• Deeeep Io
  Graj
  Deeeep Io
  Zagrano 207755 razy

  Głęboko pod powierzchnią wirtualnego oceanu dzieją się całkiem zwariowane rzeczy w tej grze wieloosobowej. Mnóstwo graczy z całego świata walczy ze sobą w tej niesamowitej rywalizacji o przetrwanie. Przejmij kontrolę nad jednym z morskich stworzeń i przygotuj się do ostrej walki. Połykaj jak najwięcej pigułek i próbuj pokonać swoich przeciwników poprzez ich zjedzenie.

 • Mutant Fighting Arena
  Graj
  Mutant Fighting Arena
  Zagrano 18286 razy

  Przerażające mutanty nie mogą się doczekać bezlitosnej walki na tej futurystycznej arenie. Każdy z nich posiada umiejętności i części ciała najbardziej śmiercionośnych i cwanych zwierząt na tej planecie. Czy twój mutant pokona przeciwników, czy też czmychnie z areny z podkulonym ogonem, w tej turowej grze akcji?

 • Walki mutantów 2
  Graj
  Walki mutantów 2
  Zagrano 87074 razy

  Weź udział w walce, odblokuj nowe geny i zobacz, czy pokonasz najsilniejsze mutanty na tej planecie w drugiej części gry Walki mutantów!

 • Swords and Sandals - Gladiator
  Graj
  Swords and Sandals - Gladiator
  Zagrano 32856 razy

  Stwórz swojego bohatera, kup mu broń i zbroję, wygraj z gladiatorami i zdobądź doświadczenie.

 • Gods Of Arena
  Graj
  Gods Of Arena
  Zagrano 34225 razy

  Nałóż zbroję i przygotuj się. by stawić czoła wielkiemu wyzwaniu na arenie gladiatorów. Wywalcz sobie drogę do zwycięstwa, zabijając przeciwników oraz trenując i ulepszając swoją postać do maksimum. Czy uważasz, że to ty jesteś tym wybranym?

 • Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Graj
  Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Zagrano 151868 razy

  Wraz z Sir Scarowem dołącz do walki na arenie . Misja, której celem jest zapewnić przetrwanie najsilniejszej duszy, rzuci cię do walki z pradawanymi stworzeniami. Możesz też zostać przeniesiony do sali treningowej, gdzie będziesz zwiększać swoją siłę. Stwórz swojego gladiatora i przygotuj się na walkę z kłującym komarem, lub nawet ze ślepym kretem.

 • Kaktus McCoy 2
  Graj
  Kaktus McCoy 2
  Zagrano 61753 razy

  Tego przebiegłego kaktusa czeka istna droga przez ciernie...

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 67871 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Plazma Burst 2
  Graj
  Plazma Burst 2
  Zagrano 7907 razy

  Ulepsz swój kombinezon i ruszaj na kolejną misję. Trwa walka o los twej planety.

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 84636 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Dead Samurai
  Graj
  Dead Samurai
  Zagrano 10082 razy

  Czy zostaniesz mistrzem katany i innych śmiercionośnych broni w tej totalnie odjazdowej grze walki? Gra Dead Samurai sprawdzi twoje umiejętności w pojedynkach z najlepszymi wojownikami z całego świata!

 • Strike Force Kitty League
  Graj
  Strike Force Kitty League
  Zagrano 58382 razy

  Waleczne kotki są gotowe ponownie stanąć do walki w wielkiej bitwie przeciwko królestwu szopów! Wygraj bitwę, pozbądź się wrogów i oczywiście baw się dobrze!

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 150784 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 61565 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Electricman 2
  Graj
  Electricman 2
  Zagrano 93435 razy

  Weź udział w Turnieju Voltagen i pokonaj aktualnego mistrza.

 • Brutes.io
  Graj
  Brutes.io
  Zagrano 41071 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej epickiej bitwie, która czeka na Ciebie w tej grze io? Przebierz swojego wojownika w czadowy strój lub dostosuj go na mnóstwo różnych sposobów, zanim zaczniesz walić we wszystko, co znajdzie się w Twoim zasięgu wzroku!

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 24387 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Wybuch plazmy
  Graj
  Wybuch plazmy
  Zagrano 75952 razy

  Przyszłość zależy od tego, czy zmienisz przeszłość...

 • Kocie oddziały specjalne 2
  Graj
  Kocie oddziały specjalne 2
  Zagrano 85832 razy

  Te okropne lisy atakują Koci Zamek! Wskocz do łodzi podwodnej i przygotuj się do defensywy!

 • Walki mutantów
  Graj
  Walki mutantów
  Zagrano 26399 razy

  Stwórz potężnego wojownika i przekonaj się, czy uda mu się pokonać nasilniejsze mutanty na planecie.

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 79446 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 108211 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Symulator przetrwania
  Graj
  Symulator przetrwania
  Zagrano 41296 razy

  Czy zdołasz przetrwać, będąc uwięzionym w dziczy? A co powiesz na wirtualne pustkowie w Twoim komputerze? Zbierz narzędzia i zasoby, które przydadzą Ci się, aż przybędzie pomoc w tej przygodowej grze symulacyjnej 3D. Twoim zadaniem będzie zbudowanie schronienia, zgromadzenie pożywienia i nie tylko.

