Gry ninja

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 189655 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Łotrzyk w kapturze 2
  Graj
  Łotrzyk w kapturze 2
  Zagrano 173850 razy

  Przygotuj się na biegi, skoki, wślizgi, uniki i walkę na każdym poziomie tej gry przygodowej. Czy będziesz działać na tyle szybko, by ukończyć tę grę?

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Zagrano 90063 razy

  Kolejny dzień, kolejny kraj, kolejny niechlubny skok. Bob, światowej sławy złodziej, zmierza do Japonii na swój kolejny wielki przekręt w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu robić uniki przed naukowcami, strażnikami, policjantami, a nawet mumiami, gdy próbuje ukraść bezcenne artefakty?

 • Kieszonkowy ninja
  Graj
  Kieszonkowy ninja
  Zagrano 77209 razy

  Istnieje tylko jedna rzecz, która jest gorsza od ataku ninja – atak hordy ninja!

 • Ninja malarz 2
  Graj
  Ninja malarz 2
  Zagrano 54201 razy

  Ci kolesie rozumieją pojęcie 'sztuki walki' dosłownie...

 • Empty Room Escape
  Graj
  Empty Room Escape
  Zagrano 45037 razy

  tmp

 • Furtive Dao
  Graj
  Furtive Dao
  Zagrano 44719 razy

  Urocze sieroty z tego przytułku naprawdę potrzebują Twojej pomocy.

 • Czarnobitowy ninja 2
  Graj
  Czarnobitowy ninja 2
  Zagrano 39380 razy

  Twoja misja: zlikwidować wszystkich czerwonych wojowników ninja. Chwyć za miecz samuraja i bierz się do pracy.

 • Ninja Painter 1
  Graj
  Ninja Painter 1
  Zagrano 31077 razy

  Ten ninja uwielbia emocjonujące przygody, ale nigdzie nie rusza się bez swojego pędzla. Dołącz do niego, jak przemalowuje miasto na czerwono w tej grze akcji. Będzie potrzebować twojej pomocy podczas zbierania gwiazdek i innych cennych przedmiotów.

 • Ninja Painter 2
  Graj
  Ninja Painter 2
  Zagrano 30268 razy

  Mistrz ninja wraca do akcji, a tym razem ma ze sobą przyjaciela. Pomóż im wykonać zadane misje, w czasie których wyniosą tę sztukę walki na najwyższy poziom. Czy pomożesz im wyszukać gwiazdki i wiaderka z farbą w czasie ich podróży w tej niesamowitej grze akcji?

 • Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Graj
  Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Zagrano 27111 razy

  Tylko wojownicy ninja dadzą im radę...

 • Górnik ninja 2
  Graj
  Górnik ninja 2
  Zagrano 25150 razy

  To najlepszy poszukiwacz skarbów na świecie. Za chwilę wyruszy w poszukiwanie kolejnej porcji cennych klejnotów ukrytych w tych zakazanych świątyniach. Może chcesz dołączyć do niego w tej grze online?

 • Fruit Ninja
  Graj
  Fruit Ninja
  Zagrano 22509 razy
 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 16321 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Spring Ninja 2
  Graj
  Spring Ninja 2
  Zagrano 13544 razy

  Ten skoczny ninja jest gotowy, by pokonać stojących na jego drodze łobuzów.

 • Ninja Plus
  Graj
  Ninja Plus
  Zagrano 13300 razy

  Dla wojownika ninja mur to nie przeszkoda, a okazja, by się wykazać...

 • Ninja Caver
  Graj
  Ninja Caver
  Zagrano 12824 razy

  Bombowy ninja powraca i ponownie jest uwięziony w jaskini! Pomóż mu uciec przeskakując, skacząc i wspinając się ku wyjściu, pamiętaj jednak o tym, by łapać gwiazdki, dzięki którym zyska dodatkowe punkty!

 • Ninja Boy
  Graj
  Ninja Boy
  Zagrano 12166 razy

  Młody wojownik zanurza się w świat przygód i akcji. Dołącz do jego prób wycięcia sobie drogi przez całe armie trolli w poszukiwaniu skarbu w tej bezpłatnej grze online.

