Mamy pewne problemy techniczne. Prosimy o cierpliwość.

Gry Przygodowe

 • Alfy
  Alfy
  Zagrano 157 razy

  Pomóż Alfy'emu odkryć swój potencjał w tej śmiesznej, wciągającej grze logicznej. Odbądź podróż przez zróżnicowane etapy, pokonując przeszkody na swojej drodze.

 • Power Rangers: Nigdy się nie poddawaj
  Power Rangers: Nigdy się nie poddawaj
  Zagrano 209 razy

  Pora wziąć się do roboty i załatwić drani w grze Power Rangers: Nigdy się nie poddawaj! Wybierz swojego ulubionego wojownika Power Ranger w tej wspaniałej bijatyce!

 • Miasto cieni
  Miasto cieni
  Zagrano 149 razy

  Jeżeli boisz się gier-horrorów, nie graj w tę grę przy zgaszonym świetle! Będziesz trząsł się ze strachu! Pamiętaj, by szybko uciekać!

 • Douchebag Workout 2
  Douchebag Workout 2
  Zagrano 141 razy

  Weź się za siebie i daj z siebie wszystko w tej grze o ćwiczeniach! Rozbudowuj mięśnie i trać osobowość, próbując przy tym popisywać się przed pięknymi dziewczynami.

 • Życie brzyduli
  Życie brzyduli
  Zagrano 381 razy

  W tej grze przeglądarkowej możesz wystroić się w ubrania, które na pewno nie są ostatnim krzykiem mody, raczej krzykiem rozpaczy. Idź do pracy, kupuj najnowsze stroje i pokaż się!

 • Życie głupka
  Życie głupka
  Zagrano 128 razy

  Ćwicz i nabieraj sprawności, aby zarabiać pieniądze w tej niesamowitej grze przeglądarkowej! Ubierz się tak, by popisać się mięśniami przed pięknymi dziewczynami.

 • ICS 2
  ICS 2
  Zagrano 2935 razy

  Ten naukowiec cierpi na ICS (syndrom natychmiastowego spalania)! Z tego powodu musi unikać słońca. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo w labiryncie pełnym wspaniałych przygód! Nie dopuść do tego, by stanął w płomieniach w kolejnej części popularnej gry ICS!

 • Punchepidemia
  Punchepidemia
  Zagrano 13391 razy

  Co za cios! Puncher atakuje prawdziwy świat, a McFist wypuścił roboty... Wkrótce Norrisville ulegnie całkowitej pikselizacji, jeśli nie pośpieszysz z pomocą! Niech rozpocznie się starcie!

 • Aztecka przygoda
  Aztecka przygoda
  Zagrano 17647 razy

  Wyrusz złotą ścieżką wprost do raju - odkrywaj tunele Templo Mayor z archeologiem i jego córką! W ruinach Inków odkryli skarb i wskazówki dotyczące Azteków, które są kluczem do kolejnej przygody! Spróbój zdobyć skarb w tajemniczej piramidzie poprzez rozwiązywanie łamigłówek i pokonywanie przeszkód. Znajdź tajemnicze przedmioty na każdym z poziomów i odblokuj dwa dodatkowe poziomy gry.

 • Podróże Joego 4
  Podróże Joego 4
  Zagrano 22309 razy

  Neonowy króliczek Joe wyruszył na kolejną przygodę pełną przeszkód i łamigłówek, które należy wskazywać, klikać i rozwiązywać. Czy pomożesz mu utrzymać odpowiedni kierunek?

 • Upadek Aluli
  Upadek Aluli
  Zagrano 826 razy

  Przygotuj się do walki z innymi graczami! Wypróbuj tę wciągającą grę RPG, w której możesz wybrać własną ścieżkę!

 • Symulator: 5 dni w Koszmarnej Akademii
  Symulator: 5 dni w Koszmarnej Akademii
  Zagrano 1025 razy

  Zapoznaj się ze swoimi potwornymi kolegami w tym uroczym symulatorze, rojącym się od postaci z przerażających gier online! Dobrze wykorzystaj czas przeznaczony na naukę, by zostać najlepszym uczniem!

 • Lego Ninjago: Opętanie ninja
  Lego Ninjago: Opętanie ninja
  Zagrano 76502 razy

  Przygotuj się na niesamowite przygody w stylu ninja w grze Lego Ninjago: Opętanie ninja! Walcz, skacz i wykonuj ruchy ninja, próbując pokonać kolejne etapy!

