Zagrano 8050 razy

  Pranie zazwyczaj nie jest zbyt ekscytujące, ale ktoś musi się tym zajmować. Co powiesz na to, by zostać kierownikiem pralni?

 • Szalona piekarnia
  Szalona piekarnia
  Zagrano 14931 razy

  W dobrej piekarni zawsze jest duży ruch. Obsłuż jak najwięcej klientów i patrz, jak przybywa ci pieniędzy.

 • Milioner
  Milioner
  Zagrano 68617 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Bernard's Hat Store
  Bernard's Hat Store
  Zagrano 1744 razy

  Czy masz żyłkę do interesów i pomożesz Bernardowi odnieść sukces? Pomóż mu sprzedać fantastyczne kapelusze i spróbuj osiągnąć wyznaczony dla każdego poziomu cel!

 • Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
  Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
  Zagrano 539 razy

  Księżniczka Zosia potrzebuje pomocy przy sprzątaniu bałaganu w swoim pokoju. Po całym pokoju porozrzucane są jej ubrania, zabawki i buty! Mama prosi ją, by posprzątała pokój. Będzie łatwiej i szybciej, jeśli ktoś jej pomoże! Czy chcesz pomóc Zosi w sprzątaniu pokoju? Odłóż wszystko na miejsce, a śmieci wyrzuć do kosza. Sprzątnie z księżniczką jest takie fajne!

  • Eco Ego
   Eco Ego
   Zagrano 3367 razy

   Ten mały kosmita mieszka na drzewie na odległej planecie. Jest trochę zestresowany i potrzebuje rady na temat relaksu i odpoczynku w czasie dnia wolnego od pracy. Czy pomożesz mu znaleźć sposób na odpoczynek w tej grze typu wskaż i kliknij? Przejażdżka samochodem albo oglądanie telewizji to niezłe pomysły.

  • Weseli superbohaterowie
   Weseli superbohaterowie
   Zagrano 1887 razy

   W tym mieście żyło się kiedyś wspaniale, ale banda podłych złoczyńców zmieniła je w miejsce rodem z koszmarów. Jego mieszkańcom przydałaby się pomoc w walce ze złem. Dołącz do grupy walczących po stronie dobra bohaterów w ich sekretnej bazie. Jesteś gotów, by pomóc im oczyścić miasto? Wybierz dla nich kilka oszałamiających rodzajów broni w tej klasycznej grze akcji!

  • Szef lotniska
   Szef lotniska
   Zagrano 5415 razy

   Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

  • Panika w kinie
   Panika w kinie
   Zagrano 7458 razy

   Mary i Jake właśnie zaczęli pracę w tym poularnym kinie. Będą pracowali na stoisku z jedzeniem i piciem. Czy pomożesz im obsłuzyć wszystkich klientów? Są bardzo wymagający, chcą jeść mnóstwo popcornu, popijając go dużą ilością napojów. Dzięki twojej pomocy Mary i Jake powinni zachować spokój w tej grze o zarządzaniu czasem.

  • Lotniskowy magnat
   Lotniskowy magnat
   Zagrano 1888 razy

   Czy potrafisz zarządzać wielkim przedsiębiorstwem? Jeżeli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, porażka nie wchodzi w grę. Zostań lotniskowym magnatem i monitoruj swoje miesięczne wyniki. Spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki oraz zyski i odnieś wielki sukces!

  • Centrum fitness Jenny
   Centrum fitness Jenny
   Zagrano 4798 razy

   Jenny uwielbia ćwiczenia i siłownię. Dlatego zdecydowała się otworzyć centrum fitness. Prowadzenie własnego interesu to ciężka praca. Dziś panuje tam spory ruch i Jenny naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Czy zostaniesz trenerem każdego z jej klientów i nauczysz ich, jak odzyskać figurę? Z pewnością i ty, i Jenny będziecie się świetnie bawić w tej grze o zarządzaniu czasem.

  • Bed and Breakfast 2
   Bed and Breakfast 2
   Zagrano 879 razy

   Przetestuj swoje umiejętności zarządzania w kontynuacji Bed and Breakfast, wciągającej serii gier-symulatorów o prowadzeniu hotelu. Jeśli podobała ci się pierwsza część serii, poprowadź pensjonat, dopilnuj, by przynosił dochody i zmień go w drogi 5-gwiazdkowy hotel!

  • Delicious - Emily's Home Sweet Home
   Delicious - Emily's Home Sweet Home
   Zagrano 19626 razy

   Odkryj grę Delicious - Emily's Home Sweet Home i pomóż O'Malleyom naprawić ich wymarzony dom! Po ciepłym powitaniu niektórzy sąsiedzi okazali się niezbyt mili. Nadchodzi burzliwy czas, gdy Emily i Patrick będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by móc zatrzymać swój dom. To tylko budynek, a oni chcą z niego zrobić prawdziwy dom. Przyjemnej gry w Delicious - Emily's Home Sweet Home!

  • Rescuenator
   Rescuenator
   Zagrano 787 razy

   Gdy nadciąga katastrofa, Ewakuator doskonale wie, co robić!

  • Akwariowy rekin
   Akwariowy rekin
   Zagrano 502 razy

   Czy masz wystarczające umiejętności, by zostać prawdziwym rekinem na pełnym konkurentów rynku ryb akwariowych?

  • Rescue Team 2
   Rescue Team 2
   Zagrano 7656 razy

   Ścigając się z czasem uratuj ofiary niszczycielskiego tornada.

  • Arrow Hero
   Arrow Hero
   Zagrano 326 razy
Praca jest dużo fajniejsza, gdy staje się elementem gry! Nasze gry zarządzanie czasem to sposób na wypróbowanie różnych zajęć i czynności, które są zupełnie inne od tego, czym zwykle się zajmujesz. Poprowadź jadłodajnię, sklep z serami albo pizzerię. Dbaj o komfort pasażerów samolotu. Zarządzaj hotelem, kurortem, firmą produkująca gry wideo albo kieruj pracą w biurze. Możesz też poprowadzić szpital, gdzie twoje sprawne palce i szybkie podejmowanie decyzji to dla twoich pacjentów kwestia życia lub śmierci. Twoim celem jest, aby wszyscy byli zadowoleni! Musisz być w stanie wykonywać kilka rzeczy naraz i poświęcać uwagę kilku sprawom jednocześnie. Ustalanie priorytetów ma wielkie znaczenie, przecież nie możesz zająć się wszystkimi rzeczami od razu! Musisz zdecydować, kto i co najbardziej potrzebuje twojej uwagi. Czasem musisz coś poświęcić na rzecz innych spraw, aby wszyscy byli odpowiednio zadowoleni (i by przybywało pieniędzy). Gry z zarządzaniem czasem to okazja, by za darmo nauczyć się tych wszystkich umiejętności!