• Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Graj
  Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Zagrano 752904 razy

  Wraz z Sir Scarowem dołącz do walki na arenie . Misja, której celem jest zapewnić przetrwanie najsilniejszej duszy, rzuci cię do walki z pradawanymi stworzeniami. Możesz też zostać przeniesiony do sali treningowej, gdzie będziesz zwiększać swoją siłę. Stwórz swojego gladiatora i przygotuj się na walkę z kłującym komarem, lub nawet ze ślepym kretem.

 • Deeeep Io
  Graj
  Deeeep Io
  Zagrano 538481 razy

  Głęboko pod powierzchnią wirtualnego oceanu dzieją się całkiem zwariowane rzeczy w tej grze wieloosobowej. Mnóstwo graczy z całego świata walczy ze sobą w tej niesamowitej rywalizacji o przetrwanie. Przejmij kontrolę nad jednym z morskich stworzeń i przygotuj się do ostrej walki. Połykaj jak najwięcej pigułek i próbuj pokonać swoich przeciwników poprzez ich zjedzenie.

 • Moomoo.Io
  Graj
  Moomoo.Io
  Zagrano 440298 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że praca na roli jest tak ciężka? Walcz o zasoby, grając przeciwko międzynarodowej grupie graczy w tej szalonej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem będzie zbieranie kamieni, pożywienia i drewna w celu zbudowania gospodarstwa rolnego i skonstruowania różnych rodzajów broni do ochrony.

 • Super Smash Flash 2
  Graj
  Super Smash Flash 2
  Zagrano 430012 razy

  Przygotuj się na widowiskowe walki! Masz nieograniczone możliwości – aż 28 klasycznych postaci do wyboru!

 • Kocie oddziały specjalne 2
  Graj
  Kocie oddziały specjalne 2
  Zagrano 354613 razy

  Te okropne lisy atakują Koci Zamek! Wskocz do łodzi podwodnej i przygotuj się do defensywy!

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 297674 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Walki mutantów 2
  Graj
  Walki mutantów 2
  Zagrano 219954 razy

  Weź udział w walce, odblokuj nowe geny i zobacz, czy pokonasz najsilniejsze mutanty na tej planecie w drugiej części gry Walki mutantów!

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 206494 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 205475 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 185243 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 169173 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Strike Force Kitty League
  Graj
  Strike Force Kitty League
  Zagrano 162511 razy

  Waleczne kotki są gotowe ponownie stanąć do walki w wielkiej bitwie przeciwko królestwu szopów! Wygraj bitwę, pozbądź się wrogów i oczywiście baw się dobrze!

 • Brutalna arena
  Graj
  Brutalna arena
  Zagrano 160146 razy

  W tej grze turowej akcji zaczyna się robić coraz ciekawiej. Awanturniczy gang Wikingów i grupa pozostałych brutali zbierają się na arenie walki, aby zmierzyć się ze sobą. Połącz siły z jedną drużyną i sprawdź, czy dasz radę pokonać wszystkich przeciwników. Między walkami możesz zbierać pudełka pełne wspaniałych broni i innych ulepszeń.

 • Brutes.io
  Graj
  Brutes.io
  Zagrano 159567 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej epickiej bitwie, która czeka na Ciebie w tej grze io? Przebierz swojego wojownika w czadowy strój lub dostosuj go na mnóstwo różnych sposobów, zanim zaczniesz walić we wszystko, co znajdzie się w Twoim zasięgu wzroku!

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 154013 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Wybuch plazmy
  Graj
  Wybuch plazmy
  Zagrano 151090 razy

  Przyszłość zależy od tego, czy zmienisz przeszłość...

 • Kaktus McCoy 2
  Graj
  Kaktus McCoy 2
  Zagrano 149043 razy

  Tego przebiegłego kaktusa czeka istna droga przez ciernie...

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 148248 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 144671 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 141550 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 136791 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 132920 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Łotrzyk w kapturze 2
  Graj
  Łotrzyk w kapturze 2
  Zagrano 125547 razy

  Przygotuj się na biegi, skoki, wślizgi, uniki i walkę na każdym poziomie tej gry przygodowej. Czy będziesz działać na tyle szybko, by ukończyć tę grę?

 • Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Graj
  Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Zagrano 124158 razy

  Rozpocznij wielką walkę i odblokuj nowe geny w laboratorium, by brać udział w bitwach o puchar świata ze znanymi na całym świecie mutantami, takimi jak Dober Gun, Stone Slug i inni! Pokonaj wrogów i zostań najlepszym mutantem na tej planecie!

