Gry królewskie

 • King Soldier
  Graj
  King Soldier
  Zagrano 98064 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 590085 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Symulator wojenny
  Graj
  Symulator wojenny
  Zagrano 39450 razy

  Siły wroga gromadzą się na skraju królestwa! Szybko zbierz wojowników i łuczników, aby zlikwidować ich w tym symulatorze 3D. Czy zdołasz pokonać ich w lesie? A może na pustyni?

 • Królewscy żołnierze 3
  Graj
  Królewscy żołnierze 3
  Zagrano 34961 razy

  Twoja misja to wyeliminować wszystkie dziwne stwory w królestwie. Twoja broń to bazooka i strzelba. Czy zdołasz zmieść ich z powierzchni ziemi w tej grze akcji?

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 8425 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • King of Hearts
  Graj
  King of Hearts
  Zagrano 101441 razy

 • King of Drift
  Graj
  King of Drift
  Zagrano 31217 razy

  Masz ochotę na szybką jazdę z driftem? Udowodnij światu, że jesteś w tym prawdziwym mistrzem!

 • Królewskie Płytki
  Graj
  Królewskie Płytki
  Zagrano 667 razy

  Chwyć za lasso, kowboju - czas okiełznać kilka literek...

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 12186 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Cloud Kingdom
  Graj
  Cloud Kingdom
  Zagrano 846658 razy

  There was a time of heyday in Kingdom of Lumeria, until the black magic of wizard Hastur destroyed everything. The Kingdom was split into many islands, and the erstwhile life was ruined. This exciting game offers to restore the fair Kingdom with members of the royal family. The player needs to arrange the household, establish trade with the locals and destroy evil wizard Hastur.

 • Miłosna gra
  Graj
  Miłosna gra
  Zagrano 12938 razy

  Aurelio jest odważnym rycerzem, bez pamięci zakochanym w pięknej księżniczce Grace. Niestety królowi, jej ojcu, nie podoba się pomysł ich małżeństwa. Aurelio będzie mógł się oświadczyć Grace tylko, jeśli pomyślnie ukończy skomplikowane zadanie wymyślone przez króla, pt. Miłosna gra. Czy pomożesz rycerzowi wypełnić to dziwne żądanie jego przyszłego teścia w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • My Kingdom for the Princess
  Graj
  My Kingdom for the Princess
  Zagrano 29594 razy

  Prince Arthur has married a fair maiden named Fiona and now their next adventure will begin. Her father, the king, has given them his kingdom’s poorest region to rule. Can you help them realize its full potential in this time management game?

 • Kocie królestwo
  Graj
  Kocie królestwo
  Zagrano 62957 razy

  W królestwie kotów kłopoty czają się w zasięgu łapki.

 • Bunnies Kingdom Cooking Game
  Graj
  Bunnies Kingdom Cooking Game
  Zagrano 24162 razy

  Popatrz na listę, przeciągnij potrzebne składniki do miski i kliknij Done!

 • Obrona wieży
  Graj
  Obrona wieży
  Zagrano 13802 razy

  Aby ochronić swoje królestwo możesz użyć wszystkiego, co masz w arsenale, od strzał do magii, w tej grze typu obrona wieży. Przeróżne potwory już szykują się do ataku, by zniszczyć twoje włości. Rozwijaj i ulepszaj swoje wojownicze zdolności, walcząc z tymi bezlitosnymi przeciwnikami na śmierć i życie.

 • Być jak John Terry: Król obrońców
  Graj
  Być jak John Terry: Król obrońców
  Zagrano 120402 razy

  Pozwól, by angielski piłkarz nauczył Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by strzelać gole!

 • King Of Fighters Wing 1.8
  Graj
  King Of Fighters Wing 1.8
  Zagrano 3020 razy

  Myślisz, że masz wystarczające umiejętności, aby wygrać ten niesamowity turniej walk? Wybierz ulubionego zawodnika i przygotuj się na ostre starcie w tej oldskulowej grze akcji.

 • Strażnik królestwa
  Graj
  Strażnik królestwa
  Zagrano 103912 razy

  Poszukiwany nieustraszony dowódca, który obroni króla. Wymagane doświadczenie w mordowaniu potworów.

 • Zimowa potyczka
  Graj
  Zimowa potyczka
  Zagrano 2787 razy

  Złowieszcze moce prowadzą armie nieumarłych prosto do samego królestwa! Czy potrafisz przetrwać dłużej niż jedną noc w tej intensywnej wojskowej grze strategicznej? Połącz siły z mistycznym i magicznym ptakiem, organizując swoich żołnierzy, kopiąc okopy i wybierając, czy ukryć czy też nie mieszkańców w grobowcach podczas kolejnej bitwy!

