Gry ninja

 • Łotrzyk w kapturze 2
  Graj
  Łotrzyk w kapturze 2
  Zagrano 114693 razy

  Przygotuj się na biegi, skoki, wślizgi, uniki i walkę na każdym poziomie tej gry przygodowej. Czy będziesz działać na tyle szybko, by ukończyć tę grę?

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Zagrano 94452 razy

  Kolejny dzień, kolejny kraj, kolejny niechlubny skok. Bob, światowej sławy złodziej, zmierza do Japonii na swój kolejny wielki przekręt w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu robić uniki przed naukowcami, strażnikami, policjantami, a nawet mumiami, gdy próbuje ukraść bezcenne artefakty?

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 81262 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Kieszonkowy ninja
  Graj
  Kieszonkowy ninja
  Zagrano 40607 razy

  Istnieje tylko jedna rzecz, która jest gorsza od ataku ninja – atak hordy ninja!

 • Ninja malarz 2
  Graj
  Ninja malarz 2
  Zagrano 26809 razy

  Ci kolesie rozumieją pojęcie 'sztuki walki' dosłownie...

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 26555 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Czarnobitowy ninja 2
  Graj
  Czarnobitowy ninja 2
  Zagrano 17818 razy

  Twoja misja: zlikwidować wszystkich czerwonych wojowników ninja. Chwyć za miecz samuraja i bierz się do pracy.

 • Furtive Dao
  Graj
  Furtive Dao
  Zagrano 17100 razy

  Urocze sieroty z tego przytułku naprawdę potrzebują Twojej pomocy.

 • Fruit Ninja
  Graj
  Fruit Ninja
  Zagrano 13764 razy
 • Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Graj
  Wyzwoliciele: Powrót Wormsów
  Zagrano 12935 razy

  Tylko wojownicy ninja dadzą im radę...

 • Górnik ninja 2
  Graj
  Górnik ninja 2
  Zagrano 12390 razy

  To najlepszy poszukiwacz skarbów na świecie. Za chwilę wyruszy w poszukiwanie kolejnej porcji cennych klejnotów ukrytych w tych zakazanych świątyniach. Może chcesz dołączyć do niego w tej grze online?

 • Final Ninja Zero
  Graj
  Final Ninja Zero
  Zagrano 11896 razy

  Takeshi rozpoczyna swą pierwszą misję. Czy powróci z niej żywy? Wszystko zależy od ciebie...

 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 8512 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Ninja: ogrmny skarb
  Graj
  Ninja: ogrmny skarb
  Zagrano 6569 razy

  Ten dzielny wojownik ninja znalazł się w pułapce w magazynie. Pomóż mu przesunąć skrzynie na zapadnie, aby mógł uciec i znaleźć mnóstwo cennych skarbów w tej przestrzennej grze w łamigłówki.

 • Empty Room Escape
  Graj
  Empty Room Escape
  Zagrano 5740 razy

  tmp

 • Ninja Boy
  Graj
  Ninja Boy
  Zagrano 5366 razy

  Młody wojownik zanurza się w świat przygód i akcji. Dołącz do jego prób wycięcia sobie drogi przez całe armie trolli w poszukiwaniu skarbu w tej bezpłatnej grze online.

 • Ninja Plus
  Graj
  Ninja Plus
  Zagrano 4414 razy

  Dla wojownika ninja mur to nie przeszkoda, a okazja, by się wykazać...

 • Dead Samurai 2
  Graj
  Dead Samurai 2
  Zagrano 4293 razy

  Wróć do świata pełnego niebezpieczeństw i emocjonujących wydarzeń. Każdy z tych wojowników dysponuje niepowtarzalną umiejętnością. Wybierz jednego z nich i przygotuj się na największą walkę swojego życia w tej pasjonującej grze akcji.

 • Epic Ninja
  Graj
  Epic Ninja
  Zagrano 4264 razy

  Ten nieustraszony ninja wchodzi na krwawą ścieżkę zemsty. Dołącz do jego poszukiwań tajemniczego złoczyńcy w tej epickiej grze akcji.

