Nowy

 
 • Auta 3D
  Graj
  Auta 3D
  Zagrano 4077 razy

  Ścigaj się na czas lub zmierz się ze znajomym w tej ekscytującej grze 3D. Wybierz samochód i podjedź na linię startu. Za chwilę ruszy kolejny wyścig.

 • Baśniowe wyrazy
  Graj
  Baśniowe wyrazy
  Zagrano 2342 razy

  Ta wróżka wymyśliła dla Ciebie serię magicznych słownych zagadek. Czy uda Ci się znaleźć wszystkie ukryte słowa? W tej wymagającej grze online musisz szukać według różnych kategorii: od nazw samochodów po jedzenie.

 • Zerwanie Królowej Lodu
  Graj
  Zerwanie Królowej Lodu
  Zagrano 208 razy

  Lodowa Królowa czuje, że jej chłopak, Jack, odsuwa się od niej. Rozważa więc z nim zerwać. Czy możesz pomóc jej podjąć decyzję w tej grze online? Możesz udzielić jej rad, gdy ta pisze do niego pożegnalny list i rozważa odejście do innego chłopaka.

 • Zostań kwiaciarką
  Graj
  Zostań kwiaciarką
  Zagrano 217 razy

  Jak wygląda życie kwiaciarki? Teraz możesz dowiedzieć się w tej zabawnej grze w projektowanie. Pomóż tej modnej kwiaciarce ustawić wózek z kwiatami. Trzeba stworzyć rzucająca się w oczy kompozycję kwiatów i wystawę, która przyciągnie wielu klientów.

 • Aqua Blitz
  Graj
  Aqua Blitz
  Zagrano 8221 razy

  W tej grze logicznej typu „połącz 3” możesz odkryć zaczarowane podwodne królestwo. Szybko połącz muszelki i egzotyczne stworzenia. Podczas gry możesz także zdobyć dzienne premie, ale pamiętaj, żeby uważać na limit ruchów ustalony w każdym poziomie.

 • Super Plumber Run
  Graj
  Super Plumber Run
  Zagrano 189 razy

  Bohater gry to odważny hydraulik, który zaraz odkryje magiczny świat pełen niebezpieczeństwa. Dołącz do niego, gdy zbiera monety i walczy z przeciwnikiem w tej zaczarowanej grze akcji.

 • Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Graj
  Nowy początek: Od smutasa do piękności
  Zagrano 749 razy

  Tę biedną dziewczyną właśnie rzucił chłopak i jest strasznie przygnębiona. Możesz pomóc jej szybko zapomnieć o nim w tej grze w metamorfozę online? Dołącz do niej, gdy ociera łzy i stara się znów poczuć pewnie i cudownie.

 • Hollywoodzki sen
  Graj
  Hollywoodzki sen
  Zagrano 2109 razy

  Pamela and Earl właśnie dostali pracę marzeń jako asystenci sławnego reżysera filmowego. Dołącz do nich na planie jego najnowszego projektu filmowego. Czy pomożesz im wszystko zorganizować w tej grze w ukryte obiekty?

 • Eliza: Moda dzień i noc
  Graj
  Eliza: Moda dzień i noc
  Zagrano 127 razy

  Przed Elizą dzisiaj bardzo pracowity dzień. To jej pierwszy dzień w Szkole Mody, a wieczorem ma romantyczną randkę. Potem planuje spotkać się z przyjaciółkami na mieście. Możesz pomóc jej zdecydować, co założyć na każda okazję, w tej grze w ubieranki online?

 • Pikselowa przygoda
  Graj
  Pikselowa przygoda
  Zagrano 1561 razy

  Wielkie zło odebrało życie matce tego rycerza. Teraz on nie chce pozwolić, aby ten sam los spotkał kogoś innego w tej grze przygodowej retro. Wyrusz razem z nim w epicką podróż przez tajemne lochy, gdy poluje na okrutnego potwora i jego nieustraszonych popleczników, aby ich zniszczyć.

