Gry Offroad

 • Madalin Stunt Cars 2
  Graj
  Madalin Stunt Cars 2
  Zagrano 3449247 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Agame Stunt Cars
  Graj
  Agame Stunt Cars
  Zagrano 234194 razy

  W tej odjazdowej grze samochodowej możliwości jest bez liku! Spersonalizuj swój pojazd, zanim popędzisz przez pętle i poszybujesz w powietrzu.

 • Madalin Cars Multiplayer
  Graj
  Madalin Cars Multiplayer
  Zagrano 464433 razy

  Do dyspozycji masz kolekcję fantastycznych samochodów sportowych w tej wciągającej grze wyścigowej 3D. Ale czy masz w sobie tyle odwagi, by poprowadzić je przez najbardziej zwariowane rampy na świecie? Niektóre z nich są wysokie jak wieżowce! Wskakuj za kierownicę i zagraj w trybie jednego gracza lub zmierz się z przeciwnikami z całego świata w trybie dla wielu graczy.

 • W terenie: Monster trucki
  Graj
  W terenie: Monster trucki
  Zagrano 14236 razy

  Wyjedź w teren w tych odjazdowych ciężarówkach! Wskocz za kółko monster trucka, a potem eksploruj jedną lub trzy mapy w tej grze samochodowej online.

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 843319 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Graj
  Extreme Off-Road Cars 2
  Zagrano 166598 razy

  Te zdradliwe drogi górskie nie są dla kierowców o słabych nerwach. Dasz radę przejechać je wszystkie? W tej wymagającej grze samochodowej 3D musisz wybrać właściwy pojazd na każdą trasę. Do Twej dyspozycji będzie wszystko – od wojskowej ciężarówki transportowej po samochód sportowy z potężnym silnikiem.

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 858775 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • ATV Quad Racing
  Graj
  ATV Quad Racing
  Zagrano 116637 razy

  Jazda terenowa jest fantastyczna, a szczególnie wtedy gdy prowadzisz quada. Przygotuj się na brudną robotę, gdy zmierzysz się z prawdziwymi twardzielami w tej grze online. Po drodze możesz zbierać monety, aby kupować lepsze quady między wyścigami.

 • Kierowanie tankowcem
  Graj
  Kierowanie tankowcem
  Zagrano 27932 razy

  Nie jest łatwo kierować ciężarówką pełną wybuchowego paliwa, a szczególnie w tym realistycznym symulatorze jazdy 3D. Wskocz za kierownicę tankowca, a następnie pokonaj serię niebezpiecznych górskich dróg. Musisz jednak omijać innych kierowców, uważając na spadające głazy i inne skomplikowane zakręty.

 • Drifting rosyjską ładą
  Graj
  Drifting rosyjską ładą
  Zagrano 31351 razy

  Te klasyczne rosyjskie samochody mogą wyglądać na powolne i liche, ale w tej niesamowitej grze samochodowej możesz je całkowicie zmodyfikować. Naprawiaj ładę pomiędzy jazdami i wprowadzaj nowe ulepszenia. Możesz również brać udział w wyścigach, a nawet wykonywać drifty na parkingu czy w hangarze.

 • Ado Stunt Car 2
  Graj
  Ado Stunt Car 2
  Zagrano 51800 razy

  W tej grze samochodowej online znajdziesz kolejną kolekcję niesamowitych samochodów sportowych. Wybierz jeden i przygotuj się na serię różnych odjazdowych wyczynów kaskaderskich. Wypróbuj pełno ramp i mijanek, które czekają na Ciebie na każdej mapie.

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 55935 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Triale motocyklowe: W terenie
  Graj
  Triale motocyklowe: W terenie
  Zagrano 10873 razy

  Czy uda ci się dotrzeć do mety w tej niesamowitej grze wyścigowej? Wskakuj na motocykl i przygotuj się na pierwszą trasę. Musisz unikać eksplodujących min, wyskakując z ramp i przeskakując przez kołyszące się platformy.

 • Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Graj
  Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Zagrano 13427 razy

  W tej realistycznej grze symulacyjnej 3D z jazdą ciężarówką znajdziesz mnóstwo niełatwych poziomów i misji. Czy dasz radę bezpiecznie przetransportować ładunek, próbując przejechać przez wiejskie tereny w Indiach? Wskakuj za kierownicę jednej z ciężarówek i spróbuj dotrzeć do miejsca wyładunku, zanim upłynie czas.