 • Ninja Caver
  Graj
  Ninja Caver
  Zagrano 4012 razy

  Bombowy ninja powraca i ponownie jest uwięziony w jaskini! Pomóż mu uciec przeskakując, skacząc i wspinając się ku wyjściu, pamiętaj jednak o tym, by łapać gwiazdki, dzięki którym zyska dodatkowe punkty!

 • Ninja Painter 1
  Graj
  Ninja Painter 1
  Zagrano 3867 razy

  Ten ninja uwielbia emocjonujące przygody, ale nigdzie nie rusza się bez swojego pędzla. Dołącz do niego, jak przemalowuje miasto na czerwono w tej grze akcji. Będzie potrzebować twojej pomocy podczas zbierania gwiazdek i innych cennych przedmiotów.

 • Final Ninja
  Graj
  Final Ninja
  Zagrano 3770 razy

  Największy wojownik ninja na świecie powraca z emerytury, by wykonać ostatnią misję.

 • Sift Renegade 3
  Graj
  Sift Renegade 3
  Zagrano 3652 razy

  Kiro wraz z bratem stawiają czoła chińskiemu gangowi triad. Pomóż im wykonać swoją misję w tej grze akcji z prawdziwymi wojownikami ninja.

 • Nano Ninja
  Graj
  Nano Ninja
  Zagrano 3441 razy

  Co zrobisz, aby ocalić swojego pana? Podejmij wyzwanie i przetestuj swój refleks i zręczność w grze Nano Ninja! Nie trać czujności!

 • Ninja Duck Adventure
  Graj
  Ninja Duck Adventure
  Zagrano 3432 razy

  Te ninja kaczki są na tropie skarbu! Przeprowadź je przez każdy z podchwytliwych poziomów, pomóż zebrać klucze i uniknąć pułapek w tej niesamowitej, dwuosobowej grze, Ninja Duck Adventure!

 • Ninja Run
  Graj
  Ninja Run
  Zagrano 3285 razy

  Ten ninja ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo i dopilnuj, by trzymał się z dala od bomb.

 • Ninja Painter 2
  Graj
  Ninja Painter 2
  Zagrano 3251 razy

  Mistrz ninja wraca do akcji, a tym razem ma ze sobą przyjaciela. Pomóż im wykonać zadane misje, w czasie których wyniosą tę sztukę walki na najwyższy poziom. Czy pomożesz im wyszukać gwiazdki i wiaderka z farbą w czasie ich podróży w tej niesamowitej grze akcji?

 • Territory War 3
  Graj
  Territory War 3
  Zagrano 2986 razy

  Ciąg dalszy epickiej gry... Przejmij kontrolę nad drużyną, personalizuj każdego jej członka i przygotuj się do walki stuleci. Jak długo zdołasz wytrzymać w tej grze akcji polegającej na ataku na zmianę?

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 2875 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Ninja w kostce
  Graj
  Ninja w kostce
  Zagrano 2726 razy

  Ten odważny ninja wyrusza na najbardziej ekscytującą misję w swym życiu. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza stale zmieniający się wierzchołek góry? Ninja może także zbierać sushi i inne przepyszne smakołyki, aby móc kontynuować rozgrywkę w tej intensywnej grze na urządzenia mobilne.

 • Bohaterskie wyczyny
  Graj
  Bohaterskie wyczyny
  Zagrano 2321 razy

  Aby paść w objęcia ukochanej, ten dzielny rycerz musi najpierw rozgromić atakujące potwory. Pomóż mu pokonać wszystkich wrogów, by wyratować miłość swojego życia, w tej grze akcji.

 • Spring Ninja 2
  Graj
  Spring Ninja 2
  Zagrano 2315 razy

  Ten skoczny ninja jest gotowy, by pokonać stojących na jego drodze łobuzów.

 • Ninja bez miecza
  Graj
  Ninja bez miecza
  Zagrano 1950 razy

  Pomóż czerwonemu ninja Mabushi uratować ukochaną Miyuki ze szponów Gorbazaki w zabawnej grze w stylu Mario. Omijaj boksujące żaby oraz inne dziwne i niebezpieczne przeszkody!

