Nowy

 
 • Pizza domowej roboty
  Graj
  Pizza domowej roboty
  Zagrano 0 razy

  Pieczenie pizzy to niezła zabawa, ale można przy tym sporo nabrudzić. Zagraj w tę grę w gotowanie online, gdzie Twoja kuchnia pozostanie czysta. Wszystkie potrzebne składniki i zasoby czekają na Ciebie w tej wirtualnej kuchni!

 • Milutkie kapcie
  Graj
  Milutkie kapcie
  Zagrano 22 razy

  Tym trzem bohaterkom gry przydałyby się nowe kapcie. Dlatego same chcą je stworzyć w tej grze w ubieranki i projektowanie. Możesz pomóc im wybrać kształt, styl, kolory i nie tylko? Niech ich kapcie będą milutkie i całkiem niesamowite.

 • Królowa Lodu u neurologa
  Graj
  Królowa Lodu u neurologa
  Zagrano 0 razy

  Och nie! Królowa Lodu poważnie zraniła się, odprawiając swoje magiczne zaklęcia. Dołącz do niej w gabinecie lekarskim, aby sprawdzić, jak można ją wyleczyć, w tym medycznym symulatorze. Możliwe, że trzeba będzie wykonać operację mózgu!

 • Królowa Lodu: Zabawa pod prysznicem
  Graj
  Królowa Lodu: Zabawa pod prysznicem
  Zagrano 0 razy

  Pora wykąpać tę młodą księżniczkę! Pomożesz jej mamusi w tym symulatorze online? Trzeba najpierw napełnić wannę ciepłą wodą i dodać płyn do kąpieli.

 • Królowa Lodu: Metamorfoza
  Graj
  Królowa Lodu: Metamorfoza
  Zagrano 24 razy

  Królowa Lodu przymierza się do zmiany stylu. Możesz pomóc jej stworzyć nową stylizację w tej grze metamorfozę online? Wybierz dla niej nowe, wspaniałe ciuszki oraz modną fryzurę. Najpierw jednak trzeba pomóc jej usunąć krostki na twarzy!

 • Królowa Śniegu: Prawdziwe fryzury
  Graj
  Królowa Śniegu: Prawdziwe fryzury
  Zagrano 0 razy

  Ta Królowa Śniegu jest ostatnio strasznie zapracowana i nie ma czasu, aby zrobić coś ze swoimi włosami! A na głowie ma straszne gniazdo! Możesz pomóc jej szybko ostrzyc włosy w tej grze w metamorfozę online?

 • Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Graj
  Lodowa Księżniczka: Bliźniaczki
  Zagrano 0 razy

  Ta księżniczka urodzi nie jednego maluszka, ale aż dwa! Możesz upewnić się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik na tę ważną okazję, w tym medycznym symulatorze? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Księżniczka Goldie: Karmienie malucha
  Graj
  Księżniczka Goldie: Karmienie malucha
  Zagrano 0 razy

  Nawet królewskie dzieci wybrzydzają podczas jedzenia. Pomożesz tej bardzo cierpliwej księżniczce nakarmić córkę śniadaniem w tym symulatorze online? Ma nadzieję, że mała będzie chciała zjeść płatki do mleka.

 • Księżniczki: Wielkie porządki
  Graj
  Księżniczki: Wielkie porządki
  Zagrano 58 razy

  Księżniczki zdecydowały się pomóc w szkole jako wolontariuszki. Trzeba tu naprawić sporo rzeczy. Możesz pomóc im wybrać modne stroje do pracy, zanim zaczną pracę w tym symulatorze online? Będą musiały naprawić szkolny autobus, salę gimnastyczną i wiele więcej!

 • Wieczór w miłym towarzystwie
  Graj
  Wieczór w miłym towarzystwie
  Zagrano 19 razy

  Te modne dziewczyny postanowiły zostać dzisiaj w domu i przejść wspaniałe metamorfozy! Pomożesz im poeksperymentować z makijażem, lakierem do paznokci i wygodnymi ciuszkami w tej grze online? Możesz także pomóc im ułożyć fryzury!

 • Ellie: Ślubny koszmar
  Graj
  Ellie: Ślubny koszmar
  Zagrano 28 razy

  Wielki dzień Ellie zamienił się w kompletną porażkę! Możesz pomóc jej wyjść z opresji w tym symulatorze ślubnym online? Trzeba naprawić hall recepcji, tort weselny i wybrać idealną suknię ślubną.