 • King Ping Pong
  Graj
  King Ping Pong
  Zagrano 49448 razy

  Steruj rakietką i spróbuj wygrać ten mecz.

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2954 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • My Kingdom for the Princess 3
  Graj
  My Kingdom for the Princess 3
  Zagrano 12447 razy

  W tej grze w zarządzanie czasem trwa bajkowa przygoda króla Artura i królowej Heleny. Mija 25 lat, a ich trzej synowie stają przed braterskim dylematem. Tylko jeden z nich może ożenić się z przepiękną Elżbietą. Najpierw jednak muszą dowieść swej godności, umiejętnie zarządzając różnymi częściami swojego królestwa.

 • Warlords: Konflikt zbrojny
  Graj
  Warlords: Konflikt zbrojny
  Zagrano 6339 razy

  Wspaniałą krainę Beneril ogarnęła wojna. Przygotuj swoją armię do bitwy i podbij to królestwo!

 • Super Marshmallow Kingdom
  Graj
  Super Marshmallow Kingdom
  Zagrano 496 razy

  Piankowy Król poprzysiągł zemstę zuchwałym tostom, które pożarły jego biednego muffinka...

 • Royal Rush
  Graj
  Royal Rush
  Zagrano 276 razy

  Cokolwiek powiedział mieszczanom ten hałaśliwy władca, z całą pewnością nie było to nic dobrego! Teraz próbuje ulotnić się do swojego zamku, dosiadając owcy. Czy pomożesz mu uciec przed widłami oraz psami i zebrać całe mnóstwo monet w tej dzikiej grze w bieganie?

 • Kreator królestw
  Graj
  Kreator królestw
  Zagrano 1902 razy

  Zaprojektuj wspaniałe królestwo, które będzie wyglądać jak z bajki!

 • Grogg.io
  Graj
  Grogg.io
  Zagrano 345 razy

  Ahoj, koleś! Czy nadajesz się na króla piratów? Sprawdź się w tej sympatycznej i niełatwej grze online. Twoim zadaniem będzie szukanie skarbów na wyspie tropikalnej, po drodze żłopiąc duże ilości pysznego grogu.

 • Obrona zamku
  Graj
  Obrona zamku
  Zagrano 15289 razy

  Nowy zamek króla w górach wyróżnia się przepięknym widokiem. Ale także mnóstwem otaczających go potworów, które nie są zbyt zadowolone z nowego sąsiada. Pomóż królowi obronić swoją nową inwestycję w tej zwariowanej grze typu obrona wieży.

 • Królestwo w chmurach
  Graj
  Królestwo w chmurach
  Zagrano 6667 razy

  Te kolorowe chmury wymieszały się! Potrafisz ułożyć je w tej ślicznej i milutkiej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz je w grupy składające się z co najmniej trzech elementów, aby zdobyć najwyższy wynik w każdym trudnym poziomie.

 • Pikselowa przygoda
  Graj
  Pikselowa przygoda
  Zagrano 5891 razy

  Wielkie zło odebrało życie matce tego rycerza. Teraz on nie chce pozwolić, aby ten sam los spotkał kogoś innego w tej grze przygodowej retro. Wyrusz razem z nim w epicką podróż przez tajemne lochy, gdy poluje na okrutnego potwora i jego nieustraszonych popleczników, aby ich zniszczyć.

 • Królewscy żołnierze 4
  Graj
  Królewscy żołnierze 4
  Zagrano 11504 razy

  Armia goblinów próbuje spustoszyć królestwo. Co stoi im na przeszkodzie w osiągnięciu totalnego chaosu? Ci żołnierze. Mają na stanie parę bazuk i masę kulek śnieżnych. Pomóż im zmieść te potwory z powierzchni ziemi w tej strzelance.

 • Guns n Glory Heroes
  Graj
  Guns n Glory Heroes
  Zagrano 14186 razy

  Rycerz i jego przyjaciele zaraz rozpoczną niesamowite przygody w magicznym królestwie. Jakie jest ich pierwsze zadanie? Obrona wieży i innych budynków w wiosce przed bandą bezlitosnych wojowników. Pomóż im wykonać wszystkie misje w tej strategicznej grze akcji.

