• Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 174475 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • 3D Mountain Bike
  Graj
  3D Mountain Bike
  Zagrano 145905 razy

  Get the first-person view of this mountain-biking action!

 • Crazy Bear
  Graj
  Crazy Bear
  Zagrano 79794 razy

  Sprawdź się na tych trasach i bądź najszybszym misiem!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 74122 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 56763 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Rampa dla BMX-ów
  Graj
  Rampa dla BMX-ów
  Zagrano 49116 razy

  Załóż kask, rękawiczki i przygotuj się do wejścia w świat gier o rowerach BMX! W grze Rampa dla BMX-ów możesz pochwalić się przed światem profesjonalnym talentem, wykonując kaskaderskie popisy. Zaproś do rywalizacji przyjaciela! Zdobądź najwyższy wynik na świecie i pokaż, co potrafisz!

 • Max Adrenalin
  Graj
  Max Adrenalin
  Zagrano 42806 razy

  Używanie dzwonka jest obciachem, ale lepsze to, niż wypadek...

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 39178 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • FMX Team
  Graj
  FMX Team
  Zagrano 34047 razy

  Zmierz się w offroadowym wyścigu i nie spadnij twarzą w dół jako pierwszy...

 • Symulator rowerowy
  Graj
  Symulator rowerowy
  Zagrano 27609 razy

  W tej trójwymiarowej grze rowerowej możesz eksplorować trzy różne strefy. Możesz wypróbować rampy albo poprzestać na niedużych skokach. Czy potrafisz popisać się płynną jazdą podczas niesamowitych wyczynów kaskaderskich?

 • Wyścigi motocyklowe 2
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 2
  Zagrano 27280 razy

  W tej grze wyścigowej czekają na ciebie trzy wymagające trasy. Wskakuj na swój motor i sprawdź, ile uda ci się zdobyć czasu w powietrzu. Jak szybko dotrzesz na linię mety na każdym z dostępnych torów?

 • Gazeciarz 2
  Graj
  Gazeciarz 2
  Zagrano 20435 razy

  Gazeciarz powraca ze starymi sztuczkami, aby siać jeszcze większe zniszczenie. Rzucaj gazety z dynamitem w okoliczne domy. Ta gra akcji, będąca sequelem klasycznej gry Paperboy, to wystrzałowa zabawa! Rozbijaj okna, aby zdobywać combo, zbieraj monety i omijaj przeszkody na swej ścieżce destrukcji. Wybierz swój styl i cel misji oraz ulepsz rower BMX. Czy jesteś gotów, by dostarczyć bombowe wieści?

 • Bmx Extreme
  Graj
  Bmx Extreme
  Zagrano 17092 razy

  Wykonaj jak najwięcej sztuczek na swoim rowerze i zbierz punkty!

 • Zespół FMX 2
  Graj
  Zespół FMX 2
  Zagrano 12938 razy

  Kurz. Rower. Raj. A zatem podkręćcie silniki i przygotujcie się na zwariowane akrobacje.

 • Bmx Park
  Graj
  Bmx Park
  Zagrano 12636 razy

  Sprawdź jakie ewolucje może wykonać niepozorna dziewczyna pod Twoim dowództwem .

 • BMX for Boys
  Graj
  BMX for Boys
  Zagrano 11505 razy
 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Graj
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 11238 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • Motocyklowa apokalipsa
  Graj
  Motocyklowa apokalipsa
  Zagrano 10768 razy

  Nadszedł koniec świata, a ty masz tylko motor, strzelbę, piłę łańcuchową i zbroję z kości, by przetrwać tę apokalipsę! W stylu Mad Maksa utoruj sobie drogę przez ziemię pełną mutantów! Zrób parę nieziemskich trików i sztuczek, aby uciec przed kosmicznymi potworami! Baw się wybuchowo w tej wyścigowej motocyklowej grze.

 • Downhill ludzika
  Graj
  Downhill ludzika
  Zagrano 6963 razy

  Najpopularniejszy i najodważniejszy ludzik na świecie próbuje dziś downhillu!

