Gry 4x4

 • Poza drogą V6
  Graj
  Poza drogą V6
  Zagrano 195455 razy

  W tej grze wyścigowej 3D możesz ścigać się w trzech różnych regionach i użyć wielu różnych pojazdów. Każdy z nich ma potężny silnik V6, nawet autobus! Przejedź się wszystkimi pojazdami, pędząc przez miasto lub wykonując popisy kaskaderskie na torze przeszkód. Ścigaj się w terenie lub gnaj ulicami. Decyzja należy do ciebie!

 • W terenie: Monster trucki
  Graj
  W terenie: Monster trucki
  Zagrano 15322 razy

  Wyjedź w teren w tych odjazdowych ciężarówkach! Wskocz za kółko monster trucka, a potem eksploruj jedną lub trzy mapy w tej grze samochodowej online.

 • Samochody do driftingu
  Graj
  Samochody do driftingu
  Zagrano 21255 razy

  W tej fantastycznej grze samochodowej możesz naprawdę wykazać się swoimi umiejętnościami driftingu. Wykonuj kontrolowany poślizg na jezdni i pal gumę na niełatwych torach wyścigowych. Możesz również modernizować i modyfikować swoje samochody, aby ulepszyć ich hamulce, zwiększyć prędkość i o wiele więcej.

 • Kierowanie tankowcem
  Graj
  Kierowanie tankowcem
  Zagrano 28767 razy

  Nie jest łatwo kierować ciężarówką pełną wybuchowego paliwa, a szczególnie w tym realistycznym symulatorze jazdy 3D. Wskocz za kierownicę tankowca, a następnie pokonaj serię niebezpiecznych górskich dróg. Musisz jednak omijać innych kierowców, uważając na spadające głazy i inne skomplikowane zakręty.

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 57085 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Graj
  Extreme Off-Road Cars 2
  Zagrano 168343 razy

  Te zdradliwe drogi górskie nie są dla kierowców o słabych nerwach. Dasz radę przejechać je wszystkie? W tej wymagającej grze samochodowej 3D musisz wybrać właściwy pojazd na każdą trasę. Do Twej dyspozycji będzie wszystko – od wojskowej ciężarówki transportowej po samochód sportowy z potężnym silnikiem.

 • ATV Quad Racing
  Graj
  ATV Quad Racing
  Zagrano 119010 razy

  Jazda terenowa jest fantastyczna, a szczególnie wtedy gdy prowadzisz quada. Przygotuj się na brudną robotę, gdy zmierzysz się z prawdziwymi twardzielami w tej grze online. Po drodze możesz zbierać monety, aby kupować lepsze quady między wyścigami.

 • Drifting rosyjską ładą
  Graj
  Drifting rosyjską ładą
  Zagrano 32079 razy

  Te klasyczne rosyjskie samochody mogą wyglądać na powolne i liche, ale w tej niesamowitej grze samochodowej możesz je całkowicie zmodyfikować. Naprawiaj ładę pomiędzy jazdami i wprowadzaj nowe ulepszenia. Możesz również brać udział w wyścigach, a nawet wykonywać drifty na parkingu czy w hangarze.

 • City Bus Simulator
  Graj
  City Bus Simulator
  Zagrano 91606 razy

  Kierowanie autobusem jest trudniejsze, niż się może wydawać! Ale oczywiście dasz sobie z tym radę, prawda? Możesz tego spróbować w tym symulatorze jazdy. Czy uda ci się manewrować autobusem przez kręte drogi tak, aby z niczym się nie zderzyć?

 • Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Graj
  Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Zagrano 14042 razy

  W tej realistycznej grze symulacyjnej 3D z jazdą ciężarówką znajdziesz mnóstwo niełatwych poziomów i misji. Czy dasz radę bezpiecznie przetransportować ładunek, próbując przejechać przez wiejskie tereny w Indiach? Wskakuj za kierownicę jednej z ciężarówek i spróbuj dotrzeć do miejsca wyładunku, zanim upłynie czas.

 • Pociąg na traktorze
  Graj
  Pociąg na traktorze
  Zagrano 28340 razy

  W bardzo odległych terenach może być trudno przewozić wagony pociągów. Dlatego teraz w tym symulatorze online możesz do tego użyć różnych traktorów. Przekonaj się, czy potrafisz przewieźć wagony i inne części pociągów po torach położonych na stokach łańcuchów górskich. Czy dasz radę dowieźć je do właściwych stacji?

 • Extreme Car Stunt 3D
  Graj
  Extreme Car Stunt 3D
  Zagrano 7449 razy

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • Car Eats Car 6
  Graj
  Car Eats Car 6
  Zagrano 14255 razy

  W tym niebezpiecznym mieście każdy człowiek i każdy samochód odpowiada za siebie! Możesz pomóc dzielnemu pojazdowi wrócić do domu w jednym kawałku w tej zakręconej grze akcji? Zmierzy się on samochodami-kanibalami i będzie ścigał ulicami pokrytymi beczkami wypełnionymi toksycznymi odpadami! Na szczęście po drodze bohater gry może zbierać pełno odjazdowych ulepszeń i broni.

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 243869 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Wykręcony wyścig
  Graj
  Wykręcony wyścig
  Zagrano 195569 razy

  Kierowcy, uruchomcie silniki. Czas na szalony wyścig po podziemnym torze.

 • Autożercy 2: Szalone sny
  Graj
  Autożercy 2: Szalone sny
  Zagrano 73317 razy

  On jest małym samochodzikiem w świecie pełnym ciężarówek z koszmarów. Czy odnajdzie drogę do domu?