 • Królewscy żołnierze 2
  Graj
  Królewscy żołnierze 2
  Zagrano 12093 razy

  Kolejna armia obcych właśnie wylądowała na planecie i nie wróży to nic dobrego. Chwytaj za bazukę i dobrze wyceluj! Czy dasz radę zlikwidować wszystkich przeciwników w tej pasjonującej grze akcji?

 • Rage War
  Graj
  Rage War
  Zagrano 3292 razy

  Po nieudanym eksperymencie przenosisz się w czasie! Teraz Twoim jedynym wyjściem jest poprowadzić wojnę w tej grze strategicznej w trybie multiplayer. Zwerbuj armię i utoruj sobie drogę przez stulecia, rywalizując z innymi graczami, lub zostań ich potężnym sojusznikiem. Dasz radę po drodze ponownie zmontować swój wehikuł czasu i dotrzeć do domu w jednym kawałku?

 • King of Thieves
  Graj
  King of Thieves
  Zagrano 15094 razy

  Wejdź do świata tej niesamowitej gry, która łączy najlepsze cechy platformówki z emocjami MMO. Projektuj smoki, ukradnij skarb i przekonaj się, czy posiadasz umiejętności godne Króla Złodziei!

 • The King's League: Emblems
  Graj
  The King's League: Emblems
  Zagrano 5104 razy

  Tegoroczna Królewska Liga może być w dużych opałach. Grupa szelmowskich wojowników może zakłócić turniej i próbować wkraść się do wewnętrznego kręgu króla. Dołącz do walki i obroń królestwo przed pogrążeniem się w chaosie w tej strategicznej grze akcji. Aby utrzymać pokój, musisz zebrać grupę czarodziejów i wojowników.

W służbie Jej Królewskiej Mości

Tęsknisz za pradawnymi czasami, kiedy to na czele królestwa stali król i królowa? Jeśli akurat tak się szczęśliwie złożyło, że władali mądrze, w królestwie panował pokój i dobrobyt. Jeśli nie – cóż, to pech. Niewiele dało się zrobić, chyba że bierzemy pod uwagę metody nie do końca legalne, takie jak bunt, zabójstwo monarchy (np. popularne w tych czasach otrucie) lub atak na królestwo do spółki z armią wroga. Jeśli mimo wszystko wolisz cofnąć się w czasie o prawie całe tysiąclecie, polecamy zrobić to przed ekranem komputera. W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy fantastyczne zestawienie bezpłatnych gier internetowych o tematyce iście królewskiej!

Weźmy chociażby grę Crush the Castle, w której Twój król żąda zniszczenia zamków potencjalnych uzurpatorów. Wykorzystaj w tym celu katapultę, pamiętaj tylko, żeby odpowiednio dobrać siłę uderzenia i zwolnić niszczycielski ładunek we właściwym momencie. Inaczej nic z tego nie będzie, rozczarujesz tylko monarchę i – najprawdopodobniej – ściągniesz na swoją głowę gromy królewskiego gniewu (może nawet posądzi Cię o spisek!). Bardzo ciekawą pozycją jest również King Defender, w której musisz zbudować możliwie najbardziej wytrzymałą konstrukcję (a najlepiej cały zamek warowny), która ochroni królewską parę przed atakiem wrogich wojsk. Później możesz przetestować, czy budowla Twojego projektu wytrzyma oblężenie.

Masz ochotę na coś bardziej skomplikowanego? Co powiesz na typowo strategiczną (jak sama nazwa wskazuje) pozycję Strategy Defence. Ta popularna gierka zyskała już całkiem spore grono sympatyków. Jako królewski generał musisz dokonać zemsty za najazd na Wasze terytorium. Weź pod uwagę wszystkie czynniki i dobrze obmyśl strategię – później nie będzie odwrotu, a straty zawsze ciężko nadrobić. Kolejnym tytułem godnym prawdziwego rycerza jest świetna gra RPG The King’s League: Odyssey. Wybierz poziom trudności i ruszaj pomścić zamordowanego króla, niosąc ratunek królestwu. Daj się wciągnąć tej świetnie dopracowanej grze o ciekawie poprowadzonej historii i fantastycznej grafice.

W naszym zestawieniu znajdziesz też coś dla maluchów – grę Lion Baby Dress Up, z bohaterem żywcem wyjętym z jednej z najpopularniejszych bajek dla dzieci, „Króla Lwa”. To tradycyjna ubieranka, jednak z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Do boju, mali wojownicy!