• Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 107448 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 15700 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Orion Sandbox
  Graj
  Orion Sandbox
  Zagrano 117701 razy

  Ten odważny odkrywca przemierza całkowicie obce lądy. Czy możesz mu pomóc poznać to miejsce i może nawet tam się osiedlić, grając w tę trudną grę przygodową?

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 15096 razy
 • Dynamons 2
  Graj
  Dynamons 2
  Zagrano 25894 razy

  Powracasz do świata w totalnym chaosie, gdzie pełno czyhających potworów. Czy wystarczy ci zdolności i determinacji, aby zostać kapitanem Dynamon w tej bezpłatnej grze online?

 • Freefall Tournament
  Graj
  Freefall Tournament
  Zagrano 8820 razy

  Czy będziesz walczyć jako zabójca, tropiciel czy inny międzygwiezdny wojownik w tej wieloosobowej, trójwymiarowej grze akcji? Dobrze sprawdź zasoby broni, a potem wskocz w wir walki z przeciwnikami z całego świata, a może i kosmosu!

 • Secret Garden
  Graj
  Secret Garden
  Zagrano 138085 razy

  To był kolejny, zwykły dzień w bibliotece, gdy nagle otworzyły się sekretne wrota za sprawą magicznej księgi, pozostawionej na jednej z półek. I tak oto znalazłeś się w magicznym wymiarze. Czy uda ci się powrócić do domu w tej grze MMO?

 • Home Sheep Home 2: Zagubieni w Londynie
  Graj
  Home Sheep Home 2: Zagubieni w Londynie
  Zagrano 24756 razy

  Te owce trafią do celu jak po wełnianej nitce do kłębka!

 • Home Sheep Home
  Graj
  Home Sheep Home
  Zagrano 23627 razy

  Czy to owieczka duża czy mała, każda ma swoją wagę!

 • Symulator 3D kotów
  Graj
  Symulator 3D kotów
  Zagrano 243635 razy

  Jak to jest być kotem? Teraz możesz przekonać się w tej jeżącej włosy na głowie i prześmiesznej grze symulacyjnej. Dołącz do tych niesamowitych kociaków, gdy łapią myszy, przewracają kosze na śmieci i szukają przepysznego jedzenia. Możesz także zgarniać wirtualną gotówkę, za którą kupisz śliczne ubranka dla swojego kota.

 • Home Sheep Home 2: Zagubieni pod ziemią
  Graj
  Home Sheep Home 2: Zagubieni pod ziemią
  Zagrano 27548 razy

  Owca Shaun i jej kudłate rodzeństwo uczestniczą w epickiej misji: muszą dotrzeć z powrotem do domu... beeee!

 • Wielkocna Przygoda Minx
  Graj
  Wielkocna Przygoda Minx
  Zagrano 33868 razy

  Polowanie na wielkanocne jajka rozpoczęte!

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 47501 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Miami Rex
  Graj
  Miami Rex
  Zagrano 35521 razy

  Ten niesamowity tyranozaur ma ochotę na ogromny kęs Miami. Dołącz do niego, jak przeżuwa tubylców i wbija swoje kły w napotkane łodzie podwodne. To prawdziwe smakołyki dla dinozaurów! Możesz także dokupić mu broń i ulepszenia w tej całkiem szalonej grze akcji.

 • Swords and Sandals - Gladiator
  Graj
  Swords and Sandals - Gladiator
  Zagrano 26985 razy

  Stwórz swojego bohatera, kup mu broń i zbroję, wygraj z gladiatorami i zdobądź doświadczenie.

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 88743 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Jinx i Minx: Ucieczka z Wieży
  Graj
  Jinx i Minx: Ucieczka z Wieży
  Zagrano 25259 razy

  Nieumarłe króliki Jinx i Minx utknęły w nawiedzonej wieży - pomóż im uciec z ich więzienia!

 • Pies palladyn
  Graj
  Pies palladyn
  Zagrano 38074 razy

  Tylko jeden dzielny pies beagle stoi pomiędzy krainą Criterrland a siłami ciemności...

 • Gaszenie pożaru
  Graj
  Gaszenie pożaru
  Zagrano 6143 razy

  Ogień szybko się rozprzestrzenia... postaraj się czym prędzej ugasić pożar!

 • Thing Thing Arena: Classic
  Graj
  Thing Thing Arena: Classic
  Zagrano 3943 razy

  You can fight in gardens, dungeons and more in this multiplayer action game. Feel free to customize your soldier before you head into battle.

 • Grow RPG
  Graj
  Grow RPG
  Zagrano 23420 razy

  Wybierz panele w określonej kolejności tak, aby rosły i wzajemnie wpływały na siebie.

 • Potężny rycerz
  Graj
  Potężny rycerz
  Zagrano 55006 razy

  W tej grze poradzą sobie tylko najlepsi rycerze. Czy chcesz stawić czoła wyzwaniu?

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 50397 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Wodomaniak
  Graj
  Wodomaniak
  Zagrano 2415 razy

  Całe miasto stanęło w ogniu! Pora się zabrać do roboty...

 • Dungeon Clicker
  Graj
  Dungeon Clicker
  Zagrano 2836 razy

  Te potwory nie wiedzą, kiedy skończyć! Wybijaj je przechodząc lochy w nowej grze przygodowej Dungeon Clicker! Upewnij się, że udoskonalasz swoich bohaterów!

 • Pikes.io
  Graj
  Pikes.io
  Zagrano 25504 razy

  W tej fascynującej grze io musisz walczyć o to, by zostać rycerzem. Dasz radę przechytrzyć swoich przeciwników, gdy walczysz przy pomocy włóczni? Zbieraj dopalacze, stając do pojedynku z wrogami, i unikaj ostrza ich broni.