 • Samurai Cat Spinner
  Graj
  Samurai Cat Spinner
  Zagrano 12047 razy

  Ten koci wojownik ma dla Ciebie fascynujące zadanie. Ile razy uda Ci się zakręcić tę zabawkę typu „fidget spinner”? Przekonaj się, czy zrobisz wrażenie na futrzanym samuraju w tej grze akcji.

 • Ninja w kostce
  Graj
  Ninja w kostce
  Zagrano 11277 razy

  Ten odważny ninja wyrusza na najbardziej ekscytującą misję w swym życiu. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza stale zmieniający się wierzchołek góry? Ninja może także zbierać sushi i inne przepyszne smakołyki, aby móc kontynuować rozgrywkę w tej intensywnej grze na urządzenia mobilne.

 • Sift Renegade 3
  Graj
  Sift Renegade 3
  Zagrano 10725 razy

  Kiro wraz z bratem stawiają czoła chińskiemu gangowi triad. Pomóż im wykonać swoją misję w tej grze akcji z prawdziwymi wojownikami ninja.

 • Ninja Run
  Graj
  Ninja Run
  Zagrano 9579 razy

  Ten ninja ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo i dopilnuj, by trzymał się z dala od bomb.

 • Ninja: ogrmny skarb
  Graj
  Ninja: ogrmny skarb
  Zagrano 8905 razy

  Ten dzielny wojownik ninja znalazł się w pułapce w magazynie. Pomóż mu przesunąć skrzynie na zapadnie, aby mógł uciec i znaleźć mnóstwo cennych skarbów w tej przestrzennej grze w łamigłówki.

 • Dead Samurai 2
  Graj
  Dead Samurai 2
  Zagrano 8879 razy

  Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

 • Epic Ninja
  Graj
  Epic Ninja
  Zagrano 8815 razy

  Ten nieustraszony ninja wchodzi na krwawą ścieżkę zemsty. Dołącz do jego poszukiwań tajemniczego złoczyńcy w tej epickiej grze akcji.

 • Bohaterskie wyczyny
  Graj
  Bohaterskie wyczyny
  Zagrano 7818 razy

  Aby paść w objęcia ukochanej, ten dzielny rycerz musi najpierw rozgromić atakujące potwory. Pomóż mu pokonać wszystkich wrogów, by wyratować miłość swojego życia, w tej grze akcji.

 • Final Ninja
  Graj
  Final Ninja
  Zagrano 7739 razy

  Największy wojownik ninja na świecie powraca z emerytury, by wykonać ostatnią misję.

 • Wędrówka wojownika ninja
  Graj
  Wędrówka wojownika ninja
  Zagrano 7632 razy

  Ten wojownik ma przed sobą długi dzień — musi przeskoczyć pełno ścian, ominąć przeszkody i zebrać gwiazdki. Wyrusz z nim w serię ekscytujących przygód w tej trudnej grze akcji.

 • Final Ninja Zero
  Graj
  Final Ninja Zero
  Zagrano 7501 razy

  Takeshi rozpoczyna swą pierwszą misję. Czy powróci z niej żywy? Wszystko zależy od ciebie...

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 6905 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Nano Ninja
  Graj
  Nano Ninja
  Zagrano 6822 razy

  Co zrobisz, aby ocalić swojego pana? Podejmij wyzwanie i przetestuj swój refleks i zręczność w grze Nano Ninja! Nie trać czujności!

 • Nitro Ninjas
  Graj
  Nitro Ninjas
  Zagrano 6586 razy

  Ten nowoczesny ninja jest gotowy na misję w miejskiej dżungli i zabawienie się w kaskadera!

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 6543 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Królik-samuraj
  Graj
  Królik-samuraj
  Zagrano 6391 razy

  Ten dzielny króliczek wyrusza w epicką podróż, aby uratować swoich przyjaciół-samurajów w tej prześlicznej grze akcji. Zostali oni porwani i uwięzieni w klatkach. Pomóż mu ich uwolnić, gdy zbiera masę marchewek i diamentów podczas wspaniałej przygody.

