Gry królewskie

 • King Soldier
  Graj
  King Soldier
  Zagrano 83825 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 518660 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Symulator wojenny
  Graj
  Symulator wojenny
  Zagrano 25477 razy

  Siły wroga gromadzą się na skraju królestwa! Szybko zbierz wojowników i łuczników, aby zlikwidować ich w tym symulatorze 3D. Czy zdołasz pokonać ich w lesie? A może na pustyni?

 • Królewscy żołnierze 3
  Graj
  Królewscy żołnierze 3
  Zagrano 30045 razy

  Twoja misja to wyeliminować wszystkie dziwne stwory w królestwie. Twoja broń to bazooka i strzelba. Czy zdołasz zmieść ich z powierzchni ziemi w tej grze akcji?

 • King of Drift
  Graj
  King of Drift
  Zagrano 30648 razy

  Masz ochotę na szybką jazdę z driftem? Udowodnij światu, że jesteś w tym prawdziwym mistrzem!

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 7865 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Obrona wieży królewskiej
  Graj
  Obrona wieży królewskiej
  Zagrano 7280 razy

  Królestwo zostało prawie całkowicie opanowane przez oddziały wroga. Pora na atak w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Obroń ostatnie ocalałe terytorium, budując futurystyczne wieże obronne, a następnie wyrusz, aby uwolnić resztę królestwa. Podczas podróży możesz także kupować fantastyczne magiczne ulepszenia, dzięki którym wzmocnisz swoich rycerzy oraz broń.

 • Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Graj
  Mistrz łucznictwa 3D: Obrona zamku
  Zagrano 4612 razy

  Wróg zbliża się do bram! Musisz szybko nauczyć się strzelania z nowego łuku, zanim zaczną oblężenie zamku w tej grze akcji 3D. Przećwicz umiejętności strzelania, a następnie rozpocznij obronę zamku. Możesz zbierać monety za zabicie każdego wroga, których użyjesz potem do zakupu odjazdowych ulepszeń Twojej postaci.

 • Królewskie Płytki
  Graj
  Królewskie Płytki
  Zagrano 593 razy

  Chwyć za lasso, kowboju - czas okiełznać kilka literek...

 • King of Hearts
  Graj
  King of Hearts
  Zagrano 98010 razy

 • My Kingdom for the Princess
  Graj
  My Kingdom for the Princess
  Zagrano 27891 razy

  Prince Arthur has married a fair maiden named Fiona and now their next adventure will begin. Her father, the king, has given them his kingdom’s poorest region to rule. Can you help them realize its full potential in this time management game?

 • Być jak John Terry: Król obrońców
  Graj
  Być jak John Terry: Król obrońców
  Zagrano 118863 razy

  Pozwól, by angielski piłkarz nauczył Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by strzelać gole!

 • Świat Marzeń
  Graj
  Świat Marzeń
  Zagrano 3708248 razy

  Ożyw magiczne pastwiska i spotkaj urocze postacie w świecie, gdzie fantazja łączy się z prowadzeniem farmy.

 • Knights and Brides
  Graj
  Knights and Brides
  Zagrano 2741804 razy

  Wciel się we wspaniałego rycerza lub w odważną księżniczkę i rozpocznij największą przygodę życia! Podległe ci gnomy pomogą zmienić ten niewielki kawałek pola w tętniące życiem miasto! Zarządzaj zasobami, opiekuj się budynkami i wspieraj sojuszników. Możesz toczyć pojedynki z pozostałymi graczami oraz spotykać się z innymi królami i księżniczkami! Nie przegap tej pełnej fantastycznych przygód gry!

 • Cloud Kingdom
  Graj
  Cloud Kingdom
  Zagrano 830610 razy

  There was a time of heyday in Kingdom of Lumeria, until the black magic of wizard Hastur destroyed everything. The Kingdom was split into many islands, and the erstwhile life was ruined. This exciting game offers to restore the fair Kingdom with members of the royal family. The player needs to arrange the household, establish trade with the locals and destroy evil wizard Hastur.

 • King Of Fighters Wing 1.8
  Graj
  King Of Fighters Wing 1.8
  Zagrano 2811 razy

  Myślisz, że masz wystarczające umiejętności, aby wygrać ten niesamowity turniej walk? Wybierz ulubionego zawodnika i przygotuj się na ostre starcie w tej oldskulowej grze akcji.

 • Kocie królestwo
  Graj
  Kocie królestwo
  Zagrano 62455 razy

  W królestwie kotów kłopoty czają się w zasięgu łapki.