 • Sword and Soul
  Graj
  Sword and Soul
  Zagrano 123490 razy
 • Potężny rycerz
  Graj
  Potężny rycerz
  Zagrano 122320 razy

  W tej grze poradzą sobie tylko najlepsi rycerze. Czy chcesz stawić czoła wyzwaniu?

 • Electricman 2
  Graj
  Electricman 2
  Zagrano 102362 razy

  Weź udział w Turnieju Voltagen i pokonaj aktualnego mistrza.

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 94572 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 84749 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Pikes.io
  Graj
  Pikes.io
  Zagrano 78755 razy

  W tej fascynującej grze io musisz walczyć o to, by zostać rycerzem. Dasz radę przechytrzyć swoich przeciwników, gdy walczysz przy pomocy włóczni? Zbieraj dopalacze, stając do pojedynku z wrogami, i unikaj ostrza ich broni.

 • Swords and Sandals - Gladiator
  Graj
  Swords and Sandals - Gladiator
  Zagrano 78518 razy

  Stwórz swojego bohatera, kup mu broń i zbroję, wygraj z gladiatorami i zdobądź doświadczenie.

 • Mutant Fighting Arena
  Graj
  Mutant Fighting Arena
  Zagrano 76314 razy

  Przerażające mutanty nie mogą się doczekać bezlitosnej walki na tej futurystycznej arenie. Każdy z nich posiada umiejętności i części ciała najbardziej śmiercionośnych i cwanych zwierząt na tej planecie. Czy twój mutant pokona przeciwników, czy też czmychnie z areny z podkulonym ogonem, w tej turowej grze akcji?

 • Brutal.io
  Graj
  Brutal.io
  Zagrano 66013 razy

  Ta wieloosobowa gra jest niesamowicie brutalna! Zakręć swoim kolczastym ogonem i zlikwiduj przeciwników, zanim oni pokonają ciebie. Czy uda ci się uniknąć zmiażdżenia? Jeśli nie, skończysz grać, zanim się spostrzeżesz!

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 64601 razy

  Disfruta de lo mejor del boxeo en este juego de habilidad en 3D. ¡Juega gratis desde tu PC, celular, tablet o cualquier dispositivo móvil!

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 60833 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Dynamons
  Graj
  Dynamons
  Zagrano 55514 razy

Zostań współczesnym gladiatorem

Marzy Ci się chwała mistrza areny, ale nie chcesz za bardzo ryzykować swoim zdrowiem i życiem? Na stronie Gry.pl znajdziesz setki gier, w których możesz zmierzyć się z najbardziej wymagającymi przeciwnikami w walce wręcz (i nie tylko) — na arenach, ringach i ulicach. Wiele gier pozwala na rozgrywkę w pojedynkę przeciw sztucznej inteligencji, jak również przeciw żywym graczom. Na telefonie, laptopie lub komputerze.

Gra Ultimate Boxing to dość realistyczny symulator walki na ringu bokserskim. Masz do dyspozycji różne ciosy i musisz je zadać w odpowiednim momencie, aby posłać przeciwnika na deski. Pamiętaj o pracy nóg i trzymaj gardę!

Niektóre gry mają dość prostą grafikę, za to dostarczają mnóstwa emocji. Postacie często składają się tu z kilku kresek, tak jak w grze Electricman, w której walczysz w Turnieju Voltagen, aby pokonać aktualnego mistrza. W grze Stickman Fighter: Epic Battle Twoim zadaniem jest powstrzymanie kolejnych fal przeciwników. Perfekcyjne uderzenia i kombinacje ciosów są nagradzane możliwością użycia specjalnych broni, dzięki którym Twój bohater jest jeszcze groźniejszy.

Jeśli nudzą Cię zręcznościowe nawalanki i chcesz, aby gra była także wyzwaniem dla umysłu, wypróbuj Walki mutantów. Możesz tu stworzyć własnego mutanta, a następnie walczyć z innymi groźnymi mutantami na specjalnej arenie. Walka odbywa się w turach, a każdy ruch wymaga wydania punktów akcji, musisz więc dobrze się zastanowić, czy chcesz zaatakować, użyć leczenia, czy oszołomić przeciwnika. Za zwycięstwa otrzymujesz punkty genów, które pozwalają rozwijać mordercze umiejętności.

W grze Gods of Arena wcielasz się w kogoś w rodzaju „menedżera” gladiatorów. Podróżujesz po całym cesarstwie i rozwijasz swój zespół wojowników, kupując im potężne zbroje i bronie. Toczysz bitwy na starożytnych arenach, zdobywając chwałę i przydatne nagrody.

Jeśli emocjonują Cię walki na arenach, ale nie chcesz ryzykować swojego zdrowia ani życia, koniecznie odwiedź naszą stronę. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Koniecznie do nas zajrzyj i zostań współczesnym gladiatorem już dziś!