Nowy

 
 • Hex Zen
  Graj
  Hex Zen
  Zagrano 155 razy

  Jak szybko uda Ci się ułożyć puzzle w tej ekscytującej grze internetowej? Znajdź właściwe miejsca na brakujące kawałki i przekonaj się, czy uda Ci się wszystko do siebie dopasować.

 • Halinka: Księżniczka czy drań
  Graj
  Halinka: Księżniczka czy drań
  Zagrano 851 razy

  Halinka nie może się zdecydować, czy powinna przebrać się za słynny czarny charakter czy za bohatera. Pomóż jej wybrać, podczas gdy będzie przeszukiwała pudełka z prezentami w poszukiwaniu ubrań i dodatków. Wszystkie powstały na kanwie najpopularnieszych postaci fikcyjnych w historii w tej internetowej grze dla dziewcząt.

 • Księżniczka: Kolekcja szkolna
  Graj
  Księżniczka: Kolekcja szkolna
  Zagrano 3952 razy

  Ta księżniczka zaprojektowała cudowną kolekcję „Powrót do szkoły”. W nadchodzącym pokazie mody zaprezentuje ze swoimi przyjaciółkami kilka najlepszych stylizacji i dodatków z kolekcji. Pomożesz im wybrać, co mają założyć na pokaz w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Pasjans pająk: Wersja oryginalna
  Graj
  Pasjans pająk: Wersja oryginalna
  Zagrano 200 razy

  Ile ruchów potrzebujesz, aby ukończyć wszystkie talie? Dopasuj jak najszybciej kolory i liczby w tej wersji online ekscytującej gry karcianej.

 • Frogar.io
  Graj
  Frogar.io
  Zagrano 3415 razy

  Rozegraj pojedynek najlepszych w tej szalonej grze io. Czy potrafisz pokonać wszystkie żaby? Pożeraj masę przepysznych robaków, walcząc o panowanie na bagnach. Przetrwa tylko największy i najmocniejszy płaz.

 • Mała Hazel: Pokaz magii
  Graj
  Mała Hazel: Pokaz magii
  Zagrano 200 razy

  Hazel zwiedza dom pełen magicznych przedmiotów. Chcesz przyłączyć się do niej, gdy je sprawdza, szukając wyjścia w tej zaczarowanej grze online dla dziewczyn?

 • Mahjong z chińską wieżą
  Graj
  Mahjong z chińską wieżą
  Zagrano 229 razy

  Czy zdołasz zdobyć wieże pełne kafelków, które czekają na Ciebie w tej wersji online klasycznej gry planszowej? Połącz je jak najszybciej, zanim skończy Ci się czas.

 • My Free Zoo
  Graj
  My Free Zoo
  Zagrano 67706 razy

  my free zoo

 • Ellie: Dżins i diamenty
  Graj
  Ellie: Dżins i diamenty
  Zagrano 99 razy

  Z okazji zbliżających się 16. urodzin Rapunzel zamierza urządzić przyjęcie, na którym królować ma dżins i diamenty. Przyłącz się do Ellie, jak przygotowuje dla siebie fantastyczny strój na ten wspaniały wieczór, w tej grze dla dziewczyn w ubieranki i projektowanie.

 • Blogowanie z Księżniczką Lodu
  Graj
  Blogowanie z Księżniczką Lodu
  Zagrano 259 razy

  Księżniczka Lodu chce prowadzić bloga na temat ulubionych strojów i makijażu. Ale o czym powinna napisać na początku? Pomóż jej wybrać świetne style, które zaprezentuje jako pierwsze, w tej grze online dla dziewczyn.

 • Fidget Spinner: Ewolucja
  Graj
  Fidget Spinner: Ewolucja
  Zagrano 104 razy

  Czy jesteś gotowy na kolejną wielką ewolucję fidget spinnerów? Wybierz zabawkę w swoim ulubionym kolorze, zanm zacznie się obracać. Czy zbierzesz wszystkie monety, zanim czas dobiegnie końca?