 • Princesses: Makeup Mania
  Graj
  Princesses: Makeup Mania
  Zagrano 210 razy

  Cztery księżniczki, pełno makijażu! Możesz pomóc jednej z tych modnych bohaterek stworzyć wyjątkowy i całkiem odlotowy wygląd w tej grze w metamorfozę online?

 • Corinne: Przygoda jak z bajki
  Graj
  Corinne: Przygoda jak z bajki
  Zagrano 15 razy

  W tej grze online Corrine przemierza świat pełen magii i przygód. Możesz pomóc jej wyruszyć w zaczarowaną podróż ze znajomymi, robiąc szybką metamorfozę?

 • Moda: Idealny makijaż
  Graj
  Moda: Idealny makijaż
  Zagrano 1016 razy

  Najwyższa pora, aby ta elegancka dziewczyna wybrała się na fantastyczną imprezę. No i oczywiście chciałaby mieć idealny makijaż. Pomożesz jej stworzyć świetną stylizację w tej grze online?

 • Śnieżki.io
  Graj
  Śnieżki.io
  Zagrano 133 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać się na ośnieżonych platformach w tej ekscytującej, prześlicznej grze io? Omijaj innych graczy, próbując stworzyć ogromną kulę śniegową, która odbije ich, zanim oni wpadną na Ciebie!

 • Układanie klocków plus
  Graj
  Układanie klocków plus
  Zagrano 23 razy

  Czy potrafisz zmieścić na planszy wszystkie figury w tej sympatycznej i wciągającej grze logicznej? Możesz tu wypróbować kilka różnych trybów gry. Dowiedz się, co się stanie, jak bomba zegarowa odliczy czas do zera w trybie prawdziwie bombowym!

 • Księżniczka Goldie: Poród
  Graj
  Księżniczka Goldie: Poród
  Zagrano 92 razy

  Goldie zaraz urodzi dziecko! Pomożesz jej zachować spokój w tym medycznym symulatorze, zanim przyjedzie karetka? Trzeba podawać jej wodę, zbiornik z tlenem i nie tylko. Jak już będzie w szpitalu, możesz także pomóc jej zająć się niemowlakiem.

 • Pomoc dla Biedronki
  Graj
  Pomoc dla Biedronki
  Zagrano 55 razy

  Sprawy nie wyglądają zbyt dobrze u tej słynnej europejskiej bohaterki. Wdała się w wielką bitwę z kilkoma złoczyńcami i jest strasznie poturbowana. Możesz szybko opatrzyć jej rany w tym medycznym symulatorze? Strasznie potrzebuje Twojej pomocy!

 • Supremacy 1914
  Graj
  Supremacy 1914
  Zagrano 106 razy

  Świat jest pogrążony w wojnie w tej turowej grze strategicznej. Którym krajem będziesz dowodzić? Aby zwyciężyć, musisz tworzyć sojusze, zarządzać rozsądnie zasobami i podejmować szybkie decyzje, wysyłając oddziały do walki.

 • Przyjęcie urodzinowe: Doskonały makijaż
  Graj
  Przyjęcie urodzinowe: Doskonały makijaż
  Zagrano 78 razy

  W tej grze online modna bohaterka zaraz wybiera się na przyjęcie urodzinowe. Możesz dopilnować, aby jej makijaż był doskonały, a potem wybrać fantastyczną stylizację?

 • Sklep z rękodziełem Elizy
  Graj
  Sklep z rękodziełem Elizy
  Zagrano 42 razy

  Eliza właśnie otworzyła sklep poświęcony rękodziełu. Co powinna dalej stworzyć w tym symulatorze projektowania i zarządzania online? Fajne etui na telefon, a może śliczną poduszkę lub koszulkę?

 • Mars Tomorrow
  Graj
  Mars Tomorrow
  Zagrano 159 razy

  Poleć na Marsa w tym futurystycznym symulatorze zarządzania. Czy potrafisz skolonizować Czerwoną Planetę? Zarządzaj przełomowym projektem Mars Jutra i przekonaj się, czy zdołasz uczynić z tej jałowej planety dom dla ludzi. Tylko dzięki ciężkiej pracy i determinacji możesz zmienić nowo powstałą placówkę w ekonomiczną twierdzę dla tysiąca odważnych międzygwiezdnych kolonistów.

 • Księżniczki: Portret-układanka
  Graj
  Księżniczki: Portret-układanka
  Zagrano 376 razy

  Księżniczki muszą uporać się z dość osobliwym problemem! Ich portrety zostały pocięte na kawałki! Możesz pomóc im ułożyć je wszystkie z powrotem w tej bardzo modnej grze logicznej?

