Nowy

 
 • Who Wore It Better?
  Graj
  Who Wore It Better?
  Zagrano 245 razy

  Przyjrzyj się supermodnym strojom, w których prezentowały się Ellie i Eliza na ważnych imprezach. Która z nich lepiej wyglądała? Dowiedz się w tej świetnej grze w metamorfozy.

 • Ellie: Zimowy wyjazd
  Graj
  Ellie: Zimowy wyjazd
  Zagrano 1570 razy

  Ellie ma zamiar sprawić niespodziankę swojemu chłopakowi, Kevinowi, w postaci fajnego wyjazdu zimowego. Najpierw jednak musi wszystko dobrze zaplanować. Czy pomożesz jej zdecydować, jakie wziąć ubrania i jak udekorować walizkę w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Modelka Princessgramu
  Graj
  Modelka Princessgramu
  Zagrano 3380 razy

  Dawno temu... trudno było zostać modelką światowej sławy, gdy mieszkało się na tropikalnej wyspie na południowym Pacyfiku. Ale już tak nie jest! Dołącz do tej księżniczki, prezentującej swój talent w dziedzinie mody na Princessgramie, swoim ulubionym portalu społecznościowym. Będzie potrzebować twojej pomocy przy wybieraniu mnóstwa fantastycznych strojów i akcesoriów w tej ubierance dla dziewczyn.

 • Klasyka 10x10
  Graj
  Klasyka 10x10
  Zagrano 23 razy

  Sprawdź, czy dasz radę zdobyć wysoki wynik w tej niełatwej grze logicznej. Dla wszystkich figur musisz znaleźć odpowiednie miejsce i utworzyć z nich pełne rzędy, by zostały usunięte z planszy.

 • Ellie i Kitty: Fanka mody
  Graj
  Ellie i Kitty: Fanka mody
  Zagrano 672 razy

  Kotka Ellie jest prawdziwą fanką mody, tak jak jej pani! Ta kotka jest pewnie najwytworniejszym kotem w całym mieście! Czy pomożesz wybrać dla nich wspaniałe stroje i akcesoria, zanim zaczną kolejny supermodny dzień, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Zabawa w dentystę
  Graj
  Zabawa w dentystę
  Zagrano 2228 razy

  Praca wirtualnego dentysty jeszcze nigdy nie była tak świetną rozrywką! Czy pomożesz zaopiekować się tą młodą pacjentką? Ma mnóstwo ubytków. Po tym, jak wyleczysz jej zęby i założysz na nie aparat, możesz udekorować je naklejkami i fantazyjnymi kolorami w tej sympatycznej grze medycznej.

 • Jeździec na motocyklu 3D
  Graj
  Jeździec na motocyklu 3D
  Zagrano 68 razy

  W tej emocjonującej grze 3D możesz wybrać cztery różne motocykle na jazdę próbną. Jak dobrze będą sobie radzić na ostrych zakrętach i wyskokach z ramp? Jest tylko jeden sposób, by się dowiedzieć!

 • Księżniczka-czarny charakter
  Graj
  Księżniczka-czarny charakter
  Zagrano 4667 razy

  Ta dziewczyna jest urodzonym czarnym charakterem, ale jej supernikczemny chłopak i tak z nią zerwał! Dasz wiarę? Jest bardzo zdeterminowana, by ożywić gasnący związek i rozpocząć z chłopakiem kolejną falę przestępstw, w tej niesamowitej ubierance dla dziewczyn. Pomóż jej przefarbować włosy i dobrać maniakalny makijaż i odpowiedni strój w ramach podstępnego planu, by odzyskać wybranka.

 • Wzorzyste dzianiny Elizy
  Graj
  Wzorzyste dzianiny Elizy
  Zagrano 1612 razy

  Pogoda jest tak okropna, że nawet pluszowy miś Elizy ma śnieg na łapkach! Oczywiście jest to więc doskonały dzień, by zostać w domu i skupić się na modzie! Czy Eliza powinna przymierzyć wytworny strój w połączeniu z grubym swetrem, czy też raczej coś bardziej swobodnego? Pomóż jej przy podejmowaniu decyzji w tej cudownej, zimowej ubierance dla dziewczyn.

 • Mały żelek
  Graj
  Mały żelek
  Zagrano 1541 razy

  Jak szybko uda ci się połączyć ze sobą sympatyczne żelki w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Możesz tworzyć dziwne i zwariowane ścieżki, aby połączyć jak najwięcej z nich, w każdym z pasjonujących i wymagających myślenia poziomów.

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Zagrano 83 razy

  Kolejny dzień, kolejny kraj, kolejny niechlubny skok. Bob, światowej sławy złodziej, zmierza do Japonii na swój kolejny wielki przekręt w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu robić uniki przed naukowcami, strażnikami, policjantami, a nawet mumiami, gdy próbuje ukraść bezcenne artefakty?

