Gry Party

 • Przyjaciółki na feriach
  Graj
  Przyjaciółki na feriach
  Zagrano 35657 razy

  Już niedługo rozpoczną się ferie i z tej okazji trzy przyjaciółki planują wypróbować najlepsze stylizacje sezonu. Czy pomożesz im wybrać fantastyczne stroje i o wiele więcej w tej grze online w ubieranki i projektowanie?

 • Księżniczki: Impreza na koniec szkoły
  Graj
  Księżniczki: Impreza na koniec szkoły
  Zagrano 36826 razy

  Po bardzo trudnym semestrze księżniczki nareszcie zakończyły szkołę i są teraz gotowe na imprezę w ulubionym klubie! Ale co powinny założyć, zanim zacznie się ta z pewnością niezapomniana noc? Pomóż im wybrać bajeczne stroje w tej ubierance.

 • Modowe wyzwania celebrytów
  Graj
  Modowe wyzwania celebrytów
  Zagrano 51003 razy

  Kto z tych sławnych celebrytów najbardziej zabłyśnie na scenie w tej przebierance? Twoim zadaniem jest pomóc im w doborze idealnych kreacji do wystąpienia w modowym konkursie!

 • Impreza noworoczna par
  Graj
  Impreza noworoczna par
  Zagrano 95271 razy

  Te dwie śliczne pary chcą świętować nadejście Nowego Roku w dobrym stylu! Możesz pomóc im dobrać odjazdowe strylizacje, zanim wezmą udział w fantastycznej gali, w tej grze towarzyskiej?

 • Prom at the Princess College
  Graj
  Prom at the Princess College
  Zagrano 8000 razy

  Do balu tylko jeden dzień, a te księżniczki są w proszku! Pomożesz im szybciutko się wyszykować na niezapomnianą noc w Prom at the Princess College

  Perfekcyjne buty, sukienki i akcesoria są niezbędne! Wyciągnij je z tarapatów i stwórzcie razem sześć cudownych strojów w tej grze o księżniczkach

  Back to School: Princesses Rush i High School Prom to kilka innych ubieranek, które na pewno pokochasz! 

  Sterowanie

  • PORUSZAJ MYSZKĄ, by wybierać dla księżniczek stylowe rzeczy. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZKI, by ich użyć.
 • Mała Hania: Zabawa
  Graj
  Mała Hania: Zabawa
  Zagrano 117333 razy

  Mała Hania jedzie do małego Jake'a. Czy zabawisz Hanię w drodze do domu kolegi?

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 85292 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • BFFs: Bachelorette Party
  Graj
  BFFs: Bachelorette Party
  Zagrano 6564 razy

  Niedługo dla tej modnej panny młodej zaczną bić dzwony weselne – ale dziś czeka ją wieczór panieński! Pomóż jej i jej przyjaciółkom zaprojektować świetne stroje w BFFs: Bachelorette Party

  Dziewczyny chcą przeżyć niezapomniany wieczór, więc muszą mieć na niego genialne kreacje! Czy potrafisz stworzyć perfekcyjne stylizacje dla panny młodej i jej czterech przyjaciółek w tej ślubnej grze? Wybierz każdej z nich makijaż, fryzurę, ubrania i nie tylko! 

  Szukasz więcej gier o imprezach online? Wypróbuj BFFs: Night-In Party i Bride and Bridesmaids Dress-Up.

  Sterowanie 

  • Używaj MYSZY, by wybierać stylowe rzeczy dla dziewczyn. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM, by używać wybranych elementów w kreacjach.

   

 • Snail Bob 2
  Graj
  Snail Bob 2
  Zagrano 822968 razy

  Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!

 • Baby Hazel Halloween Party
  Graj
  Baby Hazel Halloween Party
  Zagrano 17030 razy

  Dziś Halloween! Mała Hania otrzymała od Belli zaproszenie na przyjęcie! Musisz jej pomóc się ubrać i posprzątać pokój. Wybierz kostiumy i pobaw się w strachy razem z maluchami.

 • Baby Hazel: Sibling Surprise
  Graj
  Baby Hazel: Sibling Surprise
  Zagrano 58313 razy

  Najnowsze zadanie Hani: opiekować się malutkim braciszkiem. Jeśli masz wolną chwilę, pomóż jej...

 • Impreza studencka
  Graj
  Impreza studencka
  Zagrano 13580 razy

  Studentki wybierają się na imprezę. Kończy się semestr, a ona zdały egzaminy końcowe i teraz chcą świętować. Możesz pomóc im wybrać fantastyczne stylizacje i dodatki w tej grze w ubieranki?

