• Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 19749 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 131287 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 18603 razy
 • Orion Sandbox
  Graj
  Orion Sandbox
  Zagrano 138693 razy

  Ten odważny odkrywca przemierza całkowicie obce lądy. Czy możesz mu pomóc poznać to miejsce i może nawet tam się osiedlić, grając w tę trudną grę przygodową?

 • Mutant Fighting Arena
  Graj
  Mutant Fighting Arena
  Zagrano 18286 razy

  Przerażające mutanty nie mogą się doczekać bezlitosnej walki na tej futurystycznej arenie. Każdy z nich posiada umiejętności i części ciała najbardziej śmiercionośnych i cwanych zwierząt na tej planecie. Czy twój mutant pokona przeciwników, czy też czmychnie z areny z podkulonym ogonem, w tej turowej grze akcji?

 • Home Sheep Home 2: Zagubieni w Londynie
  Graj
  Home Sheep Home 2: Zagubieni w Londynie
  Zagrano 29505 razy

  Te owce trafią do celu jak po wełnianej nitce do kłębka!

 • Dynamons 2
  Graj
  Dynamons 2
  Zagrano 31810 razy

  Powracasz do świata w totalnym chaosie, gdzie pełno czyhających potworów. Czy wystarczy ci zdolności i determinacji, aby zostać kapitanem Dynamon w tej bezpłatnej grze online?

 • Symulator 3D kotów
  Graj
  Symulator 3D kotów
  Zagrano 262341 razy

  Jak to jest być kotem? Teraz możesz przekonać się w tej jeżącej włosy na głowie i prześmiesznej grze symulacyjnej. Dołącz do tych niesamowitych kociaków, gdy łapią myszy, przewracają kosze na śmieci i szukają przepysznego jedzenia. Możesz także zgarniać wirtualną gotówkę, za którą kupisz śliczne ubranka dla swojego kota.

 • Wielkocna Przygoda Minx
  Graj
  Wielkocna Przygoda Minx
  Zagrano 40641 razy

  Polowanie na wielkanocne jajka rozpoczęte!

 • Home Sheep Home 2: Zagubieni pod ziemią
  Graj
  Home Sheep Home 2: Zagubieni pod ziemią
  Zagrano 31737 razy

  Owca Shaun i jej kudłate rodzeństwo uczestniczą w epickiej misji: muszą dotrzeć z powrotem do domu... beeee!

 • Pies palladyn
  Graj
  Pies palladyn
  Zagrano 46136 razy

  Tylko jeden dzielny pies beagle stoi pomiędzy krainą Criterrland a siłami ciemności...

 • Bohaterska opowieść
  Graj
  Bohaterska opowieść
  Zagrano 16884 razy

  W tym magicznym królestwie o nazwie Szczelina Przywoływacza zaraz zacznie się niesamowita przygoda. Roxas wraz ze swoimi oddziałami przygotowuje się do ataku. Czy masz na tyle odwagi, aby się z nimi zmierzyć? Rozpocznij swą wyprawę, ratując piękną kobietę w tej grze na urządzenia mobilne?

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 95492 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Swords and Sandals - Gladiator
  Graj
  Swords and Sandals - Gladiator
  Zagrano 32856 razy

  Stwórz swojego bohatera, kup mu broń i zbroję, wygraj z gladiatorami i zdobądź doświadczenie.

 • Home Sheep Home
  Graj
  Home Sheep Home
  Zagrano 28536 razy

  Czy to owieczka duża czy mała, każda ma swoją wagę!

 • Miami Rex
  Graj
  Miami Rex
  Zagrano 41240 razy

  Ten niesamowity tyranozaur ma ochotę na ogromny kęs Miami. Dołącz do niego, jak przeżuwa tubylców i wbija swoje kły w napotkane łodzie podwodne. To prawdziwe smakołyki dla dinozaurów! Możesz także dokupić mu broń i ulepszenia w tej całkiem szalonej grze akcji.