 • Geometry Emoji Dash
  Graj
  Geometry Emoji Dash
  Zagrano 519 razy

  Ten emotikon pędzi szaleńczo, by uratować swoich przyjaciół. Czy pomożesz mu przeszukać miasto i odnaleźć ich wszystkich, a przy tym uniknąć niebezpiecznych trójkątów? Bardzo przyda mu się twoja pomoc w tej emocjonującej i wciągającej grze typu biegacz.

 • Przyjaciółki urządzają imprezę
  Graj
  Przyjaciółki urządzają imprezę
  Zagrano 1307 razy

  Przyjaciółki mają ochotę na imprezę. Czy pomożesz im przygotować dom na przyjęcie gości? Najpierw będą potrzebować pomocy przy wyborze świetnych strojów, a potem podczas przygotowywania poczęstunku i napojów. Czy pomożesz im zrobić piękne muffinki przed przyjazdem gości w tej grze online w ubieranki i projektowanie?

 • Star Stable
  Graj
  Star Stable
  Zagrano 0 razy

  cpx

 • Urocze przyjaciółki
  Graj
  Urocze przyjaciółki
  Zagrano 923 razy

  Nadszedł czas, by przyjaciółki odświeżyły swoje style i wprowadziły nowe stroje i fryzury. Czy pomożesz im wybrać urocze bluzeczki, spódniczki, okulary słoneczne i inne akcesoria, w tej grze online w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn? Jak już wszystko będzie gotowe, będą przygotowywać dla siebie bransoletki z kryształków.

 • Golden Valley
  Graj
  Golden Valley
  Zagrano 4784 razy

  Golden Valley to nowa symulacja budowy miasta! Masz szansę na budowę perfekcyjnego miasta. Zbuduj duże fabryki i gospodarstwa, zabiezpiecz dobrobyt przez rozwój małego biznesu – restauracji, barów oraz sklepów, zapewnij szczęścia swoim ludziom za pomocą wielu dekoracji. Kluczowe cechy: • Piękna grafika; • Niesamowite postacie z fascynującymi historiami; • Urocza okolica z wieloma świetnymi sposobami na społeczną interakcję z przyjaciółmi. Zbuduj miasto swoich marzeń w Golden Valley!

 • Mahjongowy Pasjans
  Graj
  Mahjongowy Pasjans
  Zagrano 6112 razy

  Teraz możesz ulepszyć swoje umiejętności w grze w mahjonga w tej wersji online klasycznej gry. Jak najszybciej połącz ze sobą kafelki na każdej planszy. Czas zaczyna upływać już po wykonaniu pierwszego ruchu.

 • Bloki z sześciokątów
  Graj
  Bloki z sześciokątów
  Zagrano 7616 razy

  Robi się tłoczno w tych układankach. Czy znajdziesz odpowiednie miejsce dla wszystkich kolorowych figur w różnych kształtach? To wyzwanie zapewni ci długie godziny rozrywki z pasjonującą grą logiczną.

 • Cindy jedzie do Paryża
  Graj
  Cindy jedzie do Paryża
  Zagrano 3342 razy

  Cindy przyjechała do Paryża i ma ogromną ochotę, aby jak najwięcej tu zobaczyć. Oczywiście najpierw będzie potrzebować doskonałego stroju. Pomóż jej wybrać modne ubranie, aby mogła we wspaniałym stylu zwiedzać Paryż i zrób jej kilka pięknych zdjęć w tej grze online dla dziewczyn.

 • Top Model Sisters
  Graj
  Top Model Sisters
  Zagrano 2400 razy

  Niebawem odbędzie się ważna impreza modowa, a te dwie modne siostry wcale nie są na nią gotowe. Czy pomożesz im szybko zestawić kilka strojów, w których świetnie zaprezentują się na wybiegu? Twoja pomoc będzie im potrzebna także podczas sesji zdjęciowej w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn.

 • Wyścigi na autostradzie 3D
  Graj
  Wyścigi na autostradzie 3D
  Zagrano 13508 razy

  Stuninguj swój samochód i ścigaj się z najlepszymi w tej emocjonującej grze 3D.

 • Sztuka wbijania noży
  Graj
  Sztuka wbijania noży
  Zagrano 10073 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka na ciebie prawdziwe wyzwanie. Ile noży uda ci się wbić w te ruchome pniaki? Musisz użyć wszystkich ostrzy w komplecie, aby przejść każdy poziom. Czekają tu na ciebie także trudne pojedynki bossów. Myślisz, że dasz sobie z tym radę?

 • Misja: Dopasuj 3
  Graj
  Misja: Dopasuj 3
  Zagrano 6399 razy

  Jak szybko uda ci się połączyć ze sobą różne rodzaje owoców i deserów? Czas płynie, więc musisz wykonywać szybkie ruchy w tej grze logicznej typu dopasuj 3. Zbieraj przedmioty, by kupić przydatne wzmocnienia i w każdym poziomie napełniaj licznik serca.