 • Miłosna gra
  Graj
  Miłosna gra
  Zagrano 11698 razy

  Aurelio jest odważnym rycerzem, bez pamięci zakochanym w pięknej księżniczce Grace. Niestety królowi, jej ojcu, nie podoba się pomysł ich małżeństwa. Aurelio będzie mógł się oświadczyć Grace tylko, jeśli pomyślnie ukończy skomplikowane zadanie wymyślone przez króla, pt. Miłosna gra. Czy pomożesz rycerzowi wypełnić to dziwne żądanie jego przyszłego teścia w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Bunnies Kingdom Cooking Game
  Graj
  Bunnies Kingdom Cooking Game
  Zagrano 23938 razy

  Popatrz na listę, przeciągnij potrzebne składniki do miski i kliknij Done!

 • Strażnik królestwa
  Graj
  Strażnik królestwa
  Zagrano 103506 razy

  Poszukiwany nieustraszony dowódca, który obroni króla. Wymagane doświadczenie w mordowaniu potworów.

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2790 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • My Kingdom for the Princess 3
  Graj
  My Kingdom for the Princess 3
  Zagrano 12119 razy

  W tej grze w zarządzanie czasem trwa bajkowa przygoda króla Artura i królowej Heleny. Mija 25 lat, a ich trzej synowie stają przed braterskim dylematem. Tylko jeden z nich może ożenić się z przepiękną Elżbietą. Najpierw jednak muszą dowieść swej godności, umiejętnie zarządzając różnymi częściami swojego królestwa.

 • King Ping Pong
  Graj
  King Ping Pong
  Zagrano 49166 razy

  Steruj rakietką i spróbuj wygrać ten mecz.

 • Zimowa potyczka
  Graj
  Zimowa potyczka
  Zagrano 1852 razy

  Złowieszcze moce prowadzą armie nieumarłych prosto do samego królestwa! Czy potrafisz przetrwać dłużej niż jedną noc w tej intensywnej wojskowej grze strategicznej? Połącz siły z mistycznym i magicznym ptakiem, organizując swoich żołnierzy, kopiąc okopy i wybierając, czy ukryć czy też nie mieszkańców w grobowcach podczas kolejnej bitwy!

 • Super Marshmallow Kingdom
  Graj
  Super Marshmallow Kingdom
  Zagrano 496 razy

  Piankowy Król poprzysiągł zemstę zuchwałym tostom, które pożarły jego biednego muffinka...

 • Monkey King
  Graj
  Monkey King
  Zagrano 92 razy

  Niech ta małpa wreszcie przestanie siedzieć na tyłku i skopie czyjeś tyłki!

 • King Of Terrors
  Graj
  King Of Terrors
  Zagrano 35290 razy

  Zbuduj najpotężniejszą maszynę do walki w tej totalnie odjechanej grze o budowaniu robotów: King of Terrors! Złóż razem wszystkie części, a potem podejmij walkę z przeciwnikiem w ostatecznej rozgrywce!

 • Royal Rush
  Graj
  Royal Rush
  Zagrano 231 razy

  Cokolwiek powiedział mieszczanom ten hałaśliwy władca, z całą pewnością nie było to nic dobrego! Teraz próbuje ulotnić się do swojego zamku, dosiadając owcy. Czy pomożesz mu uciec przed widłami oraz psami i zebrać całe mnóstwo monet w tej dzikiej grze w bieganie?

 • Kreator królestw
  Graj
  Kreator królestw
  Zagrano 1879 razy

  Zaprojektuj wspaniałe królestwo, które będzie wyglądać jak z bajki!

 • Pikselowa przygoda
  Graj
  Pikselowa przygoda
  Zagrano 5849 razy

  Wielkie zło odebrało życie matce tego rycerza. Teraz on nie chce pozwolić, aby ten sam los spotkał kogoś innego w tej grze przygodowej retro. Wyrusz razem z nim w epicką podróż przez tajemne lochy, gdy poluje na okrutnego potwora i jego nieustraszonych popleczników, aby ich zniszczyć.

 • Królewscy żołnierze 2
  Graj
  Królewscy żołnierze 2
  Zagrano 12015 razy

  Kolejna armia obcych właśnie wylądowała na planecie i nie wróży to nic dobrego. Chwytaj za bazukę i dobrze wyceluj! Czy dasz radę zlikwidować wszystkich przeciwników w tej pasjonującej grze akcji?

