Gry Klikane

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 5874489 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 158116 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 92097 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Elite Mahjong
  Graj
  Elite Mahjong
  Zagrano 83680 razy

  Usuń z planszy wszystkie elementy klikając na pary identycznych klocków.

 • Afterlife: The game
  Graj
  Afterlife: The game
  Zagrano 59329 razy

  Życie potrafi być wielką udręką, a życie pozagrobowe wcale nie jest lepsze. Spytaj tego ducha! Ma tyle rzeczy do zrobienia w tej niezwykle zabawnej grze online. Możesz pomóc mu nauczyć się latać, nawiedzać jego byłego szefa, ochronić żonę przed jeżami i wojownikami ninja w parku i wykonać pierwszy występ komediowy?

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 42643 razy
 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 36916 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 29147 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Ong's Sisters Kitchen
  Graj
  Ong's Sisters Kitchen
  Zagrano 29117 razy

  Przygotuj lody, kiełbaski, ciastka i pączki klikając na maszyny w odpowiedniej kolejności.

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 17836 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Idealne pianino
  Graj
  Idealne pianino
  Zagrano 14229 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie tonacje w tej logicznej grze muzycznej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zagrać piosenkę nutka po nutce?

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 13746 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Wilhelm Zdobywca
  Graj
  Wilhelm Zdobywca
  Zagrano 12549 razy

  Jacyś wstrętni rycerze porwali dziewczynę Wilhelma. Czas obić kilka głów!

 • ColorSmash
  Graj
  ColorSmash
  Zagrano 11745 razy

  Klikaj na grupy 3 lub więcej kostek tego samego koloru.

 • Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Graj
  Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Zagrano 11289 razy

  Czy masz to, czego trzeba, by stworzyć kulinarne imperium? W tym mieście bardzo brakuje dobrych kawiarni. Zagraj w tę grę symulacyjną w zarządzanie. Zachwyć klientów i zgarnij mnóstwo kasy. Możesz nawet zatrudnić reklamodawców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek.

 • Spore Cubes
  Graj
  Spore Cubes
  Zagrano 10352 razy

  Klikaj na grupy co najmniej 2 identycznych klocków leżących obok siebie!

 • Poop Clicker 3
  Graj
  Poop Clicker 3
  Zagrano 9858 razy

  Dr Halling wpadł na bardzo śmierdzące rozwiązanie, które mogłoby rozwiązać problemy z energią na całym świecie. Jest przekonany, że kupa może zasilać całą planetę! Możesz pomóc mu udowodnić tę zwariowaną teorię w tej kuptastycznej grze online? Twoim zadaniem będzie znaleźć wolontariuszy, kupić ulepszenia do laboratorium i wiele więcej!

 • Klikanie pieniędzy
  Graj
  Klikanie pieniędzy
  Zagrano 9680 razy

  Sława i pieniądze są na kliknięcie ręką w tej odjechanej grze online. Dołącz do tego ambitnego businessmana, który próbuje zdobyć fortunę. W trakcie gry pamiętaj, aby wydać trochę gotówki na pomocne doładowania.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 8953 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • The Prince Edward
  Graj
  The Prince Edward
  Zagrano 7675 razy

  Ten mały książę to niezły urwis i uknuł niecny plan: to właśnie Ty pomożesz mu w jego psotach!

 • Agent of Descent
  Graj
  Agent of Descent
  Zagrano 7311 razy

  Okrutny gang chce przejąć ten budynek. Połącz siły z odważnym agentem, aby za wszelką cenę obronić go w tej turowej grze akcji. Po drodze zdobywaj gotówkę i kupuj dodatkową amunicję. Zgarnij jak najwięcej broni, gdyż wróg nadchodzi!

 • Maganic Wars 2
  Graj
  Maganic Wars 2
  Zagrano 4392 razy

  Wybierz kartę klikając na niej i wciśnij przycisk na środku pola gry by zacząć rozgrywkę.