 • Shakes and Fidget
  Graj
  Shakes and Fidget
  Zagrano 10622 razy

  Shakes and Fidget

 • Ellie: Letni tydzień
  Graj
  Ellie: Letni tydzień
  Zagrano 1798 razy

  Ellie wybiera się na wakacje na tydzień w trzy różne miejsca. Będzie potrzebowała unikalnego stroju do każdego z nich. Musisz jej doradzić, gdzie pojechać najpierw w tej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Sniper Ultimate Assassin 2
  Graj
  Sniper Ultimate Assassin 2
  Zagrano 94 razy

  We are back ! Congratulations! You just got a new job as one of the world’s most deadly assassins. Can you handle the workload though? This town is filled with dangerous criminals that need to be eliminated. Carefully aim your rifle while you take them down in this addictive shooting game.

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 1273 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Barbara's Bakery
  Graj
  Barbara's Bakery
  Zagrano 68 razy

  Barbara's Bakery

 • Ucieczka z zagadkowego Faraway
  Graj
  Ucieczka z zagadkowego Faraway
  Zagrano 10068 razy

  Masz ochotę na przygodę w egzotycznym miejscu? Co się kryje za bramą w tych tajemniczych ruinach? Rozwiązuj napotkane po drodze zagadki, aby odnaleźć wyjście ze starodawnego pałacu wybudowanego w ścianie klifu, w tej grze w odkrywanie.

 • Fruit Crush Frenzy
  Graj
  Fruit Crush Frenzy
  Zagrano 1343 razy

  Wszystkie te owoce są tak dojrzałe, że zaraz wybuchną! Czy uda Ci się je wszystkie dopasować i doprowadzić do eksplozji w tej ekscytującej grze w łamigłowki i łączenie 3 elementów?

 • Goldie: Czas na kąpiel
  Graj
  Goldie: Czas na kąpiel
  Zagrano 799 razy

  Czas na kąpiel tego złotowłosego dziecka. Czy możesz dopilnować, aby miała wszystko, co potrzeba, w tej internetowej grze w opiekowanie się dla dziewcząt? Napełnij jej wannę, wybierz mydło i zabawną zabawkę, aby umilić jej czas.

 • Wędrówka wojownika ninja
  Graj
  Wędrówka wojownika ninja
  Zagrano 107 razy

  Ten wojownik ma przed sobą długi dzień — musi przeskoczyć pełno ścian, ominąć przeszkody i zebrać gwiazdki. Wyrusz z nim w serię ekscytujących przygód w tej trudnej grze akcji.

 • Szałowa dziewczyna
  Graj
  Szałowa dziewczyna
  Zagrano 152 razy

  To kolejny pracowity dzień dla tej popularnej vloggerki modowej. Jedna z fanek poprosiła ją o przygotowanie kursu makijażu. Czy pomożesz jej przygotować publikację w tej internetowej grze w przeróbki dla dziewcząt?

 • Stop: Trump vs. Kim Jong-Un
  Graj
  Stop: Trump vs. Kim Jong-Un
  Zagrano 677 razy

  Ci dwaj przywódcy światowi są gotowi zniszczyć całą planetę, a wraz z nią ludzkość. Tylko ten dzielny kosmita może ocalić świat w tej szalonej grze akcji. Czy pomożesz mu powstrzymać ich, zanim odpalą bomby atomowe, żeby zabić wszystkich na Ziemi?

 • Zaprojektuj kapelusz dla syrenki
  Graj
  Zaprojektuj kapelusz dla syrenki
  Zagrano 823 razy

  Ta była syrenka nadal jest księżniczką, mimo że mieszka teraz na suchym lądzie. Nadal oswaja się z życiem z dala od morza i chce nauczyć się jak najwęcej o modzie. Czy pomożesz jej zaprojektować naprawdę stylowy kapelusz oraz strój do niego w tej internetowej grze dla dziewcząt?

