Gry Wojennych

 • Tawerna bohaterów
  Tawerna bohaterów
  Zagrano 4423 razy

  Władca magicznego królestwa Ambalans zginął i teraz toczy się zacięta walka o przejęcie jego tronu! Przygotuj się do pojedynku w tej pełnej akcji grze!

 • World of Tanks
  World of Tanks
  Zagrano 0 razy
 • Brave Heads
  Brave Heads
  Zagrano 3338 razy

  Zbuduj potężne wieże w najnowszej grze strategicznej online. Złowroga armia nieprzyjaciół zamierza zaatakować twoje królestwo, przygotuj więc swoje wojsko, aby odeprzeć atak i rozgromić wrogów!

 • Imperial Guardians
  Imperial Guardians
  Zagrano 3477 razy

  Wyślij swoje oddziały, aby ochronić swój zamek i zebrać cenne surowce. Ulepszaj bohaterów w tej emocjonującej grze strategicznej i ocal swoje królestwo od zagłady!

 • Civilization Wars 4: Potwory
  Civilization Wars 4: Potwory
  Zagrano 1492 razy

  Wróć do ogarniętego wojną królestwa w tej ekscytującej strategii czasu rzeczywistego. Czeka na ciebie całe mnóstwo bohaterów, potworów i zombiaków. Do którego plemienia się przyłączysz?

 • Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Zagrano 17718 razy

  Wróć do świata emocjonujących przygód i przygotuj się na kolejną serię elektryzujących walk. Zbierz swoje oddziały i broń miasta przed wrogami w tej grze o obronie wieży.

 • Warlords 2: Powstanie demonów
  Warlords 2: Powstanie demonów
  Zagrano 6440 razy

  Tylko ty możesz przywrócić porządek w świecie pełnym chaosu i konfliktów... albo wywołać całkowitą destrukcję! Rozegraj wiele rozmaitych wyścigów, aby podbić świat!

 • Epic War 5
  Epic War 5
  Zagrano 5745 razy

  Walcz o zwycięstwo w kolejnej części popularnej gry Epic War! Królestwo potrzebuje twojej odwagi, aby odnieść zwycięstwo w walce ze złymi mocami!

 • Battle Fury
  Battle Fury
  Zagrano 17951 razy

  W wojnie nie ma litości, więc ty też nie okazuj jej wrogom! Nadszedł czas walki! Dowodzisz dużym batalionem, którego członkowie mają tylko dwie możliwości: zabijać wrogów albo dać się zabić. Poprowadź ich do zwycięstwa w tej grze RTS o obronie wieży!

 • Królewscy bohaterowie
  Królewscy bohaterowie
  Zagrano 9420 razy

  Walcz o honor i o swoje królestwo w tej niesamowitej, darmowej grze. Rekrutuj słynnych bohaterów i walcz z siłami zła, dążąc ku zwycięstwu!

 • Wojny dzieciaków: Khan Kluay
  Wojny dzieciaków: Khan Kluay
  Zagrano 8813 razy

  Na polu bitwy stanęły naprzeciw siebie dwa klany, aby rozpocząć wojnę z wykorzystaniem... słoni? Dobrze! Spuść przeciwnikom lanie z pomocą trąbonosych w tej zwariowanej grze akcji.

 • Pociągnij za spust
  Pociągnij za spust
  Zagrano 21134 razy

  Jesteś tylko pionkiem w tej wojnie, ale masz amunicję i umiejętności strzeleckie, dzięki którym sobie poradzisz! Użyj umiejętności strzeleckich, by wyjść cało z krwawych sytuacji w tej emocjonującej grze wojennej!

 • Royal Warfare 2
  Royal Warfare 2
  Zagrano 4154 razy

  Przejmij kontrolę w tej niesamowitej przeglądarkowej grze strategicznej! Będziesz godzinami przebywać w świecie fantazji, grając w Royal Warfare 2!

 • Batalion: Potyczka
  Batalion: Potyczka
  Zagrano 2181 razy

  Broń ojczyzny przed atakującymi je siłami, taktycznie rozmieszczając oddziały w tej pełnej wyzwań grze strategicznej. Czy zdołasz wykonać misję całkowitego zniszczenia armii generała Mullera oraz podboju jego ziem?

 • Bitwa o Anglię
  Bitwa o Anglię
  Zagrano 1540 razy

  Czy potrafisz odwrócić samolot przy pełnym ciągu, strzelać i ukończyć wszystkie misje na wojnie światowej? Pora wzbić się w powietrze i zademonstrować niesamowite akrobacje wraz z dywizjonem 303!

 • Bitwa o Anglię 2
  Bitwa o Anglię 2
  Zagrano 1338 razy

  Wejdź w rolę dowódcy w tej ciekawej i pełnej wyzwań przeglądarkowej grze strategicznej Bitwa o Anglię 2! Odeprzyj napierające siły wroga!

