Nowy

 
 • Księżniczka: zawody w jedzeniu hot dogów
  Graj
  Księżniczka: zawody w jedzeniu hot dogów
  Zagrano 3488 razy

  Zawody w jedzeniu hot dogów niekoniecznie wydają się najbardziej elegancką czynnością świata, ale te cztery księżniczki mają to w nosie! Są gotowe pochłonąć tony pysznych hot dogów w drodze po nagrodę główną. Dołącz do nich podczas tego niewątpliwie szalonego popołudnia w tej uroczej i totalnie zwariowanej grze sportowej.

 • Zrób to sam: Galaktyczne buty
  Graj
  Zrób to sam: Galaktyczne buty
  Zagrano 1999 razy

  Wykaż się kreatywnością i zaprojektuj wspaniałe buty! Masz do wyboru różne kolory i projekty.

 • My Little Farmies
  Graj
  My Little Farmies
  Zagrano 32031 razy

  Jak dobrze uda Ci się zaplanować zabudowę średniowiecznego miasta? Przygotuj się na podróż do przeszłości!

 • Zaginiona wyspa 2
  Graj
  Zaginiona wyspa 2
  Zagrano 0 razy

  Jakie tajemnicze zagadki czekają na ciebie na tej egzotycznej wyspie? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać! Czy dasz radę zniszczyć zaczarowane klejnoty podczas wycieczki do każdego zakątka wyspy w tej wciągającej grze logicznej?

 • Połącz kropki
  Graj
  Połącz kropki
  Zagrano 139 razy

  Ogromna liczba poziomów i wyzwań czeka na Ciebie w tej epickiej przestrzennej grze w łamigłówki. Czy uda Ci się połączyć wszystkie te neonowe kropki na planszy?

 • Zakochana księżniczka
  Graj
  Zakochana księżniczka
  Zagrano 2642 razy

  Ta zapracowana księżniczka w końcu wybiera się na randkę z jej sympatią. Będzie jednak potrzebować stroju, chłopak także. Nie mają żadnego pomysłu ani natchnienia, czy możesz więc wybrać dla nich jakieś wspaniałe ubrania w tej ubierance?

 • World of Tanks
  Graj
  World of Tanks
  Zagrano 1715 razy
 • Dni i noce księżniczek: porady modowe
  Graj
  Dni i noce księżniczek: porady modowe
  Zagrano 1837 razy

  Obie te modne księżniczki potrzebują dwóch strojów: jednego na wieczór w mieście i kolejnego, który sprawdzi się za dnia. Czy pomożesz im zdecydować, co założyć w tej grze w przebieranki dla dziewcząt?

 • Snakes and Ladders
  Graj
  Snakes and Ladders
  Zagrano 4331 razy

  You can compete against the computer or a friend while you play this online version of the classic board game. See if you can get all the way to the top of the board while you avoid sliding down the snakes.

 • Fajna metamorfoza
  Graj
  Fajna metamorfoza
  Zagrano 1200 razy

  Ten modny chłopak już dawno się nie golił. Najwyższa pora na metamorfozę. Czy możesz przystrzyc jego brodę i wymodelować włosy w tym salonie fryzjerskim? Naprawdę trzeba mu pomóc osiągnąć właściwy wygląd.

 • Bon Appétit
  Graj
  Bon Appétit
  Zagrano 1905 razy

  Anna pracuje w restauracji, gdzie spodziewają się licznej rodziny, która ma przybyć na kolację tego wieczoru. Niestety brakuje tu organizacji. Czy pomożesz jej przygotować wszystko, zanim pojawią się goście w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Niszczyciel
  Graj
  Niszczyciel
  Zagrano 194 razy

  Ten kolorowy czołg ma przed sobą niezwykle trudną misję. Jak długo wytrzyma, próbując zniszczyć wszystkie te płytki? Przejmij kontrolę nad czołgiem i przekonaj się w tej intensywnej grze akcji.

 • Clash of Demons
  Graj
  Clash of Demons
  Zagrano 14 razy

  Gdzie twój wojownik dzisiaj zginie? Może w Koloseum? Albo w ciemnych i śmiertelnie niebezpiecznych lochach? Oczywiście istnieje niewielka szansa, że uda mu się przetrwać horror i chaos, które go czekają w tej grze akcji 3D, ale jest to mało prawdopodobne. Wybierz, byle mądrze. Istnieje tak wiele sposobów pozbawienia go życia!