 • Samochodowa fizyka
  Samochodowa fizyka
  Zagrano 16343 razy

  Ta fajna wyścigówka jest wciąż w fazie eksperymentów. Przetestuj ją na torze i dodaj kilka ulepszeń!

 • Loch pełen zdobyczy
  Loch pełen zdobyczy
  Zagrano 1414 razy

  Badaj mroczne i niebezpieczne poziomy w grze Loch pełen zdobyczy! Zaopatrz się w zaklęcia, miecze, zbroję i inne przedmioty, które pomogą ci w walce z nikczemnymi wrogami!

 • Fist Puncher: SoO
  Fist Puncher: SoO
  Zagrano 3413 razy

  Udarzaj, kop i tłucz innych zbirów na ulicach Manhattanu w tej chodzone przygodowej bijatyce, zainspirowanej bijatykami na Nintendo!

 • Sir Bottomtight
  Sir Bottomtight
  Zagrano 6013 razy

  Chcesz uchronić Sir Bottomtighta od kłopotów? Wykonuj odpowiednie czynności we właściwym momencie! Unikaj obrażeń, wykonuj podwójne skoki nad przeszkodami i strzelaj do potworów po drodze, aby uniknąć ich ataków.

 • Tower Adventure
  Tower Adventure
  Zagrano 7511 razy

  Obroń honor ojca i wypełnij swoje przeznaczenie w tej wielkiej przygodzie!

 • Ręcznik Szopa
  Ręcznik Szopa
  Zagrano 1990 razy

  Zuchwały złodziejaszek ukradł ulubiony ręcznik Szopa, aby wytrzeć swój przebrzydły nochal! Biedny szop zobaczył tylko, jak łotr odjeżdża w nieznanym kierunku. Czy pomożesz zwierzątku zebrać potrzebne wskazówki, dzięki którym odzyska swój ręcznik?

 • Misja wikingów
  Misja wikingów
  Zagrano 1981 razy

  Pokaż tym wspaniałym wikingom, że jesteś gotów do napadów, rozwiązując łamigłówki i grając w minigry.

 • Zwyczajny serial: Pierwszy cios
  Zwyczajny serial: Pierwszy cios
  Zagrano 28068 razy

  W grze Zwyczajny serial: Pierwszy cios nikt nie może czuć się bezpiecznie! Przechodź kolejne etapy, walcząc z postaciami z serialu, który znasz i uwielbiasz!

 • Chłopiec-kula
  Chłopiec-kula
  Zagrano 54 razy

  Szaleństwo! Wskocz do kuli i leć po niebie w kierunku innej kuli lub rakiety, aby na każdym poziomie przebyć określoną odległość. Zbieraj cenne elementy i uważaj na przeszkody (ptak może zepsuć ci całą zabawę)! No to jaki jest kierunek wiatru? Do startu, gotów, strzał!

 • Hobo 5: Space Brawl
  Hobo 5: Space Brawl
  Zagrano 23452 razy

  Nasz przyjaciel, bezdomny włóczęga, utknął na pełnym dziwnych kosmitów statku kosmicznym... Pomóż mu się wydostać i powrócić na jego ulice, gdzie będzie bezpieczny, zadowolony i znowu bez dachu nad głową!

 • Fleeing the Complex
  Fleeing the Complex
  Zagrano 126297 razy

  Fleeing the Complex to jedna z najnowszych i najlepszych gier przygodowych typu wskaż i kliknij, jakie kiedykolwiek powstały. Wciel się w rolę ludzika uwięzionego w ściśle strzeżonej celi i spróbuj uciec za wszelką cenę!

 • Spider Stickman: Wojna klanów
  Spider Stickman: Wojna klanów
  Zagrano 3485 razy

  Ten niesamowity patyczak potrafi wszystko to, co pająk. Poruszaj się niczym pająk, by uciec przed niebezpieczeństwem, które grozi ci ze strony klanów!

 • Przygoda Dory i Pegaza
  Przygoda Dory i Pegaza
  Zagrano 23452 razy

  O nie! Mała wędrowniczka Dora i jej latający Pegaz mają kłopoty! Deszcz meteorytów sprawił, że musieli uciec z domu. Czy pomożesz im wrócić?

 • Zimowy świat kapitan Marcelli
  Zimowy świat kapitan Marcelli
  Zagrano 6840 razy

  Kapitan Marcella musi przygotować zapasy na kiermasz w zimowej krainie. Pomóż jej znaleźć towary w tej zabawnej przygodowej grze pirackiej typu wskaż i kliknij.

