• Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 48829 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Takeover
  Graj
  Takeover
  Zagrano 42714 razy

  Zaprowadź pokój i pomyślność na nowo w królestwie. Stań do walki!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 47640 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Supermechy
  Graj
  Supermechy
  Zagrano 22068 razy

  Walka wygląda zupełnie inaczej, kiedy ma się pod pachą gigantyczną broń.

 • Fortz
  Graj
  Fortz
  Zagrano 39266 razy

  Wróg za chwilę rozpocznie nalot. Ruszaj szybko do fortu, by go bronić!

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 9796 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Warbanner
  Graj
  Warbanner
  Zagrano 145854 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Graj
  Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Zagrano 19697 razy
 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 8460 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 10571 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Crystal Battle
  Graj
  Crystal Battle
  Zagrano 18855 razy

  Oto pełnowymiarowy pojedynek, polegający na zamienianiu miejscami ikonek i kruszeniu kryształów!

 • Atak wojenny
  Graj
  Atak wojenny
  Zagrano 19490 razy

  Wybierz pokój i przygotuj się do walki. Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze online 3D, rywalizując z graczami z całego świata?

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 13014 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Bowmaster Prelude
  Graj
  Bowmaster Prelude
  Zagrano 3301 razy

  Strzelaj wielkimi strzałami do wojsk nieprzyjaciela lub zdobądź jego flagę i zostań zwycięzcą.

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 9855 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 17342 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Eksplozja na Moście
  Graj
  Eksplozja na Moście
  Zagrano 6858 razy

  Zlikwiduj ich, kiedy wejdą na most!

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 6701 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 7416 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 9447 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 15011 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Wojna w Krainie Miragine
  Graj
  Wojna w Krainie Miragine
  Zagrano 17778 razy

  Przechytrz swojego przeciwnika i zniszcz jego legiony!

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 10465 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 18813 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 17661 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Red Crucible: Reloaded
  Graj
  Red Crucible: Reloaded
  Zagrano 4547 razy

  Czas wracać na pole walki. Spersonalizuj swoją broń, wybierz pojazd i przygotuj się do walki z graczami z całego świata w tej wieloosobowej grze akcji.

 • Conflict of Nations
  Graj
  Conflict of Nations
  Zagrano 12024 razy

  W tej wojskowej grze strategicznej areną walki jest cały świat. Czy chcesz dokonać inwazji Wielkiej Brytanii lub wysłać armię za morze? Jeśli chcesz opanować całą planetę, a przy tym zjednać serca nowych obywateli, będziesz potrzebować sprytnej taktyki.

 • Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce
  Zagrano 4335 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do zaciętej walki w powietrzu. Zwycięzca będzie tylko jeden!

 • Tanki Online
  Graj
  Tanki Online
  Zagrano 20278 razy

  W tej grze 3D w czołgi z realistyczną grafiką występujesz zarówno w roli kierowcy, jak i bandyty. Przejeżdżając po trudnej nawierzchni i ulepszając swój monstrualny pojazd, zestrzel hardkorowe czołgi, które próbują zmieść się z powierzchni ziemi.

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 4689 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Panzer Ops
  Graj
  Panzer Ops
  Zagrano 3135 razy

  Pora wyruszyć na wojnę! Poprowadź swój potężny czołg do walki, zniszcz wroga i ukończ misję. Pamiętaj, by zbierać spadające pieniądze i zreperować czołg, gdy będzie trzeba!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 11709 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Graj
  Bombowiec na wojnie 2: Pakiet
  Zagrano 3232 razy

  Bitwa jeszcze się nie skończyła. Wracaj do swojego myśliwca...

 • Army Force Online
  Graj
  Army Force Online
  Zagrano 7786 razy

  Grab your stuff, soldier, and get ready for an epic battle in this multiplayer shooter.

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 3021 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Ciężkie czołgi 3D
  Graj
  Ciężkie czołgi 3D
  Zagrano 2767 razy

  Przygotuj się na pojedynek na śmierć w tej grze akcji 3D. Poprowadź czołg i przekonaj się, czy uda Ci się wyeliminować przeciwników, tocząc walki w tym skomplikowanym labiryncie.

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!