 • Agame Moto Rider Legends
  Graj
  Agame Moto Rider Legends
  Zagrano 25028 razy

  Zostaniesz legendą w tej fantastycznej grze samochodowej? Wypróbuj trzy różne mapy, prowadząc motocykl policyjny, motor wyścigowy i wiele więcej!

 • Truck Trials
  Graj
  Truck Trials
  Zagrano 119833 razy

  Dasz radę pokonać te trudne tory przeszkód? W każdym z nich znajdziesz zmiażdżone samochody, barierki, szczeliny i inne rzeczy, które mogłyby rozwalić Twoją ciężarówkę. Lepiej wybierz czadowy pojazd, zanim podejmiesz się szalonych wyzwań w tej grze wyścigowej online.

 • Pociąg na traktorze
  Graj
  Pociąg na traktorze
  Zagrano 26818 razy

  W bardzo odległych terenach może być trudno przewozić wagony pociągów. Dlatego teraz w tym symulatorze online możesz do tego użyć różnych traktorów. Przekonaj się, czy potrafisz przewieźć wagony i inne części pociągów po torach położonych na stokach łańcuchów górskich. Czy dasz radę dowieźć je do właściwych stacji?

 • Symulator samochodowy 3D
  Graj
  Symulator samochodowy 3D
  Zagrano 16794 razy

  Teraz w tej grze samochodowej 3D możesz przejechać się trzema różnymi, superodjazdowymi brykami. Wypróbuj wyścigówkę lub przejedź się radiowozem. Możesz także rozgrywać trzy różne oddzielne mapy.

 • Evo-F2 Racing
  Graj
  Evo-F2 Racing
  Zagrano 33927 razy

  W tej fantastycznej grze wyścigowej 3D możesz wypróbować kilka pojazdów. Przejedź się w odjazdowym samochodzie sportowym lub przekonaj się, czy wciśniesz gaz do dechy w ciężarówce, a nawet maszynie do robót ziemnych!

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 200433 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Wysokie wzgórza
  Graj
  Wysokie wzgórza
  Zagrano 7056 razy

  Trasy wyścigowe poprowadzone w tych wzgórzach są naprawdę niebezpieczne. Czy zdołasz dojechać do każdej linii mety w tej ekscytującej grze wyścigowej? Możesz zbierać monety, by kupować ulepszenia pomiędzy zawodami. One pozwolą ci wykonywać niesamowite akrobacje, przeskakując nad wirującymi ostrzami i innymi zwariowanymi niebezpieczeństwami.

 • Crazy Stunt Cars 2
  Graj
  Crazy Stunt Cars 2
  Zagrano 60048 razy

  W tej szalonej grze samochodowej możesz teraz spersonalizować niezniszczalne samochody sportowe, pojazdy wojskowe i wiele innych. Zmień ich lakier i dostosuj prowadzenie, zanim wjedziesz na rampy. Przekonaj się, czy potrafisz wykonać pełen obrót.

 • Twarde koła
  Graj
  Twarde koła
  Zagrano 18794 razy

  W tej grze wyścigowej tory wyścigowe są na każdym poziomie wypełnione masą niesamowitych przeszkód. Wskakuj za kierownicę tego monster trucka i pędź po dachach kontenerów, starych autobusów i o wiele więcej. Czy uda ci się dotrzeć do linii mety, czy też popełnisz błąd, który doprowadzi do eksplozji ciężarówki? Czas się przekonać!

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 238765 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Monster Truck: Leśna dostawa
  Graj
  Monster Truck: Leśna dostawa
  Zagrano 41903 razy

  Dostarczenie przesyłek do tego lasu to bardzo trudne zadanie. Dasz radę dowieźć te skrzynie pod właściwy adres? Wskocz za kierownicę tej ciężarówki i sprawdź, czy nadajesz się do tego zadania w tej grze w prowadzenie pojazdem.

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 372100 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Kierowca terenowca
  Graj
  Kierowca terenowca
  Zagrano 55636 razy

  Na tych gigantycznych oponach z łatwością zmiażdżysz konkurencję... ale jazda!

 • Terenowiec 4x4
  Graj
  Terenowiec 4x4
  Zagrano 1001 razy

  Staw się na offroadowym torze i oddaj się szaleństwu wyścigów z napędem na cztery koła!

 • Szaleństwo w samochodach wyczynowych
  Graj
  Szaleństwo w samochodach wyczynowych
  Zagrano 43687 razy

  Przed tobą możliwość fantastycznych akrobacji kaskaderskich w tej luzackiej grze w prowadzenie pojazdów. Wyskakuj z ramp i pędź przez 360-stopniowe pętle prowadząc wszystko, co się da, od starych furgonetek do pojazdów wojskowych. Ale jeśli naprawdę chcesz się pochwalić swoim talentem, wskakuj za kółko klasycznego samochodu z lat 70. albo nowoczesnego, sportowego auta.