 • Szkolne diwy
  Graj
  Szkolne diwy
  Zagrano 640 razy

  Te modnisie z liceum szukają nowych modowych inspiracji. Możesz pomóc im dobrać kilka świeżych i prześlicznych strojów, plecaki, dodatki i wiele innych rzeczy w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Forgotten Hill Memento: Playground
  Graj
  Forgotten Hill Memento: Playground
  Zagrano 13 razy

  Życie było niegdyś spokojne w tej wielkiej posiadłości na obrzeżach Zapomnianego Wzgórza. To wszystko skończyło się kilka dni temu. Kamerdyner został zamordowany w zagadkowy sposób, a żona właściciela zginęła w dziwnych okolicznościach. Dołącz do właściciela, aby powstrzymać złowrogie mocy przed obróceniem wniwecz jego posiadłości w tej przerażającej grze przygodowej typu „point and click”.

 • Różowa metamorfoza przyjaciółek
  Graj
  Różowa metamorfoza przyjaciółek
  Zagrano 124 razy

  Różowy to ulubiony kolor tych dwóch modnisi. Dlatego chciałyby użyć dużo różowego makijażu i strojów w najnowszej metamorfozie. Możesz pomóc im stworzyć kilka stylizacji ociekających od różu, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Hexa Fever 2
  Graj
  Hexa Fever 2
  Zagrano 113 razy

  Czy potrafisz umieścić te klocki o wyjątkowych kształtach we właściwych miejscach, w tej edycji serii trudnych gier logicznych? Poproś tez o wskazówkę, jeśli utkniesz po drodze i nie możesz ruszyć dalej.

 • Pymp
  Graj
  Pymp
  Zagrano 724 razy

  Ta kropka próbuje przejść tor pełen niebezpiecznych przeszkód i zebrać jak najwięcej trójkątów, pędząc na złamanie karku. Czy potrafisz uchronić kropkę w tej przerażającej grze akcji?

 • My Little Farmies
  Graj
  My Little Farmies
  Zagrano 58955 razy

  Jak dobrze uda Ci się zaplanować zabudowę średniowiecznego miasta? Przygotuj się na podróż do przeszłości!

 • Rosyjski pasjans
  Graj
  Rosyjski pasjans
  Zagrano 1166 razy

  Może wypróbujesz tę ekscytującą internetową wersję klasycznej gry w karty? Czy dopasujesz wszystkie karty, zanim skończy Ci się czas?

 • Cudowna księżniczka: Ubieranki
  Graj
  Cudowna księżniczka: Ubieranki
  Zagrano 554 razy

  Pora, aby ta stylowa księżniczka wyszła z jednym ze swoim piesków na spacer. Ale co ma na siebie założyć w tej grze w ubieranki dla dziewczyn? Pomóż jej wybrać modny strój i śliczne dodatki z jej szafy, zanim zdecyduje, którego psa wyprowadzić.

 • Ciasto z kanapek lodowych
  Graj
  Ciasto z kanapek lodowych
  Zagrano 1526 razy

  Ciężko stworzyć ciasto pełne lodów. Ale ta ciastkarka nadal chce spróbować upiec nie jedno, lecz kilka takich wspaniałych deserów w kuchni w swojej cukierni. Czy możesz pomóc jej znaleźć wszystkie składniki w tej trudnej grze w gotowanie, które będą jej potrzebne do wykonania tego skomplikowanego zadania?

 • Shakes and Fidget
  Graj
  Shakes and Fidget
  Zagrano 5759 razy
 • Księżniczka w centrum uwagi: Trendy mody
  Graj
  Księżniczka w centrum uwagi: Trendy mody
  Zagrano 1997 razy

  Ta księżniczka prowadzi popularny blog dotyczący ubrań i trendów w modzie. W tej ubierance online dla dziewczyn czeka ją gościnny występ w programie telewizyjnym o modzie. Czy pomożesz jej wybrać ładny strój i pasujące akcesoria, w których zaprezentuje się w studiu?

 • Ellie i Eliza: Impreza weselna
  Graj
  Ellie i Eliza: Impreza weselna
  Zagrano 2157 razy

  Ellie i Eliza bardzo się nudzą w ten weekend i dlatego postanowiły wpaść na imprezę weselną bez zaproszenia. Ale będą im potrzebne idealne suknie, fryzury i akcesoria, tak aby nikt ich nie przyłapał. Czy podejmiesz takie wyzwanie? Pomóż im zdecydować, co założyć, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Kosmiczna ucieczka
  Graj
  Kosmiczna ucieczka
  Zagrano 5751 razy

  Ten rozległy statek kosmiczny nie jest już bezpieczny. Pora się ewakuować! Czy dasz radę wydostać się z niego w tej grze w ukryte przedmioty? Po drodze zbieraj przedmioty potrzebne do ucieczki i rozwiązuj zagadki.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 26998 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Światło
  Graj
  Światło
  Zagrano 1160 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać mocno świecącą kulę w tej pełnej światła grze akcji? Włączaj światła wokół niej, aby ochronić ją przed niebezpiecznymi wrogami.

