Gry taxi

 • Kierowca w Nowym Jorku
  Graj
  Kierowca w Nowym Jorku
  Zagrano 132357 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami kierowcy razem ze służbami mundurowymi Nowego Jorku.

 • Miasto taksówek 3D
  Graj
  Miasto taksówek 3D
  Zagrano 8350 razy

  W całym mieście mnóstwo pasażerów czeka na taksówkę. Spróbujesz zawieźć ich na miejsce w tej grze samochodowej 3D? Wybierz samochód, który posłuży Ci jako taksówka, zanim zaczniesz szukać klientów. Najpierw jednak musisz zatankować na najbliższej stacji paliwowej.

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 240960 razy

 • Ace Gangster Taxi
  Graj
  Ace Gangster Taxi
  Zagrano 35001 razy

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 130375 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Taksówkarz 2
  Graj
  Taksówkarz 2
  Zagrano 43997 razy

  Nikt nie mówił, że jazda taksówką, a szczególnie po tym mieście to bułka z masłem! Czy dasz radę omijać przedmioty, odbierając swoich klientów i zabierając ich do wyznaczonych miejsc? W tej grze w taksówkę przyda Ci się świetna znajomość jazdy samochodem!

 • Sim Taxi: Lotopolis City
  Graj
  Sim Taxi: Lotopolis City
  Zagrano 24200 razy

  Can you make a fortune driving a cab in this chaotic city? There’s plenty of customers waiting for you.

 • Taxi Gone Wild
  Graj
  Taxi Gone Wild
  Zagrano 13675 razy

  W bezludnym sercu pustyni, gdzie nikt nie usłyszy rozpaczliwego pisku opon, szaleje taksówka...

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 8073 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Taksówkarz z Bombaju
  Graj
  Taksówkarz z Bombaju
  Zagrano 4865 razy

  Pakya, taksówkarz z Bombaju, ma problemy z parkowaniem. Pomóż mu manewrować pojazdem tak, aby zmieścić się na wolnym miejscu i uważaj, by nie zahaczyć innych samochodów. Ograniczona przestrzeń parkingowa wymaga od kierowcy ogromnych umiejętności. Pośpiesz się, zaparkuj taksówkę, zanim skończy się wyznaczony czas!

 • Miejska taksówka
  Graj
  Miejska taksówka
  Zagrano 13723 razy

  Praca taksówkarza to niezła harówka, a szczególnie w tym zakręconym mieście! Wskocz za kierownicę i szukaj klientów w tej grze samochodowej. Dasz radę zbić na tym fortunę?

 • Szalony kierowca tuk-tuka
  Graj
  Szalony kierowca tuk-tuka
  Zagrano 4944 razy

  Jazda tuk-tukiem może sprawiać dużo frajdy, ale nie wtedy, gdy wkoło aż roi się od zombie. Czy możesz pomóc temu kolesiowi omijać nieumarłych i w jednym kawałku dojechać do bezpiecznego miejsca w tej zwariowanej grze samochodowej?

 • Taksówkowe Szaleństwo
  Graj
  Taksówkowe Szaleństwo
  Zagrano 4048 razy

  Omijaj, zgniataj, przeskakuj i oddaj się szaleństwu w taksówce...

 • Ciężarowe Taxi
  Graj
  Ciężarowe Taxi
  Zagrano 8838 razy

  Ta taksówka na wielkich kołach dowiezie cię do dowolnie wybranego miejsca przeznaczenia!

Halo taxi!

Życie taksówkarza ma swoje blaski i cienie. Główną zaletą jest to, że znajdujesz się po tej przyjemniejszej stronie rachunku za kurs – nie płacisz, tylko inkasujesz należność. Nie musisz również zapinać pasów, choć czy jest to jeden z plusów, może zależeć od rozwoju wypadków (czy raczej wypadku). A jeśli akurat nie ma pasażerów, możesz sobie poczytać książkę lub obejrzeć film na postoju. Z minusów – nie jedziesz, nie zarabiasz, trafiają się problematyczni klienci (zwłaszcza w nocy), a jeśli za wielokrotne złamanie przepisów odbiorą Ci prawo jazdy, nie skończy się tylko koniecznością dojazdu do pracy autobusem, ale stratą samej pracy. Jeśli lubisz rozbijać się taksówką, zobacz jak to wygląda z fotela kierowcy w naszych grach taxi!

Najbardziej znaną taksówką jest chyba słynna nowojorska „yellow cab”, sportretowana w wielu amerykańskich filmach, jak zatrzymuje się na skinienie jednego z bohaterów (lub wręcz przeciwnie – przejeżdża obok). Wiele pamiętnych scen działo się na tylnym siedzeniu żółtego Checkera, Chevroleta lub Forda. Licencja taksówkarza w Nowym Jorku to prawdziwy przedmiot pożądania, który potrafi osiągnąć cenę nawet miliona dolarów! U nas nie musisz tyle płacić, a właściwie nie wydasz ani grosza – wystarczy, że włączysz New York Taxi License 3D. Siądź za kierownicą i rozwoź ludzi po mieście, żeby bezpiecznie dotarli do celu. Uważaj zwłaszcza, kiedy drogi są oblodzone, bo jeśli wjedziesz na chodnik, zaczynasz od nowa. Do wykonania masz mnóstwo misji, musisz również wykazać się umiejętnościami na placu manewrowym.

Jeśli uważasz, że jazda zgodnie z przepisami jest nudna, włącz Ace Gangster Taxi – tu możesz się trochę porozbijać! Tylko nie za bardzo, żeby udało Ci się wrócić do garażu na konieczne naprawy. A żeby ich dokonać, musisz mieć fundusze, więc wypatruj pasażerów na chodnikach. Lubisz spoglądać na innych z góry? Ciężarowe Taxi czeka na Ciebie! Siądź za kierownicą i rozjeżdżaj wszystko swoimi wielkimi kołami, wykręcając przy tej okazji różne akrobacje. To taksówka dla pasażerów o mocnych nerwach i wytrzymałych żołądkach!

Chcesz pojeździć taksówką za darmo? Zrób to na stronie Gry taxi!