Gry Zarządzanie czasem

 • Fryzjerska gorączka
  Fryzjerska gorączka
  Zagrano 1650 razy

  Czy jako właścicielka salonu fryzjerskiego poradzisz sobie z wykonywaniem kilku zadań jednocześnie? Zrealizuj cel wyznaczony na każdy dzień, zapewniając klientom to, czego chcą, i odbierz zasłużoną zapłatę!

 • Sklepowa gorączka
  Sklepowa gorączka
  Zagrano 2694 razy

  Czy poradzisz sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie w pełnym klientów supermarkecie? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, podając klientom to, czego sobie życzą, i zarabiaj pieniądze!

 • Szkolna gorączka
  Szkolna gorączka
  Zagrano 2643 razy

  Jak wiele zadań uda ci się wykonać jednocześnie, grając jako nauczyciel w tej niezwykle absorbującej szkole? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, przydzielając uczniom odpowiednie zadania, i odbierz zasłużoną wypłatę!

 • Studio elegancji Zary
  Studio elegancji Zary
  Zagrano 984 razy

  Jak piękne mogą stać się twoje klientki? Przekonaj się w niesamowicie zabawnym symulatorze salonu fryzjerskiego Studio elegancji Zary. Spraw, by każda klientka wyglądała wyjątkowo i stylowo!

 • Winner Pet
  Winner Pet
  Zagrano 6680 razy

  Oto najlepsze wyścigi domowych zwierzątek! Twoim pupilem jest szczur, kot, królik czy pies? Wybierz go, pędź w wyścigu na złamanie karku i dotrzyj na metę jako pierwszy.

 • Cutie: Ratowanie kotka
  Cutie: Ratowanie kotka
  Zagrano 42408 razy

  Cutie prowadzi ośrodek pomocy dla kotków! Jest w nim tyle do zrobienia - musisz jej pomóc. Pobaw się z chorymi kotkami, nakarm je i pomóż im wrócić do zdrowia.

 • Hodowca chartów
  Hodowca chartów
  Zagrano 614 razy

  Twój pies to prawdziwy mistrz wyścigów! Utrzymaj swojego charta w dobrej kondycji i zadbaj o jego szybkość, wytrzymałość, zdrowie i nastrój, karmiąc go zdrowym jedzeniem i otaczając troskliwą opieką bez przekraczania budżetu!

 • Kierownik pralni
  Kierownik pralni
  Zagrano 21588 razy

  Pranie zazwyczaj nie jest zbyt ekscytujące, ale ktoś musi się tym zajmować. Co powiesz na to, by zostać kierownikiem pralni?

 • Szalona piekarnia
  Szalona piekarnia
  Zagrano 15406 razy

  W dobrej piekarni zawsze jest duży ruch. Obsłuż jak najwięcej klientów i patrz, jak przybywa ci pieniędzy.

 • Lodowy magnat 2
  Lodowy magnat 2
  Zagrano 1031 razy

  Witaj w Imit Town! Zarządzaj lodowymi produktami i sprzedawaj je klientom w tej zabawnej grze wieloosobowej. Przekonaj się, czy masz talent do biznesu! Dostosuj odpowiednio swoje produkty, rodzaje towarów i ceny, by zwiększyć sprzedaż i zdobyć jeszcze większe bogactwo! Czy osiągniesz cel każdej misji?

 • Sportowe wędkowanie
  Sportowe wędkowanie
  Zagrano 22842 razy

  Ciesz się przyjemnością płynącą z wędkowania! Wspaniała grafika 3D i dźwięki natury na pewno cię zachwycą!

 • Milioner
  Milioner
  Zagrano 195826 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Bernard's Hat Store
  Bernard's Hat Store
  Zagrano 21986 razy

  Czy masz żyłkę do interesów i pomożesz Bernardowi odnieść sukces? Pomóż mu sprzedać fantastyczne kapelusze i spróbuj osiągnąć wyznaczony dla każdego poziomu cel!

 • Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
  Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
  Zagrano 12711 razy

  Księżniczka Zosia potrzebuje pomocy przy sprzątaniu bałaganu w swoim pokoju. Po całym pokoju porozrzucane są jej ubrania, zabawki i buty! Mama prosi ją, by posprzątała pokój. Będzie łatwiej i szybciej, jeśli ktoś jej pomoże! Czy chcesz pomóc Zosi w sprzątaniu pokoju? Odłóż wszystko na miejsce, a śmieci wyrzuć do kosza. Sprzątnie z księżniczką jest takie fajne!

 • Eco Ego
  Eco Ego
  Zagrano 26327 razy

  Ten mały kosmita mieszka na drzewie na odległej planecie. Jest trochę zestresowany i potrzebuje rady na temat relaksu i odpoczynku w czasie dnia wolnego od pracy. Czy pomożesz mu znaleźć sposób na odpoczynek w tej grze typu wskaż i kliknij? Przejażdżka samochodem albo oglądanie telewizji to niezłe pomysły.

 • Weseli superbohaterowie
  Weseli superbohaterowie
  Zagrano 9937 razy

  W tym mieście żyło się kiedyś wspaniale, ale banda podłych złoczyńców zmieniła je w miejsce rodem z koszmarów. Jego mieszkańcom przydałaby się pomoc w walce ze złem. Dołącz do grupy walczących po stronie dobra bohaterów w ich sekretnej bazie. Jesteś gotów, by pomóc im oczyścić miasto? Wybierz dla nich kilka oszałamiających rodzajów broni w tej klasycznej grze akcji!

 • Szef lotniska
  Szef lotniska
  Zagrano 85587 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Panika w kinie
  Panika w kinie
  Zagrano 14616 razy

  Mary i Jake właśnie zaczęli pracę w tym poularnym kinie. Będą pracowali na stoisku z jedzeniem i piciem. Czy pomożesz im obsłuzyć wszystkich klientów? Są bardzo wymagający, chcą jeść mnóstwo popcornu, popijając go dużą ilością napojów. Dzięki twojej pomocy Mary i Jake powinni zachować spokój w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Lotniskowy magnat
  Lotniskowy magnat
  Zagrano 10448 razy

  Czy potrafisz zarządzać wielkim przedsiębiorstwem? Jeżeli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, porażka nie wchodzi w grę. Zostań lotniskowym magnatem i monitoruj swoje miesięczne wyniki. Spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki oraz zyski i odnieś wielki sukces!

 • Centrum fitness Jenny
  Centrum fitness Jenny
  Zagrano 20961 razy

  Jenny uwielbia ćwiczenia i siłownię. Dlatego zdecydowała się otworzyć centrum fitness. Prowadzenie własnego interesu to ciężka praca. Dziś panuje tam spory ruch i Jenny naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Czy zostaniesz trenerem każdego z jej klientów i nauczysz ich, jak odzyskać figurę? Z pewnością i ty, i Jenny będziecie się świetnie bawić w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Bed and Breakfast 2
  Bed and Breakfast 2
  Zagrano 7364 razy

  Przetestuj swoje umiejętności zarządzania w kontynuacji Bed and Breakfast, wciągającej serii gier-symulatorów o prowadzeniu hotelu. Jeśli podobała ci się pierwsza część serii, poprowadź pensjonat, dopilnuj, by przynosił dochody i zmień go w drogi 5-gwiazdkowy hotel!

 • Delicious - Emily's Home Sweet Home
  Delicious - Emily's Home Sweet Home
  Zagrano 28012 razy

  Odkryj grę Delicious - Emily's Home Sweet Home i pomóż O'Malleyom naprawić ich wymarzony dom! Po ciepłym powitaniu niektórzy sąsiedzi okazali się niezbyt mili. Nadchodzi burzliwy czas, gdy Emily i Patrick będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by móc zatrzymać swój dom. To tylko budynek, a oni chcą z niego zrobić prawdziwy dom. Przyjemnej gry w Delicious - Emily's Home Sweet Home!

