Gry Wojennych

 • Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 319361 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 661991 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Supermechy
  Graj
  Supermechy
  Zagrano 79190 razy

  Walka wygląda zupełnie inaczej, kiedy ma się pod pachą gigantyczną broń.

 • Crystal Battle
  Graj
  Crystal Battle
  Zagrano 66624 razy

  Oto pełnowymiarowy pojedynek, polegający na zamienianiu miejscami ikonek i kruszeniu kryształów!

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 43216 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Warbanner
  Graj
  Warbanner
  Zagrano 496253 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • War Heroes: France 1944
  Graj
  War Heroes: France 1944
  Zagrano 2931 razy

  Fizyka i wojna idą w parze w tej grze o II Wojnie Światowej. Czasem pojawiają się również zombie. Wybierz opcję gry i klasę żołnierza i upewnij się, że alianci wygrają wojnę!

 • Fortz
  Graj
  Fortz
  Zagrano 255913 razy

  Wróg za chwilę rozpocznie nalot. Ruszaj szybko do fortu, by go bronić!

 • Takeover
  Graj
  Takeover
  Zagrano 175339 razy

  Zaprowadź pokój i pomyślność na nowo w królestwie. Stań do walki!

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 76394 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 56084 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Wojny Helikopterów
  Graj
  Wojny Helikopterów
  Zagrano 37867 razy

  Znajdź wroga i zniszcz go...

 • Wojna w Krainie Miragine
  Graj
  Wojna w Krainie Miragine
  Zagrano 61713 razy

  Przechytrz swojego przeciwnika i zniszcz jego legiony!

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 19215 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 47690 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 40265 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 31471 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Blocky Combat SWAT 3
  Graj
  Blocky Combat SWAT 3
  Zagrano 55288 razy

  Ciesz się jeszcze kilkoma rundami rozgrywki! Zmierz się z graczami z całego świata w tej komicznej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Czy dasz radę przedziurawić przeciwnika, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Graj
  Strikeforce Kitty: The Last Stand
  Zagrano 67866 razy
 • Atak wojenny
  Graj
  Atak wojenny
  Zagrano 38151 razy

  Wybierz pokój i przygotuj się do walki. Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze online 3D, rywalizując z graczami z całego świata?

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 59358 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 20040 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Raft Wars
  Graj
  Raft Wars
  Zagrano 32912 razy

  Pokonaj swoich wrogów jak najmniejszą ilością strzałów.

 • Eksplozja na Moście
  Graj
  Eksplozja na Moście
  Zagrano 29131 razy

  Zlikwiduj ich, kiedy wejdą na most!

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 47892 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Graj
  Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Zagrano 36157 razy

  W tej grze akcji z trybem wieloosobowym znajdziesz oldskulową grafikę i współczesną frajdę. Zmierz się z przeciwnikami z całego świata, walcząc jak najdłużej o przetrwanie na wyspach tropikalnych, pustyniach i w innych warunkach.

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 51469 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Strażnik palisady: Rewolucja
  Graj
  Strażnik palisady: Rewolucja
  Zagrano 42352 razy

  Żołnierzu, przygotuj się do walki - nastał czas rewolucji!

 • Warscrap.io
  Graj
  Warscrap.io
  Zagrano 33156 razy

  W tej intensywnej i ekscytującej grze io cały czas trwa wojna. Dołącz do graczy z całego świata, walcząc o przejęcie terytorium oraz obiektów wroga. Czy dasz radę zdobyć ich tereny, zanim nieprzyjaciel najedzie Twoje i pokona cały szwadron?

 • Crush the Castle
  Graj
  Crush the Castle
  Zagrano 13171 razy

  Twój król żąda, aby zamki potencjalnych uzurpatorów zostały całkowicie zniszczone.

 • Panzer Ops
  Graj
  Panzer Ops
  Zagrano 14025 razy

  Pora wyruszyć na wojnę! Poprowadź swój potężny czołg do walki, zniszcz wroga i ukończ misję. Pamiętaj, by zbierać spadające pieniądze i zreperować czołg, gdy będzie trzeba!

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 23330 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Brave Shorties 2
  Graj
  Brave Shorties 2
  Zagrano 5748 razy

  Nadszedł czas, by po raz kolejny zebrać swoich wojowników! W tej grze online czeka na ciebie mnóstwo pasjonujących przygód w królestwie. Czy dasz radę pokonać potwory czyhające w każdej krainie?

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 49193 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Clan Wars: Goblin Forest
  Graj
  Clan Wars: Goblin Forest
  Zagrano 18768 razy

  Gobliny, łączcie się! Gobliny, do walki! Walczcie do upadłego, aby obronić bastion swojego klanu!

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 20532 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

Po glorię i chwałę

Jesteś w bojowym nastroju? Masz ochotę dziesiątkować oddziały wroga, ale wstąpienie do armii nie wchodzi w rachubę, bo musisz iść jutro do pracy lub szkoły? Na naszej stronie znajdziesz setki darmowych gier wojennych, dzięki którym zaspokoisz swoją żądzę walki bez konieczności ruszania się z domu. Zwycięstwo na wojnie wymaga nie tylko siły, ale i sprytu – wykaż się więc zmysłem taktycznym i szybkością reakcji, a chwała będzie Twoja!

Wojna ma wiele twarzy. Atakując z ukrycia można zniwelować bądź zmniejszyć przewagę liczebniejszego wroga albo przeczyścić pole dla własnych oddziałów. To właśnie jest Twoim zadaniem w The Sniper 2. Wraz z grupą innych elitarnych snajperów udajesz się na pierwszą linię frontu II wojny światowej. Konflikt wkracza w swoją ostatnią fazę, ale wciąż jest wiele punktów oporu. Musisz się nimi zająć. Z kolei w Sniper Team bronisz bazy przed atakami nieprzyjaciela. Kluczem do sukcesu jest współpraca, więc myśl strategicznie i wykorzystaj do maksimum potencjał swoich żołnierzy.

Wolisz potyczki w mniej subtelnym wydaniu? Włącz Super Mechs i weź udział w bitwach gigantycznych robotów bojowych. Tutaj liczy się przede wszystkim siła! A jeśli Twoim ulubionym pojazdem wojskowym jest czołg, znajdziesz u nas szereg gier, w których możesz dołączyć do sił pancernych i prowadzić morderczy ogień na polu bitwy bądź dowodzić całym oddziałem. Fani walki w przestworzach mogą wsiąść na pokład śmigłowca bojowego w Wojnach Helikopterów lub chwycić stery samolotu w grze Bombowiec na wojnie 2: Bitwa o surowce. 

Jesteś typem stratega? Znajdziesz u nas mnóstwo okazji, żeby się wykazać. W Takeover musisz przywrócić rządy dobra w niegdyś mlekiem i miodem płynącym królestwie Rivadis. Jeśli wolisz gry osadzone w historycznych realiach, możesz toczyć walki na zimowych frontach II wojny światowej w 1941 Frozen Front lub odgrywać słynne światowe konflikty w New World Empires.

Znajdziesz u nas gry wojenne w każdym gatunku: wielkie bitwy osadzone w zamierzchłych czasach (Sparta: War Of Empires), trójwymiarowe strzelanki pierwszoosobowe dla wielu graczy (Military Wars Warfare) czy lekkie gry w stylu RPG (Wojna Wikingów). Możesz bić się w marynarce, piechocie, siłach pancernych, na statkach kosmicznych, a nawet jako goblin w Clan Wars: Goblin Forest.

Zatem wyciągnij miecz lub repetuj broń i stań do walki na Gry.pl!