Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Save The Guy

Czy odpowiesz na wołanie o pomoc w Save The Guy? Ten zdesperowany koleś i jego przyjaciele w tej ekscytującej grze online na pewno to docenią.

Każdy z nich obija się w tej opartej na prawach fizyki grze logicznej. I to dosłownie! Usuń liny, którymi są oplątani, aby mogli dostać się do wyjścia na każdym poziomie. Musisz jednak uważać! Wiele poziomów zawiera niesamowicie ostre kolce i mnóstwo innych groźnych rzeczy, które mogą naprawdę zrujnować im dzień!

Jak grać w Save the Guy?

Save The Guy to gra zręcznościowa, w której mnóstwo się dzieje. Luzuj liny tak, aby koleś na każdym poziomie mógł dotrzeć w bezpieczne miejsce. Możesz aktywować lub poruszać różne platformy, ale uważaj! Jest też mnóstwo niebezpiecznych obiektów, które mogą go zabić.

Sterowanie

  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, aby usuwać liny, opuszczać lub aktywować platformy i nie tylko.

Podobne gry

Szukasz innych fantastycznych gier online? W takim razie wypróbuj te cztery tytuły!

  1. Adam and Eve: Cut the Ropes
  2. Ropeman 3D
  3. Heart Box
  4. Fruit Slice

Kto stworzył Save the Guy?

Save the Guy to gra studia DAB3Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!