 • Off-Road Rain: Cargo Simulator
  Graj
  Off-Road Rain: Cargo Simulator
  Zagrano 361 razy

  Na dworze leje jak z cebra! Dasz radę dotrzeć do mety w każdej misji w Off-Road Rain: Cargo Simulator

  W tej niesamowitej grze o ciężarówkach jest ich trzydzieści. Każda z nich będzie prawdziwym testem twoich umiejętności. Ostrożnie transportuj skrzynki, beczki i inne przedmioty, zręcznie poruszając się po niebezpiecznie śliskich drogach przy brzegach rzekach, a nawet skrajach urwisk! 

  Hill Racing Challenge i Truck Trials to dwie kolejne gry o prowadzeniu pojazdów, które pozwolą ci sprawdzić swoje umiejętności. 

  Sterowanie 

  • PORUSZAJ KURSOREM, by sterować kamerą.
  • UŻYWAJ STRZAŁEK, by prowadzić ciężarówkę.

   

 • Racing Rocket
  Graj
  Racing Rocket
  Zagrano 3526 razy

  Czy zdołasz dotrzeć do mety? Połącz siły ze świetnymi kierowcami, takimi jak Miss Pingu i Ironheart, w Racing Rocket. Gotowi? Do startu! Start! 

  Drugiej tak fantastycznej gry wyścigowej 3D nie ma co szukać. Usiądź za sterami niezwykłych pojazdów z napędem rakietowym i zdobądź majątek i sławę. Zbieraj monety, kupuj ulepszenia i próbuj wykonać wszystkie misje oraz bić rekordy w Endless Mode. 

  Madalin Stunt Cars 2 i Monto X3M to inne świetne gry o wyścigach, które warto wypróbować! 

  Sterowanie 

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – kierowanie pojazdem. 
  • STRZAŁKA W PRAWO – przyspieszenie. 
  • STRZAŁKA W LEWO – hamowanie. 

  O twórcach 

  Grę stworzyła firma Azerion z siedzibą w Holandii. 

  Zagraj na telefonie 

  Apple App Store i Google Play.

 • Symulator jazdy terenowej z załadunkiem
  Graj
  Symulator jazdy terenowej z załadunkiem
  Zagrano 4175 razy

  Wiele z tych autostrad i ośnieżonych przełęczy górskich nie nadaje się dla ludzi o słabych nerwach. Jednak ty z pewnością dasz sobie radę, szczególnie siedząc za kółkiem niesamowitej ciężarówki. Sprawdź, czy masz wystarczające umiejętności, by dowieźć ładunek do miejsca docelowego w tym realistycznym symulatorze jazdy.

 • Rocket Soccar
  Graj
  Rocket Soccar
  Zagrano 16810 razy

  Pewnie grałeś kiedyś w piłkę nożną, ale co powiesz na piłkę nużną? Steruj tymi zautomatyzowanymi pojazdami z napędem rakietowym, gdy lądują na boisku i spróbuj strzelić mnóstwo goli. Czy zdołasz poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, rywalizując z innymi graczami z całego świata w tej fascynującej grze sportowej w trybie multiplayer?

 • Zombie Derby 2
  Graj
  Zombie Derby 2
  Zagrano 15500 razy

  Głodne zombie to tylko jedna z rzeczy, które czekają Ciebie na tym szalenie trudnym torze przeszkód. Jest tam także pełno min lądowych! Przejmij stery tej opancerzonej żniwiarki i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety, w tej zwariowanej grze w wyścigi.

 • Czterokołowy traktor: Wyzwanie
  Graj
  Czterokołowy traktor: Wyzwanie
  Zagrano 156198 razy

  Oto wyzwanie na czterech kołach z farmerskim turbodoładowaniem! Kieruj swoim czerwonym traktorem i jak najszybciej dowieź beczki na przyczepie do miejsca przeznaczenia.

 • Ado Stunt Car
  Graj
  Ado Stunt Car
  Zagrano 12080 razy

  W tej grze samochodowej 3D możesz wykonać masę niesamowicie odjazdowych wyczynów kaskaderskich. Wybierz niezniszczalny samochód sportowy i wyleć z ramp, wykonując pełen obrót. Te pojazdy są w stanie wytrzymać wszystko!