 • Secret Garden
  Graj
  Secret Garden
  Zagrano 173798 razy

  To był kolejny, zwykły dzień w bibliotece, gdy nagle otworzyły się sekretne wrota za sprawą magicznej księgi, pozostawionej na jednej z półek. I tak oto znalazłeś się w magicznym wymiarze. Czy uda ci się powrócić do domu w tej grze MMO?

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 58252 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Jinx i Minx: Ucieczka z Wieży
  Graj
  Jinx i Minx: Ucieczka z Wieży
  Zagrano 29918 razy

  Nieumarłe króliki Jinx i Minx utknęły w nawiedzonej wieży - pomóż im uciec z ich więzienia!

 • Kliknij potwora
  Graj
  Kliknij potwora
  Zagrano 9028 razy

  Te paskudne potwory nie mają zamiaru się stąd wynieść... Chyba że porządnie je klikniesz!

 • Grow RPG
  Graj
  Grow RPG
  Zagrano 28340 razy

  Wybierz panele w określonej kolejności tak, aby rosły i wzajemnie wpływały na siebie.

 • Potężny rycerz
  Graj
  Potężny rycerz
  Zagrano 66047 razy

  W tej grze poradzą sobie tylko najlepsi rycerze. Czy chcesz stawić czoła wyzwaniu?

 • Ukraść diamenty
  Graj
  Ukraść diamenty
  Zagrano 48852 razy

  Obrabowanie tego muzeum nie będzie tak proste, jak się wydaje...

 • Dom wilków
  Graj
  Dom wilków
  Zagrano 5084 razy

  Żaden dom nie przetrwa, jeśli nie będzie przygotowany do wojny i do rozwoju własnych ziem. W Domu wilków to ty rozbudowujesz swój dom, by był jeszcze mocniejszy i lepszy. Kieruj swoimi oddziałami, ucz je atakowania, polowania, naprawy budynków i poszukiwania zasobów. Zostań przywódcą hordy, z którą nikt nie wygra!

 • Dungeon Clicker
  Graj
  Dungeon Clicker
  Zagrano 3729 razy

  Te potwory nie wiedzą, kiedy skończyć! Wybijaj je przechodząc lochy w nowej grze przygodowej Dungeon Clicker! Upewnij się, że udoskonalasz swoich bohaterów!

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 11530 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Determenistic Dungeon
  Graj
  Determenistic Dungeon
  Zagrano 1373 razy

  Chcesz od razu zacząć grać, nie tworząc swojej postaci przez zbyt długi czas? W takim razie ta gra RPG jest dla ciebie! W 3 minuty zaczniesz walczyć z wrogiem i zbierać łupy. Powodzenia!

 • Pikes.io
  Graj
  Pikes.io
  Zagrano 30631 razy

  W tej fascynującej grze io musisz walczyć o to, by zostać rycerzem. Dasz radę przechytrzyć swoich przeciwników, gdy walczysz przy pomocy włóczni? Zbieraj dopalacze, stając do pojedynku z wrogami, i unikaj ostrza ich broni.

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 61404 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Crazy Crossings
  Graj
  Crazy Crossings
  Zagrano 1681 razy

  Zadbaj, by dzieci bezpiecznie dotarły do szkoły, przeprowadzając je przez ruchliwą ulicę!

 • Śniegowa Opowieść
  Graj
  Śniegowa Opowieść
  Zagrano 6686 razy

  Potrzebna ci zimna krew, jeśli chcesz wyjść cało z tej przygody!

 • Jądro planety
  Graj
  Jądro planety
  Zagrano 1523 razy

  Jak daleko dojdziesz w drodze do jądra planety? Zbieraj przedmioty, modernizuj swoją maszynę i nie daj się złapać paskudnym kosmitom!

 • A Goody Life
  Graj
  A Goody Life
  Zagrano 7037 razy

  Graj w nową grę symulacyjną A Goody Life! Spraw, aby ludzik Goody był szczęśliwy, gdy wykonuje różne czynności. Postaraj się również, aby był zdrowy. W grze możesz nawet powiększyć mu domek!