 • Trial Bike Pro
  Graj
  Trial Bike Pro
  Zagrano 6247 razy

  Oto ty, śmiały skok, szeroko otwarte niebo... i twardy, bardzo twardy grunt.

 • BMX Pro Style
  Graj
  BMX Pro Style
  Zagrano 5825 razy

  Zdobądź jak najwięcej punktów wykonując szalone triki na swoim rowerze!

 • BMXowe Szaleństwo
  Graj
  BMXowe Szaleństwo
  Zagrano 5697 razy

  Potrenuj triki i zrób parę wyskoków na twoim własnym torze BMX!

 • Box10 BMX
  Graj
  Box10 BMX
  Zagrano 5399 razy

  W grze Box10 BMX wypróbujesz wywołujące zawrót głowy kaskaderskie popisy i triki w powietrzu. Hej, chłopaku na BMX-ie, zdobądź dodatkowe punkty i odblokuj nowe poziomy. Czy umiesz wykonać belly drop? A co z jazdą bez trzymanki?

 • Królik Bugs na rowerze
  Graj
  Królik Bugs na rowerze
  Zagrano 5389 razy

  Królik Bugs uwielbia marchewki! Pomóż mu zdobyć ich jak najwięcej w tej wesołej grze online, jeżdżąc na rowerze i wykonywać akrobacje, aby zodbywać punkty!

 • Offroadowy rower ludzika
  Graj
  Offroadowy rower ludzika
  Zagrano 4366 razy

  Na bezdrożach można się nie tylko ubrudzić, ale i połamać...

 • Turniej BMX
  Graj
  Turniej BMX
  Zagrano 4348 razy

  W tej grze masz tylko jedną szansę. Jak długo potrafisz ścigać się tym BMX-em po torze w tej ekscytującej grze online? Pora przekonać się, czy uda Ci się pokonać kilka przeszkód i przejechać spory dystans.

 • Bike Mania
  Graj
  Bike Mania
  Zagrano 4335 razy

  Przejedź przez wszystkie przeszkody najszybciej jak tylko potrafisz.

 • Biker Street
  Graj
  Biker Street
  Zagrano 4329 razy

  Ten dzielny wynalazca stworzył nowy, rewolucyjny rodzaj roweru, który będzie testować w tym tygodniu na jednej z najniebezpieczniejszych dróg. Możesz pomóc mu pozostać w jednym kawałku i zebrać fundusze potrzebne do ulepszenia jego wynalazku, w tej śmiesznej i pełnej zabawy grze akcji?

 • Free Rider HD
  Graj
  Free Rider HD
  Zagrano 3048 razy

  Gracze z całego świata spotkali się, aby zaprojektować poziomy i przetestować swoje umiejętności wyścigowe w tej grze online. Możesz samodzielnie tworzyć tory lub próbować dojechać na linie mety. Do zdobycia są również odjazdowe osiągnięcia, które otrzymujesz podczas tworzenia gry i rozgrywki.

 • Ultimate Dirt Bike USA
  Graj
  Ultimate Dirt Bike USA
  Zagrano 2973 razy

  Weź udział w wyścigach po Ameryce i sprawdź, czy poradzisz sobie na tych czterech ekscytujących trasach.

 • Akrobacje Rexa
  Graj
  Akrobacje Rexa
  Zagrano 2972 razy

  Wykonuj niesamowite akrobacje na dwóch kółkach jako jedno z najpotężniejszych stworzeń wszechczasów: T-Rex! Rozpocznij podróż przez zróżnicowane zabawne etapy i pokonuj kolejne przeszkody.

 • Icycle: On Thin Ice
  Graj
  Icycle: On Thin Ice
  Zagrano 2721 razy

  Nagi mężczyzno, naciskaj mocno na pedały, zanim coś sobie odmrozisz...

 • Rowerowy Wyścig
  Graj
  Rowerowy Wyścig
  Zagrano 2601 razy

  Rowerzyści są szaleni - jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich.

