Gry Wojennych

 • Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 145823 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 342329 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Crystal Battle
  Graj
  Crystal Battle
  Zagrano 44945 razy

  Oto pełnowymiarowy pojedynek, polegający na zamienianiu miejscami ikonek i kruszeniu kryształów!

 • Supermechy
  Graj
  Supermechy
  Zagrano 46244 razy

  Walka wygląda zupełnie inaczej, kiedy ma się pod pachą gigantyczną broń.

 • Takeover
  Graj
  Takeover
  Zagrano 118723 razy

  Zaprowadź pokój i pomyślność na nowo w królestwie. Stań do walki!

 • Fortz
  Graj
  Fortz
  Zagrano 152305 razy

  Wróg za chwilę rozpocznie nalot. Ruszaj szybko do fortu, by go bronić!

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 29697 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 27397 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Eksplozja na Moście
  Graj
  Eksplozja na Moście
  Zagrano 19941 razy

  Zlikwiduj ich, kiedy wejdą na most!

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 46939 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 30879 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 31879 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Wojna w Krainie Miragine
  Graj
  Wojna w Krainie Miragine
  Zagrano 42901 razy

  Przechytrz swojego przeciwnika i zniszcz jego legiony!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 28026 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Graj
  Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Zagrano 18517 razy

  W tej grze akcji z trybem wieloosobowym znajdziesz oldskulową grafikę i współczesną frajdę. Zmierz się z przeciwnikami z całego świata, walcząc jak najdłużej o przetrwanie na wyspach tropikalnych, pustyniach i w innych warunkach.

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 10780 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • Bowmaster Prelude
  Graj
  Bowmaster Prelude
  Zagrano 9501 razy

  Strzelaj wielkimi strzałami do wojsk nieprzyjaciela lub zdobądź jego flagę i zostań zwycięzcą.

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 11175 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 12862 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Crush the Castle
  Graj
  Crush the Castle
  Zagrano 9290 razy

  Twój król żąda, aby zamki potencjalnych uzurpatorów zostały całkowicie zniszczone.

 • Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Graj
  Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Zagrano 43433 razy
 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 27762 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 47754 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 37338 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Atak wojenny
  Graj
  Atak wojenny
  Zagrano 27072 razy

  Wybierz pokój i przygotuj się do walki. Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze online 3D, rywalizując z graczami z całego świata?

 • Panzer Ops
  Graj
  Panzer Ops
  Zagrano 9390 razy

  Pora wyruszyć na wojnę! Poprowadź swój potężny czołg do walki, zniszcz wroga i ukończ misję. Pamiętaj, by zbierać spadające pieniądze i zreperować czołg, gdy będzie trzeba!

 • Super Sergeant
  Graj
  Super Sergeant
  Zagrano 1952 razy

  Masz za mało amunicji, a w Twoim kierunku pędzą tabuny wroga. Jak długo uda Ci się ich powstrzymać w tej niekończącej się strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Pora się przekonać.

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 13964 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Red Crucible: Reloaded
  Graj
  Red Crucible: Reloaded
  Zagrano 22006 razy

  Czas wracać na pole walki. Spersonalizuj swoją broń, wybierz pojazd i przygotuj się do walki z graczami z całego świata w tej wieloosobowej grze akcji.

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 21750 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 32402 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 38138 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Warbanner
  Graj
  Warbanner
  Zagrano 330152 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • Masked Shooter Multiplayer
  Graj
  Masked Shooter Multiplayer
  Zagrano 16559 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich, zanim staniesz się ich celem?

 • Oddziały Specjalne
  Graj
  Oddziały Specjalne
  Zagrano 8088 razy

  Powstrzymaj wroga dzięki swoim nadzwyczajnym snajperskim umiejętnościom!

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 39517 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!