Gry Clicker

 • Wheely 7: Detective
  Graj
  Wheely 7: Detective
  Zagrano 253797 razy

  Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!

 • Auteczko 3
  Graj
  Auteczko 3
  Zagrano 201856 razy

  Rozwiąż zagadki w czasie tych samochodowych przygód, by zdobyć serce swojej wymarzonej Pani Auteczko!

 • Grow RPG
  Graj
  Grow RPG
  Zagrano 176931 razy

  Wybierz panele w określonej kolejności tak, aby rosły i wzajemnie wpływały na siebie.

 • Milioner
  Graj
  Milioner
  Zagrano 141145 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 115820 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Pies palladyn
  Graj
  Pies palladyn
  Zagrano 109580 razy

  Tylko jeden dzielny pies beagle stoi pomiędzy krainą Criterrland a siłami ciemności...

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 92097 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Elite Mahjong
  Graj
  Elite Mahjong
  Zagrano 83680 razy

  Usuń z planszy wszystkie elementy klikając na pary identycznych klocków.

 • Zombidle
  Graj
  Zombidle
  Zagrano 81836 razy

  Niech nic cię nie powstrzyma przed rozbudową swojej armii nieumarłych w tej wesołej, ale wymagającej grze online. Zbieraj czaszki, aby ulepszać swojego nekromantę i zombie!

 • Easy Joe World
  Graj
  Easy Joe World
  Zagrano 77151 razy

  Easy Joe, uroczy mały królik, chce wrócić do przyjaciół, ale najpierw musi pokonać pułapki i rozwiązać zagadki. Pomóż mu znaleźć drogę do wyjścia w tej niesamowicie zabawnej łamigłówce internetowej!

 • Mała farma - kliker
  Graj
  Mała farma - kliker
  Zagrano 72072 razy

  Ta dziewczyna odziedziczyła gospodarstwo rolne po swoim dziadku. Teraz razem z przyjaciółmi będą tam uprawiać zboża i hodować zwierzęta. Przyłącz się do nich w tej sympatycznej grze w gospodarstwo rolne.

 • 3 Pandas in Fantasy
  Graj
  3 Pandas in Fantasy
  Zagrano 66110 razy

  Te 3 pandy chcą przeżyć wspaniałą przygodę w świecie fantasy. Rozwiązuj zadania na danym poziomie, odblokowuj tajemnice i spróbuj pomóc pandom wyjść cało z tego świata pełnego tajemnic i zabawy.

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 42643 razy
 • Kupkowe klikanie
  Graj
  Kupkowe klikanie
  Zagrano 42221 razy

  Zapomnij o klikaniu ciasteczek! Klikaj kupki i przekonaj się, ile kupek możesz zdobyć! Wydaj trochę punktów na usprawnienie automatycznego klikania.

 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 36916 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Kliknij potwora
  Graj
  Kliknij potwora
  Zagrano 36098 razy

  Te paskudne potwory nie mają zamiaru się stąd wynieść... Chyba że porządnie je klikniesz!

 • Gniew Dzidzilli
  Graj
  Gniew Dzidzilli
  Zagrano 29830 razy

  Ta mała jaszczura ma wielką ochotę na demolkę. Nie może się doczekać, kiedy zacznie siać zniszczenie!

 • Tube Clicker
  Graj
  Tube Clicker
  Zagrano 29482 razy

  Czy uda Ci się podbić Internet i zostać słynną celebrytką w sieci? Przekonaj się, czy dasz radę zarobić na wrzucaniu filmów i używaniu fajnych aplikacji w tej grze symulacyjnej.

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 29147 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Ong's Sisters Kitchen
  Graj
  Ong's Sisters Kitchen
  Zagrano 29117 razy

  Przygotuj lody, kiełbaski, ciastka i pączki klikając na maszyny w odpowiedniej kolejności.

 • Business Simulator
  Graj
  Business Simulator
  Zagrano 27037 razy

  Have you got what it takes to become a wealthy tycoon? It’s time to show off your business skills.

 • Immense Army
  Graj
  Immense Army
  Zagrano 23730 razy
 • Kreatywna zabójcza komnata 2
  Graj
  Kreatywna zabójcza komnata 2
  Zagrano 22386 razy

  Wykaż się kreatywnością w niesamowitej, mrożącej krew w żyłach zabójczej komnacie! Zniszcz patyczaki w tej kontynuacji rozrywkowej gry typu wskaż i kliknij, w której głównym celem jest dobra zabawa!

 • Hero Simulator: Idle Adventure
  Graj
  Hero Simulator: Idle Adventure
  Zagrano 22050 razy

  Ustaw tego rycerza na drodze, by wypełniał swoje misje i walczył z potworami, a ty zajmuj się własnymi sprawami z dala od komputera. Potem wróć i sprawdź, jaki stał się potężny.

 • Twój szef kontra supermoce
  Graj
  Twój szef kontra supermoce
  Zagrano 21563 razy

  Twój szef właśnie dołożył ci jeszcze więcej obowiązków. Czy wolisz poszatkować go pazurami jak Wilkołak czy podziurawić kawałkiem lodu niczym wojownik z Mortal Kombat? W tej grze internetowej możesz zrobić jedno i drugie.