 • Niesamowity Motor
  Graj
  Niesamowity Motor
  Zagrano 2292 razy

  Wykonuj szalone triki i spróbuj, jak smakuje asfalt!

 • BMX Pro Trials
  Graj
  BMX Pro Trials
  Zagrano 1911 razy

  Słuchaj, freestylerze! Jeśli kochasz sporty ekstremalne, a miasto jest dla Ciebie wielkim torem rowerowy, to ta gra wciągnie cię na długie godziny. Sprawdź swoją szybkość w trybie wyścigu z czasem lub dołącz do mistrzostw, w których liczy się rywalizacja i najlepsze triki. Rób obroty w tył, kręć kierownicą wokół jej osi oraz rób sztuczkę E.T. i nie trać entuzjazmu. Chcesz zostać mistrzem kierownicy BMX? Zrób can-can i przekonaj się, że to możliwe!

 • Winter BMX Jam
  Graj
  Winter BMX Jam
  Zagrano 1697 razy

  Top lód, wykonując najlepsze ruchy i kaskaderskie popisy w tej grze o jeździe na BMX-ie! Popisz się wyskokami w powietrze oraz sztuczkami takimi jak superman i ulepsz swój rower po ukończeniu trzech poziomów. Jakie triki chowasz jeszcze w zanadrzu?

Rower to nie tylko rodzinne wycieczki

Jeśli lubisz adrenalinę, dwa kółka i nierówny teren (albo fantastyczne skate parki), ta kategoria jest stworzona dla Ciebie. BMX to rower dla miłośników jazdy terenowej i akrobacji w stylu dowolnym. Rowery nie są napędzane silnikiem, tylko siłą mięśni człowieka, do tego mają porządne zawieszenie. Twórcy tego roweru zaczynali wyścigi na torach motocyklowych, gdzie mogli się ścigać i nie musieli płacić za benzynę. Nasze gry BMX są darmowe, a w dodatku nie musisz się martwić o upadki ani złamania. Ścigaj się, wykonuj akrobacje w mieście albo w terenie jako człowiek, dinozaur, królik albo jeszcze ktoś inny. Panuj całkowicie nad swoim rowerem, zdominuj innych graczy i zdobywaj trofea!

W grze „Wyścigi BMX: Demon szybkości” bierzesz udział w karkołomnym wyścigu rowerów klasy BMX. Podczas przejazdu wykonujesz skoki, pilnujesz równowagi, zbierasz monety i… starasz się pokonać innych graczy. Możesz grać jako chłopak, dziewczyna lub robot. Dalej, pokaż na co Cię stać!

„3D Mountain Bike” to z kolei gra przypominająca klasyczne wyścigi. Obserwujesz akcję zza pleców bohatera i musisz przejechać bezbłędnie przez tor najeżony przeszkodami, skoczniami i innymi atrakcjami. Czy masz wystarczająco dobry refleks, aby dojechać do mety i zdobyć przyzwoity czas?

W grze „Winter BMX Jam” zdobywasz punkty za wykonywanie salt i innych akrobacji na rowerze. Twoim zadaniem jest uzyskanie określonej liczby punktów na każdym poziomie. Co 3 poziomy możesz kupić nowy rower. Jeśli umiejętnie wykonasz serię sztuczek, skacząc przez rampy i przeszkody, być może uda Ci się odblokować kolejne triki. Aha, akcja gry rozgrywa się zimą, więc wszystko jest oblodzone…

BMX to nie tylko rodzaj roweru. To często także styl życia. Jeśli należysz do fanów tej dyscypliny sportów rowerowych i szukasz ciekawych gier związanych z jazdą na rowerach BMX, koniecznie odwiedź stronę Gry.pl. Wśród wielu pozycji, które zebraliśmy, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie. Śmiało, dołącz do nas i wskakuj na wirtualnego BMX-a. Nasze gry czekają na Ciebie!