Gry Krykiet

 • Turniej krykieta CPL
  Graj
  Turniej krykieta CPL
  Zagrano 957 razy

  Za chwilę rozpocznie się finał! Poprowadzisz swoją drużynę do zwycięstwa w tej grze sportowej 3D? Przekonaj się, czy potrafisz pokonać najlepsze drużyny z Karaibów, próbując uplasować się na szczycie rankingu.

 • India vs England Cricket
  Graj
  India vs England Cricket
  Zagrano 422 razy

  W tej grze online drużyna Indii zmierzy się z drużyną Anglii. Do wyboru masz udział w turnieju o zdobycie Pucharu Krykieta lub szybką rozgrywkę. Posyłanie piłki zaraz się zacznie, więc wbiegnij szybko na boisko!

 • Online Cricket
  Graj
  Online Cricket
  Zagrano 441 razy

  Przeżyj zabawę i emocje podczas gry w prawdziwego krykieta w domu, biurze lub tam, gdzie grasz w ulubione gry online. Wybierz drużynę, graczy i wbiegnij na boisko.

 • Gwiazda baseballa
  Graj
  Gwiazda baseballa
  Zagrano 630 razy

  Ta gwiazda baseballa stoi przed największym wyzwaniem! Dołącz do niego na bazie domowej, gdzie próbuje trafić jak najwięcej szybkich piłek w tej emocjonującej grze sportowej. Tak jak w prawdziwym baseballu po trzech nieudanych próbach zawodnik zostaje zbity!

 • Mistrz krykieta
  Graj
  Mistrz krykieta
  Zagrano 245 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, aby zostać bohaterskim mistrzem zarówno dla swojej drużyny, jak i fanów, w tej grze sportowej? Łap za kij krykietowy i sprawdź, czy potrafisz zachwycić widownię, oglądającą grę na boisku.

 • Ashes 2 Ashes: Zombie Cricket
  Graj
  Ashes 2 Ashes: Zombie Cricket
  Zagrano 40 razy

  What is the secret weapon of this Aussie cricket team? Sucking the life right out of you...

 • Cricket Fielder Challenge
  Graj
  Cricket Fielder Challenge
  Zagrano 1731 razy

  Ile piłek uda ci się zablokować, broniąc bramki w tej grze sportowej? Dołącz do tego bramkarza, jak daje z siebie wszystko, by uniemożliwić przeciwnej drużynie bieg po zwycięstwo.

 • Puchar Świata w krykiecie 2011
  Graj
  Puchar Świata w krykiecie 2011
  Zagrano 25 razy

  Zmierz się w grze w krykieta z drużynami z całego świata. Jak długo uda Ci się wytrwać w tym zaciekłym turnieju? Dasz radę zakwalifikować się do rozgrywki finałowej? Zgarnij Puchar Świata!

 • Cricket
  Graj
  Cricket
  Zagrano 261 razy

  Rozstaw swoich zawodników na polu gry, steruj atakującym lub obrońcą i zdobywaj punkty.

 • Smashtastic
  Graj
  Smashtastic
  Zagrano 17 razy

  Nadajesz się na mistrza krykieta? Przetestuj swoje umiejętności w tej grze online. W trybie uderzeń możesz ćwiczyć uderzenia piłki, zanim zgarniesz tzw. runy. Natomiast w trybie kariery znajdziesz sławę i pieniądze.

 • Gully Cricket
  Graj
  Gully Cricket
  Zagrano 21 razy

  Pokaż tym łobuzom, że odbijasz najlepiej w mieście!

 • Cricket Challenge
  Graj
  Cricket Challenge
  Zagrano 62 razy

  Obserwuj piłkę, uderz w nią zanim odbije się od ziemi i zdobądź punkty!

 • Indo Pak Cricket
  Graj
  Indo Pak Cricket
  Zagrano 33 razy

  Dwie najlepsze światowe drużyny w krykieta zmierzą się ponownie w kilku najsłynniejszych meczach. Zagrasz dla Indii czy założysz koszulkę drużyny Pakistanu? Sprawdź, czy możesz zmienić bieg historii sportu w tej grze online.

Baw się dobrze, grając w krykieta

Znasz grę krykiet? Pewnie nie bardzo, w końcu nie należy ona do naszego kręgu kulturowego. To jednak nie powód, aby nie zapoznać się z tą szlachetną grą, którą rozkoszują się angielscy dżentelmeni od XIII w. (wtedy nie było jeszcze dżentelmenów, ale wiesz, o co chodzi). Wybierz się na wycieczkę do Wielkiej Brytanii albo udawaj, że jesteś na Bermudach, w Indiach lub w innym kraju, który był kiedyś brytyjską kolonią i w którym rządzi krykiet. Nie wiesz, jak się gra w krykieta? Nie martw się, w wielu z tych gier znajdziesz pomoc w zrozumieniu zasad. A jeśli nie wiesz zupełnie nic o krykiecie, oto skrót zasad: na środku boiska znajduje się pas ziemi o nazwie „pitch”, na którego końcach są rozmieszczone bramki. Zawodnik jednej z drużyn („bowler”) rzuca piłkę w kierunku gracza po przeciwnej stronie („batsmana”), którego zadaniem jest odbicie jej, tak aby nie została złapana przez graczy drużyny przeciwnej rozmieszczonych na całym polu gry. To w zupełności wystarczy na początek. 

W grze Cricket Fielder Challenge sterujesz zadownikiem łapiącym piłkę, a konkretnie jego dłońmi. Opanuj emocje i czekaj cierpliwie na rzut, a potem staraj się za wszelką cenę złapać piłkę. Tylko uważaj, żeby nie przeleciała Ci między palcami!

Defend the Ashes to gra, w której nie tyle grasz w krykieta, ale… bronisz pucharu o nazwie The Ashes (nazwa nawiązuje do wieloletnich zmagań Brytyjczyków z Australijczykami w tej dyscyplinie sportu). Gra jest dość zwariowana: Australijczycy starają się wbiec na górę, na której szczycie stoi puchar, a Twoim zadaniem jest powstrzymanie ich. W jaki sposób? Wyłapując ich pojedynczo i zrzucając w przepaść. To nieco okrutne, ale Anglicy słyną z czarnego humoru, prawda?

Jeśli interesujesz się tą egzotyczną dyscypliną sportu lub chcesz ją lepiej poznać, koniecznie odwiedź stronę Gry.pl. Mamy wiele ciekawych gier związanych z krykietem. We wszystkie możesz grać zupełnie za darmo na komputerze, tablecie lub smartfonie. Przekonaj się, że krykiet to świetna zabawa i mnóstwo frajdy. Zapraszamy na naszą stronę!