• Parking Fury 2
  Graj
  Parking Fury 2
  Zagrano 98929 razy

  W tej wymagającej grze w parkowanie możesz jeździć różnymi pojazdami – od samochodów sportowych po holowniki. Dasz radę umieścić wszystkie pojazdy we właściwych miejscach bez żadnej kraksy? To jest trudniejsze, niż ci się może wydawać!

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 88553 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Parking Fury
  Graj
  Parking Fury
  Zagrano 71767 razy

  Jak dobrze wychodzą ci manewry na parkingu? Poddaj testowi swoje umiejętności parkowania w nowej arkadzie przeglądarkowej "Parking fury"! Pochwal się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami kierowcy!

 • Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 71606 razy
 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 61242 razy
 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 56862 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Parking Passion
  Graj
  Parking Passion
  Zagrano 46187 razy

  Cel tej wymagającej gry jest prosty: zaparkuj samochód! Użyj strzałek na ekranie, aby manewrować samochodem i ustawić go we właściwym miejscu. Im szybciej prawidłowo zaparkujesz, tym wyższy wynik zdobędziesz na danym poziomie.

 • Zaparkuj mój samochód 2
  Graj
  Zaparkuj mój samochód 2
  Zagrano 45558 razy

  Jeździć może każdy, lecz parkowanie auta wymaga nie małych umiejętności. Czy uda ci się dotrzeć do tych małych kropek bez obicia auta?

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 45250 razy
 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 39969 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Symulator 3D parkowania traktora
  Graj
  Symulator 3D parkowania traktora
  Zagrano 39055 razy

  Pewnie już zdarzyło Ci się parkować samochody, a nawet i ciężarówki z naczepami w innych grach wideo. Ale myślisz, że poradzisz sobie z tymi traktorami? Sprawdź, czy uda Ci się wcisnąć je w ciasne miejsca na farmie, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jechać szybko, aby zdążyć przed upływem czasu!

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 29493 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 28092 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Kierowca w Nowym Jorku
  Graj
  Kierowca w Nowym Jorku
  Zagrano 26954 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami kierowcy razem ze służbami mundurowymi Nowego Jorku.

 • Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Graj
  Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Zagrano 26397 razy

  Zapnij pas, zapuść silnik i przygotuj się do... parkowania.

 • Zespół ratunkowy 911
  Graj
  Zespół ratunkowy 911
  Zagrano 20660 razy

  Wydarzył się nagły wypadek - pędź na pomoc!

 • Pojazdy
  Graj
  Pojazdy
  Zagrano 20457 razy

  Nadciągają mroczne pojazdy - czas na jazdę defensywną!

 • Bus Parking 3D: World 2
  Graj
  Bus Parking 3D: World 2
  Zagrano 19625 razy

  Wsiądź znowu za kółko tych autobusów i przygotuj się na parę rund intensywnego parkowania. Czy dasz radę zaparkować je we właściwych miejscach, zanim upłynie czas?

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 18837 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Graj
  Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Zagrano 17852 razy

  Czas oczyścić to miasto! Bandyci i parkingowi chuligani muszą odejść...

 • Parking Smarty
  Graj
  Parking Smarty
  Zagrano 16097 razy

  Ten autobus nie potrafi wyjechać z zaludnionych miejsc parkingowych. Możesz pomóc kierowcy w tej grze logicznej odnaleźć bilety parkingowe potrzebne do otwarcia wszystkich bramek, a także kilka cennych klejnotów?

 • Park Your Car
  Graj
  Park Your Car
  Zagrano 14661 razy

  Sprawdź swoje umiejętności parkowania w grze Park Your Car. Prowadź różne samochody i omijaj inne na parkingu, by z łatwością dotrzeć do celu.

 • Mistrzowskie parkowanie 3D
  Graj
  Mistrzowskie parkowanie 3D
  Zagrano 13901 razy

  Jazda autobusem szkolnym nie należy do łatwych, a jeszcze trudniej jest je zaparkować. Dasz radę wcisnąć te wirtualne pojazdy do niezwykle wąskich miejsc, w tej grze online 3D w parkowanie?

 • Dino Parking
  Graj
  Dino Parking
  Zagrano 13800 razy

  A wydawało się, że to parkowanie samochodem jest trudne! Czy uda Ci się umieścić tego tyranozaura na właściwym miejscu w gnieździe?

 • Franky parkuje samochody
  Graj
  Franky parkuje samochody
  Zagrano 13794 razy

  Na tym parkingu po południu jest jakiś młyn, a Franky naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Przyłącz się do niego, gdy szuka miejsca dla samochodów sportowych, vanów, wozów golfowych i innych pojazdów w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Graj
  Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Zagrano 13724 razy

  Masz ochotę na realistyczny symulator parkowania? Przed tobą do wykonania ponad 20 zadań w tej grze 3D z prowadzeniem samochodów. Daj z siebie wszystko i spróbuj wcisnąć każdy z tych pojazdów w czasem naprawdę wąskie miejsca parkingowe.

 • Airplane Parking Academy 3D
  Graj
  Airplane Parking Academy 3D
  Zagrano 11180 razy

  Jeśli wydawało Ci się, że parkowanie samochodów jest trudne, to sprawdź, czy dasz radę umieścić te prywatne odrzutowce we właściwych miejscach, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jednak uważać — są bardzo drogie!

