• Cloud Kingdom
  Graj
  Cloud Kingdom
  Zagrano 794701 razy

  There was a time of heyday in Kingdom of Lumeria, until the black magic of wizard Hastur destroyed everything. The Kingdom was split into many islands, and the erstwhile life was ruined. This exciting game offers to restore the fair Kingdom with members of the royal family. The player needs to arrange the household, establish trade with the locals and destroy evil wizard Hastur.

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 418073 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Być jak John Terry: Król obrońców
  Graj
  Być jak John Terry: Król obrońców
  Zagrano 117409 razy

  Pozwól, by angielski piłkarz nauczył Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by strzelać gole!

 • Strażnik królestwa
  Graj
  Strażnik królestwa
  Zagrano 100928 razy

  Poszukiwany nieustraszony dowódca, który obroni króla. Wymagane doświadczenie w mordowaniu potworów.

 • King of Hearts
  Graj
  King of Hearts
  Zagrano 92046 razy
 • King Soldier
  Graj
  King Soldier
  Zagrano 71630 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Kocie królestwo
  Graj
  Kocie królestwo
  Zagrano 60981 razy

  W królestwie kotów kłopoty czają się w zasięgu łapki.

 • King Ping Pong
  Graj
  King Ping Pong
  Zagrano 48253 razy

  Steruj rakietką i spróbuj wygrać ten mecz.

 • Kocie królestwo 2
  Graj
  Kocie królestwo 2
  Zagrano 44971 razy

  Czarownica rzuciła zaklęcie, które rozpędziło wszystkie koty w królestwie. Kto sprowadzi je z powrotem?

 • King Of Terrors
  Graj
  King Of Terrors
  Zagrano 34422 razy

  Zbuduj najpotężniejszą maszynę do walki w tej totalnie odjechanej grze o budowaniu robotów: King of Terrors! Złóż razem wszystkie części, a potem podejmij walkę z przeciwnikiem w ostatecznej rozgrywce!

 • King of Drift
  Graj
  King of Drift
  Zagrano 29637 razy

  Masz ochotę na szybką jazdę z driftem? Udowodnij światu, że jesteś w tym prawdziwym mistrzem!

 • Królewscy żołnierze 3
  Graj
  Królewscy żołnierze 3
  Zagrano 26954 razy

  Twoja misja to wyeliminować wszystkie dziwne stwory w królestwie. Twoja broń to bazooka i strzelba. Czy zdołasz zmieść ich z powierzchni ziemi w tej grze akcji?

 • Pet Home Designer: Polar Bear Kingdom
  Graj
  Pet Home Designer: Polar Bear Kingdom
  Zagrano 26050 razy

  Lód się topi i ten niedźwiedź polarny potrzebuje nowego domu. Spróbujesz go zbudować?

 • My Kingdom for the Princess
  Graj
  My Kingdom for the Princess
  Zagrano 24988 razy

  Prince Arthur has married a fair maiden named Fiona and now their next adventure will begin. Her father, the king, has given them his kingdom’s poorest region to rule. Can you help them realize its full potential in this time management game?

 • Bunnies Kingdom Cooking Game
  Graj
  Bunnies Kingdom Cooking Game
  Zagrano 22694 razy

  Popatrz na listę, przeciągnij potrzebne składniki do miski i kliknij Done!

 • King of Thieves
  Graj
  King of Thieves
  Zagrano 14184 razy

  Wejdź do świata tej niesamowitej gry, która łączy najlepsze cechy platformówki z emocjami MMO. Projektuj smoki, ukradnij skarb i przekonaj się, czy posiadasz umiejętności godne Króla Złodziei!

 • Guns n Glory Heroes
  Graj
  Guns n Glory Heroes
  Zagrano 13364 razy

  Rycerz i jego przyjaciele zaraz rozpoczną niesamowite przygody w magicznym królestwie. Jakie jest ich pierwsze zadanie? Obrona wieży i innych budynków w wiosce przed bandą bezlitosnych wojowników. Pomóż im wykonać wszystkie misje w tej strategicznej grze akcji.

 • Obrona zamku
  Graj
  Obrona zamku
  Zagrano 13269 razy

  Nowy zamek króla w górach wyróżnia się przepięknym widokiem. Ale także mnóstwem otaczających go potworów, które nie są zbyt zadowolone z nowego sąsiada. Pomóż królowi obronić swoją nową inwestycję w tej zwariowanej grze typu obrona wieży.

 • Symulator wojenny
  Graj
  Symulator wojenny
  Zagrano 11599 razy

  Siły wroga gromadzą się na skraju królestwa! Szybko zbierz wojowników i łuczników, aby zlikwidować ich w tym symulatorze 3D. Czy zdołasz pokonać ich w lesie? A może na pustyni?