 • Ninja bez miecza
  Ninja bez miecza
  Zagrano 1907 razy

  Pomóż czerwonemu ninja Mabushi uratować ukochaną Miyuki ze szponów Gorbazaki w zabawnej grze w stylu Mario. Omijaj boksujące żaby oraz inne dziwne i niebezpieczne przeszkody!

 • Wybuchowe skarby
  Wybuchowe skarby
  Zagrano 713 razy

  Wysadź skrzynie pełne skarbów i baw się wystrzałowo, zbierając klejnoty! Zdetonuj bomby w odpowiednim momencie, przetnij łańcuchy i rozbij lód, by zebrać cenne przedmioty.

 • Kolekcja latawców
  Kolekcja latawców
  Zagrano 3281 razy

  Dzieci potrzebują twojej pomocy, aby odnaleźć latawce, które zgubiły się podczas burzy. Zbadaj różne lokacje i przeszukaj ukryte miejsca, aby odnaleźć kolekcję latawców w tej śmiesznej grze o szukaniu typu "wskaż i kliknij".

 • Sonic Crazy World
  Sonic Crazy World
  Zagrano 11074 razy

  Czy Sonic przejdzie w jednym kawałku przez 10 światów pełnych niebezpieczeństw, przygód i przeszkód? Zbieraj cenne pierścienie i monety, aby zachować energię!

 • Narciarskie szaleństwo
  Narciarskie szaleństwo
  Zagrano 20972 razy

  Poczuj chłód śniegu, pędząc na nartach w dół zbocza w walce o zwycięstwo! Unikaj przeszkód i zbieraj zielone flagi, aby zdobywać punkty!

 • Eco Ego
  Eco Ego
  Zagrano 23731 razy

  Ten mały kosmita mieszka na drzewie na odległej planecie. Jest trochę zestresowany i potrzebuje rady na temat relaksu i odpoczynku w czasie dnia wolnego od pracy. Czy pomożesz mu znaleźć sposób na odpoczynek w tej grze typu wskaż i kliknij? Przejażdżka samochodem albo oglądanie telewizji to niezłe pomysły.

 • Ciemna strona Spidermana
  Ciemna strona Spidermana
  Zagrano 10042 razy

  Ulubiony bohater ma ostatnio trudności ze zwalczaniem tych wszystkich przestępców w Nowym Jorku. Ale z kosmosu przybył tajemniczy kosmita, który być może zdoła mu pomóc. Dołącz do Spidermana, gdy uczy się dziwnych mocy otrzymanych od kosmity w tej wciągającej grze akcji.

 • Need A Hero
  Need A Hero
  Zagrano 16897 razy

  Oto Dr Badd Cat, czy uda ci się go przechytrzyć? Pomóż małym myszkom uciec z pułapek. Odkryj 45 poziomów wspaniałej zabawy!

 • Mountain Maniac
  Mountain Maniac
  Zagrano 3223 razy

  Zrzucaj z góry te gigantyczne głazy w kierunku miasta! Rozbij jak najwięcej przedmiotów, aby zdobyć dużo punktów i kombinacji. Możesz zniszczyć wszystko, ale uważaj, lokalna policja i oddziały SWAT będą chciały cię dopaść! W tej fantastycznej darmowej grze z łatwym sterowaniem czeka cię wspaniała zabawa!

  • 3 Pandas in Fantasy
   3 Pandas in Fantasy
   Zagrano 110953 razy

   Te 3 pandy chcą przeżyć wspaniałą przygodę w świecie fantasy. Rozwiązuj zadania na danym poziomie, odblokowuj tajemnice i spróbuj pomóc pandom wyjść cało z tego świata pełnego tajemnic i zabawy.

  • Pirates and cannons
   Pirates and cannons
   Zagrano 3300 razy

   Dołącz do tych wiecznych żeglarzy w ich podróży przez oceany podczas poszukiwania skarbów i nagród. Celuj i strzelaj do floty przeciwnika, używając bomb i dynamitu. Kupuj w sklepie wspaniałe ulepszenia za monety ze znalezionego skarbu i broń swojej pirackiej dumy.

  • Xibalba
   Xibalba
   Zagrano 3177 razy

   Zagraj w tę niesamowitą strzelankę 3D i wtrąć starożytne potwory w otchłań zapomnienia. Przeżyj pełną akcji przygodę w tajemniczej piramidzie Majów, podobnie jak w grze Doom.

