• Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 151655 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 117947 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Zagrano 83310 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do zaciętej walki w powietrzu. Zwycięzca będzie tylko jeden!

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 79681 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Helikopter strażacki
  Graj
  Helikopter strażacki
  Zagrano 66114 razy

  Usiądź za sterami tego helikoptera i sprawdź, czy posiadasz odpowiednie umiejętności, by zostać dobrym strażakiem. Zbieraj zbiorniki z wodą i gaś wielkie pożary w tej darmowej grze online.

 • Bomber at War 3
  Graj
  Bomber at War 3
  Zagrano 65720 razy
 • Helikopterowe Szaleństwo Burmistrza
  Graj
  Helikopterowe Szaleństwo Burmistrza
  Zagrano 57757 razy

  Twojemu burmistrzowi najlepiej wychodzi robienie zamieszania... teraz ktoś musi to wszystko pozbierać!

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 48150 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Zagrano 42734 razy

  Bitwa jeszcze się nie skończyła. Wracaj do swojego myśliwca...

 • Robot-śmigłowiec do walki
  Graj
  Robot-śmigłowiec do walki
  Zagrano 39596 razy

  Od czego zaczyna się konstruowanie niesamowitego robota-śmigłowca? Najpierw wyjmujesz wszystkie części z pudełka, oczywiście! Sprawdź swoje umiejętności montażu i konstrukcji, a potem przygotuj się na ostrą walkę w tej pasjonującej grze akcji.

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 30883 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 20666 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • SkyArena.Io
  Graj
  SkyArena.Io
  Zagrano 20246 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Konwój z helikopterem
  Graj
  Konwój z helikopterem
  Zagrano 15837 razy

  Wybierz jeden z tych odlotowych śmigłowców i przygotuj się na całą serię ekscytujących misji.

 • Bitwa o Anglię
  Graj
  Bitwa o Anglię
  Zagrano 6268 razy

  Czy potrafisz odwrócić samolot przy pełnym ciągu, strzelać i ukończyć wszystkie misje na wojnie światowej? Pora wzbić się w powietrze i zademonstrować niesamowite akrobacje wraz z dywizjonem 303!

 • Eco Quest
  Graj
  Eco Quest
  Zagrano 6065 razy

  Pomóż Greenpeace ocalić planetę - wybierz typ gry i uratuj słonie, delfiny lub las.

 • Red Flight
  Graj
  Red Flight
  Zagrano 5950 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Swooop
  Graj
  Swooop
  Zagrano 5580 razy

  Usiądź za sterami dwupłatowca i sprawdź, ile klejnotów uda Ci się zebrać podczas lotu nad wyspą.

 • Oblicze wojny
  Graj
  Oblicze wojny
  Zagrano 5504 razy

  Przygotuj się na wyeliminowanie celów, miej się jednak na baczności! Przeciwnicy również otworzą ogień!

 • Mission Helicopter
  Graj
  Mission Helicopter
  Zagrano 4804 razy

  Dobry pomysł ma sens tylko wtedy, kiedy znajdziesz środki na to, by wcielić go w życie.

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 4751 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

 • Air Transporter
  Graj
  Air Transporter
  Zagrano 3459 razy

  Helicopter pilot required: must be skilled with hooks and ropes...

 • Jeszcze jeden lot
  Graj
  Jeszcze jeden lot
  Zagrano 2942 razy

  Czy uda ci się utrzymać ten samolot w powietrzu przez jeszcze jeden lot? A może dwa, trzy lub jeszcze więcej? Sprawdź, jak długo dasz radę latać samolotem pomiędzy lotniskami w tej wymagającej grze akcji.

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 1639 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Pilot statku
  Graj
  Pilot statku
  Zagrano 931 razy

  Czy dasz radę polecieć tym eeksperymntalnym statkiem? Omijaj budynki i pędź na urwanie głowy przez świecące pierścienie, próbując zdobyć jak najwięcej punktów. Jak długo zdołasz utrzymać się przy życiu w tej niekończącej się grze akcji?

 • Konwój z helikopterem 2: Bombowiec
  Graj
  Konwój z helikopterem 2: Bombowiec
  Zagrano 832 razy

  Wzbij się w niebo w tej niesamowitej grze o walce helikopterów. Twoim zadaniem jest zniszczenie maszyn wroga z powietrza. Rakiety gotowe do wystrzelenia?