 • Ninja Otoshi
  Graj
  Ninja Otoshi
  Zagrano 1842 razy

  W tej ekscytującej grze jesteś wspaniałym kapitanem ninja, który właśnie rozpoczyna kolejną misję. Niebezpieczna pagoda samurajów leży na zachodzie i pełno w niej wrogich wojowników ninja i innych. Złap miecz samuraja i czarną maskę, pamiętaj, by zabrać shurikeny i przygotuj się na wspaniałą przygodę

 • Nitro Ninjas
  Graj
  Nitro Ninjas
  Zagrano 1754 razy

  Ten nowoczesny ninja jest gotowy na misję w miejskiej dżungli i zabawienie się w kaskadera!

 • Ninja Rush
  Graj
  Ninja Rush
  Zagrano 1585 razy

  Ninja jest w wielkim pośpiechu i przyda mu się pomoc w pokonaniu wszystkich swoich wrogów. Może możesz mu pomóc w tej świetnej grze akcji?

Wirtualni wojownicy

Uwaga, nadchodzą! Wojownicze Żółwie Ninja! Chyba wszyscy doskonale pamiętają tę bajkę. Superbohaterów w żółwich skorupach powołali do komiksowego życia Kevin Eastman i Peter Laird. Znani z publikacji wydawnictwa Mirage Studios, seriali i filmowych adaptacji, stali się idolami wielu dzieciaków, marzących o podobnych przygodach i nadludzkich zdolnościach. Dlaczego słynna czwórka pizzożernych, zmutowanych gadów zrobiła aż taką furorę? Cóż, w końcu to najprawdziwsi ninja!

Ci japońscy wojownicy od zawsze byli przedmiotem fascynacji zachodniego świata. Specjalizowali się w sztukach walki, zamachach i szpiegowaniu. Broń, jaką się posługiwali, wymagała nie lada umiejętności, sprawności fizycznej, a także spokoju umysłu. Stosowali słynną technikę ninjutsu, która łączy działanie z ukrycia i zdolność umiejętnego maskowania się. To właśnie skrytość i zabójcza skuteczność ich działań napawała strachem wszystkich, którzy mogli stać się ich celem. W naszej witrynie Ci to jednak nie grozi – u nas masz szansę stanąć po drugiej stronie i wejść w skórę tych budzących szacunek i grozę wojowników!

Najpierw spróbuj pomścić swojego mistrza w prostej, lecz wciągającej grze Nano Ninja. Wygląda jak żywcem „wyrwana” z oldskulowego salonu gier. Używasz w niej tylko myszki – by przedostawać się przez kolejne korytarze i pokonywać napotkanych po drodze, wrogo nastawionych wojowników. Podobnie nieskomplikowaną pozycją, którą polecamy wszystkim początkującym internetowym ninja, jest gra Wojownik ninja. Możesz w niej skakać, chodzić po ścianach i sufitach, robić salta i fikołki. Pamiętaj tylko, żeby omijać naszpikowane kolcami przeszkody i unikać śmiercionośnych pocisków, które mogą Cię zamienić w jaskrawoczerwoną, krwistą plamę. 

Z nieco bardziej niesztampowych pozycji polecamy Super Ninja Block, gdzie wcielisz się w… małego sześciennego ninja. To nieskomplikowana zręcznościówka: poruszasz się (a właściwie uroczo toczysz) po planszy, próbując odnaleźć swoją rodzinę, którą porwali okrutni bandyci. Pokaż im, na co Cię stać! 

Kolejne zabawne gierki to m.in. Ovcata Ninja, czyli najprawdziwszy ninja w owczej skórze (tak jest!) i prześmieszna Ninja or Nun, gdzie Twoim zadaniem jest rozpoznanie wojownika ninja w całkiem sporym gronie bardzo podobnie wyglądających zakonnic. Na koniec, dla zabicia czasu i oderwania myśli od wszelkich trapiących się spraw, możesz się zająć profesjonalnym, wojowniczym siekaniem owoców. Pozwoli Ci na to Fruit Ninja, bardzo apetyczna pozycja! To co, ruszamy do akcji?