  • Mercenaries 2: World in Flames
   Mercenaries 2: World in Flames
   Zagrano 11018 razy

   Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

  • Money Movers 3
   Money Movers 3
   Zagrano 50964 razy

   This 2 theft are back on business and they need your help to escape from a maximum security prison. Collect all the money you can on your way out and avoid being catch by guards!

  • Wojny cywilizacyjne 3
   Wojny cywilizacyjne 3
   Zagrano 4658 razy

   Zostań legendą w świecie wojen cywilizacyjnych. Egzotyczna księżniczka została porwana przez złego czarownika i tylko ty możesz ją uratować. Podbij terytorium wroga dzięki swojej armii żołnierzy, biorąc udział w wielu strategicznych bitwach. Podczas misji ucz się zaklęć, poprawiaj umiejętności, a nawet pokonuj gigiantyczne potwory i kosmitów. Bitwa trwa!

  • The Big Escape 2: Earth Adventure
   The Big Escape 2: Earth Adventure
   Zagrano 2780 razy

   Ten mały kosmita wyruszył na kolejną misję na Ziemię. Znasz go? Jego głównym celem jest zebranie jak największej liczby złotych gwiazdek, zanim skończy się czas na każdym ze zwariowanych poziomów. Czy pomożesz mu ukończyć misję i dostać się na statek kosmiczny, aby mógł wrócić na swoją planetę?

  • Gumball: Wheels of Rage
   Gumball: Wheels of Rage
   Zagrano 26160 razy

   Tym razem Nicole ma naprawdę trudne zadanie. Richard spędził cały dzień, grając w gry wideo i kompletnie zapomniał o urodzinach Gumballa! Teraz Nicole musi odwrócić uwagę Gumballa i Anais, aby Richard zdążył udekorować dom i kupić kilka prezentów. Pomóż Nicole zyskać na czasie, jeżdżąc po ulicach Elmore w tej szaleńczej grze o wyścigach.

  • Szybsi niż zombie
   Szybsi niż zombie
   Zagrano 6400 razy

   Szalony naukowiec wypuścił hordy zombie na miasto. Jednemu z jego kolegów udało się zabrać antidotum i uciec z laboratorium, ale został ranny. Tylko Aidan i Jakie mogą pobiec do budynku pełnego lekarzy, którzy są w stanie wyleczyć tę straszliwą epidemię. Dołącz do nich i prześcignij nieumarłych w tej emocjonującej grze o zombie.

  • Cave Escape
   Cave Escape
   Zagrano 6104 razy

   Pomóż Rudy'emu uciec z kopalni diamentów. Złap diament na niebie, ale uważaj, by nie przysypała cię sterta cegieł.

  • Łańcuchowy demon
   Łańcuchowy demon
   Zagrano 1454 razy

   Te potwory trochę poszalały w nocy. Teraz są daleko od domu...

  • Pluto Space Quest
   Pluto Space Quest
   Zagrano 1262 razy
Kto powiedział, że nie możesz przeżyć prawdziwej przygody? Nawet jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na drugi koniec świata albo nie masz ochoty zrobić sobie krzywdy (ponieważ najfajniejsze w przygodzie jest to, że naprawdę bierzesz w niej udział), to nasze gry przygodowe sprawią, że i tak wszystko jest możliwe. Możesz być poszukiwaczem przygód, kiedy tylko chcesz i jak długo masz ochotę. (Niestety, w realnym świecie to niemożliwe). Nasze darmowe gry przygodowe pozwolą ci przeżyć rozmaite przygody na różne sposoby, a dokładnie na setki różnych sposobów, bo tyle mamy gier! Konstruuj kolejki górskie i wsiadaj do nich, badaj dżungle i bajkowe królestwa, walcz z zombie i bierz udział w bitwach, rozwiązuj sprawy i tajemnice, te prawdziwe i nadprzyrodzone, albo zwiedzaj piekło i nawiedzone domy. Możesz przeżywać przygody jako urocze futrzaste stworzonko albo piękna księżniczka o tęczowych włosach lub wyruszyć na dziki zachód jako Cactus McCoy. Nieważne, co wybierzesz, jaką grę i awatar, przygoda zależy tylko od ciebie! Zapisz najfajniejsze gry w ulubionych i wracaj do nich, a także sprawdzaj nowe gry, które ciągle dodajemy.