Gry z helikopterem

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 138141 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Helikopter strażacki
  Graj
  Helikopter strażacki
  Zagrano 72347 razy

  Usiądź za sterami tego helikoptera i sprawdź, czy posiadasz odpowiednie umiejętności, by zostać dobrym strażakiem. Zbieraj zbiorniki z wodą i gaś wielkie pożary w tej darmowej grze online.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 26715 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Zagrano 46927 razy

  Bitwa jeszcze się nie skończyła. Wracaj do swojego myśliwca...

 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 161987 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 52896 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 90864 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Oblicze wojny
  Graj
  Oblicze wojny
  Zagrano 6319 razy

  Przygotuj się na wyeliminowanie celów, miej się jednak na baczności! Przeciwnicy również otworzą ogień!

 • Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Zagrano 88460 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do zaciętej walki w powietrzu. Zwycięzca będzie tylko jeden!

 • Banzai
  Graj
  Banzai
  Zagrano 61251 razy

  W każdej wojnie są dwie strony...

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 2605 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 32897 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Bomber at War 3
  Graj
  Bomber at War 3
  Zagrano 67265 razy

 • Jeszcze jeden lot
  Graj
  Jeszcze jeden lot
  Zagrano 3113 razy

  Czy uda ci się utrzymać ten samolot w powietrzu przez jeszcze jeden lot? A może dwa, trzy lub jeszcze więcej? Sprawdź, jak długo dasz radę latać samolotem pomiędzy lotniskami w tej wymagającej grze akcji.

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 5313 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

 • Bitwa o Anglię
  Graj
  Bitwa o Anglię
  Zagrano 6500 razy

  Czy potrafisz odwrócić samolot przy pełnym ciągu, strzelać i ukończyć wszystkie misje na wojnie światowej? Pora wzbić się w powietrze i zademonstrować niesamowite akrobacje wraz z dywizjonem 303!

 • SkyArena.Io
  Graj
  SkyArena.Io
  Zagrano 22486 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Układanka: Helikopter
  Graj
  Układanka: Helikopter
  Zagrano 231 razy

  Jeśli lubisz helikoptery, z pewnością pokochasz tę układankę. Ułóż prześliczne rysunki na różnych obrazkach. Zanim zaczniesz, wybierz poziom trudności. Możesz dopasować 25, 49 lub 100 różnych elementów.

 • Robot-śmigłowiec do walki
  Graj
  Robot-śmigłowiec do walki
  Zagrano 40222 razy

  Od czego zaczyna się konstruowanie niesamowitego robota-śmigłowca? Najpierw wyjmujesz wszystkie części z pudełka, oczywiście! Sprawdź swoje umiejętności montażu i konstrukcji, a potem przygotuj się na ostrą walkę w tej pasjonującej grze akcji.

 • Swooop
  Graj
  Swooop
  Zagrano 6217 razy

  Usiądź za sterami dwupłatowca i sprawdź, ile klejnotów uda Ci się zebrać podczas lotu nad wyspą.

 • Eco Quest
  Graj
  Eco Quest
  Zagrano 6184 razy

  Pomóż Greenpeace ocalić planetę - wybierz typ gry i uratuj słonie, delfiny lub las.

 • Mission Helicopter
  Graj
  Mission Helicopter
  Zagrano 4867 razy

  Dobry pomysł ma sens tylko wtedy, kiedy znajdziesz środki na to, by wcielić go w życie.

 • Konwój z helikopterem
  Graj
  Konwój z helikopterem
  Zagrano 15976 razy

  Wybierz jeden z tych odlotowych śmigłowców i przygotuj się na całą serię ekscytujących misji.

 • Helikopterowe Szaleństwo Burmistrza
  Graj
  Helikopterowe Szaleństwo Burmistrza
  Zagrano 59369 razy

  Twojemu burmistrzowi najlepiej wychodzi robienie zamieszania... teraz ktoś musi to wszystko pozbierać!

 • Air Transporter
  Graj
  Air Transporter
  Zagrano 4188 razy

  Helicopter pilot required: must be skilled with hooks and ropes...

Poszukiwani piloci śmigłowców

Marzenie o locie śmigłowcem towarzyszy Ci od zawsze? Chcesz z bliska usłyszeć wirujące śmigła, poczuć ten nagły poryw powietrza, a wreszcie oderwać się lekko od ziemi i zobaczyć świat z lotu ptaka? A może kręci Cię coś więcej niż loty widokowe, np. heliskiing czy heliboarding?

Loty śmigłowcem wciąż są dość drogie – my mamy bezpłatną alternatywę! Zapraszamy do witryny Gry.pl, gdzie znajdziesz całą kolekcję gier z helikopterami, a także samolotami wojskowymi, w tym symulatory lotu, tradycyjne zręcznościówki, gry strategiczne i wiele innych.

Zacznijmy od pozycji, które wydają się oczywistym wyborem w przypadku wszystkich miłośników śmigłowców. Świetnymi grami akcji są z pewnością Helicoptergame, Helikopter strażacki i Helikopterowe szaleństwo burmistrza. Pierwsza, najprostsza w tym zestawieniu, polega po prostu na omijaniu przeszkód w drodze do celu – założenie banalne, trzeba się jednak trochę przyłożyć, żeby utrzymać śmigłowiec w powietrzu. Kolejna to marzenie każdego niedoszłego strażaka – pilotuj helikopter tak, aby przeprowadzić skuteczną akcję przeciwpożarową. Musisz zbierać zbiorniki z wodą (uwaga, wymagana precyzja!) i gasić pożary. Ostatnia to dość zabawna gierka, w której „ogarniasz” bałagan pozostawiony w mieście przez burmistrza. Zabierz na pokład wszystkie przedmioty i zwierzęta, zanim skończy Ci się paliwo!

Czas na coś bardziej ekscytującego? Skonstruuj supernowoczesny helikopter, którym następnie stoczysz walkę w grze Robot-śmigłowiec do walki. Możesz też spróbować pokonać innych graczy, zestrzeliwując ich helikoptery, w wieloosobowej grze akcji Helicopter Bomb Squad. Należysz raczej do niekonfliktowych osób? Spokojnie, mamy też coś dla Ciebie! Gra Konwój z helikopterem to świetna pozycja dla wszystkich, którzy chcą ratować świat! Wykonuj poszczególne misje – w pierwszej musisz pomóc pojazdowi ratunkowemu dotrzeć do celu.

A może wciągną Cię klasyczne zręcznościówki Mission Helicopter i Wykonanie? Pierwsza to gra dla wszystkich, którzy lubią przejrzyste instrukcje – tu serwowane są w języku angielskim i wyświetlane na ekranie, w miarę pokonywania kolejnych metrów terenu. W grze 3D Wykonanie musisz, lecąc, unikać przeróżnych pocisków i eksplozji, co wcale nie jest takie łatwe, bo te nadciągają, ani się obejrzysz!

Na Gry.pl mamy coś dla każdego miłośnika latających maszyn! Gdy już znudzą Ci się helikoptery, wskakuj na pokład samolotów wojskowych, gdzie czekają Cię kolejne emocjonujące chwile!