 • Przyjaciółki naszywają łaty
  Graj
  Przyjaciółki naszywają łaty
  Zagrano 849 razy

  Te przyjaciółki kochają dżins i spędzają mnóstwo czasu na projektowaniu spodni dżinsowych. Chcą też dodać do nich mnóstwo świetnych i kolorowych łat. Może dołączysz do nich podczas tego zapewne wesołego i modnego popołudnia w tej grze w przeróbki i projektowanie dla dziewcząt?

 • Sowa od słowa
  Graj
  Sowa od słowa
  Zagrano 309 razy

  Ta sowa naprawdę się stara i chętnie pomoże Ci poprawić umiejętność rozwiązywania zagadek słownych. Czy uda Ci się znaleźć wszystkie słowa ukryte w każdej sprytnej łamigłówce w tej grze internetowej?

 • Fidget Spinner Mania
  Graj
  Fidget Spinner Mania
  Zagrano 408 razy

  Ile razy uda Ci się zakręcić tym wirtualnym spinnerem? Czas się przekonać w tej wesołej i wymagającej grze akcji.

 • Just Don't Fall
  Graj
  Just Don't Fall
  Zagrano 167 razy

  Ten skoczny wąż próbuje przetrwać dzień, ale w jego stronę zmierza okropna powódź! Czy pomożesz mu bezpiecznie uniknąć podnoszącej się wody w tej ślicznej grze akcji? Możesz też kupować nowej stroje dla niego pomiędzy poziomami za monety zebrane podczas gry.

 • Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Graj
  Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Zagrano 99 razy

  Czy potrafisz odgadnąć, co mają wspólnego ze sobą te cztery zdjęcia? Sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki z obrazkami i słowami, które znajdziesz w tej grze online.

 • Farmington Tales
  Graj
  Farmington Tales
  Zagrano 278 razy

  Frank wpakował się w niezłe tarapaty. Wziął pożyczkę na wysoki procent, żeby spłacić rachunki medyczne. Teraz musi szybko zarobić gotówkę w tej grze symulacyjnej. Pomóż mu doprowadzić farmę do porządku i zebrać plony.

 • Panna młoda Sery: Śliczny makijaż
  Graj
  Panna młoda Sery: Śliczny makijaż
  Zagrano 2421 razy

  Co ta panna młoda znajdzie w pudełkach z prezentami? Akcesoria, kosmetyki do makijażu, a może inne produkty, dzięki którym jej ślub będzie doskonały? Przekonaj się sama, gdy otworzy pudełka, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Kalifornijskie lato księżniczki
  Graj
  Kalifornijskie lato księżniczki
  Zagrano 448 razy

  Księżniczka wraz z przyjaciółką wybiera się miło spędzić czas w ciepłym, kalifornijskim słońcu. Pomożesz im dobrać wspaniałe stroje i piękny makijaż na wakacje w „złotym stanie” Ameryki w tej ubierance online dla dziewczyn?

 • Galaktyczny dowódca
  Graj
  Galaktyczny dowódca
  Zagrano 169 razy

  Ten odważny dowódca ma przed sobą kolejną mrożącą krew w żyłach misję. Dołącz do niego w jego podróży przez kosmos i podczas prób ocalenia marszałka z rąk gangu obcych w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego.

 • Księżniczka: obsesja na punkcie mody
  Graj
  Księżniczka: obsesja na punkcie mody
  Zagrano 794 razy

  Moda niemal jest obsesją tej stylowej księżniczki. Dołącz do niej i jej przyjaciółki podczas zakupów internetowych dotyczących najnowszych modnych dodatków i strojów w tej grze dla dziewcząt.

 • Ninja: ogrmny skarb
  Graj
  Ninja: ogrmny skarb
  Zagrano 522 razy

  Ten dzielny wojownik ninja znalazł się w pułapce w magazynie. Pomóż mu przesunąć skrzynie na zapadnie, aby mógł uciec i znaleźć mnóstwo cennych skarbów w tej przestrzennej grze w łamigłówki.

 • Strzelanie do pączków
  Graj
  Strzelanie do pączków
  Zagrano 593 razy

  W świecie pełnym słodyczy z cukrem zbyt wiele pączków może nadal męczyć. Czy pozbędziesz się tej partii w tej szalonej grze w strzelanie do baniek? Dopasuj pączki we właściwej kolejności i spraw, aby wybuchły!