 • Blobs
  Graj
  Blobs
  Zagrano 2730 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie plamy farby w tej niepowtarzalnej i wymagającej grze w łamigłowki i łączenie 3 elementów? Ostrożnie wybieraj właściwe kolory na palecie. Masz tylko określoną liczbę ruchów podczas gry na każdym poziomie.

 • Księżniczki: Przyjaciółki w Nowym Jorku
  Graj
  Księżniczki: Przyjaciółki w Nowym Jorku
  Zagrano 1304 razy

  Nowy Jork to ekscytujące miasto, a te dwie księżniczki chcą odwiedzić jego najciekawsze atrakcje. Czy pomożesz im wybrać śliczne stroje i fryzury, zanim wyjdą z hotelu w tej internetowej grze w przeróbki dla dziewcząt?

 • Ubieranki księżniczki: Czas do szkoły
  Graj
  Ubieranki księżniczki: Czas do szkoły
  Zagrano 2326 razy

  Rok szkolny już za pasem, a ta księżniczka nawet nie zaczęła się do niego przygotowywać. Czy pomożesz jej wybrać mnóstwo fajnych strojów i wspaniałych dodatków w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn?

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 4156 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Fidget kontra kendama
  Graj
  Fidget kontra kendama
  Zagrano 1925 razy

  Ten gadżet typu fidget spinner szybko się porusza. Czy możesz pomóc mu uniknąć ostrych jak brzytwa kendam w tej fascynującej grze akcji? Sprawdź, jak długo potrafisz utrzymać spinnera w powietrzu i uchronić go przed niebezpieczeństwem.

 • Ekscytująca wycieczka Ary
  Graj
  Ekscytująca wycieczka Ary
  Zagrano 1587 razy

  Ary wybiera się na wycieczkę samochodem po Europie, która z całą pewnością będzie niesamowita i pełna wrażeń. Pomożesz jej przygotować auto i wybrać fajne piosenki, a także zapakować świetne ubrania w tej grze online dla dziewczyn?

 • Ulubione rzeczy księżniczki
  Graj
  Ulubione rzeczy księżniczki
  Zagrano 3647 razy

  Księżniczka nagrywa wideo na kanał YouTube, w którym zaprezentuje wszystkie wspaniałe rzeczy, jakie udało jej się odkryć w tym miesiącu. Czy pomożesz jej wszystko przygotować w tej grze online dla dziewczyn w metamorfozy i projektowanie?

 • Goście weselni
  Graj
  Goście weselni
  Zagrano 2359 razy

  Ślub panny młodej zaraz ma się zacząć, ale jej goście wcale nie są przygotowani do ceremonii! Czy pomożesz im szybko ułożyć fryzury i dobrać piękne sukienki w tej grze online w metamorfozy?

 • Balcony Diving
  Graj
  Balcony Diving
  Zagrano 7847 razy

  Jumping off a balcony and into a swimming pool is never a good idea but this guy is determined to try. Can you help him avoid getting seriously injured in this crazy online action game?

 • Obracające się bańki
  Graj
  Obracające się bańki
  Zagrano 4153 razy

  Czy uda Ci się przebić wszystkie bańki w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”? W środku każdej puli baniek znajduje się gwiazdka, którą trzeba zniszczyć. Wykonuj z głową z każdy ruch i przekonaj się, czy uda Ci się przejść przez wszystkie poziomy.

 • Modne wzory w kratę Meridy
  Graj
  Modne wzory w kratę Meridy
  Zagrano 2759 razy

  Merida przymierza odjazdowe stroje w szkocką kratę. Dołącz do niej, gdy łączy ubrania z fantastycznym makijażem w tej grze w metamorfozę dla dziewczyn.

 • Billiard Blitz Challenge
  Graj
  Billiard Blitz Challenge
  Zagrano 12886 razy

  Can you pull off each one of the trick shots and other smooth moves you’ll need to beat all of the challenging levels in this billiards game? Do your best to get the balls into the correct pockets as fast as you can.