 • Fantastyczne 16. urodziny
  Graj
  Fantastyczne 16. urodziny
  Zagrano 53049 razy

  Ta nastoletnia superbohaterka będzie obchodzić 16. urodziny. Jest niezwykle odważną dziewczyną, ale czy starczy jej odwagi, aby zaprosić na przyjęcie swoją sympatię? Dowiesz się, gdy pomożesz jej przy wyborze stroju i przygotowaniu dekoracji na przyjęcie w tej grze online dla dziewczyn w ubieranki i dekorowanie.

 • Mała Hania: Przyjęcie urodzinowe
  Graj
  Mała Hania: Przyjęcie urodzinowe
  Zagrano 37114 razy

  Hania wciąż śpi, a dziś są jej urodziny. Obudź ją i pomóż się przygotować na wielkie przyjęcie.

 • Pidżama-party: Zabawne twarze
  Graj
  Pidżama-party: Zabawne twarze
  Zagrano 12361 razy

  Na tej pidżama-party zaczną się dziać szalone rzeczy. Jedna z księżniczek chce zrobić psikusa swoim znajomym zaraz po tym, jak wybiorą wygodne piżamy w tej zwariowanej grze online. Dołącz do niej, gdy rysuje przezabawne wzory na ich twarzach po zaśnięciu.

 • Wieczór panieński
  Graj
  Wieczór panieński
  Zagrano 3317 razy

  Już niemal zbliża się dzień ślubu tej zabieganej panny młodej. Wszystkie jej przyjaciółki spotykają się, aby zorganizować jej wieczór panieński – niespodziankę. Nie mają wystarczająco dużo czasu, żeby wszystko zorganizować, dlatego przyda im się Twoja pomoc w tej grze dla dziewcząt w projektowanie. Czy dołączysz do nich, gdy będą przygotowywały zaproszenia, wybierały stroje i dekoracje?

 • Princesses: Prom Night Celebration
  Graj
  Princesses: Prom Night Celebration
  Zagrano 5150 razy

  Najważniejsza i najwspanialsza noc roku szkolnego jest tuż-tuż! Pomożesz tym trzem księżniczkom się na nią przygotować w Princesses: Prom Night Celebration

  Są już spóźnione na bal i bardzo potrzebują Twoich porad. Szybko wybierz piękne suknie, akcesoria, makijaż i nie tylko w tej ubierance.

  Back to School: Princesses Rush i Princesses at a Masquerade to kilka kolejnych, genialnych gier o księżniczkach do wypróbowania.

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty dla księżniczek. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM, by używać wybranych elementów w ich kreacjach balowych.

   

 • Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Graj
  Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Zagrano 46963 razy

  Te urocze przyjaciółki postanowiły wieczór spędzić w domu, ale to nie znaczy, że zamierzają tkwić przed telewizorem. Zamiast tego chcą zabawić się w quiz, poeksperymentować z nowymi cieniami do oczu, a także przymierzyć swoje ulubione stroje. Dołącz do nich i też się zabaw w tej grze online dla dziewczyn.

 • Princesses: Ice Skating Party
  Graj
  Princesses: Ice Skating Party
  Zagrano 38061 razy

  W tym roku Eliza na swoje urodziny zamierza urządzić fantastyczną imprezę na lodowisku dla wszystkich swoich przyjaciółek! Czy pomożesz im wybrać ciepłe i wygodne stroje przed rozpoczęciem przyjęcia w tej grze online w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn? Możesz również pomóc im przy dekoracjach.

 • Księżniczki na imprezie w zamku
  Graj
  Księżniczki na imprezie w zamku
  Zagrano 11194 razy

  Te trzy księżniczki wybierają się na świąteczną imprezę odbywającą się w największym i najznamienitszym zamku w królestwie. Możesz pomóc im zaprojektować idealne kreacje na tę okazję w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka Roku
  Graj
  Księżniczka Roku
  Zagrano 33197 razy

  Każda z tych księżniczek bierze udział w konkursie na Księżniczkę Roku. Która zwycięży? Wszystko zależy od Twojego wyczucia mody! Pomóż im dobrać czadowe stylizacje przed rozpoczęciem imprezy, w tej grze w ubieranki.

 • Rockowa moda
  Graj
  Rockowa moda
  Zagrano 24483 razy

  Ta bohaterka potrzebuje fantastycznej stylizacji, aby przekonać swoje koleżanki do założenia z nią zespołu rockowego. Pomożesz jej stworzyć odjazdowy strój w tej grze w ubieranki online? Jeśli jej się uda, trzeba będzie też przygotować ubrania dla wszystkich dziewczyn!

