Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

God Simulator

Czy zdołasz zostać wszechpotężnym bóstwem w God Simulator? Zdobądź władzę nad całą ludzkością w tej nieziemskiej grze strategicznej. 

Ale zacznijmy od podstaw! Wpierw zdecyduj, jakiego rodzaju religię będą wyznawać ludzie czczący Cię w tej niezwykłej grze symulacyjnej. Czy będzie monoteistyczna? A może wolisz pogaństwo? W zależności od Twojego wyboru otrzymasz inne umiejętności, które pomogą Ci zostać powszechnie uwielbianym bóstwem… albo postrachem śmiertelników!

Następnie wybierz region, w którym pojawi się Twoja religia. Gdy już podejmiesz te decyzje, przyjdzie czas zakasać rękawy i zabrać się do pracy. Inspiruj swoich wyznawców, by zostawali oddanymi fanatykami. Wraz z upływem kolejnych stuleci rozszerzaj swoje wpływy poprzez tworzenie świętych tekstów, projektowanie ikonografii, wznoszenie świątyń i inne sposoby.

Jak grać w God Simulator?

Czy uda Ci się zostać najwyższą istotą w tej grze o zarządzaniu, w której stawką są losy świata? Przyciągaj wyznawców, wzmacniaj ich wiarę, by stawali się fanatykami, i przeciągaj na swą stronę potężnych przywódców, by stać się najpopularniejszym bóstwem na świecie. Bycie wszechpotężnym bogiem nie jest wcale łatwe!

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by podejmować decyzje, poszerzać terytorium, na którym wyznawana jest Twoja religia, i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Jeśli wolisz gry online, w których stawka nie jest aż tak wysoka, mamy dla Ciebie kilka fantastycznych propozycji. 

  1. BitLife Life Simulator
  2. Save the Girl
  3. Vloggers Life Tycoon
  4. Cosmos Quest

Kto stworzył God Simulator?

God Simulator to gra studia GameFirst.