 • Święty miecz
  Święty miecz
  Zagrano 5126 razy

  Wyposaż w broń swoją wielką armię i walcz z wrogami, tworząc najpotężniejszą siłę w świecie gry Święty miecz!

 • Inkwizycja
  Inkwizycja
  Zagrano 8753 razy

  Maszeruj przed siebie w imię króla i ojczyzny w tej wspaniale opracowanej grze strategicznej! Hordy nieumarłych są nie do zatrzymania!

 • Ultimate Tower
  Ultimate Tower
  Zagrano 2956 razy

  Defend your mighty kingdom in this exciting strategy game, Ultimate Tower! Plan ahead with upgrading your buildings and troops as the enemy marches closer!

 • Wojny światowe
  Wojny światowe
  Zagrano 6325 razy

  Czy uda ci się podbić znajdujące się na mapie terytoria w iście imperialistycznym stylu i zaspokoić pragnienie władzy? Stwórz własną armię, wybierz liczbę graczy oraz daty bitew. Czy twoja strategia okaże się najlepsza i zapewni ci zwycięstwo w tej wojnie?

 • Nekronator 2
  Nekronator 2
  Zagrano 4377 razy

  Przygotuj się na podjęcie ryzyka w świecie pełnym niebezpieczeństw i mrocznych fantazji w Nekronatorze 2! Zbierz swoje oddziały i utoruj sobie drogę do zwycięstwa!

 • Grobowiec Xenosów
  Grobowiec Xenosów
  Zagrano 3517 razy

  Uwolnij świętych wojowników Xenosów z rozmaitych grobowców, aby przywrócić pokój i usunąć Złe Światło. Zbieraj różne klucze i wskazówki, aby odblokować awanturniczy potencjał Xenosów!

 • Władcy Vandarii
  Władcy Vandarii
  Zagrano 2820 razy

  Król Nirvany wyzwał Edeniona na wojnę! Dołącz do armii Zur, sojusznika w armii przeznaczenia, i podbij zagarnięte zamki, przejmij zasoby wroga oraz walcz, powiększając swoje armie i zasoby.

 • Drużyna snajperów 2
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 29963 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Wielka bitwa miejska: Nowa misja
  Wielka bitwa miejska: Nowa misja
  Zagrano 1699 razy

  Wprowadź do walki swój niszczycielski czołg. W tej grze zręcznościowej czeka cię wiele godzin świetnej zabawy w 60 misjach pełnych różnorodnych osiągnięć i ulepszeń. Postaraj się dotrzeć do najważniejszego bossa! Przygotuj się na wielką wojnę z potężnymi wrogami!

 • Ucieczka z dżungli
  Ucieczka z dżungli
  Zagrano 6966 razy

  Aby uciec z dżungli, musisz wsiąść do odpowiedniego pojazdu i nim pokierować, a także uzbroić się w strzelby, bomby, karabiny maszynowe i sprzęt obronny. Czy uda ci się uciec przed wojskiem, czołgami, helikopterami i motorami, które wyruszyły w pościg? Odblokuj potężne ulepszenia i zniszcz napastników. Celuj i strzelaj do ścigających cię wrogów, by wydostać się na wolność!

 • Wojny cywilizacyjne 3
  Wojny cywilizacyjne 3
  Zagrano 2039 razy

  Zostań legendą w świecie wojen cywilizacyjnych. Egzotyczna księżniczka została porwana przez złego czarownika i tylko ty możesz ją uratować. Podbij terytorium wroga dzięki swojej armii żołnierzy, biorąc udział w wielu strategicznych bitwach. Podczas misji ucz się zaklęć, poprawiaj umiejętności, a nawet pokonuj gigiantyczne potwory i kosmitów. Bitwa trwa!

 • Obrona narodowa
  Obrona narodowa
  Zagrano 10925 razy

  Zbadaj zdewastowane pustkowie i zadbaj o bogactwo ludzi w garniturach. Ochraniaj linie wroga i zostań mistrzem kontroli terytorialnej. Aktualizuj bronie, by zwiększyć ich niszczycielską moc i zrób wszystko, by ochronić bogatych. Twoim zadaniem jest pilnowanie wieży i niszczenie zbliżających się pojazdów. Sprzedawaj broń, by zarabiać pieniądze i kupować amunicję. Czy masz dość odwagi, by zagrać?

 • Battlefield Shooter 2
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 27208 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Counter Shooter
  Counter Shooter
  Zagrano 5408 razy

  Zostań supersnjaperem i eliminuj wrogów, wykonując tajne misje. Jeśli ci się nie uda, podziemne siły mogą zagrozić twojemu życiu. Bądź odważny, chwyć za broń, wyceluj i strzelaj w tej darmowej, szybkiej i pełnej akcji strzelance online.

 • CF Sudden Attack
  CF Sudden Attack
  Zagrano 5174 razy

  Wróg przejął kilka ważnych i kluczowych obszarów i to od ciebie, najlepiej wyszkolonego i śmiercionośnego wojownika, zależy, czy uda się go pokonać! Wyrusz do straszliwie niebezpiecznych miejsc, ale uważaj, im więcej miejsc odwiedzisz, tym więcej wrogów spotkasz!