 • Impreza na dachu
  Graj
  Impreza na dachu
  Zagrano 15935 razy

  Dziś wieczorem odbędzie się wspaniały koncert, ale wcześniej te modne dziewczyny wybierają się na imprezę na dachu. Pomożesz im wybrać wspaniałe ciuszki i dodatki, zanim ruszą na miasto, w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Princesses: Back to the '70s
  Graj
  Princesses: Back to the '70s
  Zagrano 2343 razy

  Gusta stylowych księżniczek będą pod lupą gdy będą projektować i dobierać stroje w tej grze! Przed nimi najlepsze kreacje prosto z lat siedemdziesiątych. Pomóż im dobrać i stworzyć totalnie odjechane retro stylówki. Możesz je nawet umalować.

 • Siostry na balu maturalnym
  Graj
  Siostry na balu maturalnym
  Zagrano 6572 razy

  Bal maturalny jest już dzisiaj, a te dwie modne siostry nie są jeszcze gotowe! Możesz szybko pomóc im dobrać eleganckie suknie, dodatki i makijaż? Jeśli im nie udzielisz pomocy w tej grze w ubieranki, nie zdążą na czas.

 • Księżniczki: Impreza powitalna
  Graj
  Księżniczki: Impreza powitalna
  Zagrano 10796 razy

  Pora, aby te modne księżniczki wreszcie wróciły do szkoły! Pomożesz im rozpocząć nowy rok szkolny w stylu? Organizują wspaniała imprezę i na tę okazję chcą przygotować supermodne stroje w tej grze w ubieranki i projektowanie. Możesz nawet pomóc im dobrać makijaż!

 • Mała Hazel: Sylwester
  Graj
  Mała Hazel: Sylwester
  Zagrano 6006 razy

  Zaraz rozpocznie się nowy rok, a mała Hazel świętuje ze swoją rodziną. Pomożesz im przeżyć najlepszego Sylwestra w życiu w tym symulatorze online? Dołącz do nich, gdy wieszają dekoracje i wiele więcej!

 • Sisters: New Year's Eve
  Graj
  Sisters: New Year's Eve
  Zagrano 1938 razy

  Zbliża się koniec roku, a te siostry chcę go odpowiednio uczcić! Dołącz do zabawy w Sisters: New Year’s Eve

  Bohaterki tej gry dla dziewczyn zamierzają urządzić genialną imprezę dla wszystkich swoich znajomych. Zanim wezmą się za dekoracje, pomóż im wybrać świetny makijaż, kreacje i akcesoria. Z Twoją pomocą to na pewno będzie impreza roku! 

  Ellie: Get Ready With Me i Princess Graduation Party Night to dwie kolejne ubieranki, które na pewno Ci się spodobają! 

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wybierać makijaż, ubrania i inne elementy.
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć.
   

 • Princesses: PJ Party
  Graj
  Princesses: PJ Party
  Zagrano 9673 razy

  These five royals have decided to stay in tonight instead of going to their favorite clubs. Can you help them have an awesome time in Princesses: PJ Party

  They’ll each need to find the perfect pajamas so they can kick the night off in style. You can also help them do their hair and bring along cool accessories like headphones, pillows, and adorable sleep masks in this girls game

  Couples: New Year Party and BFFs: Night In Party are two more fantastic party games that you should play next! 

  Game Controls 

  • USE THE MOUSE to search for new clothes, accessories, and more. 
  • LEFT CLICK to use them in a PJ party look for each princess! 

   

 • Impreza na Plaży
  Graj
  Impreza na Plaży
  Zagrano 64532 razy

  To idealny dzień na zabawę wśród piasku i fal!

 • Księżniczki: Letnie fale
  Graj
  Księżniczki: Letnie fale
  Zagrano 6753 razy

  Nadszedł czas, by księżniczki popływały na falach! Na ich ulubionej plaży panują wspaniałe warunki pogodowe. Co powinny założyć na to fantastycznie zapowiadające się popołudnie? Czy pomożesz im wybrać doskonałe stroje i akcesoria w tej grze w ubieranki? Właśnie wróciły z zakupów, więc będzie w czym wybierać!

 • Princesses: Karaoke Night
  Graj
  Princesses: Karaoke Night
  Zagrano 1576 razy

  W taką noc aż chce się śpiewać! Dołącz do tych księżniczek i przeżyj niezapomnianą przygodę w grze Princesses: Karaoke Night

  Pięć księżniczek wybiera się do swojego ulubionego klubu karaoke, ale co powinny na siebie założyć? W tej grze ubierance z księżniczkami możesz wybrać m.in. przepiękne fryzury i ubrania, w których księżniczki będą mogły zaprezentować swoje talenty muzyczne. 

  Glam Girls: Gala Prep i Prom at the Princess College to kolejne dwie wspaniałe imprezowe ubieranki do wypróbowania.