 • Koszmarna szkoła: leczenie w szpitalu
  Graj
  Koszmarna szkoła: leczenie w szpitalu
  Zagrano 1061 razy

  Mel miała tego popołudnia niezbyt przyjemne spotkanie z wielką kałamarnicą. Czy pomożesz jej wyleczyć obrażenia w tej mrocznym i bardzo dobrym symulatorze medycznym?

 • Hero Zero
  Graj
  Hero Zero
  Zagrano 32469 razy
 • Legends of Atlantis: Exodus
  Graj
  Legends of Atlantis: Exodus
  Zagrano 108 razy

  Hurry—don’t let the people of Atlantis drown!

 • Makijaż egzotycznej księżniczki
  Graj
  Makijaż egzotycznej księżniczki
  Zagrano 5776 razy

  Ta księżniczka mieszka na odległej wyspie na Pacyfiku, co nie znaczy, że nie może zrobić sobie wspaniałej metamorfozy. Pomóż jej pozbyć się krostek, zanim nałoży modną farbę na twarz, w tej grze online dla dziewczyn.

 • Przygoda ze świnką skarbonką
  Graj
  Przygoda ze świnką skarbonką
  Zagrano 2726 razy

  Ta świnka skarbonka czuje się pusta w środku. Czy pomożesz ją napełnić mnóstwem monet? Przecinaj sznurki, aby pieniądze mogły wpadać do niej w tej dynamicznej grze w łamigłowki.

 • Szalony naukowiec
  Graj
  Szalony naukowiec
  Zagrano 84 razy

  Jest środek tygodnia, a Keithan został wezwany do laboratorium szalonego naukowca, dla którego ostatnio pracuje. Co może być tak ważne? Dołącz do niego w ten na pewno interesujący wieczór w tej grze przygodowej we wskazywanie i klikanie.

 • Łamigłówka hydraulika
  Graj
  Łamigłówka hydraulika
  Zagrano 1427 razy

  Czy dotrzesz na dół każdej z tych skomplikowanych łamigłówek? Wejdź do kanału i poskładaj wszystkie części rurociągu jak najszybciej.

 • Sprawiedliwość dla wszystkich
  Graj
  Sprawiedliwość dla wszystkich
  Zagrano 399 razy

  Norma jest policjantką i prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczego wypadku, do którego doszło w tej ogromnej posiadłości. Czy mąż pani Paul zamordował ją? Pomóż Normie dotrzeć do sedna sprawy w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Metamorfoza: barokowa piękność
  Graj
  Metamorfoza: barokowa piękność
  Zagrano 760 razy

  Ta sławna księżniczka szuka nowego stylu, który będzie niepowtarzalny. Potrzebuje Twojej pomocy przy szybkiej przeróbce w tej internetowej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Cup and Ball
  Graj
  Cup and Ball
  Zagrano 1965 razy

  Cel tej gry? Wtaczać w kółko piłkę do kubka. I to wszystko. No może niezupełnie. Trzeba umieścić platformy we właściwych miejscach, aby ukończyć podróż w tej dynamicznej grze w łamigłówki.

 • Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Graj
  Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Zagrano 838 razy

  Ateny czy Sparta? Którą z tych starożytnych cywilizacji zechcesz poprowadzić ku bogactwu i chwale? Wybierz, ale zrób to mądrze, zanim zaczniesz budować potężne imperium w tej strategii turowej i grze symulacyjnej.

  • Mahjongowe szaleństwo
   Graj
   Mahjongowe szaleństwo
   Zagrano 838 razy

   Czy zdążysz przed upływem czasu w tej szalonej i zwariowanej wersji klasycznej gry planszowej? Połącz jak najszybciej kafelki. Jeśli skończą Ci się ruchy, spróbuj wysadzić w powietrze bombę, która utoruje Ci drogę do zwycięstwa!

  • Księżniczki: szaleństwo mody plażowej
   Graj
   Księżniczki: szaleństwo mody plażowej
   Zagrano 3163 razy

   Nawet księżniczki lubią jeździć na wakacje! Czy pomożesz tym stylowym szlachciankom przygotować się na wycieczkę na plażę w tej internetowej grze w przebieranki dla dziewcząt? Dołącz do nich podczas wybierania mnóstwa strojów kąpielowych i innych rzeczy!