 • Obrona zamku
  Graj
  Obrona zamku
  Zagrano 15005 razy

  Nowy zamek króla w górach wyróżnia się przepięknym widokiem. Ale także mnóstwem otaczających go potworów, które nie są zbyt zadowolone z nowego sąsiada. Pomóż królowi obronić swoją nową inwestycję w tej zwariowanej grze typu obrona wieży.

 • Królewscy żołnierze 4
  Graj
  Królewscy żołnierze 4
  Zagrano 11438 razy

  Armia goblinów próbuje spustoszyć królestwo. Co stoi im na przeszkodzie w osiągnięciu totalnego chaosu? Ci żołnierze. Mają na stanie parę bazuk i masę kulek śnieżnych. Pomóż im zmieść te potwory z powierzchni ziemi w tej strzelance.

 • Grogg.io
  Graj
  Grogg.io
  Zagrano 279 razy

  Ahoj, koleś! Czy nadajesz się na króla piratów? Sprawdź się w tej sympatycznej i niełatwej grze online. Twoim zadaniem będzie szukanie skarbów na wyspie tropikalnej, po drodze żłopiąc duże ilości pysznego grogu.

 • Guns n Glory Heroes
  Graj
  Guns n Glory Heroes
  Zagrano 13983 razy

  Rycerz i jego przyjaciele zaraz rozpoczną niesamowite przygody w magicznym królestwie. Jakie jest ich pierwsze zadanie? Obrona wieży i innych budynków w wiosce przed bandą bezlitosnych wojowników. Pomóż im wykonać wszystkie misje w tej strategicznej grze akcji.

 • King of Thieves
  Graj
  King of Thieves
  Zagrano 14798 razy

  Wejdź do świata tej niesamowitej gry, która łączy najlepsze cechy platformówki z emocjami MMO. Projektuj smoki, ukradnij skarb i przekonaj się, czy posiadasz umiejętności godne Króla Złodziei!

W służbie Jej Królewskiej Mości

Tęsknisz za pradawnymi czasami, kiedy to na czele królestwa stali król i królowa? Jeśli akurat tak się szczęśliwie złożyło, że władali mądrze, w królestwie panował pokój i dobrobyt. Jeśli nie – cóż, to pech. Niewiele dało się zrobić, chyba że bierzemy pod uwagę metody nie do końca legalne, takie jak bunt, zabójstwo monarchy (np. popularne w tych czasach otrucie) lub atak na królestwo do spółki z armią wroga. Jeśli mimo wszystko wolisz cofnąć się w czasie o prawie całe tysiąclecie, polecamy zrobić to przed ekranem komputera. W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy fantastyczne zestawienie bezpłatnych gier internetowych o tematyce iście królewskiej!

Weźmy chociażby grę Crush the Castle, w której Twój król żąda zniszczenia zamków potencjalnych uzurpatorów. Wykorzystaj w tym celu katapultę, pamiętaj tylko, żeby odpowiednio dobrać siłę uderzenia i zwolnić niszczycielski ładunek we właściwym momencie. Inaczej nic z tego nie będzie, rozczarujesz tylko monarchę i – najprawdopodobniej – ściągniesz na swoją głowę gromy królewskiego gniewu (może nawet posądzi Cię o spisek!). Bardzo ciekawą pozycją jest również King Defender, w której musisz zbudować możliwie najbardziej wytrzymałą konstrukcję (a najlepiej cały zamek warowny), która ochroni królewską parę przed atakiem wrogich wojsk. Później możesz przetestować, czy budowla Twojego projektu wytrzyma oblężenie.

Masz ochotę na coś bardziej skomplikowanego? Co powiesz na typowo strategiczną (jak sama nazwa wskazuje) pozycję Strategy Defence. Ta popularna gierka zyskała już całkiem spore grono sympatyków. Jako królewski generał musisz dokonać zemsty za najazd na Wasze terytorium. Weź pod uwagę wszystkie czynniki i dobrze obmyśl strategię – później nie będzie odwrotu, a straty zawsze ciężko nadrobić. Kolejnym tytułem godnym prawdziwego rycerza jest świetna gra RPG The King’s League: Odyssey. Wybierz poziom trudności i ruszaj pomścić zamordowanego króla, niosąc ratunek królestwu. Daj się wciągnąć tej świetnie dopracowanej grze o ciekawie poprowadzonej historii i fantastycznej grafice.

W naszym zestawieniu znajdziesz też coś dla maluchów – grę Lion Baby Dress Up, z bohaterem żywcem wyjętym z jednej z najpopularniejszych bajek dla dzieci, „Króla Lwa”. To tradycyjna ubieranka, jednak z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Do boju, mali wojownicy!