 • Duck Life: Space
  Graj
  Duck Life: Space
  Zagrano 10184 razy

  Ta odważna kaczka poczuła się jak pan i władca świata po wygraniu serii epickich wyścigów. Niestety zjawiło się złowieszcze ptaszysko, które ukradło jej koronę mistrza! Możesz pomóc kaczce odzyskać ją w tej międzygwiezdnej grze w wyścigi? Dołącz do nieustraszonej bohaterki, gdy pędzi przez galaktykę.

 • Papa's Sushiria
  Graj
  Papa's Sushiria
  Zagrano 340543 razy

  During a tour of Papa’s newest restaurant, you accidentally broke his very expensive Fortune Kitty. You’ll need to work a few shifts in order to pay for the damage in this time management game. Jump behind the counter, put on an apron and help Papa’s customers as fast as you can. You’ll need to make them sushi, bubble tea and much more!

 • Shellshock.io
  Graj
  Shellshock.io
  Zagrano 18668 razy

  Życie jajka wcale nie jest takie wystrzałowe. Spytaj te, które walczą ze sobą w tej dziwacznej i zakręconej grze io 3D. Chcą przemienić przeciwników w omlet, a nawet coś gorszego! Dasz radę zniszczyć wszystkie jaja czy znieruchomiejesz ze strachu?

Ratuj królestwa, niszcz potwory

Gry RPG to wciągająca fabuła i piękny, często mroczny świat pełen elfów, krasnoludów i innych niesamowitych stworzeń. Na naszej stronie znajdziesz wiele klasycznych tytułów oraz inne, mniej oczywiste pozycje. Weź miecz w dłoń i wyrusz na spotkanie przygody!

Jeśli RPG, to nie może zabraknąć potworów. Stań do walki i ocal przed zagładą wioskę Arcuz, w której okolicy zaczęły się dziać dziwne i niepokojące rzeczy. Mieszkańcy są przerażeni, pospiesz im na ratunek! W grze spotkasz wiele interaktywnych postaci, od których możesz uzyskać cenne informacje. Wolisz lżejszą, komiksową grafikę? Włącz Potężnego rycerza i dowiedź swojego męstwa, wykonując misje zlecone przez króla. Jeśli lubisz historie z dreszczykiem, spróbuj przeprowadzić Hektora przez Czerwoną Komnatę w Phantom Mansion 1. Zbieraj klucze i uważaj na zombie krążące po korytarzach.

RPG wciąga jeszcze bardziej, jeśli w zabawie biorą udział inni gracze. Fani MMORPG, czyli wieloosobowych online’owych RPG, też znajdą u nas coś dla siebie. Na pierwszy ogień wypróbuj słynne World of Tanks i walcz w szalonych bitwach pancernych – zwycięzcą będzie ten, którego czołg jako jedyny ostanie się na placu boju. MMORPG daje Ci wiele możliwości – rywalizuj w pojedynkę jako samotny wilk lub zbierz zespół i zmierz się z innymi drużynami graczy. Podstawa sukcesu to odpowiednie przydzielenie roli towarzyszom broni, aby każdy w pełni wykorzystał swoje umiejętności i potencjał swojej postaci.

RPG kojarzy się przede wszystkim z klimatami fantasy, ale ma dużo więcej do zaoferowania! Jeśli lubisz science-fiction, włącz Stick RPG 2 i wciel się w ludzika-patyczaka, który zostaje katapultowany do innego wymiaru. Musisz sobie poradzić w zupełnie obcym środowisku, przemierzając tajemnicze Miasto z Papieru w drodze powrotnej do domu. Możesz też sprawdzić się jako chirurg w Operate Now: Operacja Serca lub Operate Now: Operacja kolana. Trzymaj nerwy na wodzy i uważaj, żeby nie zadrżała Ci ręka! 

Bądź rycerzem, żołnierzem, magikiem, hodowcą smoków czy nawet owcą – czym tylko zapragniesz. Gry RPG online to Twoje drzwi do świata niesamowitości!