  Sterowanie 

  • Użyj MYSZY, by wybrać przedmioty dla księżniczek. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by użyć wybranych elementów w kreacjach.
 • Avie Pocket: Urodziny
  Graj
  Avie Pocket: Urodziny
  Zagrano 53032 razy

  Avie jest gotowa na najlepsze przyjęcie urodzinowe na świecie. Zdobądź przepyszny tort i wystrój Avie tak, by była w centrum uwagi. Bierz udział w różnych zabawach i świętuj urodziny Avie.

 • Zakupoholiczka: Plażowe modelki
  Graj
  Zakupoholiczka: Plażowe modelki
  Zagrano 78928 razy

  Słońce, piasek i sklepy! Wszystko to znajdziesz w tej grze o robieniu zakupów. Czas znaleźć idealną sukienkę!

 • Księżniczki: Hollywoodzkie przebieranki
  Graj
  Księżniczki: Hollywoodzkie przebieranki
  Zagrano 7407 razy

  Pięć księżniczek zostało zaproszonych na wspaniałą imprezę z motywem Hollywood! Pomożesz im stworzyć stylizację inspirowaną ulubioną aktorką w tej grze w ubieranki online? Doradź im też, jak ułożyć włosy!

 • BFFs: Night Out
  Graj
  BFFs: Night Out
  Zagrano 24970 razy

  W mieście jest mnóstwo rzeczy do roboty! Spędź wieczór na mieście z tymi stylowymi dziewczynami w BFFs: Night Out

  Przed nimi wieczór pełen świetnej zabawy, muszą się tylko zdecydować, w co się ubrać. Pomóż im to zrobić w tej ubierance. Dasz im kilka wskazówek, podczas gdy wypróbowują różne kreacje, fryzury i coraz to nowe rodzaje makijażu? Z Twoją pomocą ten wieczór na pewno będzie niezapomniany!

  Princesses: Underwater Sleepover i Princess Runway: Fashion Contest to dwie kolejne megastylowe gry z księżniczkami do wypróbowania.

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybierać makijaż, ubrania i inne elementy kreacji. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM, by używać wybranych elementów w kreacjach.

Są gry, jest impreza

Piątek po południu, nadchodzi upragniony koniec tygodnia! Bez względu na to, jakie masz plany na wieczór, dobrze go wykorzystaj. Niektórzy lubią ostre imprezy, uważając, że weekend spędzony w domu, to weekend stracony. Inni (najpewniej starsi) chętnie zaszyją się w swoich czterech ścianach. Dla wszystkich leniuchów, domatorów i osób po trzydziestce mamy alternatywną wobec gorączki piątkowej nocy propozycję.

W witrynie Gry.pl zebraliśmy ponad 100 bezpłatnych gier internetowych, wszystkie o tematyce mocno imprezowej. Możesz się więc nieźle zabawić, nie wyściubiając nawet nosa z domu – zwłaszcza gdy pogoda nie sprzyja włóczeniu się po mieście. Zasiądź wtedy na kanapie z kubkiem herbaty i oddaj się przyjemniej, niezobowiązującej rozrywce.

Po pierwsze – do każdej imprezy trzeba się przygotować. Czy masz zamiar ruszyć się z domu, czy nie, warto trochę o siebie zadbać – o wygląd, jedzenie, odpowiedni nastrój w salonie. Pozycje modowe i makijażowe (a jest tego całe mnóstwo!) kierujemy przede wszystkim do dziewczyn. Wiemy, jak bardzo problematyczny może okazać się wybór odpowiedniego stroju na pięć minut przed wyjściem, dlatego warto to wcześniej przećwiczyć! Mamy dużo ciekawych ubieranek i „malowanek”. Są nimi m.in. Impreza modnych dziewczyn, Ubieranka: impreza, Party Tonight Make Over oraz pozycje tematyczne: Beach Party Dress Up, Happy Halloween Dress Up, Księżniczka: przyjęcie w ogrodzie i – uwaga coś dla wszystkich zapalonych gamerów i gamerek – Impreza graczy retro! Dorzućmy do tego jeszcze kilka propozycji z zakresu trudnej sztuki fryzjerskiej i wizażu (Jessy idzie na imprezę, Fryzura na bożonarodzeniową imprezę), a otrzymamy pełen komplet!

Na tle podobnych pozycji z pewnością wyróżniają się gry nieco bardziej dynamiczne, takie jak zabawna gierka w stylu retro, Tanaka’s Friendly Adventures, czy Student Park, w warstwie wizualnej przypominający nieco kultową grę Worms. W pierwszej, aby zaprosić przyjaciół na przyjęcie (wszystkich 72!), musisz ich najpierw odnaleźć. W drugiej Twoim zadaniem jest zaopiekowanie się zdezorientowanymi studentami i zaprowadzenie ich w miejsce, gdzie ma się odbyć impreza. Oba tytuły są tak wciągające, że ani się zorientujesz, minie pół wieczora!