 • Shoot 'N Scroll 3D
  Graj
  Shoot 'N Scroll 3D
  Zagrano 603 razy

  W przestworzach tych wysp aż roi się od wrogów. Wskocz za stery helikoptera i zniszcz wszystkich przeciwników, jeden po drugim, w tej ekscytującej strzelance. Uważaj też na dopalacze, gdy pokonujesz wroga.

 • Hanna w helikopterze
  Graj
  Hanna w helikopterze
  Zagrano 86 razy

  Opanuj do mistrzostwa umiejętności pilotażu i pokaż, kto tu rządzi!

 • Układanka: Helikopter
  Graj
  Układanka: Helikopter
  Zagrano 20 razy

  Jeśli lubisz helikoptery, z pewnością pokochasz tę układankę. Ułóż prześliczne rysunki na różnych obrazkach. Zanim zaczniesz, wybierz poziom trudności. Możesz dopasować 25, 49 lub 100 różnych elementów.

Poszukiwani piloci śmigłowców

Marzenie o locie śmigłowcem towarzyszy Ci od zawsze? Chcesz z bliska usłyszeć wirujące śmigła, poczuć ten nagły poryw powietrza, a wreszcie oderwać się lekko od ziemi i zobaczyć świat z lotu ptaka? A może kręci Cię coś więcej niż loty widokowe, np. heliskiing czy heliboarding?

Loty śmigłowcem wciąż są dość drogie – my mamy bezpłatną alternatywę! Zapraszamy do witryny Gry.pl, gdzie znajdziesz całą kolekcję gier z helikopterami, a także samolotami wojskowymi, w tym symulatory lotu, tradycyjne zręcznościówki, gry strategiczne i wiele innych.

Zacznijmy od pozycji, które wydają się oczywistym wyborem w przypadku wszystkich miłośników śmigłowców. Świetnymi grami akcji są z pewnością Helicoptergame, Helikopter strażacki i Helikopterowe szaleństwo burmistrza. Pierwsza, najprostsza w tym zestawieniu, polega po prostu na omijaniu przeszkód w drodze do celu – założenie banalne, trzeba się jednak trochę przyłożyć, żeby utrzymać śmigłowiec w powietrzu. Kolejna to marzenie każdego niedoszłego strażaka – pilotuj helikopter tak, aby przeprowadzić skuteczną akcję przeciwpożarową. Musisz zbierać zbiorniki z wodą (uwaga, wymagana precyzja!) i gasić pożary. Ostatnia to dość zabawna gierka, w której „ogarniasz” bałagan pozostawiony w mieście przez burmistrza. Zabierz na pokład wszystkie przedmioty i zwierzęta, zanim skończy Ci się paliwo!

Czas na coś bardziej ekscytującego? Skonstruuj supernowoczesny helikopter, którym następnie stoczysz walkę w grze Robot-śmigłowiec do walki. Możesz też spróbować pokonać innych graczy, zestrzeliwując ich helikoptery, w wieloosobowej grze akcji Helicopter Bomb Squad. Należysz raczej do niekonfliktowych osób? Spokojnie, mamy też coś dla Ciebie! Gra Konwój z helikopterem to świetna pozycja dla wszystkich, którzy chcą ratować świat! Wykonuj poszczególne misje – w pierwszej musisz pomóc pojazdowi ratunkowemu dotrzeć do celu.

A może wciągną Cię klasyczne zręcznościówki Mission Helicopter i Wykonanie? Pierwsza to gra dla wszystkich, którzy lubią przejrzyste instrukcje – tu serwowane są w języku angielskim i wyświetlane na ekranie, w miarę pokonywania kolejnych metrów terenu. W grze 3D Wykonanie musisz, lecąc, unikać przeróżnych pocisków i eksplozji, co wcale nie jest takie łatwe, bo te nadciągają, ani się obejrzysz!

Na Gry.pl mamy coś dla każdego miłośnika latających maszyn! Gdy już znudzą Ci się helikoptery, wskakuj na pokład samolotów wojskowych, gdzie czekają Cię kolejne emocjonujące chwile!