 • Miłosna gra
  Graj
  Miłosna gra
  Zagrano 11351 razy

  Aurelio jest odważnym rycerzem, bez pamięci zakochanym w pięknej księżniczce Grace. Niestety królowi, jej ojcu, nie podoba się pomysł ich małżeństwa. Aurelio będzie mógł się oświadczyć Grace tylko, jeśli pomyślnie ukończy skomplikowane zadanie wymyślone przez króla, pt. Miłosna gra. Czy pomożesz rycerzowi wypełnić to dziwne żądanie jego przyszłego teścia w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • My Kingdom for the Princess 3
  Graj
  My Kingdom for the Princess 3
  Zagrano 11135 razy

  W tej grze w zarządzanie czasem trwa bajkowa przygoda króla Artura i królowej Heleny. Mija 25 lat, a ich trzej synowie stają przed braterskim dylematem. Tylko jeden z nich może ożenić się z przepiękną Elżbietą. Najpierw jednak muszą dowieść swej godności, umiejętnie zarządzając różnymi częściami swojego królestwa.

 • Królewscy żołnierze 2
  Graj
  Królewscy żołnierze 2
  Zagrano 11014 razy

  Kolejna armia obcych właśnie wylądowała na planecie i nie wróży to nic dobrego. Chwytaj za bazukę i dobrze wyceluj! Czy dasz radę zlikwidować wszystkich przeciwników w tej pasjonującej grze akcji?

 • Obrona wieży
  Graj
  Obrona wieży
  Zagrano 10673 razy

  Aby ochronić swoje królestwo możesz użyć wszystkiego, co masz w arsenale, od strzał do magii, w tej grze typu obrona wieży. Przeróżne potwory już szykują się do ataku, by zniszczyć twoje włości. Rozwijaj i ulepszaj swoje wojownicze zdolności, walcząc z tymi bezlitosnymi przeciwnikami na śmierć i życie.

 • Królewscy żołnierze 4
  Graj
  Królewscy żołnierze 4
  Zagrano 10575 razy

  Armia goblinów próbuje spustoszyć królestwo. Co stoi im na przeszkodzie w osiągnięciu totalnego chaosu? Ci żołnierze. Mają na stanie parę bazuk i masę kulek śnieżnych. Pomóż im zmieść te potwory z powierzchni ziemi w tej strzelance.

 • Władcy oceanu
  Graj
  Władcy oceanu
  Zagrano 8817 razy

  Czy jesteś jak kapitan Jack i lubisz wyruszać na poszukiwanie przygód i skarbów? Arrrr, w takim razie ta gra z ukrytymi obiektami jest w sam raz dla ciebie! Pomóż władcom oceanu znaleźć skarby i podzielić się nimi z biednymi jak prawdziwy Robin Hood. W tej morskiej przygodzie możesz grać jako kapitan John lub Ella i szukać cennych przedmiotów na statku króla. Ahoj, wsiadaj na pokład, piracie!

 • Gobattle.io
  Graj
  Gobattle.io
  Zagrano 7102 razy

  A relentless battle is currently underway in the deadly kingdom you’ll find in this relentless io game. Have you got what it takes to become king? Slaughter your opponents with axes and blades and discover how long your reign will last!

 • Królestwo w chmurach
  Graj
  Królestwo w chmurach
  Zagrano 6577 razy

  Te kolorowe chmury wymieszały się! Potrafisz ułożyć je w tej ślicznej i milutkiej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz je w grupy składające się z co najmniej trzech elementów, aby zdobyć najwyższy wynik w każdym trudnym poziomie.

 • Warlords: Konflikt zbrojny
  Graj
  Warlords: Konflikt zbrojny
  Zagrano 6067 razy

  Wspaniałą krainę Beneril ogarnęła wojna. Przygotuj swoją armię do bitwy i podbij to królestwo!

 • Pikselowa przygoda
  Graj
  Pikselowa przygoda
  Zagrano 5841 razy

  Wielkie zło odebrało życie matce tego rycerza. Teraz on nie chce pozwolić, aby ten sam los spotkał kogoś innego w tej grze przygodowej retro. Wyrusz razem z nim w epicką podróż przez tajemne lochy, gdy poluje na okrutnego potwora i jego nieustraszonych popleczników, aby ich zniszczyć.

 • Diseviled: Stolen Kingdom
  Graj
  Diseviled: Stolen Kingdom
  Zagrano 5206 razy

  Nikczemny czarnoksiężnik i jego legion przeklętych wojowników zaatakowali zamek! Nawet najdzielniejsi rycerze nie mają z nimi szans! Wszystko w rękach tej nieustraszonej księżniczki i młodego maga. Tylko oni mogą ocalić króla w tej ekscytującej grze przygodowej. Poprowadź ich przez królestwo, do bram zamku, aby pokonać tych złoczyńców!

