Gry taxi

Halo taxi!

Życie taksówkarza ma swoje blaski i cienie. Główną zaletą jest to, że znajdujesz się po tej przyjemniejszej stronie rachunku za kurs – nie płacisz, tylko inkasujesz należność. Nie musisz również zapinać pasów, choć czy jest to jeden z plusów, może zależeć od rozwoju wypadków (czy raczej wypadku). A jeśli akurat nie ma pasażerów, możesz sobie poczytać książkę lub obejrzeć film na postoju. Z minusów – nie jedziesz, nie zarabiasz, trafiają się problematyczni klienci (zwłaszcza w nocy), a jeśli za wielokrotne złamanie przepisów odbiorą Ci prawo jazdy, nie skończy się tylko koniecznością dojazdu do pracy autobusem, ale stratą samej pracy. Jeśli lubisz rozbijać się taksówką, zobacz jak to wygląda z fotela kierowcy w naszych grach taxi!

Najbardziej znaną taksówką jest chyba słynna nowojorska „yellow cab”, sportretowana w wielu amerykańskich filmach, jak zatrzymuje się na skinienie jednego z bohaterów (lub wręcz przeciwnie – przejeżdża obok). Wiele pamiętnych scen działo się na tylnym siedzeniu żółtego Checkera, Chevroleta lub Forda. Licencja taksówkarza w Nowym Jorku to prawdziwy przedmiot pożądania, który potrafi osiągnąć cenę nawet miliona dolarów! U nas nie musisz tyle płacić, a właściwie nie wydasz ani grosza – wystarczy, że włączysz New York Taxi License 3D. Siądź za kierownicą i rozwoź ludzi po mieście, żeby bezpiecznie dotarli do celu. Uważaj zwłaszcza, kiedy drogi są oblodzone, bo jeśli wjedziesz na chodnik, zaczynasz od nowa. Do wykonania masz mnóstwo misji, musisz również wykazać się umiejętnościami na placu manewrowym.

Jeśli uważasz, że jazda zgodnie z przepisami jest nudna, włącz Ace Gangster Taxi – tu możesz się trochę porozbijać! Tylko nie za bardzo, żeby udało Ci się wrócić do garażu na konieczne naprawy. A żeby ich dokonać, musisz mieć fundusze, więc wypatruj pasażerów na chodnikach. Lubisz spoglądać na innych z góry? Ciężarowe Taxi czeka na Ciebie! Siądź za kierownicą i rozjeżdżaj wszystko swoimi wielkimi kołami, wykręcając przy tej okazji różne akrobacje. To taksówka dla pasażerów o mocnych nerwach i wytrzymałych żołądkach!

Chcesz pojeździć taksówką za darmo? Zrób to na stronie Gry taxi!