 • Master of Runes
  Graj
  Master of Runes
  Zagrano 4153 razy

  Tajemnicza kolekcja latających run zagraża królestwu w tej grze logicznej online. Dołącz do tego mężnego wojownika w wieży, gdy próbuje je zniszczyć, zanim będzie za późno.

 • The King's League: Emblems
  Graj
  The King's League: Emblems
  Zagrano 3861 razy

  Tegoroczna Królewska Liga może być w dużych opałach. Grupa szelmowskich wojowników może zakłócić turniej i próbować wkraść się do wewnętrznego kręgu króla. Dołącz do walki i obroń królestwo przed pogrążeniem się w chaosie w tej strategicznej grze akcji. Aby utrzymać pokój, musisz zebrać grupę czarodziejów i wojowników.

 • Chat Noir
  Graj
  Chat Noir
  Zagrano 3237 razy

  Nie pozwól kotu wydostać sie poza planszę klikając na jasnozielone pola.

 • Stwórz państwo policyjne
  Graj
  Stwórz państwo policyjne
  Zagrano 2718 razy

  Demokracja jest straaaaaasznie nudna! Teraz gdy jesteś prezydentem, możesz stworzyć państwo policyjne. Masz cztery lata na to, aby przekształcić ten wolny naród w taki, którym rządzi bezwzględny tyran. Twórz nowe prawa, szerz propagandę na ulicach miasta i rób wiele innych rzeczy w tej pełnej satyry grze online.

 • The Ways
  Graj
  The Ways
  Zagrano 2448 razy

  Wybudowanie mostu nad taką przepaścią nie będzie łatwym zadaniem. Ostrożnie dołączaj kolejną część, próbując przy tym zbierać gwiazdki i unikać niebezpieczeństw. Czy uda ci się poprowadzić drogę nad przepaścią tak, by most niczego nie zmiażdżył, w tej wciągającej i wymagającej myślenia grze symulacyjnej online?

 • Click Battle Madness
  Graj
  Click Battle Madness
  Zagrano 2404 razy

  Nadciąga wielka wojna. Po jednej stronie znajdujesz się ty i twoi czarodzieje. Po drugiej, rozwścieczona armia wikingów.

 • Twitchie Clicker
  Graj
  Twitchie Clicker
  Zagrano 1980 razy

  Ten DJ chce zbić fortunę, popisując się swoimi umiejętnościami online. Dołącz do niego, gdy tworzy filmy, przyciąga fanów i zarabia pełno forsy podczas gry. Możesz pomóc mu zostać najsłynniejszym DJ-em na świecie w tym czadowym, a jednocześnie skomplikowanym symulatorze online?

 • Mysz i ser
  Graj
  Mysz i ser
  Zagrano 1973 razy

  Jeśli chodzi o ser, ta mysz cały czas by tylko go jadła! Pomożesz jej napełnić brzuszek masą sera w tej ślicznej grze logicznej? Twoim zadaniem będzie przesunąć kolorowe bloki, które stoją jej na drodze do ogromnych kawałków ulubionej żywności.

 • Dzień w bibliotece
  Graj
  Dzień w bibliotece
  Zagrano 1916 razy

  Myślał, że praca w bibliotece to łatwizna. Bardzo się mylił...

 • Hero Simulator 1
  Graj
  Hero Simulator 1
  Zagrano 1825 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Podróż w czasie
  Graj
  Podróż w czasie
  Zagrano 1743 razy

  Billy przeniósł się do średniowiecza w wehikule czasu. Przypadkiem. Pomóż mu wrócić do domu!

 • Lt. Fly Vs. The Spiders
  Graj
  Lt. Fly Vs. The Spiders
  Zagrano 1733 razy

  Zmień kolor klocków klikając na nie i twórz grupy co najmniej 4 klocków tego samego koloru.

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 1687 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Enchanted Heroes
  Graj
  Enchanted Heroes
  Zagrano 1443 razy

  Ten wojownik za chwilę wyruszy w podróż pełną niebezpiecznych stworów oraz wielu innych rzeczy, przez które może wpaść w tarapaty. Czy potrafisz uchronić go przed porażką w tej zabawnej turowej grze akcji.