 • Wyspa Cudów
  Graj
  Wyspa Cudów
  Zagrano 759 razy

  Czy na Wyspie Cudów naprawdę znajduje się skrzynia pełna złotych monet i inne zaginione skarby? Richard, Susan i Karen chcą przekonać się o tym w tej grze w ukryte przedmioty. Wyrusz z nimi w ekscytującą przygodę na egzotycznej wyspie tropikalnej.

 • Zbiornik z kwasem
  Graj
  Zbiornik z kwasem
  Zagrano 634 razy

  Czy zdołasz ominąć powiększający się basen z kwasem w tej niesłychanie intensywnej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro? Odbijaj się od ścian, próbując pokonać niebezpieczną substancję. Możesz także nałożyć kombinezon ochronny, który dodatkowo Cię ochroni.

 • Sprzątanie domku na plaży
  Graj
  Sprzątanie domku na plaży
  Zagrano 771 razy

  W tym ślicznym domku na plaży panuje straszny bałagan! Możesz posprzątać i poukładać w trzech pokojach w tym symulatorze online?

 • Okrutna Quinn: Portfolio rysunków
  Graj
  Okrutna Quinn: Portfolio rysunków
  Zagrano 1178 razy

  Co tym razem nabroiła Quinn? Ciężko pracuje w swoim studio, ale niestety nikt nie chce kupić jej obrazów. Możesz pomóc jej dopracować je w tej grze w projektowanie online? Właśnie znalazła magiczny pędzel, który powinien sobie z tym poradzić!

 • Tajne kopalnie
  Graj
  Tajne kopalnie
  Zagrano 1405 razy

  Hinto odkrył kilka starych kopalni w lesie, gdzie często wybiera się na długie spacery. Chciałby je sprawdzić. Możesz pomóc mu odkryć ich tajemnice w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 1453 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Superkulki
  Graj
  Superkulki
  Zagrano 1373 razy

  To nie są zwykłe kulki, lecz superkulki! Czy zdołasz użyć ich, aby zniszczyć wszystkie ponumerowane bloki w tej szybkiej i niesłychanie wciągającej grze logicznej?

 • Wyścig śmierci
  Graj
  Wyścig śmierci
  Zagrano 3630 razy

  Te samochody mogą wydawać się niegroźne, ale będą mieć większy zadzior, jak dodasz im broń, pancerz i inne dodatki w tej niesamowitej grze wyścigowej. Modernizacja będzie konieczna, jeśli chcesz dojechać na linię mety w każdych zawodach. Znajdziesz tu wszystko, od akrobacji w locie po eksplodujące beczki, a każdy uczestnik wyścigu będzie chciał cię prześcignąć lub wysłać w zaświaty!

 • Ella: Operacja biodra
  Graj
  Ella: Operacja biodra
  Zagrano 5554 razy

  Och nie! Ella uszkodziła sobie biodro i teraz musi je zoperować! Możesz do niej dołączyć w sali operacyjnej w tym medycznym symulatorze? Prawdopodobnie trzeba będzie zoperować dwa biodra.

 • Księżniczka Ava: Kwiaciarnia
  Graj
  Księżniczka Ava: Kwiaciarnia
  Zagrano 1118 razy

  Księżniczka Ava zawsze marzyła o tym, aby otworzyć własną kwiaciarnię. Teraz nadeszła ta chwila! Możesz pomóc jej stworzyć przepiękne bukiety dla klientów w tym symulatorze projektowania i zarządzania? Trzeba najpierw zebrać kwiaty i zdobyć inne składniki.

 • Water Splash
  Graj
  Water Splash
  Zagrano 1860 razy

  W tej grze logicznej typu Połącz 3 możesz teraz narobić wiele hałasu. Połącz siły z tą odważną wydrą i jej przyjaciółmi, gdy próbują uratować gromadkę uroczych kaczek i powstrzymać niesłychanie chciwego łotra.

 • Lagoon Paradise
  Graj
  Lagoon Paradise
  Zagrano 4626 razy

  Michael oraz Jane próbują przemienić tę wyspę w raj. Nie trzeba dodawać, że czeka ich pełno roboty w tym symulatorze zarządzania. Możesz pomóc im zatrudnić pracowników, obsiewać pole, zbierać czynsz i nie tylko?

 • Spring: Perfect Makeup
  Graj
  Spring: Perfect Makeup
  Zagrano 2716 razy

  Nadeszła wiosna, a ta modna bohaterka świętuje jej początek nowym, świeżym wyglądem. Możesz pomóc jej nałożyć śliczny i bardzo modny makijaż w tej grze w metamorfozę online?