 • The King's League: Emblems
  Graj
  The King's League: Emblems
  Zagrano 4924 razy

  Tegoroczna Królewska Liga może być w dużych opałach. Grupa szelmowskich wojowników może zakłócić turniej i próbować wkraść się do wewnętrznego kręgu króla. Dołącz do walki i obroń królestwo przed pogrążeniem się w chaosie w tej strategicznej grze akcji. Aby utrzymać pokój, musisz zebrać grupę czarodziejów i wojowników.

 • King Of Skeleton
  Graj
  King Of Skeleton
  Zagrano 4628 razy

  Poprowadź Kristana do zwycięstwa pokonując tor w jak najkrótszym czasie!

 • Game of Emperors
  Graj
  Game of Emperors
  Zagrano 4590 razy

  W tej epickim symulatorze strategicznym cały świat stoi przed Tobą otworem. Możesz pomóc przekształcić tę małą wioskę w ogromne imperium? Musisz zwerbować armie, poprowadzić je do walki i zmotywować mieszkańców historycznymi pomnikami, rozważnie wykorzystując swoje zasoby w czasie gry.

 • Władca Pereł
  Graj
  Władca Pereł
  Zagrano 4059 razy

  Dopasuj trzy elementy w głębi oceanu, aby zostać Władcą Pereł!

 • Obrona wieży 2D
  Graj
  Obrona wieży 2D
  Zagrano 3708 razy

  Gobliny, wilkołaki i inne potwory próbują opanować różne zakamarki tego królestwa! Musisz ochronić je w tej grze polegającej na obronie wieży. Strategicznie rozmieść swoich czarodziejów i łuczników, jak najszybciej ulepszając ich wieże. Potwory nie okażą Ci żadnej litości!

 • Rage War
  Graj
  Rage War
  Zagrano 3233 razy

  Po nieudanym eksperymencie przenosisz się w czasie! Teraz Twoim jedynym wyjściem jest poprowadzić wojnę w tej grze strategicznej w trybie multiplayer. Zwerbuj armię i utoruj sobie drogę przez stulecia, rywalizując z innymi graczami, lub zostań ich potężnym sojusznikiem. Dasz radę po drodze ponownie zmontować swój wehikuł czasu i dotrzeć do domu w jednym kawałku?

W służbie Jej Królewskiej Mości

Tęsknisz za pradawnymi czasami, kiedy to na czele królestwa stali król i królowa? Jeśli akurat tak się szczęśliwie złożyło, że władali mądrze, w królestwie panował pokój i dobrobyt. Jeśli nie – cóż, to pech. Niewiele dało się zrobić, chyba że bierzemy pod uwagę metody nie do końca legalne, takie jak bunt, zabójstwo monarchy (np. popularne w tych czasach otrucie) lub atak na królestwo do spółki z armią wroga. Jeśli mimo wszystko wolisz cofnąć się w czasie o prawie całe tysiąclecie, polecamy zrobić to przed ekranem komputera. W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy fantastyczne zestawienie bezpłatnych gier internetowych o tematyce iście królewskiej!

Weźmy chociażby grę Crush the Castle, w której Twój król żąda zniszczenia zamków potencjalnych uzurpatorów. Wykorzystaj w tym celu katapultę, pamiętaj tylko, żeby odpowiednio dobrać siłę uderzenia i zwolnić niszczycielski ładunek we właściwym momencie. Inaczej nic z tego nie będzie, rozczarujesz tylko monarchę i – najprawdopodobniej – ściągniesz na swoją głowę gromy królewskiego gniewu (może nawet posądzi Cię o spisek!). Bardzo ciekawą pozycją jest również King Defender, w której musisz zbudować możliwie najbardziej wytrzymałą konstrukcję (a najlepiej cały zamek warowny), która ochroni królewską parę przed atakiem wrogich wojsk. Później możesz przetestować, czy budowla Twojego projektu wytrzyma oblężenie.

Masz ochotę na coś bardziej skomplikowanego? Co powiesz na typowo strategiczną (jak sama nazwa wskazuje) pozycję Strategy Defence. Ta popularna gierka zyskała już całkiem spore grono sympatyków. Jako królewski generał musisz dokonać zemsty za najazd na Wasze terytorium. Weź pod uwagę wszystkie czynniki i dobrze obmyśl strategię – później nie będzie odwrotu, a straty zawsze ciężko nadrobić. Kolejnym tytułem godnym prawdziwego rycerza jest świetna gra RPG The King’s League: Odyssey. Wybierz poziom trudności i ruszaj pomścić zamordowanego króla, niosąc ratunek królestwu. Daj się wciągnąć tej świetnie dopracowanej grze o ciekawie poprowadzonej historii i fantastycznej grafice.

W naszym zestawieniu znajdziesz też coś dla maluchów – grę Lion Baby Dress Up, z bohaterem żywcem wyjętym z jednej z najpopularniejszych bajek dla dzieci, „Króla Lwa”. To tradycyjna ubieranka, jednak z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Do boju, mali wojownicy!