Gry Autobusy

 • Symulator autobusu
  Graj
  Symulator autobusu
  Zagrano 56985 razy

  Nikt nie mówił, że praca kierowcy autobusu jest łatwa! Dasz rade dowieźć pasażerów na miejsce w tym symulatorze 3D? Możesz prowadzić pełno różnych modeli pojazdów, a także trafisz na skomplikowane trasy pełne zakrętów i niespodzianek. W trybie na czas możesz doskonalić swoje umiejętności jazdy lub pojeździć sobie bez celu.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 67293 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 390883 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • City Bus Simulator
  Graj
  City Bus Simulator
  Zagrano 91606 razy

  Kierowanie autobusem jest trudniejsze, niż się może wydawać! Ale oczywiście dasz sobie z tym radę, prawda? Możesz tego spróbować w tym symulatorze jazdy. Czy uda ci się manewrować autobusem przez kręte drogi tak, aby z niczym się nie zderzyć?

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 295740 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 257497 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 159490 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 85851 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 62289 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 267799 razy

 • Parking Smarty
  Graj
  Parking Smarty
  Zagrano 12424 razy

  Ten autobus nie potrafi wyjechać z zaludnionych miejsc parkingowych. Możesz pomóc kierowcy w tej grze logicznej odnaleźć bilety parkingowe potrzebne do otwarcia wszystkich bramek, a także kilka cennych klejnotów?

 • Rajd autobusowy
  Graj
  Rajd autobusowy
  Zagrano 19963 razy

  Czy dasz radę pokonać ten rajd terenowy, jadąc bardzo niekonwencjonalnymi pojazdami? Te tory stworzono dla terenówek i motorów, a Ty zmierzysz się z nimi w ciężarówkach i autobusach! Sprawdź, czy uda Ci się dojechać do linii mety w tej niezwykłej grze w wyścigi.

 • Mistrzowskie parkowanie 3D
  Graj
  Mistrzowskie parkowanie 3D
  Zagrano 18799 razy

  Jazda autobusem szkolnym nie należy do łatwych, a jeszcze trudniej jest je zaparkować. Dasz radę wcisnąć te wirtualne pojazdy do niezwykle wąskich miejsc, w tej grze online 3D w parkowanie?

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 158637 razy

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 81361 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Prison Bus Driver
  Graj
  Prison Bus Driver
  Zagrano 44910 razy

  Przewożenie więźniów nie jest łatwe, zwłaszcza w tym pełnym chaosu mieście. Czy uda ci się dopilnować, żeby dotarli za kratki?

 • Górski wyścig
  Graj
  Górski wyścig
  Zagrano 33458 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do wyścigu we wszelkich pojazdach – od hot rodów po ciężarówki z lodami. Ponad trzydzieści ekscytujących poziomów czeka na Ciebie w tej grze wyścigowej 3D. Możesz nawet ulepszyć swój zwariowany pojazd pomiędzy zawodami.

 • Terenowy kierowca ciężarówek
  Graj
  Terenowy kierowca ciężarówek
  Zagrano 18464 razy

  Przygotuj się na wymagającą serię zadań w tej grze polegającej na prowadzeniu pojazdów. Czy uda Ci się pokierować tymi gigantycznymi ciężarówkami na najbardziej niebezpiecznych ścieżkach i drogach gruntowych na świecie? W grze zmierzysz się też ze złymi warunkami pogodowymi oraz ze słabo zabezpieczonymi ładunkami w luku bagażowym. Chyba to nie jest dla Ciebie żaden problem?

 • Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Graj
  Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Zagrano 41191 razy

  Zostań brygadzistą w ruchliwym porcie w New Jersey. Udowodnij, że dasz sobie radę bez przestojów.

 • Londyński Autobus 2
  Graj
  Londyński Autobus 2
  Zagrano 46191 razy

  Przemierzaj londyńskie ulicy swoim własnym piętrowym autobusem!

 • School Bus License 3
  Graj
  School Bus License 3
  Zagrano 24874 razy

  Zagraj w tę zabawną symulację jazdy autobusem i zdaj podchwytliwy egzamin na kierowcę szkolnego autobusu. Zanim dostaniesz uprawnienia kierowcy autobusu, musisz nauczyć się jazdy, wykonując rozmaite zadania.

 • Jazda autobusem
  Graj
  Jazda autobusem
  Zagrano 28009 razy

  W tej odjazdowej grze w karty przygotuj się na pełną zabawy przejażdżkę. Jak długo uda Ci się pozostać w autobusie? Zbieraj monety i punkty, aby nie dać się wyrzucić!

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 8073 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 4694 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Ace Trucker
  Graj
  Ace Trucker
  Zagrano 18396 razy

  Myślisz, że dasz radę zostać odnoszącym sukcesy kierowcą ciężarówki? Pora się przekonać w tej grze samochodowej. Wskocz za kółko ogromnego wozu i sprawdź, czy uda Ci się go zaparkować i wykonać inne wymagające zadania.

 • Ciężkie parkowanie
  Graj
  Ciężkie parkowanie
  Zagrano 57059 razy

  W tej grze symulacyjnej w parkowanie czekają na Ciebie wielkie wyzwania. Wskocz za kierownicę tych ciężarówek z naczepą i pokieruj nimi przez tory z przeszkodami. Staraj się omijać pachołki i przeszkody, próbując zaparkować pojazdy we właściwych miejscach.

 • Taksówkarz z Bombaju
  Graj
  Taksówkarz z Bombaju
  Zagrano 4865 razy

  Pakya, taksówkarz z Bombaju, ma problemy z parkowaniem. Pomóż mu manewrować pojazdem tak, aby zmieścić się na wolnym miejscu i uważaj, by nie zahaczyć innych samochodów. Ograniczona przestrzeń parkingowa wymaga od kierowcy ogromnych umiejętności. Pośpiesz się, zaparkuj taksówkę, zanim skończy się wyznaczony czas!

 • Big Bus League
  Graj
  Big Bus League
  Zagrano 10716 razy

  Zakręć autobusem w powietrzu, aby zdobyć dużo punktów i utrzymuj czołową pozycję w tej najnowszej grze wyścigowej: Big Bus League! Będziesz ścigać się przez różne poziomy, które przetestują twoje zdolności wyścigowe.