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 201275 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Klub driftingu
  Graj
  Klub driftingu
  Zagrano 10466 razy

  Potrafisz przejechać przez wszystkie skomplikowane tory? Użyj swoich umiejętności driftingu, aby pokonać niezwykle wąskie zakręty w tej intensywnej grze wyścigowej. Możesz także zdobywać gotówkę na lepsze pojazdy, bardziej odjazdowe lakiery i nie tylko!

 • Monster Truck Soccer
  Graj
  Monster Truck Soccer
  Zagrano 24635 razy

  Takiej piłki nożnej jeszcze nie było! Wskakuj za kierownicę monster trucka i przygotuj się do obrony swojego kraju w międzynarodowym turnieju, który zabierze cię w podróż dookoła świata. W tej totalnie zwariowanej grze sportowej zmierzysz się z najlepszymi kierowcami, jacy istnieją na tej planecie. Czy uda ci się wykiwać swoich rywali i zdobyć mnóstwo bramek?

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 202262 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Vehicle Simulator
  Graj
  Vehicle Simulator
  Zagrano 61144 razy

  Czas na totalne szaleństwo motoryzacyjne w tej zwariowanej grze akcji online! Przejmij kontrolę nad katapultą i sprawdź, jak daleko dasz radę wystrzelić każde z tych aut. W momencie zderzenia samochody będą eksplodować i możesz zarobić mnóstwo kasy za wszystkie zniszczenia, jakich dokonają podczas wbijania się w ruch uliczny czy pobliskie budynki.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 96430 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Miejski kierowca
  Graj
  Miejski kierowca
  Zagrano 52786 razy

  W tej fantastycznej grze samochodowej możesz teraz przejechać całe miasto. Wolisz pędzić przez wieżowce w sportowej bryce czy też jechać na motorze? Wybór należy do Ciebie!

 • Real Car Parking
  Graj
  Real Car Parking
  Zagrano 13977 razy

  Przygotuj się na realistyczne wrażenia podczas parkowania w tej wymagającej grze w prowadzenie pojazdów. Czy dasz radę wcisnąć każdy z tych wehikułów w ciasne miejsca i to bez żadnej stłuczki?

 • Russian Off-Road Pickup Driver
  Graj
  Russian Off-Road Pickup Driver
  Zagrano 52859 razy

 • Twarde koła
  Graj
  Twarde koła
  Zagrano 19598 razy

  W tej grze wyścigowej tory wyścigowe są na każdym poziomie wypełnione masą niesamowitych przeszkód. Wskakuj za kierownicę tego monster trucka i pędź po dachach kontenerów, starych autobusów i o wiele więcej. Czy uda ci się dotrzeć do linii mety, czy też popełnisz błąd, który doprowadzi do eksplozji ciężarówki? Czas się przekonać!

 • Racing Monster Trucks
  Graj
  Racing Monster Trucks
  Zagrano 60093 razy

  Uruchom silnik swojego wozu 4x4 i doświadcz ekscytującej atmosfery wyścigów monster trucków! Zarabiaj kasę, ulepszaj i personalizuj swój wóz, zdobywaj wszystkie trofea!

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 239501 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Terenowiec 4x4
  Graj
  Terenowiec 4x4
  Zagrano 1036 razy

  Staw się na offroadowym torze i oddaj się szaleństwu wyścigów z napędem na cztery koła!

 • Kierowca terenowca
  Graj
  Kierowca terenowca
  Zagrano 55700 razy

  Na tych gigantycznych oponach z łatwością zmiażdżysz konkurencję... ale jazda!

 • Rally Racer
  Graj
  Rally Racer
  Zagrano 20031 razy

  Czy masz odpowiednie umiejętności i talent, aby zostać najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie? Zmierz się z najlepszymi i spróbuj sięgnąć po puchar w tej pierwszorzędnej grze sportowej: Rally Racer!

 • Off-Road Rain: Cargo Simulator
  Graj
  Off-Road Rain: Cargo Simulator
  Zagrano 441 razy

  Na dworze leje jak z cebra! Dasz radę dotrzeć do mety w każdej misji w Off-Road Rain: Cargo Simulator

  W tej niesamowitej grze o ciężarówkach jest ich trzydzieści. Każda z nich będzie prawdziwym testem twoich umiejętności. Ostrożnie transportuj skrzynki, beczki i inne przedmioty, zręcznie poruszając się po niebezpiecznie śliskich drogach przy brzegach rzekach, a nawet skrajach urwisk! 

  Hill Racing Challenge i Truck Trials to dwie kolejne gry o prowadzeniu pojazdów, które pozwolą ci sprawdzić swoje umiejętności. 

  Sterowanie 

  • PORUSZAJ KURSOREM, by sterować kamerą.
  • UŻYWAJ STRZAŁEK, by prowadzić ciężarówkę.

   

 • Mistrz driftu
  Graj
  Mistrz driftu
  Zagrano 4774 razy

  Czy zdołasz zostać mistrzem na tym torze wyścigowym? Kupuj ulepszenia pomiędzy zawodami i utoruj sobie drogę na szczyt w tej grze sportowej.

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 372635 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Wyścig w mozole 2
  Graj
  Wyścig w mozole 2
  Zagrano 30757 razy

  Wykorzystaj maksymalne osiągi samochodu i wykaż się swoim talentem na tym wyboistym terenie, zbierając jak najwięcej monet i ustanawiając nowe rekordy dystansu w tej wciągającej grze wyścigowej, w której wysoka wygrana zapewni niesamowite ulepszenia do samochodu.

 • Police Car Parking
  Graj
  Police Car Parking
  Zagrano 8979 razy

  Jak szybko dasz radę przejechać policyjnym radiowozem przez każdy z tych skomplikowanych torów przeszkód? Na końcu każdego z nich musisz zaparkować w wyznaczonym miejscu w tej emocjonującej grze w prowadzenie samochodu.