 • Ninja Otoshi
  Graj
  Ninja Otoshi
  Zagrano 6142 razy

  W tej ekscytującej grze jesteś wspaniałym kapitanem ninja, który właśnie rozpoczyna kolejną misję. Niebezpieczna pagoda samurajów leży na zachodzie i pełno w niej wrogich wojowników ninja i innych. Złap miecz samuraja i czarną maskę, pamiętaj, by zabrać shurikeny i przygotuj się na wspaniałą przygodę

 • Ninja bez miecza
  Graj
  Ninja bez miecza
  Zagrano 5750 razy

  Pomóż czerwonemu ninja Mabushi uratować ukochaną Miyuki ze szponów Gorbazaki w zabawnej grze w stylu Mario. Omijaj boksujące żaby oraz inne dziwne i niebezpieczne przeszkody!

Wirtualni wojownicy

Uwaga, nadchodzą! Wojownicze Żółwie Ninja! Chyba wszyscy doskonale pamiętają tę bajkę. Superbohaterów w żółwich skorupach powołali do komiksowego życia Kevin Eastman i Peter Laird. Znani z publikacji wydawnictwa Mirage Studios, seriali i filmowych adaptacji, stali się idolami wielu dzieciaków, marzących o podobnych przygodach i nadludzkich zdolnościach. Dlaczego słynna czwórka pizzożernych, zmutowanych gadów zrobiła aż taką furorę? Cóż, w końcu to najprawdziwsi ninja!

Ci japońscy wojownicy od zawsze byli przedmiotem fascynacji zachodniego świata. Specjalizowali się w sztukach walki, zamachach i szpiegowaniu. Broń, jaką się posługiwali, wymagała nie lada umiejętności, sprawności fizycznej, a także spokoju umysłu. Stosowali słynną technikę ninjutsu, która łączy działanie z ukrycia i zdolność umiejętnego maskowania się. To właśnie skrytość i zabójcza skuteczność ich działań napawała strachem wszystkich, którzy mogli stać się ich celem. W naszej witrynie Ci to jednak nie grozi – u nas masz szansę stanąć po drugiej stronie i wejść w skórę tych budzących szacunek i grozę wojowników!

Najpierw spróbuj pomścić swojego mistrza w prostej, lecz wciągającej grze Nano Ninja. Wygląda jak żywcem „wyrwana” z oldskulowego salonu gier. Używasz w niej tylko myszki – by przedostawać się przez kolejne korytarze i pokonywać napotkanych po drodze, wrogo nastawionych wojowników. Podobnie nieskomplikowaną pozycją, którą polecamy wszystkim początkującym internetowym ninja, jest gra Wojownik ninja. Możesz w niej skakać, chodzić po ścianach i sufitach, robić salta i fikołki. Pamiętaj tylko, żeby omijać naszpikowane kolcami przeszkody i unikać śmiercionośnych pocisków, które mogą Cię zamienić w jaskrawoczerwoną, krwistą plamę. 

Z nieco bardziej niesztampowych pozycji polecamy Super Ninja Block, gdzie wcielisz się w… małego sześciennego ninja. To nieskomplikowana zręcznościówka: poruszasz się (a właściwie uroczo toczysz) po planszy, próbując odnaleźć swoją rodzinę, którą porwali okrutni bandyci. Pokaż im, na co Cię stać! 

Kolejne zabawne gierki to m.in. Ovcata Ninja, czyli najprawdziwszy ninja w owczej skórze (tak jest!) i prześmieszna Ninja or Nun, gdzie Twoim zadaniem jest rozpoznanie wojownika ninja w całkiem sporym gronie bardzo podobnie wyglądających zakonnic. Na koniec, dla zabicia czasu i oderwania myśli od wszelkich trapiących się spraw, możesz się zająć profesjonalnym, wojowniczym siekaniem owoców. Pozwoli Ci na to Fruit Ninja, bardzo apetyczna pozycja! To co, ruszamy do akcji?