Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

sMeet

W sMeet rzeczy do roboty i świetnych ludzi do poznania nie zabraknie! Dokąd najpierw?

Możesz się wybrać do paru naprawdę fajnych sklepów, kupić kilka stylowych ciuchów albo dać trochę ciepła ogródkowi, który wymaga nieco troski. Jest też pełno pokojów, które można stworzyć i spersonalizować. Możesz zaprojektować piękny salon albo swoją wymarzoną sypialnię!

Wykonując różne zadania albo pomagając w takich miejscach jak okazała farma, możesz zarabiać kasę, by kupować przydatne przedmioty i modne ciuchy. Możesz nawet wziąć udział w pełnych emocji konkursach modowych i pokazać, co potrafisz. Udowodnij, że doskonale znasz się na modzie albo że należysz do elity stylu w tej grze społecznej.

Jak grać w sMeet?

sMeet to gra MMO. Stwórz swoją postać, zanim zapuścisz się w genialny i wciągający wirtualny świat. Możesz rozmawiać z innymi graczami, biorąc udział w fajnych wydarzeniach, grając w minigry, projektując świetne pomieszczenia i nie tylko!

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by szukać przedmiotów, obsługiwać menu i nie tylko.
  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZKI, by wybierać przedmioty, poruszać swoją postacią i nie tylko.

Podobne gry

Oto jeszcze kilka gier RPG do wypróbowania.

  1. Woozworld
  2. ourWorld
  3. SmallWorlds

Kto stworzył sMeet?

sMeet to gra stworzona przez Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!