 • Wymarzony zawód księżniczki
  Graj
  Wymarzony zawód księżniczki
  Zagrano 2763 razy

  Każda z tych księżniczek marzy o pracy, w której nie będzie musiała zbyt dużo przesiadywać w zamku. Jedna chce zostać supermodelką, a druga od zawsze pragnęła zostać grafikiem. Czy pomożesz im dobrać odpowiednie ubranie i akcesoria, zanim zaczną swoją nową pracę, w tej grze online w ubieranki?

 • My Free Zoo
  Graj
  My Free Zoo
  Zagrano 71610 razy

  my free zoo

 • Pyszny chleb
  Graj
  Pyszny chleb
  Zagrano 8422 razy

  Ta zapracowana pani piekarz próbuje zebrać wszystkie składniki potrzebne do upieczenia idealnego bochenka chleba. Czy pomożesz jej znaleźć wszysto to, co jest w przepisie w tej wspaniałej grze w dopasowywanie trzech elementów?

 • Tajskie wakacje: Tradycja a nowoczesność
  Graj
  Tajskie wakacje: Tradycja a nowoczesność
  Zagrano 2063 razy

  Ta modna dziewczyna zgłębia historię mody tajskiej podczas swoich wakacji. Dołącz do niej, jak przymierza wyjątkowe stroje z przeszłości, a także kilka współczesnych. Czy pomożesz jej wybrać, co najpierw powinna założyć, w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn?

 • Better Than Chess
  Graj
  Better Than Chess
  Zagrano 6549 razy

  W tej grze w szachy 3D możesz zmierzyć się ze znajomym, internetowym przeciwnikiem lub komputerem. To jednak nie wszystko! Dla każdego ruchu możesz ustawić limity czasu dla trudności. Poprowadzisz swoje pionki do zwycięstwa, czy pozwolisz, aby przeciwnicy pokonali Twojego króla?

 • Księżniczki: Gwiazdy talk show
  Graj
  Księżniczki: Gwiazdy talk show
  Zagrano 3078 razy

  Te trzy księżniczki zostały zaproszone do najpopularniejszego programu rozrywkowego w królestwie. O czym będą rozmawiać w tej ubierance dla dziewczyn? Zanim zaczną się o to martwić, najpierw muszą znaleźć świetne stroje, dzięki którym zaprezentują się w telewizji wyjątkowo pięknie.

 • Księżniczka: Motyl internetu
  Graj
  Księżniczka: Motyl internetu
  Zagrano 2653 razy

  Anna chce opisać swoje szczęśliwe chwile i wspaniałe stylizacje w mediach społecznościowych w tej grze online dla dziewczyn. Czy pomożesz jej wybrać najlepsze stroje ze swojej szafy, gdy będzie przygotowywać się do wielu wspaniałych spotkań ze swoimi przyjaciółmi?

 • Arraw.io
  Graj
  Arraw.io
  Zagrano 815 razy

  W tej intensywnej grze io trwa właśnie polowanie. Zmierzysz się z graczami z całego świata, walcząc z tajemniczymi potworami, zbierając dopalacze oraz próbując zachować strzały w kołczanie.

 • Przygoda na łódce
  Graj
  Przygoda na łódce
  Zagrano 3320 razy

  Rzeka w tej grze akcji jest naprawdę niebezpieczna. Pełno w niej pirackich statków, zdradzieckich wirów, a nawet barier laserowych. Ale także można tu znaleźć mnóstwo cennych monet i gwiazd. Wskakuj więc na pokład i szykuj się na wspaniałą przygodę na niebezpiecznych wodach. Skarby czekają!

 • Noce z zombie
  Graj
  Noce z zombie
  Zagrano 1995 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać te niekończące się hordy nieumarłych? Obroń grupę ocalałych każdą bronią, jaka wpadnie Ci w ręce, w tej nieustającej grze akcji.

 • Puzzle: Pies i kot
  Graj
  Puzzle: Pies i kot
  Zagrano 23234 razy

  Puzzle z tym ślicznym psem i milutkim kotem zapewnią ci rozrywkę na wiele godzin.