 • Nagrody dla najlepszej księżniczki
  Graj
  Nagrody dla najlepszej księżniczki
  Zagrano 3675 razy

  Dziś wieczorem zostaną przyznane nagrody dla najlepszej księżniczki, a te elegantki wcale nie są gotowe, by zaprezentować się na scenie! Wybierz swoją ulubioną księżniczkę i pomóż jej dobrać odpowiednią suknię, buty i dodatki na tę uroczystą ceremonię.

 • Ellie: Modelka dla magazynu o modzie
  Graj
  Ellie: Modelka dla magazynu o modzie
  Zagrano 3994 razy

  Ellie zawsze marzyła, by pojawić się na okładce popularnego magazynu o modzie. Jeden z redaktorów właśnie do niej zadzwonił z pytaniem, czy będzie dostępna na kolejne wydanie! Czy pomożesz jej przygotować sesję zdjęciową, wybrać odpowiednie ubranie i zadecydować o wyglądzie okładki, w tej grze online w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 3967 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.

 • Księżniczki: Konkurs mody
  Graj
  Księżniczki: Konkurs mody
  Zagrano 9158 razy

  Te dwie modne księżniczki rzuciły sobie nawzajem wyzwanie w postaci wspaniałego konkursu mody. Jedna z nich ma wybrać najlepszy strój zimowy, a druga fantastyczny strój na lato. Czy pomożesz wybrać zwyciężczynię, udzielając im swoich porad modowych w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Mroźne księżniczki: Urodzinowa impreza
  Graj
  Mroźne księżniczki: Urodzinowa impreza
  Zagrano 2512 razy

  Księżniczki szykują przyjęcie-niespodziankę dla przyjaciółki z okazji jej urodzin. Czy pomożesz im wszystko doskonale przygotować przed jej przyjściem? Będą musiały wykonać dekoracje, zapakować prezenty i przygotować tort w tej grze online w projektowanie dla dziewczyn.

 • Passa FRVR
  Graj
  Passa FRVR
  Zagrano 2110 razy

  Czy potrafisz utworzyć prawidłowe połączenia w tej wciągającej grze logicznej? Musisz połączyć kolorowe punkty w niepowtarzalny i sprytny sposób, tak by linie się nie pokrywały. Ostrożnie zaplanuj każdy ruch, aby osiągnąć zwycięską passę.

 • Przyszłe gwiazdy modelingu
  Graj
  Przyszłe gwiazdy modelingu
  Zagrano 5169 razy

  Jaki jest pierwszy krok, by zostać światową supermodelką? Oczywiście musisz kupić odpowiednie ubrania i akcesoria! Przyłącz się do Moniki i jej przyjaciółek, próbujących zrobić wymarzoną karierę w modelingu w tej grze online dla dziewczyn.

 • Sztuka gotowania
  Graj
  Sztuka gotowania
  Zagrano 6826 razy

  Myślisz, że potrafisz zarządzać restauracją serwującą owoce morza? A pizzerią lub kawiarnią? W tej grze symulacyjnej online możesz spróbować swoich sił nie tylko w tych trzech miejscach, ale i w wielu innych. Sprawdź, czy dasz radę nadążyć z zamówieniami niecierpliwych łakomczuchów, chcących zjeść hamburgery, krewetki i inne pyszne dania.

 • 3D City Racer
  Graj
  3D City Racer
  Zagrano 7522 razy

  Na ulicach wstrzymano ruch i ta część miasta jest gotowa na kolejną jazdę próbną. W tej grze wyścigowej 3D możesz wskoczyć za kierownicę klasycznego samochodu z potężnym silnikiem, taksówki, policyjnego radiowozu i innych niesamowitych pojazdów.

 • Shakes and Fidget
  Graj
  Shakes and Fidget
  Zagrano 25916 razy
 • Złoty pasjans Freecell
  Graj
  Złoty pasjans Freecell
  Zagrano 3644 razy

  Jak szybko potrafisz połączyć cyfry i kolory kart w tej wersji online ulubionej przez wszystkich grze karcianej? Przejrzyj uważnie wszystkie karty w taliach, zanim wykonasz kolejny ruch.

 • Księżniczki: Ulubione style mody
  Graj
  Księżniczki: Ulubione style mody
  Zagrano 7253 razy

  Te trzy księżniczki uwielbiają modę, ale każda z nich ma swój niepowtarzalny styl. Dlatego postanowiły pomóc przy artykule do magazynu, w którym chcą zaprezentować swoje ulubione stroje. Jedna z nich ma styl chłopczycy, druga jest elegantką, a trzecia lubi luźny styl i wygodne dżinsy. Czy pomożesz im przygotować się do sesji zdjęciowej w tej grze online w ubieranki?

 • Odblokuj FRVR
  Graj
  Odblokuj FRVR
  Zagrano 2725 razy

  Każdy z tych bloków próbuje uciec z planszy. Niestety inne bloki stoją na przeszkodzie. Czy potrafisz oczyścić drogę ucieczki w tej podchwytliwej grze logicznej?