• Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 28828 razy
 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 23716 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 42492 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • Bus Parking 3D: World 2
  Graj
  Bus Parking 3D: World 2
  Zagrano 11177 razy

  Wsiądź znowu za kółko tych autobusów i przygotuj się na parę rund intensywnego parkowania. Czy dasz radę zaparkować je we właściwych miejscach, zanim upłynie czas?

 • Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Graj
  Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Zagrano 32085 razy

  Zapnij pas, zapuść silnik i przygotuj się do... parkowania.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 45986 razy
 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 43585 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Zespół ratunkowy 911
  Graj
  Zespół ratunkowy 911
  Zagrano 16962 razy

  Wydarzył się nagły wypadek - pędź na pomoc!

 • Parkowanie turbo
  Graj
  Parkowanie turbo
  Zagrano 2213 razy

  Jeśli parkowanie równoległe wyprowadza cię z równowagi, podobnych doznań spodziewaj się po tej grze!

 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 47671 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 25790 razy
 • Airplane Parking Academy 3D
  Graj
  Airplane Parking Academy 3D
  Zagrano 7099 razy

  Jeśli wydawało Ci się, że parkowanie samochodów jest trudne, to sprawdź, czy dasz radę umieścić te prywatne odrzutowce we właściwych miejscach, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jednak uważać — są bardzo drogie!

 • Parking Fury
  Graj
  Parking Fury
  Zagrano 5973 razy

  Jak dobrze wychodzą ci manewry na parkingu? Poddaj testowi swoje umiejętności parkowania w nowej arkadzie przeglądarkowej "Parking fury"! Pochwal się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami kierowcy!

 • Doskonałe parkowanie
  Graj
  Doskonałe parkowanie
  Zagrano 3768 razy

  Dużo trudniejsze niż parkowanie samochodu w rzeczywistości. Serio. Spróbuj się nie rozbić.

 • Parkowanie w terenie
  Graj
  Parkowanie w terenie
  Zagrano 1799 razy

  A wydawało Ci się, że parkowanie w mieście jest trudne! Czy dasz radę umieścić te ciężarówki we właściwych miejscach? Wyjedź w teren w tej grze symulacyjnej w parkowanie.

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 7867 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Kierowca w Nowym Jorku
  Graj
  Kierowca w Nowym Jorku
  Zagrano 26060 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami kierowcy razem ze służbami mundurowymi Nowego Jorku.

 • Parking Space
  Graj
  Parking Space
  Zagrano 5874 razy

  Znalazłeś idealne miejsce parkingowe... obyś tylko się tam zmieścił!

 • Franky parkuje samochody
  Graj
  Franky parkuje samochody
  Zagrano 5603 razy

  Na tym parkingu po południu jest jakiś młyn, a Franky naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Przyłącz się do niego, gdy szuka miejsca dla samochodów sportowych, vanów, wozów golfowych i innych pojazdów w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Trening na parkingu
  Graj
  Trening na parkingu
  Zagrano 7649 razy

  Nawet kierowcy F1 musieli kiedyś zaczynać...

 • Ciężkie parkowanie
  Graj
  Ciężkie parkowanie
  Zagrano 8034 razy

  W tej grze symulacyjnej w parkowanie czekają na Ciebie wielkie wyzwania. Wskocz za kierownicę tych ciężarówek z naczepą i pokieruj nimi przez tory z przeszkodami. Staraj się omijać pachołki i przeszkody, próbując zaparkować pojazdy we właściwych miejscach.

 • Parking Passion
  Graj
  Parking Passion
  Zagrano 16020 razy

  Cel tej wymagającej gry jest prosty: zaparkuj samochód! Użyj strzałek na ekranie, aby manewrować samochodem i ustawić go we właściwym miejscu. Im szybciej prawidłowo zaparkujesz, tym wyższy wynik zdobędziesz na danym poziomie.

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 15310 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Plane pilot parking
  Graj
  Plane pilot parking
  Zagrano 2658 razy
 • Uśmiechnięte Auta
  Graj
  Uśmiechnięte Auta
  Zagrano 2446 razy

  Usiądź za kółkiem i bądź pierwszy w wyścigu o idealne miejsce parkingowe!

 • Park Your Car
  Graj
  Park Your Car
  Zagrano 3817 razy

  Sprawdź swoje umiejętności parkowania w grze Park Your Car. Prowadź różne samochody i omijaj inne na parkingu, by z łatwością dotrzeć do celu.

 • Ace Trucker
  Graj
  Ace Trucker
  Zagrano 3897 razy

  Myślisz, że dasz radę zostać odnoszącym sukcesy kierowcą ciężarówki? Pora się przekonać w tej grze samochodowej. Wskocz za kółko ogromnego wozu i sprawdź, czy uda Ci się go zaparkować i wykonać inne wymagające zadania.

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 4649 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Driver's Ed 2
  Graj
  Driver's Ed 2
  Zagrano 10485 razy

  Wybierz instruktora i ćwicz swoje umiejętności kierowcy online!

 • Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Graj
  Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Zagrano 12746 razy

  Czas oczyścić to miasto! Bandyci i parkingowi chuligani muszą odejść...

 • Parking Fury 3
  Graj
  Parking Fury 3
  Zagrano 5125 razy

  Jak szybko uda Ci się znaleźć miejsca do parkowania dla tych wszystkich samochodów? Musisz się skupić, aby nie wpaść w krzaki lub w inne pojazdy, w tej wymagającej grze samochodowej.

 • Parking Supercar City
  Graj
  Parking Supercar City
  Zagrano 2970 razy

  Czy masz talent do parkowania? A jak wychodzi ci parkowanie supersamochodów? W tej grze: Supercar City możesz parkować najdroższe i najwspanialsze modele!

 • Car Parking 2
  Graj
  Car Parking 2
  Zagrano 11224 razy

  W tej grze w parkowanie 3D znajdziesz kolejną kolekcję czadowych samochodów sportowych. Czy uda Ci się zaparkować je we właściwych miejscach, zanim skończy Ci się czas?

 • Dino Parking
  Graj
  Dino Parking
  Zagrano 5786 razy

  A wydawało się, że to parkowanie samochodem jest trudne! Czy uda Ci się umieścić tego tyranozaura na właściwym miejscu w gnieździe?

 • Miejskie parkowanie w godzinach szczytu
  Graj
  Miejskie parkowanie w godzinach szczytu
  Zagrano 12680 razy

  Wyjedź na ulice najsłynniejszych amerykańskich miast, aby podjąć się szaleńczego wyzwania parkowania. Czy uda Ci się wcisnąć wszystkie samochody sportowe w wąskie miejsca? Postaraj się nie zarysować farby albo zrobić gorszych rzeczy w tej grze samochodowej.

 • Towing Mania
  Graj
  Towing Mania
  Zagrano 1721 razy

  Kto rządzi na ulicach, jeśli w grę wchodzi holowanie? Udowodnij, że jesteś to ty!

Mistrz parkowania

W trasie jesteś nie do pokonania, ale co jakiś czas dopada Cię parkingowa frustracja? Niecierpliwisz się, kiedy parkując, za każdym razem musisz składać się na dziesięć razy? Kiedy pod blokiem ciągle nie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca? Albo gdy krążysz po centrum i robisz milion kółek, zanim znajdziesz miejsce do parkowania, które nie wymagałoby umiejętności Schumachera?

Po co się tak męczyć? Wiadomo, że w mieście jest mało terenów, gdzie możesz bezkarnie i, co ważne, nikogo nie obijając, poćwiczyć parkowanie – zwłaszcza równoległe, tu raczej odpadają galerie handlowe. U nas możesz to robić do upadłego i całkowicie bezpłatnie! 

W zestawieniu, które przygotowaliśmy na Gry.pl, mamy ponad 80 pozycji. Takiego wyboru jeszcze nie było! Każda z naszych bezpłatnych internetowych gier parkingowych pozwoli Ci doskonalić umiejętności kierowcy i, co najważniejsze, wprawiać się w trudnej sztuce parkowania.

Zacznijmy od pozycji najprostszych, takich jak Parking Space, Car Park Challenge czy Parking Passion. Wszystkie polegają na prawidłowym zaparkowaniu samochodu w przeznaczonym do tego miejscu. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, to znak, żeby próbować dalej. Najlepiej do skutku. 

Mamy też gry tematyczne – w końcu ile można ćwiczyć parkowanie tego samego samochodu na wciąż tym samym parkingu. Czas na miłą odmianę! Alternatywą mogą być pozycje takie jak Parking in Instanbul, Taksówkarz z Bombaju, Parkowanie na lotnisku JFK albo London Cabbie. Dla tych, którzy mają już dość szarej, miejskiej rzeczywistości, mamy jeszcze inną propozycję: Parkowanie w terenie. Uwaga! To zadanie może się okazać trudniejsze, niż się początkowo wydaje.

Dla śmiałków szukających coraz to nowych wrażeń proponujemy gry jeszcze bardziej wymagające. Naucz się prowadzić i parkować dużą ciężarówkę (Parkowanie wielkiej ciężarówki, Ciężkie parkowanie) lub pokaźnych rozmiarów autobus przegubowy (Long Bus Driver 2 i Bus Driver Weekdays 2), a nawet – uwaga – najprawdziwszy statek powietrzny (Airplane Parking Academy 3D). Mamy też coś dla amatorów pojazdów wodnych (Parking dla jachtów i Park My Boat) lub opancerzonych (Zaparkuj czołg). Ciekawą wariacją na temat jest gra Parkowanie kradzionych aut, jednak nie zachęcamy do tego „w realu”. 

Jedno jest pewne – cokolwiek wybierzesz, będziesz nie tylko doskonalić umiejętności kierowcy, ale też świetnie się bawić. To okazja 2 w 1, której nie możesz przegapić!