  • Księżniczki na luksusowym biwaku
   Graj
   Księżniczki na luksusowym biwaku
   Zagrano 3305 razy

   Pogoda na zewnątrz jest doskonała. Nie ma lepszej pory na to, aby te księżniczki wybrały się na luksusowy kamping w pięknym lesie. Czy pomożesz im przygotować śliczne stroje i zrobić kilka szybkich przeróbek, zanim zdecydują, co ze sobą zabrać w tej grze internetowej dla dziewcząt?

  • Wyspiarskie plemię 5
   Graj
   Wyspiarskie plemię 5
   Zagrano 738 razy

   To plemię planuje założenie osad w tym wyspiarskim królestwie. Dołącz do niego podczas budowy nowych osad na dnie morza, na wyspie oraz w chmurach na niebie w tym rozdziale serii gier symulacyjnych.

  • Piramida bermudzka
   Graj
   Piramida bermudzka
   Zagrano 2005 razy

   Krewny Emmy był badaczem, który postawił sobie za cel rozwiązanie zagadki Trójkąta Bermudzkiego. Nigdy mu się to nie udało, ale teraz Emma postanowiła kontynuować dzieło jego życia w tej grze z ukrytymi przedmiotami. Dołącz do niej, jak rozpoczyna pasjonującą podróż do jednego z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie.

  • Doktor Żołądź 2
   Graj
   Doktor Żołądź 2
   Zagrano 3653 razy

   Ten dzielny doktor ma receptę na świetną zabawę! Przyłącz się do niego, jak przeżywa zwariowaną przygodę w tej dynamicznej grze logicznej. Doktor próbuje wrócić do domu po tym, jak wizyta domowa przerodziła się w totalną katastrofę za sprawą okropnego ptaszyska.

  • Nowy pokój Gwen w akademiku
   Graj
   Nowy pokój Gwen w akademiku
   Zagrano 3847 razy

   Gwen przenosi się do nowego pokoju w akademiku, tylko że okazało się, że panuje tam bałagan! Czy pomożesz jej posprzątać w tej grze w projektowanie dla dziewcząt?

  • Modowa zabawa latem dla dziewcząt
   Graj
   Modowa zabawa latem dla dziewcząt
   Zagrano 2509 razy

   Te trzy przyjaciółki chcą spędzić piękne popołudnie na tym prywatnym basenie. Zrobią imprezę i będą potrzebowały Twojej pomocy w zorganizowaniu wszystkiego dla gości. Pomóż im z dekoracjami i w wyborze niesamowitych strojów w tej grze w projektowanie dla dziewcząt.

  • Ludzik z dzidą
   Graj
   Ludzik z dzidą
   Zagrano 4643 razy

   Ten ludzik walczy o swoje życie! Niekończąca się armia łuczników chce go przebić strzałami. Jak długo wytrzyma? Ilu z nich pokona, zanim spotka się ze swoim stwórcą? To wszystko zależy od Ciebie w tej nieustającej grze akcji.

  • Ranch Rush
   Graj
   Ranch Rush
   Zagrano 1578 razy

   Sara jest zdeterminowana, żeby przywrócić świetność temu staremu ranczo. To nie będzie łatwe zadanie i z całą pewnością przyda się jej Twoja pomoc. Dołącz do niej podczas podejmowania decyzji o wyborze zbóż i sposobie opiekowania się zwierzętami na farmie w tej grze symulacyjnej.

  • Księżniczki: dzieci kwiaty
   Graj
   Księżniczki: dzieci kwiaty
   Zagrano 15662 razy

   Te pięć księżniczek wypróbowuje świetne style z lat 60. Pomóż im stworzyć kilka niesamowitych strojów retro, które wręcz krzyczą "dzieci kwiaty!" w tej internetowej grze w przebieranki i projektowanie dla dziewcząt.

  • Podwójna randka księżniczek
   Graj
   Podwójna randka księżniczek
   Zagrano 6912 razy

   Te dwie księżniczki planują niesamowitą podwójną randkę ze swoimi chłopcami. Pomóż im wybrać śliczne stroje na wesoły wieczór w tej grze w przebieranki dla dziewcząt.