 • Easy Joe 3
  Graj
  Easy Joe 3
  Zagrano 18495 razy

  Joe przeżywa kolejną przygodę, pełną nieskomplikowanych przeszkód i zagadek. Czy pomożesz mu zachować właściwy kierunek?

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 17836 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Idealne pianino
  Graj
  Idealne pianino
  Zagrano 14229 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie tonacje w tej logicznej grze muzycznej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zagrać piosenkę nutka po nutce?

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 13746 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Saga Śródziemia
  Graj
  Saga Śródziemia
  Zagrano 13481 razy

  Masz czas, by zagrać w tę wciągającą i wspaniałą grę? Musisz go znaleźć, bo ta gra pochłonie cię na wiele godzin!

 • Kocie podróże: Alpejskie jeziora
  Graj
  Kocie podróże: Alpejskie jeziora
  Zagrano 12915 razy

  Ten uroczy kotek uwielbia podróżować i liczy na to, że dołączysz do niego w zabawnej grze internetowej "Kocie podróże: Alpejskie jeziora". Pomóż mu zdobyć ulubioną piłeczkę!

 • ColorSmash
  Graj
  ColorSmash
  Zagrano 11745 razy

  Klikaj na grupy 3 lub więcej kostek tego samego koloru.

 • Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Graj
  Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Zagrano 11289 razy

  Czy masz to, czego trzeba, by stworzyć kulinarne imperium? W tym mieście bardzo brakuje dobrych kawiarni. Zagraj w tę grę symulacyjną w zarządzanie. Zachwyć klientów i zgarnij mnóstwo kasy. Możesz nawet zatrudnić reklamodawców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek.

 • Poop Clicker 2
  Graj
  Poop Clicker 2
  Zagrano 11112 razy

  tmp

 • Neonowe kombinacje
  Graj
  Neonowe kombinacje
  Zagrano 11008 razy

  Jak długo dasz radę uchronić tę świetlistą kulę przed zderzeniem z neonową barierką? Ta intensywna gra zręcznościowa stanowi wyzwanie, które może cię wciągnąć na długie godziny. Utrzymuj się w ruchu jak najdłużej potrafisz i zręcznie lawiruj przez wirujące obiekty.

 • Spore Cubes
  Graj
  Spore Cubes
  Zagrano 10352 razy

  Klikaj na grupy co najmniej 2 identycznych klocków leżących obok siebie!

Klikaj, aż padniesz

Chcesz po prostu się zrelaksować bez kombinowania, rozwiązywania zagadek, wybierania opcji dialogowych itd.? Mamy coś dla Ciebie. Gry z kategorii Clicker (tzw. klikery) polegają, jak być może się domyślasz na podstawie nazwy, głównie na klikaniu. To naprawdę zadziwiające, ile twórcy gier są w stanie wydobyć z jednej, prostej czynności. Klikaniem pokonujesz wrogów, zdobywasz punkty, gromadzisz pieniądze, rozwijasz umiejętności i ratujesz świat. Ta formuła jest tak elastyczna, że w wielu grach nie musisz nawet klikać. Wystarczy poklikać na początku, a potem wynająć bohaterów, którzy będą klikać za Ciebie. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać proste i niezbyt ciekawe, jednak wystarczy spróbować, aby nie móc się oderwać!

„Kliknij potwora” to klasyczny przedstawiciel tego gatunku gier. Twoim zadaniem jest wyczyszczenie kolejnych obszarów z zamieszkujących je paskudnych potworów. Oczywiście robisz to, klikając. Każde kliknięcie zadaje określoną liczbę obrażeń. Początkowo jest to 1 punkt, co wystarcza na niskopoziomowe potwory. Im dłużej klikasz, tym potężniejsze stają się Twoje kliknięcia. Zabite potwory wyrzucają złoto, które pozwala Ci wynajmować coraz lepszych bohaterów. Zdobywaj kolejne poziomy, dzięki którym będziesz zadawać coraz więcej obrażeń. Możesz też wynająć bohatera, który będzie zadawał obrażenia w czasie, co oznacza, że nie musisz klikać, by grać! Możesz zostawić włączoną grę na jakiś czas, wrócić do niej i cieszyć się zdobytym złotem. Ostrzegamy — gra jest potwornie wciągająca!

Kolejna nasza propozycja to „Kliker wściekłości”. Bezwzględni komandosi przedzierają się przez dżunglę i tylko Ty możesz ich powstrzymać. Jak? Strzelając do nich z coraz mocniejszych karabinów, wykonując misje i zbierając złoto na kolejne ulepszenia! Klikaj, ile tylko możesz, a gdy się zmęczysz, wynajmij bohaterów, którzy będą strzelać za Ciebie. Ich broń też możesz ulepszać, aby stworzyć niepokonaną armię.

Klikać znaczy zwyciężać. Niby proste, a cieszy. Nie musisz kombinować, niczego udowadniać, po prostu klikasz i masz. Czasami o to chodzi, żeby sobie poklikać dla frajdy. Jeśli zechcesz tak właśnie się zrelaksować, to zajrzyj na stronę Gry.pl. Znajdziesz tu ciekawe gry typu clicker, dostępne za darmo online.