Gry Ping-pong

 • Rio 2016
  Rio 2016
  Zagrano 6703 razy

  Przeżyj niesamowite dreszcze emocji jak na igrzyskach Rio 2016 w tej świetnej grze online. Wybierz się do Rio de Janeiro i poprowadź swój kraj do zwycięstwa w piłce nożnej, tenisie i czterech dodatkowych kategoriach!

 • King Ping Pong
  King Ping Pong
  Zagrano 7977 razy

  Steruj rakietką i spróbuj wygrać ten mecz.

 • Ping-pongowa potyczka
  Ping-pongowa potyczka
  Zagrano 3417 razy

  Nieważne czy chcesz zagrać w szybki mecz, czy też w rozgrywkę turniejową, obydwa tryby znajdziesz w tej trudnej grze sportowej. Zanurz się w wirtualny świat sali sportowej i zacznij ćwiczyć wymachy, aby przekonać się, czy nadajesz się na mistrza ping-ponga.

 • Mini Ping Pong
  Mini Ping Pong
  Zagrano 2519 razy

  Steruj swoją paletką i odbijaj piłeczkę tak długo jak potrafisz!

 • Paddleball
  Paddleball
  Zagrano 674 razy

  Podbij piłeczkę paletką jak najwięcej razy!

 • Legend of Ping Pong
  Legend of Ping Pong
  Zagrano 1155 razy

  Czy pokonasz inne nacje i zostaniesz legendą ping ponga?

 • Bomb Pong
  Bomb Pong
  Zagrano 3299 razy

  Zamiast piłeczki jest bomba - nie wysadź w powietrze stołu do gry!

 • Power Pong
  Power Pong
  Zagrano 609 razy

  Wybierz jeden z 3 poziomów i baw się dobrze, grajac w ping-ponga na ekranie komputera!

Piłeczka jest po Twojej stronie

Tenis stołowy, czyli popularny ping-pong, to niesamowicie dynamiczna dyscyplina. Piłeczka przelatuje nad siatką z ogromną prędkością, gracze ścinają, podkręcają i czasem odbierają zagranie metr lub dwa za stołem, kiedy wydaje się, że już na pewno stracą punkt. W grze deblowej akcja jest jeszcze szybsza, a przebieg gry zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeśli nie masz możliwości pograć na co dzień w ping-pong ze znajomymi i nie chcesz przystawiać stołu obiadowego do ściany w salonie, chwyć za wirtualną rakietkę na Gry.pl!

Chcesz poprawić swoje umiejętności ping-pongowe? Spróbuj klasyki w King Ping Pong i wykaż się refleksem, sterując rakietką w starciu z komputerem. Ćwicz siłę i precyzję, próbując posłać piłeczkę tak, aby znalazła się poza zasięgiem przeciwnika. Czujesz się już pewniej? Wejdź na kolejny poziom w Rio 2016 i weź udział w letnich igrzyskach olimpijskich. Poprowadź reprezentację swojego kraju do zwycięstwa na brazylijskiej ziemi, nie tylko w tenisie stołowym, ale i w kilku innych dyscyplinach.

Masz ochotę na ping-pong w wersji nieco bardziej wybuchowej? Włącz Bomb Pong i zagraj… tykającą bombą. Graj uważnie, żeby nie wylecieć w powietrze, i patrz cały czas na zegar bomby – lepiej, żeby nie znalazła się po Twojej stronie, kiedy odliczanie się skończy! Spróbuj też Power Pong, gdzie możesz wybrać jeden z trzech poziomów, a podczas gry sterujesz oddzielnie siłą uderzenia i rodzajem odbicia.

Chcesz wejść do historii tenisa stołowego? Włącz Legend of Ping Pong i wciel się w tajemniczego zawodnika, który rzucił wyzwanie najlepszych narodom w światowym ping-pongu. Przełam wieloletnią dominację wielkiej piątki i pokonaj kolejno zawodników Francji, Szwecji, Korei, Japonii i Chin. Czy starczy Ci wytrwałości i umiejętności, żeby tego dokonać i zadziwić świat?

Jeśli nie masz ochoty na rywalizację z przeciwnikiem, włącz Paddleball i spróbuj jak najwięcej razy podbić rakietką piłeczkę na gumce. Sprawdź, jak Twój wynik przedstawia się na tle innych graczy!

Gry Ping-pong to coś dla każdego fana tenisa stołowego!