 • Krzyżowy ogień: Ostatnia misja
  Krzyżowy ogień: Ostatnia misja
  Zagrano 1458 razy

  Znalezienie się w krzyżowym ogniu, podczas pościgu za terrorystami, nigdy nie było tak ekscytujące! Dzięki szybkiej akcji i niesamowitej grafice, ta gra z pewnością cię zachwyci! Zdobywaj nagrody za strzały w głowę, wyeliminowanie wielu wrogów naraz i wiele więcej. Gotów do walki?

 • Wspaniały podbój
  Wspaniały podbój
  Zagrano 4303 razy

  Zła czerwona armia skradła twój cenny amulet! Spróbuj go odzyskać i daj im nauczkę!

 • Civilization Wars
  Civilization Wars
  Zagrano 1978 razy

  Te cywilizacje jednoczą się tylko w obliczu wojny, walcząc przeciwko sobie.

 • Pandav Heroes of Hastina
  Pandav Heroes of Hastina
  Zagrano 2173 razy

  Wejdź do magicznego królestwa, w którym dwie grupy bohaterskich braci zostały rozdzielone przez wojnę i chaos. Pomóż im się zjednoczyć i wlaczyć z tymi, którzy zagrażają ich królestwu w tej strategicznej grze. Czeka na ciebie świat pełen przygód i wspaniałych przeżyć. Rozpocznij misję od pokonania wielkich gór i zwyciężenia grupy bandytów.

 • Warzone Battle
  Warzone Battle
  Zagrano 6495 razy

  Zostań najlepszym snajperem, trafiając w ruchome cele. Zachowaj spokój i uzupełniaj szybko amunicję w tej ekscytującej strzelance. Czy masz nerwy ze stali?

  • Elemental Strike: Mirage Tower
   Elemental Strike: Mirage Tower
   Zagrano 944 razy

   Przejmij władzę nad wszystkimi żywiołami magicznego królestwa i pomóż je obronić przed szalejącymi armiami wroga.

  • Forge of Empires
   Forge of Empires
   Zagrano 197055 razy

   Wkraczając do gry, otrzymujesz pod opiekę małą osadę z epoki kamienia. Twoim zadaniem jest rozwinięcie jej w imperium i śledzenie jej losów na przestrzeni wieków.

  • Warfare Squad
   Warfare Squad
   Zagrano 3903 razy

   W tej grze wojennej musisz zorganizować armię, zniszczyć wrogów i podbić ich terytoria.

  • Achilles 2: Origins of a Legend
   Achilles 2: Origins of a Legend
   Zagrano 11690 razy

   Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

  • Battle Cry :Age of mhyts
   Battle Cry :Age of mhyts
   Zagrano 632 razy
  • Bomber at War 3
   Bomber at War 3
   Zagrano 20142 razy
  • Brave Shorties
   Brave Shorties
   Zagrano 2169 razy

   Właśnie porwano córkę króla. Uratować ją mogą tylko ci mali rycerze!

  • Colonial Wars: Special Edition
   Colonial Wars: Special Edition
   Zagrano 5202 razy

   Wszyscy na pokład! Weź udział w bitwie morskiej przeciw okrętom pirackim w tej wielkiej wojnie o władzę i wpływy na oceanach.

  • Immense Army
   Immense Army
   Zagrano 6160 razy
  • Blitz Tactics
   Blitz Tactics
   Zagrano 20208 razy

   Czy zdołasz zdobyć wszystkie bazy wroga, unikając otwartego starcia z jego oddziałami?

  • Battle Gear Underground
   Battle Gear Underground
   Zagrano 18165 razy
  • War Heroes
   War Heroes
   Zagrano 7012 razy
Bitwa zaczyna się tutaj. Jaka bitwa, pytasz? Jaka tylko chcesz! Wyrusz na wojnę do świata historii lub fantazji. Graj w gry wojenne online razem z prawdziwymi graczami (lub przeciwko nim) albo staw czoła wirtualnej armii żołnierzy! Nie wiesz, od czego zacząć? Może od gry Age of War, gdzie na przestrzeni wieków możesz toczyć bohaterskie bitwy w obronie swojej bazy? W innych podobnych grach bronisz wieży, walczysz o zwycięstwo, odpalasz bomby albo walczysz z siłami lądowymi. Graj w darmowe gry wojenne w 2D, 3D oraz takie, które cechuje niesamowita grafika. Rozwijaj swoje umiejętności strategiczne, dowodząc z góry całymi armiami albo niech wojna stanie się bardziej osobistym przeżyciem dzięki grze indywidualnej lub strzelankom oglądanym z perspektywy pierwszej osoby. Wiele z tych wirtualnych zadań wymaga sprytu. Pokaż sobie i innym, że masz dosyć męstwa i odwagi, aby wygrać!