 • Mutant Fighting Arena
  Graj
  Mutant Fighting Arena
  Zagrano 13997 razy

  Przerażające mutanty nie mogą się doczekać bezlitosnej walki na tej futurystycznej arenie. Każdy z nich posiada umiejętności i części ciała najbardziej śmiercionośnych i cwanych zwierząt na tej planecie. Czy twój mutant pokona przeciwników, czy też czmychnie z areny z podkulonym ogonem, w tej turowej grze akcji?

 • Dom wilków
  Graj
  Dom wilków
  Zagrano 4112 razy

  Żaden dom nie przetrwa, jeśli nie będzie przygotowany do wojny i do rozwoju własnych ziem. W Domu wilków to ty rozbudowujesz swój dom, by był jeszcze mocniejszy i lepszy. Kieruj swoimi oddziałami, ucz je atakowania, polowania, naprawy budynków i poszukiwania zasobów. Zostań przywódcą hordy, z którą nikt nie wygra!

 • Ukraść diamenty
  Graj
  Ukraść diamenty
  Zagrano 38841 razy

  Obrabowanie tego muzeum nie będzie tak proste, jak się wydaje...

 • Duck Life: Space
  Graj
  Duck Life: Space
  Zagrano 8148 razy

  Ta odważna kaczka poczuła się jak pan i władca świata po wygraniu serii epickich wyścigów. Niestety zjawiło się złowieszcze ptaszysko, które ukradło jej koronę mistrza! Możesz pomóc kaczce odzyskać ją w tej międzygwiezdnej grze w wyścigi? Dołącz do nieustraszonej bohaterki, gdy pędzi przez galaktykę.

 • Shellshock.io
  Graj
  Shellshock.io
  Zagrano 13566 razy

  Życie jajka wcale nie jest takie wystrzałowe. Spytaj te, które walczą ze sobą w tej dziwacznej i zakręconej grze io 3D. Chcą przemienić przeciwników w omlet, a nawet coś gorszego! Dasz radę zniszczyć wszystkie jaja czy znieruchomiejesz ze strachu?

 • Śniegowa Opowieść
  Graj
  Śniegowa Opowieść
  Zagrano 5634 razy

  Potrzebna ci zimna krew, jeśli chcesz wyjść cało z tej przygody!

 • Kliknij potwora
  Graj
  Kliknij potwora
  Zagrano 7372 razy

  Te paskudne potwory nie mają zamiaru się stąd wynieść... Chyba że porządnie je klikniesz!

 • Na ratunek
  Graj
  Na ratunek
  Zagrano 3920 razy

  Vijay jest kierowcą wyścigowym, ale teraz pracuje jako kierowca karetki. Czy coś może pójść nie tak?

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 9729 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Doodle Creatures
  Graj
  Doodle Creatures
  Zagrano 1755 razy

  Odkryj tajemnice kodu genetycznego w tym nowoczesnym laboratorium. Stwórz nowe zwierzęta i upewnij się, że ich kod DNA jet prawidłowy w tej naukowej grze na urządzenia mobilne.

Ratuj królestwa, niszcz potwory

Gry RPG to wciągająca fabuła i piękny, często mroczny świat pełen elfów, krasnoludów i innych niesamowitych stworzeń. Na naszej stronie znajdziesz wiele klasycznych tytułów oraz inne, mniej oczywiste pozycje. Weź miecz w dłoń i wyrusz na spotkanie przygody!

Jeśli RPG, to nie może zabraknąć potworów. Stań do walki i ocal przed zagładą wioskę Arcuz, w której okolicy zaczęły się dziać dziwne i niepokojące rzeczy. Mieszkańcy są przerażeni, pospiesz im na ratunek! W grze spotkasz wiele interaktywnych postaci, od których możesz uzyskać cenne informacje. Wolisz lżejszą, komiksową grafikę? Włącz Potężnego rycerza i dowiedź swojego męstwa, wykonując misje zlecone przez króla. Jeśli lubisz historie z dreszczykiem, spróbuj przeprowadzić Hektora przez Czerwoną Komnatę w Phantom Mansion 1. Zbieraj klucze i uważaj na zombie krążące po korytarzach.

RPG wciąga jeszcze bardziej, jeśli w zabawie biorą udział inni gracze. Fani MMORPG, czyli wieloosobowych online’owych RPG, też znajdą u nas coś dla siebie. Na pierwszy ogień wypróbuj słynne World of Tanks i walcz w szalonych bitwach pancernych – zwycięzcą będzie ten, którego czołg jako jedyny ostanie się na placu boju. MMORPG daje Ci wiele możliwości – rywalizuj w pojedynkę jako samotny wilk lub zbierz zespół i zmierz się z innymi drużynami graczy. Podstawa sukcesu to odpowiednie przydzielenie roli towarzyszom broni, aby każdy w pełni wykorzystał swoje umiejętności i potencjał swojej postaci.

RPG kojarzy się przede wszystkim z klimatami fantasy, ale ma dużo więcej do zaoferowania! Jeśli lubisz science-fiction, włącz Stick RPG 2 i wciel się w ludzika-patyczaka, który zostaje katapultowany do innego wymiaru. Musisz sobie poradzić w zupełnie obcym środowisku, przemierzając tajemnicze Miasto z Papieru w drodze powrotnej do domu. Możesz też sprawdzić się jako chirurg w Operate Now: Operacja Serca lub Operate Now: Operacja kolana. Trzymaj nerwy na wodzy i uważaj, żeby nie zadrżała Ci ręka! 

Bądź rycerzem, żołnierzem, magikiem, hodowcą smoków czy nawet owcą – czym tylko zapragniesz. Gry RPG online to Twoje drzwi do świata niesamowitości!