 • Akwariowy rekin
  Akwariowy rekin
  Zagrano 1611 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, by zostać prawdziwym rekinem na pełnym konkurentów rynku ryb akwariowych?

 • Rescue Team 2
  Rescue Team 2
  Zagrano 10919 razy

  Ścigając się z czasem uratuj ofiary niszczycielskiego tornada.

 • Arrow Hero
  Arrow Hero
  Zagrano 559 razy
 • Girl on Skates: Flower Power
  Girl on Skates: Flower Power
  Zagrano 3617 razy
 • Sewing Shop
  Sewing Shop
  Zagrano 3835 razy

  Sklepikarka Samira otwiera nowy sklep z przyborami do szycia i bardzo potrzebuje twojej pomocy.

 • Little Kids Business
  Little Kids Business
  Zagrano 1066 razy
 • Girl on Skates: Pizza Mania
  Girl on Skates: Pizza Mania
  Zagrano 4839 razy
 • Monkey Dinner
  Monkey Dinner
  Zagrano 6388 razy
 • Gazzoline Deluxe
  Gazzoline Deluxe
  Zagrano 2699 razy
 • Farm Mania
  Farm Mania
  Zagrano 5474 razy
 • Mickey Mouse Alarm Clock Scramble
  Mickey Mouse Alarm Clock Scramble
  Zagrano 2372 razy

  Grając Myszką Miki, musisz zatrzymać budziki, zanim zaczną dzwonić i obudzą Pluto. Nie podchodź do Pluto zbyt blisko, bo też się obudzi. Rozpoczynasz z 3 życiami, a jeśli je stracisz, będziesz musiał zacząć od początku. Gadżety z Myszką Miki dadzą ci dodatkowe życie. Poruszaj się za pomocą strzałek w lewo i w prawo, skacz, naciskając strzałkę w górę. Zatrzymaj budzik, naciskając strzałkę w dół.

 • Burger Story
  Burger Story
  Zagrano 1302 razy

  Dzisiaj w kawiarni trwa istne szaleństwo. Czy uda ci się zrobić wszystkie hamburgery przed upływem czasu?

 • Fast Food Takeaway
  Fast Food Takeaway
  Zagrano 2588 razy

  Poćwicz swoje umiejętności zarządzania czasem, budując wspaniałe fast-foodowe imperium. Zamówienie gotowe!

 • Girl on Skates: Paper Blaze
  Girl on Skates: Paper Blaze
  Zagrano 4522 razy
Praca jest dużo fajniejsza, gdy staje się elementem gry! Nasze gry zarządzanie czasem to sposób na wypróbowanie różnych zajęć i czynności, które są zupełnie inne od tego, czym zwykle się zajmujesz. Poprowadź jadłodajnię, sklep z serami albo pizzerię. Dbaj o komfort pasażerów samolotu. Zarządzaj hotelem, kurortem, firmą produkująca gry wideo albo kieruj pracą w biurze. Możesz też poprowadzić szpital, gdzie twoje sprawne palce i szybkie podejmowanie decyzji to dla twoich pacjentów kwestia życia lub śmierci. Twoim celem jest, aby wszyscy byli zadowoleni! Musisz być w stanie wykonywać kilka rzeczy naraz i poświęcać uwagę kilku sprawom jednocześnie. Ustalanie priorytetów ma wielkie znaczenie, przecież nie możesz zająć się wszystkimi rzeczami od razu! Musisz zdecydować, kto i co najbardziej potrzebuje twojej uwagi. Czasem musisz coś poświęcić na rzecz innych spraw, aby wszyscy byli odpowiednio zadowoleni (i by przybywało pieniędzy). Gry z zarządzaniem czasem to okazja, by za darmo nauczyć się tych wszystkich umiejętności!