 • Iron Snout
  Graj
  Iron Snout
  Zagrano 935 razy

  Ten prosiak wygląda na naiwniaka, ale tak naprawdę to mistrz kung-fu! Dołącz do niego, gdy zmierzy się z watahą wilków. W ruch pójdzie wszystko: siekiery, piły łańcuchowe... Twoim zadaniem będzie pomóc mu stłuc ich na kwaśne jabłko, niekiedy używając do tego ich własnej broni!

 • Sword and Soul
  Graj
  Sword and Soul
  Zagrano 37455 razy
 • Potężny rycerz
  Graj
  Potężny rycerz
  Zagrano 66047 razy

  W tej grze poradzą sobie tylko najlepsi rycerze. Czy chcesz stawić czoła wyzwaniu?

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 101700 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Graj
  Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Zagrano 42640 razy

  Rozpocznij wielką walkę i odblokuj nowe geny w laboratorium, by brać udział w bitwach o puchar świata ze znanymi na całym świecie mutantami, takimi jak Dober Gun, Stone Slug i inni! Pokonaj wrogów i zostań najlepszym mutantem na tej planecie!

 • Moomoo.Io
  Graj
  Moomoo.Io
  Zagrano 126992 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że praca na roli jest tak ciężka? Walcz o zasoby, grając przeciwko międzynarodowej grupie graczy w tej szalonej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem będzie zbieranie kamieni, pożywienia i drewna w celu zbudowania gospodarstwa rolnego i skonstruowania różnych rodzajów broni do ochrony.

 • Piekło Hobo 6
  Graj
  Piekło Hobo 6
  Zagrano 4367 razy

  Szatan staje się coraz większym problemem dla tego hobo, więc spróbuj się go pozbyć. Jednak by dostać się do szatana, musisz najpierw stoczyć walkę z piekielnymi zastępami!

 • Determenistic Dungeon
  Graj
  Determenistic Dungeon
  Zagrano 1373 razy

  Chcesz od razu zacząć grać, nie tworząc swojej postaci przez zbyt długi czas? W takim razie ta gra RPG jest dla ciebie! W 3 minuty zaczniesz walczyć z wrogiem i zbierać łupy. Powodzenia!

 • Hobo 4: Wojna totalna
  Graj
  Hobo 4: Wojna totalna
  Zagrano 8017 razy

  W tej brutalnej grze walki trwa totalna wojna. Walcz z wrogami, torując sobie drogę przez miasto.

 • Dynamons
  Graj
  Dynamons
  Zagrano 19633 razy
 • Pikes.io
  Graj
  Pikes.io
  Zagrano 30631 razy

  W tej fascynującej grze io musisz walczyć o to, by zostać rycerzem. Dasz radę przechytrzyć swoich przeciwników, gdy walczysz przy pomocy włóczni? Zbieraj dopalacze, stając do pojedynku z wrogami, i unikaj ostrza ich broni.

 • Mistrzowie Chaosu
  Graj
  Mistrzowie Chaosu
  Zagrano 5081 razy

  Buntownicy nie zawsze są źli - poprowadź powstanie przeciwko mrocznemu imperatorowi!

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 61404 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

Zostań współczesnym gladiatorem

Marzy Ci się chwała mistrza areny, ale nie chcesz za bardzo ryzykować swoim zdrowiem i życiem? Na stronie Gry.pl znajdziesz setki gier, w których możesz zmierzyć się z najbardziej wymagającymi przeciwnikami w walce wręcz (i nie tylko) — na arenach, ringach i ulicach. Wiele gier pozwala na rozgrywkę w pojedynkę przeciw sztucznej inteligencji, jak również przeciw żywym graczom. Na telefonie, laptopie lub komputerze.

Gra Ultimate Boxing to dość realistyczny symulator walki na ringu bokserskim. Masz do dyspozycji różne ciosy i musisz je zadać w odpowiednim momencie, aby posłać przeciwnika na deski. Pamiętaj o pracy nóg i trzymaj gardę!

Niektóre gry mają dość prostą grafikę, za to dostarczają mnóstwa emocji. Postacie często składają się tu z kilku kresek, tak jak w grze Electricman, w której walczysz w Turnieju Voltagen, aby pokonać aktualnego mistrza. W grze Stickman Fighter: Epic Battle Twoim zadaniem jest powstrzymanie kolejnych fal przeciwników. Perfekcyjne uderzenia i kombinacje ciosów są nagradzane możliwością użycia specjalnych broni, dzięki którym Twój bohater jest jeszcze groźniejszy.

Jeśli nudzą Cię zręcznościowe nawalanki i chcesz, aby gra była także wyzwaniem dla umysłu, wypróbuj Walki mutantów. Możesz tu stworzyć własnego mutanta, a następnie walczyć z innymi groźnymi mutantami na specjalnej arenie. Walka odbywa się w turach, a każdy ruch wymaga wydania punktów akcji, musisz więc dobrze się zastanowić, czy chcesz zaatakować, użyć leczenia, czy oszołomić przeciwnika. Za zwycięstwa otrzymujesz punkty genów, które pozwalają rozwijać mordercze umiejętności.

W grze Gods of Arena wcielasz się w kogoś w rodzaju „menedżera” gladiatorów. Podróżujesz po całym cesarstwie i rozwijasz swój zespół wojowników, kupując im potężne zbroje i bronie. Toczysz bitwy na starożytnych arenach, zdobywając chwałę i przydatne nagrody.

Jeśli emocjonują Cię walki na arenach, ale nie chcesz ryzykować swojego zdrowia ani życia, koniecznie odwiedź naszą stronę. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Koniecznie do nas zajrzyj i zostań współczesnym gladiatorem już dziś!