 • 5 Nights Mega Parking
  Graj
  5 Nights Mega Parking
  Zagrano 11135 razy

  Zagraj teraz za darmo w 5 Nights Mega Parking i przejedź się przez przerażające alejki rodem z serii gier Freddy Fazbear! Ukończ misje, unikając zderzeń z ciemnymi i niebezpiecznymi przeszkodami, i zarabiaj pieniądze! Na zaprezentowanie swoich umiejętności masz pięć nocy.

 • Chuligan na parkingu 2
  Graj
  Chuligan na parkingu 2
  Zagrano 10965 razy

  Wskocz za kółko i przeżyj kolejną rundę całkowitej destrukcji.

 • Mega Jurassic Parking
  Graj
  Mega Jurassic Parking
  Zagrano 10658 razy

  Czy zdołasz umieścić te wielkie pojazdy w odpowiednich miejscach? To wyzwanie z parkowaniem, które zaczęło się 35 milionów lat temu!

 • Driver's Ed 2
  Graj
  Driver's Ed 2
  Zagrano 10585 razy

  Wybierz instruktora i ćwicz swoje umiejętności kierowcy online!

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 10564 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Szaleństwo parkowania 3
  Graj
  Szaleństwo parkowania 3
  Zagrano 10548 razy

  W tej grze w wyścigi 3D na cichych ulicach aż roi się od drogich wozów sportowych. Czy uda Ci się pod osłoną ciemności ukraść je i zwiać glinom, parkując w potajemnych miejscach?

 • Parkowanie ciężarówek 3D
  Graj
  Parkowanie ciężarówek 3D
  Zagrano 9888 razy

  Poradzisz sobie z tymi ogromnymi pojazdami? Wybierz ulubiony wóz i wskocz za kierownicę, aby podjąć się serii intensywnych zadań z parkowania. Czy potrafisz wcisnąć się w niesamowicie ciasne miejsca bez rozbijania wozu? W tej grze samochodowej 3D czeka Cię prawdziwy wirtualny test parkowania.

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 9511 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Londyński Autobus 2
  Graj
  Londyński Autobus 2
  Zagrano 9383 razy

  Przemierzaj londyńskie ulicy swoim własnym piętrowym autobusem!

Mistrz parkowania

W trasie jesteś nie do pokonania, ale co jakiś czas dopada Cię parkingowa frustracja? Niecierpliwisz się, kiedy parkując, za każdym razem musisz składać się na dziesięć razy? Kiedy pod blokiem ciągle nie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca? Albo gdy krążysz po centrum i robisz milion kółek, zanim znajdziesz miejsce do parkowania, które nie wymagałoby umiejętności Schumachera?

Po co się tak męczyć? Wiadomo, że w mieście jest mało terenów, gdzie możesz bezkarnie i, co ważne, nikogo nie obijając, poćwiczyć parkowanie – zwłaszcza równoległe, tu raczej odpadają galerie handlowe. U nas możesz to robić do upadłego i całkowicie bezpłatnie! 

W zestawieniu, które przygotowaliśmy na Gry.pl, mamy ponad 80 pozycji. Takiego wyboru jeszcze nie było! Każda z naszych bezpłatnych internetowych gier parkingowych pozwoli Ci doskonalić umiejętności kierowcy i, co najważniejsze, wprawiać się w trudnej sztuce parkowania.

Zacznijmy od pozycji najprostszych, takich jak Parking Space, Car Park Challenge czy Parking Passion. Wszystkie polegają na prawidłowym zaparkowaniu samochodu w przeznaczonym do tego miejscu. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, to znak, żeby próbować dalej. Najlepiej do skutku. 

Mamy też gry tematyczne – w końcu ile można ćwiczyć parkowanie tego samego samochodu na wciąż tym samym parkingu. Czas na miłą odmianę! Alternatywą mogą być pozycje takie jak Parking in Instanbul, Taksówkarz z Bombaju, Parkowanie na lotnisku JFK albo London Cabbie. Dla tych, którzy mają już dość szarej, miejskiej rzeczywistości, mamy jeszcze inną propozycję: Parkowanie w terenie. Uwaga! To zadanie może się okazać trudniejsze, niż się początkowo wydaje.

Dla śmiałków szukających coraz to nowych wrażeń proponujemy gry jeszcze bardziej wymagające. Naucz się prowadzić i parkować dużą ciężarówkę (Parkowanie wielkiej ciężarówki, Ciężkie parkowanie) lub pokaźnych rozmiarów autobus przegubowy (Long Bus Driver 2 i Bus Driver Weekdays 2), a nawet – uwaga – najprawdziwszy statek powietrzny (Airplane Parking Academy 3D). Mamy też coś dla amatorów pojazdów wodnych (Parking dla jachtów i Park My Boat) lub opancerzonych (Zaparkuj czołg). Ciekawą wariacją na temat jest gra Parkowanie kradzionych aut, jednak nie zachęcamy do tego „w realu”. 

Jedno jest pewne – cokolwiek wybierzesz, będziesz nie tylko doskonalić umiejętności kierowcy, ale też świetnie się bawić. To okazja 2 w 1, której nie możesz przegapić!