 • Styl księżniczki na jesień 2017
  Graj
  Styl księżniczki na jesień 2017
  Zagrano 2343 razy

  Nadeszła jesień, a ta księżniczka szuka dla siebie całkiem nowego stylu. Czy chcesz udzielić jej kilku modowych porad, gdy nakłada nowy makijaż, stroje i dodatki, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

  • Kłopoty w raju
   Graj
   Kłopoty w raju
   Zagrano 5153 razy

   Brenda, żona Jeffa, zaginęła w Tropikalnej Perle, luksusowym ośrodku i hotelu. Teraz tylko Marvin, prywatny detektyw, może ją znaleźć w tej grze w ukryte obiekty. Połącz z nim siły i rozwiąż jak najszybciej tę tajemnicę.

  • SpaceSymbols.io
   Graj
   SpaceSymbols.io
   Zagrano 1823 razy

   An epic battle is taking place on the edges of outer space. Can you conquer your opponents while you gobble up planets and adopt the forms of different shapes in this weird and wild io game?

  • My Little Farmies
   Graj
   My Little Farmies
   Zagrano 73684 razy

   Jak dobrze uda Ci się zaplanować zabudowę średniowiecznego miasta? Przygotuj się na podróż do przeszłości!

  • 1010 Hex
   Graj
   1010 Hex
   Zagrano 4400 razy

   Wybierz się na tę wirtualną plażę, zanim rozpoczniesz pierwszą z tych wymagających łamigłówek. Czy znajdziesz właściwe miejsca na wszystkie elementy w tej grze internetowej?

  • Sisters
   Graj
   Sisters
   Zagrano 2922 razy

   Deep within a forbidden kingdom filled with poisonous candy and dangerous storms, two twin sisters are desperate to return home. Fortunately, they have magical powers that connect them and make it easy for them to accomplish difficult tasks. Can you help the sisters escape in this online game?

  • Osobisty planista księżniczki
   Graj
   Osobisty planista księżniczki
   Zagrano 2252 razy

   Ta księżniczka ma dzisiaj ręce pełne roboty. Chciałaby udać się do biblioteki oraz napisać wpis na blogu. Pomożesz jej przygotować się i wybrać śliczny strój, zanim rozpocznie swój dzień, w tej grze w projektowanie i ubieranki dla dziewczyn?

  • Nikczemne perfumy
   Graj
   Nikczemne perfumy
   Zagrano 4551 razy

   Nawet czarne charaktery lubią wyglądać i pachnieć ja najlepiej! Dołącz do Ellie w tej grze w projektowanie online dla dziewczyn, gdy tworzy eleganckie zapachy inspirowane największymi i najlepszymi intrygantami.

  • Wiecznie modne
   Graj
   Wiecznie modne
   Zagrano 3739 razy

   Liceum potrafi być naprawdę stresujące, nawet gdy mieszkasz w magicznej krainie! Dołącz do tych modnych studentek, gdy chcą się odprężyć na zakupach w ulubionych butikach, w tej grze w zakupy i ubieranki online dla dziewczyn.

  • Shade Shuffle
   Graj
   Shade Shuffle
   Zagrano 5581 razy

   Jak długo uda ci się utrzymać w ruchu kolorowe kulki w tej emocjonującej grze logicznej? Przestawiaj obręcze tak, by kulki mogły wpaść do środka. Jeśli się zderzą, nastąpi koniec gry.

  • Mahjong Deluxe: Classic
   Graj
   Mahjong Deluxe: Classic
   Zagrano 3959 razy

   Time is running short. Can you match up all of the tiles in this version of the classic board game? Move fast and you’ll be able to earn some valuable bonuses.

  • Pojedynek na stylizacje
   Graj
   Pojedynek na stylizacje
   Zagrano 5428 razy

   Sześć księżniczek śledzi najgorętsze trendy sezonu. Czy możesz pomóc im stworzyć śliczne letnie stylizacje, gdy zmierzą się w zabawnym pojedynku na modę, w tej grze online dla dziewczyn?

  • Maya
   Graj
   Maya
   Zagrano 6146 razy

   These mystical orbs could completely destroy this ancient temple. Eliminate them as fast as you can in this electrifying match 3 puzzle game.